numerologijos būrimo puslapis

Įmonės Pavadinimas

Numerologija – tai skaičių vibracinės energijos tyrimas. Kiekvienas skaičius turi savo unikalią vibraciją, kuri gali padėti suprasti žmogaus ar įmonės asmenybę, stipriąsias ir silpnąsias puses. Numerologinė pavadinimo ar prekinio ženklo analizė gali atskleisti paslėptas užuominas apie likimą užkoduotą asmens ar verslo pavadinime.

Numerologija gali būti vertinga priemonė žmonėms ir prekių ženklams pažinti bei suprasti. Analizuodami vardo, pavadinimo skaitinę vertę, galime įžvelgti paslėptą jo reikšmę, ši analizė taip pat gali padėti parinkti tinkamą pavadinimą naujai kuriamam produktui ar registruojamai įmonei.

Norint išskaičiuoti įmonės pavadinimo skaičių, reikia lentelėje susirasti kiekvienos raidės atitikmenį skaitmeniniame pavidale ir visus šiuos skaičius sudėti. Galutinė suma turi būti vienaženklis skaičius.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C D E F G H I
Ą K Č M Ė O P Q R
J T L V Ę X Y Z
S U N Ž
Š Ų W
Ū

Įmonės pavadinimą rašykite lotyniškomis raidėmis.

Skaičių reikšmės

1

Pirmaujanti, pavyzdinė įmonė, netgi pionieriška. Ši įmonė savo veikloje remiasi novatoriškomis, netgi revoliucinėmis idėjomis. Tokiomis pačiomis savybėmis pasižymi ir šios įmonės išleidžiama produkcija. Dažnai šios įmonės gaminama įranga ir prekės yra rinkos naujovės, ryškiai išsiskiriančios nuo visumos. Sėkmė beveik garantuota.

2

Šis vardas nesuteikia grynai komercinio charakterio. Šį įmonė per dažnai gali susidurti su įvairaus pobūdžio kliūtimis. Vardas labiau tinkamas toms įmonėms, kurios įeina į koncernų, susivienijimų ir pan. sudėtį. Tokių susivienijimų sėkmė priklausys nuo kitų dalyvių sėkmės.

3

Sėkmingiausia įmonei, kuri užsiims bendru gerbūvio gerinimu, taip pat įmonėms, kurios teiks žmonėms malonumą ir džiaugsmą: pramogų centrai, diskotekos ir pan.

4

Įmonės, gaminančios solidžią ir ilgalaikę produkciją, neatsižvelgiant į tai, ar tai prabangos, ar pirmo būtinumo daiktai.

5

Tokio vardo įmonėse paprastai tvyro chaoso atmosfera. Dažniausiai šios įmonės atneša didelius pinigus, tačiau ten dažni konfliktai: administraciniai, asmeniniai ar susiję su gaminama produkcija.

6

Įmonės, gaminančios pirmos būtinybės prekes, taip pat: mokslo įstaigos, viešbučiai. Jų vystymasis nėra harmoningas, pasižymi pastoviais pakilimais ir nuosmukiais.

7

Rafinuoti ir subtilūs daiktai. Tokios įmonės produkcija dažnai pažymėta žymių žmonių vardais, o tai garantuoja jų kokybę. Visuotinis pripažinimas ir populiarumas.

8

Tokios įmonės dažnai išeina į tarptautinę areną. Didelės investicijos ir milijoniniai pelnai, tarptautinis žinomumas.

9

Jeigu įmonė orientuota į pelną, šis vardas netinka. Toks vardas tinkamiausias, jei įmonė užsiima labdara. Tinkamas vardas institutams.

numerologija (burtų ratas)