numerologijos būrimo puslapis

Brandumo Skaičius

Šis skaičius reiškia tai, kas geriausia, dar įvyks. Šis skaičius parodo, kaip susiklostys jūsų gyvenimas.

Sudėjus vardo ir pavardės skaičių sumą su gimimo metų skaičių suma yra gaunamas brandumo skaičius.

Pirmiausiai sudėkite vardo ir pavardės skaičius, kol gausite vienženklį skaičių arba 11, 22. Pvz.: vardenis 4+1+9+4+5+5+9+1=11;

Tuomet sudėkite gimimo datos visus skaičius, kol gausite vienženklį skaičių arba 11, 22. Pvz.: 1978 12 19 ->1+9+7+8+1+2+1+9=38-> 11

Sudėkite šiuos du gautus skaičius, kol gausite vienženklį skaičių arba 11, 22. Pvz.: 11+11=22;

 

Pateikiama lentelė, kurioje parodoma, kaip raides atitinka skaičiai.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C D E F G H I
Ą K Č M Ė O P Q R
J T L V Ę X Y Z
S U N Ž
Š Ų W
Ū

 

Numerologinės skaičių reikšmės

1. Vėlyvas formavimasis. Jūs esate tas, kuris lėtai lipa kopėčiomis. Niekas neišmuš jūsų iš pasirinkto kelio. Individualumas paremtas patirtimi.

2. Profesionalus tarpininkas. Gyvenimas jums teikia daugybę paslėptų santykių dinamikos įžvalgų. Vienas ypatingas ryšys jums leidžia suprasti daug daugiau save patį, nei galite įsivaizduoti.

3. Patyręs bendrautojas. Jūs mokotės visų prekybos gudrybių, kad paskleistumėte savo žinią. Kuo jūs brandesnis, tuo tampate optimistiškesnis ir pasitikintis gyvenimu.

4. Praktiškas idealistas. Gyvenimas verčia jus brandinti visas savo idėjas kietoje dirvoje. Vėlesniame amžiuje turėsite tvirtą, patirčių užgrūdintą kūną, kuriuo galėsite pasinaudoti bet kuriame pasirinktame kelyje.

5. Nešališkas stebėtojas. Per vidinius konfliktus užsitarnaujate laisvę. Jūsų kelionės per pasaulį leidžia suvokti, kad tikroji laisvė kyla iš vidaus ir niekada nesiremia išorinėmis aplinkybėmis.

6. Subalansuotas žmogus. Gyvenimas jums teikia progą išsiugdyti savybes, kurios skatina jūsų augimą. Savo patirtį siūlote kitiems, susiduriantiems su sunkumais, nes esate išmintingas ir žinote, ką ir kaip duoti žmogui pagal jo poreikius ir ko jam labiausiai stinga.

7. Tikras svajotojas. Dvasingumo paieškos teikia jums beribę didžiadvasišką filosofiją, susijusią su žmogaus prigimtimi. Atsidavimas savo idealams moko jus, kad tiesa turi daugybę formų. Jūs vystote gebėjimus gyventi pasaulyje neprisirišant prie jo.

8. Profesionalus investuotojas. Patirtys verčia jus imtis atsakomybės už savo gyvenimą. Niekas už jus nepadarys to, ką turite padaryti pats. Gyvenimas parodo, kaip nukreipti savo energiją, kad ji efektyviai jums tarnautų.

9. Socialinis darbuotojas. Realizuoti savo humanitarinius tikslus jums būna lengviau sulaukus brandumo. Su laiku kiti labiau pradės pritarti jūsų idėjoms, nes jūs išmoksite atsiriboti nuo savęs.

11. Magas. Gyvenimas teikia jums daugybę galimybių pasinaudoti aiškiaregystės dovana. Pasirinkimas priklauso nuo jūsų. Kuo žilesni jūsų plaukai, tuo daugiau žmonių vertina jūsų vidinį pasaulį.

22. Mistikos meistras. Gyvenimas jums siūlo pastatyti ką nors tokio, kas pergyvens jus. Tai nepaprastas gėrio potencialas pasauliui. Jūsų iššūkis – priimti iššūkį ir patikėti juo.

numerologija (burtų ratas)