numerologijos būrimo puslapis

Darbiniai Ciklai

Darbinis ciklas -– tai ciklas, prasidedantis idėja ir besibaigiantis rezultatais. Kiekvienam šių ciklų išskiriami “pagrindiniai laimėjimai”. “Pagrindiniai laimėjimai” –tai pagrindiniai Jūsų gyvenimo pasiekimai, kurie “atsitinka” sąmoningai ar nesąmoningai naudojant savo sugebėjimus. Vadinamasis teisuoliškas gyvenimas kuria laimingus įvykius, o negatyvi kryptis sukelia daugybę nemalonumų. “Laimėjimai” – tai laikmečio reikalavimai ir galimybės.

Dabar iš anksto galite pasiruošti laukiančiam Jūsų metui. “Laimėjimai” rodo specifinius įvykius ir patirtį. Kitaip “laimėjimai” vadinami kulminaciniais ciklais, perėjimai nuo vieno į kitą yra gana ryškūs; jų gyvenime yra keturi.

Pirmasis laimėjimas

veikia nuo gimimo iki 36 Jūsų gyvenimo metų. Apskaičiuojamas sudedant gimimo mėnesį ir dieną. Interpretaciją žr. žemiau.

Antrasis laimėjimas

veikia nuo 36 iki 45 Jūsų gyvenimo metų. Apskaičiuojamas sudedant gimimo metus ir dieną. Interpretaciją žr. žemiau.

Trečiasis laimėjimas

veikia nuo 45 iki 54 gyvenimo metų. Apskaičiuojamas sudedant pirmo ir antro laimėjimų skaitmenis. Interpretaciją žr. žemiau.

Ketvirtasis laimėjimas

veikia nuo 54 iki gyvenimo pabaigos. Apskaičiuojamas sudedant gimimo metus ir mėnesį. Interpretaciją žr. žemiau.

Skaičių interpretacija

1

Atėjo laikas pagalvoti ir padaryti ką nors sau, panaudoti savo originalias idėjas, pradėti kažką naujo. Šis periodas reikalauja didelės nepriklausomybės, drąsos, iniciatyvos ir pastovumo. Jūs privalote išsiveržti iš kasdieniškumo. Jūsų užduotis – sukaupti valią, energiją. Negausite aiškiai juntamos paramos iš šeimos ar draugų: turite remtis savo jėgomis. Nesigailėkite savęs – pagalvokite, kuo Jūs galėtumėte tapti. Apmąstykite savo svajones. Norėdami šiame laikotarpyje pasiekti tikslą turėsite išnaudoti savo geležinę valią ir lankstumą.

Tai labai greito vystymosi ir augimo periodas. Kažkokia aukštesnė jėga privers Jus išnaudoti visus talentus ir galimybes. Jums prireiks daug pastangų, tačiau su jomis ateis ir apdovanojimai. Be pastangų nebus ir malonumo, todėl būkite atsargus – nepasinerkite į savo vidinį pasaulį. Nevertinkite savęs pernelyg aukštai. Būkite stiprus, bet ne kietakaktis. Įsiklausykite į aplinkinių patarimus, tačiau turėkite savo nuomonę. Jūs sužinosite iš kokio molio esate nudrėbtas. Šiame periode Jūs savyje atskleisite daugybę talentų, galimas dalykas, vienas jų bus tikėjimas. Tai jėgos ir individualumo laikas. Jums priklausys daug netradiciškų idėjų, galbūt vadovausite žmonėmis. Būsite tvirtas ir ryžtingas, todėl galėsite įgyvendinti tai, ko norite.

Galimas dalykas susidomėsite šiomis veiklos sritimis: poezija, komunikacija, vadyba, botanika, astrologija, zootechnika, aplinka, muitinė.

2

Jautrumas ir intuicija. Šis periodas iš Jūsų reikalauja ramybės ir pasitikėjimo savimi. Būtina ramiai išnaudoti savo jėgą, minkštu spaudimu judėti link tikslo. Pastebėsite, kad tiesmukiškumas, savo jėgos demonstravimas ir konfrontacija apsigręžia prieš Jus. Pamatysite, kad tinkamiausias Jums variantas – palaikančiojo rolė: taikdario, diplomato ar patarėjo. Įžvelgiate aplinkinių jausmus ir poelgių motyvus – susidaro įspūdis, kad žvelgiate į pačią žmogaus esmę. Šiuos talentus išnaudokite kurdamas taiką, harmoniją ir ramybę, venkite rifų, neskirstykite žmonių – kiekvienas, kaip ir Jūs, žmogus yra unikalus.

Jūsų užduotis šiame cikle – bet kokio lygio ir bet kokios formos dualizmo pusiausvyra (pusiausvyra tarp karšto ir šalto, pusiausvyra tarp šviesos ir tamsos). Konfliktuose suprasite abiejų besiginčijančių pusių teisumą, rasite bendrumus tarp jų, jo pagrindu galėsite sutaikyti tas puses. Kiekvienai iš šių pusių galite sukurti tokią atmosferą, kad ji sugebėtų eiti į kompromisą ir dirbti harmonijoje. Jūs – tai lyg klijai, sulaikantis žmones kartu.

Jūsų silpnybė – jautrumas, stenkitės jį nugalėti. Dėl savo jautrumo esate pernelyg pažeidžiamas: gali neužtekti pasitikėjimo savimi, galite pasiduoti baimėms ir abejonėms. Kodėl tai vyksta? Prasidėjus ciklui padidėja jautrumas – pradedate geriau suprasti savo paties trūkumus ir pervertinate juos. Jums prireiks drąsos ir valios, jei norėsite įgyti vidinės jėgos.

Jautrumas padidina Jūsų sugebėjimą suprasti grožį ir aplinkos harmoniją. Pradedate domėtis muzika ir apskritai menu. Pabandykite išvystyti kuri nors atsiradusį sugebėjimą.

Dėl šių savybių Jus labai vertina aplinkiniai. Galite tuo stebėtis ir manyti, kad Jums pataikauja ar Jus giria iš gailesčio. Išoriškai atrodote gana drovus ir sumišęs, tačiau savo viduje, iš tikrųjų, esate puikiai nusiteikęs.

Galimas dalykas Jūs užsimanysite pasitraukti iš sunkių situacijų, gyvenimiškos netvarkos; vietoj to, kad kurtumėte harmoniją, galite klaidingai interpretuoti faktus. Turite puikią akį detalėms. Visose gyvenimiškose situacijose Jūsų skonis pagerės. Ypatingai vystydami šias savybes tapsite gracingesnis ir žavingesnis. Pasaulis labai stipriai priklauso nuo tokių kaip Jūs, kuriančių pusiausvyrą.

Galimas dalykas susidomėsite šiomis veiklos sritimis: istorija, edukologija, zoologija, mechanika, ekspedicija, bankas, medžiaga, šeima, firma, įmonė, oro transportas.

11

Esminės papildomos savybės

Tai gana sunkus laikotarpis. Jūsų intuicija ir jautrumas yra aukščiausiame įšsivystymo taške. Jūsų psichikoje vyksta labai daug procesų, dėl to, rinkdamasis veiklos kryptį ar suprasdamas save, net galite jausti suglumimą. Egzistuoja platus kanalas tarp Jūsų asmeninės sąmonės ir pasąmonės. Jus pastoviai lanko nuojautos, insaitas (įžvelgimai). Šie pojūčiai yra intensyvūs, todėl privalote turėti kažkokį gyvenimišką fundamentą ar praktinį užsiėmimą, kurie leistų pastoviai jausti žemę po kojomis.

Tai intensyvaus dvasinio ir asmeninio progreso laikas. Pabaigę šio ciklo transformacijas kaip niekad suprasite gyvenimą, aiškiai matysite visus, net ir pačius slapčiausius, jo aspektus. Tuo pat metu tai milžiniškų dvasinių išlaidų laikas. Visi klausimai, kas Jūs esate, ir kodėl čia esate bus pastoviai išbandomi.

Atsiras noras sustoti, įgyti pusiausvyros, tačiau šio ciklo teikiama energija neleis to padaryti. Jūs neabejojate, kad egzistuoja kažkokios aukštesnės Jėgos, tad pasitikėkite jomis. Aiškiai jaučiate esąs neeilinė asmenybė. Esate įsitikinęs, kad Jėgos atkreipia į Jus dėmesį. Jūsų gyvenimo pojūčiai aštresni, nei kitų žmonių, sugebate matyti toli ir aiškiai. Galite pažvelgti į pačią reiškinių esmę. Tikėkite, kad galite padėti kitiems, būkite ištikimas šiai svajonei. Suraskite praktiškų būdų tai padaryti. Tai visais atžvilgiais geras laikotarpis. Jeigu būsite atkaklus, rasite sau tinkamiausią vietą.

3

Atėjo laikas išnaudoti savo talentus, išreikšti unikalias savo asmenybės galias. Džiaukitės gyvenimu, džiaukitės bendravimu. Tai labai kūrybingas laikotarpis. Sustiprėja kūrybiškumas, artistiškumas, noras išreikšti save. Palankus metas užsiimti teatro veikla, literatūra, šokiais, dainavimu. Jūsų galimybės sėkmei labai išaugs, o atkaklus darbas meninėje veikloje atneš Jums rimtų apdovanojimų. Tai ne tik kūrybiškas laikotarpis, jam būdingas emocionalumas ir socialumas. Jūsų komunikabilumas ir žavesys pritraukia nemažai draugų bei gerbėjų. Sugebate įkvėpti kitus žmones. Jūsų energingumo dėka žmonės nori dirbti su Jumis ir Jums. Tai – laimingas ciklas. Sunkumus nugalite žymiai lengviau, nei anksčiau.

Venkite silpnybių ir gyventi tik šiaip sau (nerezultatyvumo). Gyvenimas tapo lengvesnis, todėl pradedate prarasti budrumą. Juk šis ciklas kada nors baigsis! Todėl būtina koncentracija ir disciplina. Sėkmės raktas – atkaklus darbas, todėl išnaudokite maksimumą savo sugebėjimų. Pažinkite savo ribas: veskite išlaidų apskaitą, venkite netvarkos, priešingu atveju, galite prarasti galimybes arba gailėtis dėl kai kurių poelgių.

Galimas dalykas, susidomėsite šiomis veiklos sritimis: apsauga, saugumas, policija, politika, seimas, filosofija, menotyra, biochemija, biomedicina, darbininkas, teatras, krepšinis, kelių transportas.

Vaikai turėtų būti disciplinuotesni, juos lengva sugadinti. Užsiėmimai menu įkvėps vaiką, jo talentas bus maksimaliai išvystytas. Iš kitos pusės, tokį vaiką labai lengva užgauti – jis gana jautrus.

4

Atėjo laikas įgyvendinti savo originalias ir konstruktyvias idėjas, kurti, siekti, sistematizuoti ir gauti rezultatų. Tai atkaklaus darbo ir apdovanojimų už jį ciklas. Turite galimybę sukurti ilgalaikį ir tvirtą fundamentą. Padidėja organizatoriaus, kūrėjo, menedžerio sugebėjimai. Tampate atsakingesnis, esate ryžtingas ir patikimas.

Atkaklumo ir užsispyrimo dėka esate arti sėkmės. Šis procesas primena plytinio pastato statybą. Rūpinimasis aplinkiniais turi materialų atspalvį. Šeima ir pavaldiniai kartkartėmis tampa Jums našta, tačiau žmonės Jus laiko visuomenės pagrindu. Jūs nepasiduodate.

Gyvenimas pilnas įsipareigojimų, kuriuos privalote vykdyti. Projektai, kuriems suteikėte impulsą, kaip maži vaikai – reikalauja nesibaigiančio dėmesio ir darbo. Nežiūrint į sėkmes, galimi ir nusivylimai. Materialinių išteklių ribos, viską užgožiančios smulkmenos – visa tai Jus nervina. Turite suprasti, kad ilgalaikiai reikalai reikalauja lėto augimo. Galite klaidingai manyti, kad galite judėti greičiau ar mažesnėmis pastangomis.

Jūsų kūrybiniai sugebėjimai ribojami tvarkos būtinybės, tačiaus sugebate veikti metodiškai ir efektyviai. Jūsų užduotis – būti lanksčiu ir prisitaikančiu. Leiskite sau veikti spontaniškiau, atsainiau.

Galimas dalykas, susidomėsite šiomis veiklos sritimis: ekonomika, servisas, gamyba, teisė, teologija, medicina, ekologija, agronomija, stomatologija, chemija, kraštotvarka, elektronika, restoranas.

Vaikai paprastai rimti, juos veikia šeimos finansinė padėtis, todėl jie gali užsimanyti anksti išeiti iš namų ir sukurti savo šeimą. Tėvams derėtų pagalvoti, ar reikia leisti vaikui per anksti susidurti su niūria gyvenimo realybe.

22

Esminės papildomos savybės

Labai sustiprėja asmeninė Jėga. Šiuo metu atsiranda dideli išbandymai, reikalaujantys visų Jūsų jėgų, tiek fizinių, tiek dvasinių. Jūs turite išnaudoti šias jėgas kurdamas kažką tikrai didingo ir ilgalaikio. Tai, kas būtų naudinga ne tik Jums, bet ir kitiems. Prireiks ir fizinių jėgų.

Ryškiai išreikštos protinės galios, efektyvumas ir ryžtingumas – galite tapti didžiu kūrėju. Visa tai, kuo užsiimate, turi didelę reikšmę: Jūsų planai apskaičiuoti ir daug apima, ilgalaikiai. Jūsų įžvalgos praturtina idėją. Jūsų problemos ir užduotys tampa proporcionalios sugebėjimams. Turite pašvęsti save savo idėjai. Jūsų laukia vilčių žlugimas, jei visiškai savęs neatiduodate.

Ekstremalus ciklas – kuo daugiau darote – tuo daugiau reikalauja lemtis. Viso to pasekmės – žinojimas, kad svajonės pildosi. Jūs vienintelis tai sugebate. Tačiau nesate vienišas šioje kovoje. Didelė materialinė ir dvasinė parama padeda Jums realizuoti savo planus. Traukdami prie savęs žmones tarnaujate aukštesniems tikslams. Turite daug draugų, kurie jaučiasi esą turtingesni, prisidėję prie Jūsų svajonės išsipildymo.

Jums būtina drąsa, pasitikėjimas savimi ir tikėjimas. Tai padės Jums išgyventi šį periodą, nugalėti daugelį kliūčių. Šiuo laikotarpiu esate labai praktiškas. Metodiškas ir netikėtas problemų sprendimas, pastabumas detalėms. Jums derėtų negalvoti apie pasekmes ir panirti. Asmeninis gyvenimas pasitraukia į šoną. Atėjo žvaigždžių valanda: didelis potencialas, reikalaujantis didelių pastangų. Šiuo atveju galite pasirinkti ir kitą, lengvesnį ciklą.

5

Visuomeniniai interesai, reklama, kelionės, pardavimai, kontaktai. Šis ciklas išmoko Jus laisvės. Keliausite dideliais atstumais, susitikinėsite su naujais žmonėmis, išbandysite nuotykius ir daug sužinosite apie gyvenimą. Šiuo metu esate eksperimentavimo ir mokymosi periode. Jūsų mokytojas – tai Jūsų patirtis.

Pradedate lengviau valdyti liežuvį, reikšti savo mintis žodžiu ir raštu. Sėkmingai judate į priekį. Jums reguliariai suteikiamos galimybės darbui, kelionėms ir egzotiškai patirčiai. Jūsų užduotis – išmokti netaikyti posakio “kur noriu, ten einu, ir kada noriu, tada einu”. Prisilaikykite kokio nors konkretaus reikalo, konkrečios karjeros, pastovesnių santykių. Didesnis pastovumas Jums suteiktų tvirtesnį pagrindą tolimesniems veiksmams ir ne taip apribos Jūsų laisvę. Priešingu atveju, galite blaškytis nuo vieno prie kito beprasmiško darbo, nuo vienų paviršutiniškų santykių prie kitų. Būkite atsargesnis su per dideliu polinkiu maistui, alkoholiui, narkotikams, seksui. Baimindamiesi, kad Jus suriš ir prikaustys grandinėmis, vengiate tvirtesnių santykių.

Pažinkite tikrąją laisvės reikšmę: dovanojate kitiems savo meilę ir energiją, neprisirišdami prie vietos, prie tam tikros asmenybės ar užsiėmimo, iš kitų norėtumėte gauti tą patį. Jūs norite, kad Jus mylėtų už tai, koks esate, o ne už tai, kad kažkam priklausote. Tai sunkus, bet garbingas kelias.

Vystykite savo literatūrinius sugebėjimus. Turite suprasti, kad apribojimai yra Jūsų laisvės pagrindas.

Galimas dalykas, susidomėsite šiomis veiklos sritimis: analizė, interpretacija, energetika, direktorius, baras, diskoteka, teismas.

6

Šiame cikle Jūs stipriai būsite užimtas šeima, draugais ir visuomene. Atsiras didesni įsipareigojimai ir atsakomybė, tačiau jausdami harmoniją ir perspektyvą padėsite sau išspręsti visas gyvenime iškylančias problemas.

Šeima reikalauja daug dėmesio. Klausimus, susijusius su vaikais ir partneriu, reikia spręsti ramiai, su meile ir pasiaukojančiai. Jūs – šeimos galva, į kurį kreipiamasi paguodos ir supratimo. Jūs jaučiate šios naštos sunkumą, daugelio kitų žmonių rūpesčius. Jūs suprasite esąs reikalingas daugeliui žmonių. Šiame periode yra daug meilės, artumo bei šilumos, tačiau Jūs turite vykdyti artimiems santykiams būdingus reikalavimus. Jūs mokate sutaikyti žmones, suteikiate jiems harmonijos jausmą – primenate teisingumo saugotoją. Namuose, greičiausiai, esate susikūręs savo mažą ir jaukų pasaulį.

Reikia vystyti savyje savimonę. Šiuo laikotarpiu lengva aukotis, tačiau gerbkite save, neleiskite žmonėms naudotis Jumis. Įvertinkite savo apribojimus ir kurkite sveikus santykius. Tai palankus laikas verslui ir finansiniams reikalams. Jūs traukiate žmones su ištekliais, jie padės Jums. Spręsdami finansines problemas taip pat naudojatės savo harmoningumu. Tai atneš Jums apdovanojimų. Genialus gailestingumas, harmonijos jausmas padeda Jums tapti gydytoju, patarėju. Jus jaudins Jūsų pačių sveikatos problemos, todėl laikykitės dietos, darykite pratimus, prisilaikykite sveiko gyvenimo būdo. Jūs norėtumėte daugiau padėti kitiems, tačiau venkite per daug kištis ne į savo reikalus.

Tai augimo ir progreso laikas. Jūs sugebate vystyti save daugeliu krypčių: kaip mylintis sutuoktinis ir tėvas, kaip solidus verslininkas, kaip visuomenės ramstis. Šis periodas reikalauja pusiausvyros, nes išsiblaškę tarp daugelio dalykų paprasčiausiai sudegsite nuo nepamatuotų Jūsų aplinkos reikalavimų.

Galimas dalykas, susidomėsite šiomis veiklos sritimis: raštas (rašymas), kūryba, matematika, verslas, tyrimas, žvalgyba, filologija, politologija, veterinarija, futbolas, filmas, TV, prekyba, scena, kokybė.

7

Tai laikas pasinerti į gyvenimo ir pasaulio paslaptis. Tai vidinio vystymosi ir tiesos paieškų periodas. Turėsite reikalų su tikrai svarbiais klausimais, susijusiems su gyvenimo prasme. Apgalvodami savo vidinį pasaulį esate linkęs daugiau laiko praleisti vienatvėje. Tai dvasinio augimo periodas. Pastebėsite, kaip sustiprėja Jūsų tikėjimas. Subtiliai suprantate poeziją ir gamtą.

Stipriai išauga sugebėjimas susikoncentruoti. Tai specializacijos laikas: galite atkakliai tyrinėti kokį nors dalyką. Norite mokytis, skaityti, tobulinti save, medituoti. Ryškiai išsivysčiusi intuicija, ji padeda Jūsų kelyje; visada intuityviai jaučiate, koks turi būti tolesnis žingsnis.

Šiame periode galite tapti kokio nors dalyko ekspertu. Neribotas sugebėjimas įsiskverbti giliai į reiškinių prigimtį. Jūs matote tai, kas paslėpta po paviršiumi. Galimas dalykas, išbandysite laimę mokytojo vaidmenyje. Turite sąmoningai dirbti kurdamas gerus santykius. Paaiškinkite kitiems žmonėms, kad Jūsų pasitraukimas į save nereiškia noro nutraukti santykius, tai paprasčiausiai yra Jūsų gilus vidinis poreikis. Dvasinis tobulėjimas, naujos žinios, išmintis yra dovanos Jums. Tai gyvenimo pagrindas, Jūs pradedate giliau suprasti gyvenimą.

Nesilygiuokite į aplinkinius, prisiminkite, kad ne tik Jūs, bet ir kiti žmonės yra netobuli. Prisiminkite, kad cinizmas ir sarkazmas yra žemiausia bendravimo forma.

Jūs sąžiningai norite būti tobulas, tačiau šis noras gali padaryti Jus nelaimingu. Tobulumas – tai utopija ir nepasiekiama svajonė. Siekdami tobulybės galite jaustis nepasitenkinimą savimi ir kitais. Turite galimybę tobulinti save – mylėkite save.

Galimas dalykas, susidomėsite šiomis veiklos sritimis: autoservisas, sveikata, slauga, biofizika, geografija, geologija, psichologija, sociologija, aplinkotyra, statyba, inžinerija, draugai, mokykla, pastatas, krovinys.

8

Tai materialinės sėkmės laikotarpis. Tačiau ši sėkmė nelengva, o dirbti reikia dėl didelių rezultatų – planuoti ir bendradarbiauti. Šiame cikle sustiprėja verslo uoslė, atsiveria akys finansiniams reikalams. Tai ekspansijos, apdovanojimų ir gerovės augimo laikas, derliaus nurinkimo periodas.

Sustiprėja Jūsų asmeninė galia. Esate įžvalgus ir teisingas. Šios savybės yra Jūsų finansinės sėkmės garantas. Žmonės jaučia Jūsų jėgą: jie kreipiasi į Jus patarimų, gerbia Jūsų nuomonę. Visa tai palengvina užduotį: Jūs pasiekiate savo tisklų nenaudodamas grubios jėgos. Jums nereikia nieko versti ką nors padaryti – aplinkiniai patys prisijungia prie Jūsų numatytų užduočių įgyvendinimo.

Galite organizuoti didelius projektus. Problemos nebevargina Jūsų taip stipriai, Jūs jaučiate išaugusią jėgą, stabilumo ir pusiausvyros jausmą. Galite beveik magiškai veikti įvykių eigą. Esate labai kryptingas, tikslingas, ramiai ir atkakliai judate link savo norų išsipildymo. Jūsų užduotis – harmonijos tarp materialių ir dvasinių vertybių pasiekimas. Atsiras didelis noras daryti pinigus, pasiekti padėties – tai gali tapti Jūsų svarbiausiais dalykais, atmetant kaip nereikalingus kitus – nematerialiąsias žmogiškąsias vertybes. Toks kelias neišvengiamai veda į praradimus. Jus išbando ir moko kokia yra reali pinigų vertė, kokia tikroji jų rolė gyvenime. Iškėlę pinigus ant altoriaus tapsite jų vergu. Jei pusiausvyra yra – gerai jaučiate perspektyvą, todėl šis periodas bus malonus ne tik materialiai, tačiau ir dvasiškai.

Galimas dalykas, susidomėsite šiomis veiklos sritimis: biologija, fizika, paleontologija, farmacija, pervežimas (transportas), technika, miškotyra, kavinė, religija, parduotuvė, spauda, demokratija, hobis, kelionė.

9

Atėjo laikas naudojant savo sugebėjimus daryti didelius darbus kitų labui. Šiame periode turite surasti save kažkokiame dideliame projekte ar tiksle. Didžiausias malonumas Jums tampa tarnavimas aplinkiniams. Šiame laikotarpyje savo energiją naudojate (pradedate naudoti) visuomenės gerovei.

Tampa būdingas pasiaukojimas. Kai kuriais atvejais netgi turėtumėte nustatyti prioritetus tarp asmeninių ir visuomeninių reikalų. Pasistenkite tarpusavyje suderinti asmeninius savo norus ir norą daryti gera aplinkiniams. Tai palankus laikotarpis verslui bei finansiniams reikalams. Šiuo metu išryškėja svarbios užduotys. Turite pašvęsti save spręsti šias užduotis.

Taip pat šis metas palankus teatrinei veiklai, literatūrai ir menui. Turite subtilų estetinį jausmą; bet kokie dar nepabudę artistiniai talentai pradeda aktyviau vystytis. Užsiimdami verslu galite tapti mecenatu.

Jausite stiprų atsakomybės jausmą ir gailestingumą visuomenei. Panorėsite padėti visiems, kuriems nesiseka taip, kaip Jums. Tai laikotarpis, kuriame Jūs suprantate, kad norite geresnės visuomenės, šalies, netgi pasaulio. Kaip nekeista, tačiau Jūsų neglumina socialinės ar valstybinės sienos. Jūsų humanizmas neturi ribų: meilė tampa nekonkreti, Jūs mylite visus, visą pasaulį ir Saulę.

Jums užtenka jėgų studijuoti kokį nors dalyką; pradedate domėtis religija ir filosofija. Esate idealistas. Galimas dalykas, daug keliausite ir įvairiausiuose gyvenimo takuose susitikinėsite su naujais žmonėmis. Nesvarbu kuo užsiimate, turite galimybių pasiekti ne tik sėkmės, bet ir garbės.

Galimas dalykas, susidomėsite šiomis veiklos sritimis: muzika, mokslas, apskritai bet koks darbas, informatika (informacija), programavimas, etnologija, astronomija, ugdymas, administravimas, elektra, architektūra, matavimas, kalėjimas, sportas, kalba, draudimas, turtas, biurokratija.

numerologija (burtų ratas)