numerologijos būrimo puslapis

Namo Numerio Reikšmė

Numerologijos specialistai teigia, kad namo, kuriame gyvenate, numeris daro tam tikrą įtaką jūsų poelgiams ir net lemia, kai kuriuos charakterio bruožus bei gyvenimo kokybę.

Kaip pagal mūsų vardus ir gimimo datas galima apskaičiuoti mūsų gyvenimo kelio ir likimo skaičius, taip ir su mūsų namais susiję skaičiai gali suteikti įžvalgų apie mūsų gyvenimą. Pažvelkime atidžiau į namų skaičių reikšmę numerologijoje.

Norėdami tuo įsitikinti, sudėkite visus jūsų namo numerio skaičius.

Pavyzdžiui, gyvenate name, kurio numeris 67; taigi 6+7=13. Tada sudėkite pastaruosius skaitmenis: 1+3=4.

1

Esate valinga ir ryžtinga asmenybė, atkakliai siekianti užsibrėžto tikslo. Gyvendami šiame name, būsite kupini energijos, atveriančios kelią į sėkmę. Tačiau turėtumėte vengti įtartinai vangių ir apatiškų kaimynų.

2

Jūsų name cirkuliuoja teigiama energija. Tokiuose namuose palankiausia apsigyventi jaunavedžiams, nes teigiamos energijos užtaisas išlieka visą gyvenimą. Aplinka kupina džiaugsmo, gyvybingumo, meilės bei dvasingumo. Tačiau tokioje aplinkoje turite būti atsipalaidavę, kad nepažeistumėte geros namų dvasios.

3

Šio namo gyventojus lydi kūrybinė sėkmė. Aplinka labai palanki protinio darbo atstovams, taip pat besitobulinantiems meno, ypač muzikos, srityse žmonėms. Tvyranti energija skatina erdvinį mąstymą, padeda suformuluoti bei išreikšti net ir labai neaiškias idėjas.

4

Tai tiesiog ideali aplinka sukurti šeimą arba pagerinti joje tarpusavio santykius. Kol gyvensite tokiuose namuose, jausitės laimingi ir mylimi; jūsų namų židiniui negrės jokie netikėtumai, pavyduolių intrigos.

5

Jeigu įpratote šeimoje būti lyderis ir nuolat jaučiatės už ką nors atsakingas, šis namas kaip tik jums. Tačiau reikia nusiteikti netikėtų permainų gausai. Kadangi sielos gilumoje esate šiek tiek avantiūristas, jums ne taip svarbu gyventi namuose, bet grįžti į juos.

6

Esate namisėda ir dievinate šeimos židinio jaukumą. Esate visada pasiruošę skubėti į pagalbą net ir nepažįstamam žmogui. Namo energija lemia tai, kad esate ne vedantysis, o vedamasis; daugeliu gyvenimo atvejų tai yra saugiau. Be to mėgstate dirbti dideliame kolektyve.

7

Jeigu nusprendėte pradėti verslą, ypač susijusį su prekyba, stenkitės apsigyventi tokiame name. Teigiama energija, cirkuliuojanti šioje aplinkoje, suteiks jėgų bei pasitikėjimo.

8

Tai finansinę sėkmę ir pelningus sandėrius lemianti namų aplinka. Tačiau turite ne kaupti materialinius turtus, o dalytis šiomis gėrybėmis su visais, kuriems to labiausiai reikia.

9

Namas yra teigiamos ir neigiamos energijos laukų sandūroje. Jeigu jums būdingas nuoširdus optimizmas ir esate kupini energijos, tai šiame name šios savybės stiprės. Jei esate melancholiškas ir irzlus – aplinka “patvirtins” tokį jūsų požiūrį į pasaulį, o tai gali baigtis depresija.

 

numerologija (burtų ratas)