numerologijos būrimo puslapis

Numerologija 6

6 gyvenimo kelio žmogus yra žinomas dėl to, kad yra linkęs duoti. Jie visada stengiasi padėti kitiems ir yra labai ištikimi draugai. Jie taip pat labai orientuoti į šeimą ir yra puikūs tėvai. Šį gyvenimo kelią gavę žmonės yra linkę puikiai spręsti problemas ir dažnai renkasi mokytojo ar konsultanto profesiją. Jie turi stiprų teisingumo jausmą, todėl juos dažnai traukia reikalai, susiję su kova už kitų teises. Šį gyvenimo kelią einantys žmonės dažnai turi gilų ryšį su savo dvasingumu ir dažnai tyrinėja įvairias tikėjimo sistemas.

Jei jūsų gyvenimo kelias 6, greičiausiai esate geras ir užjaučiantis žmogus, dažnai siekiantis padėti kitiems. Tikriausiai puikiai sprendžiate problemas ir jus gali traukti pagalbos profesijos. Tikėtina, kad turite stiprų teisingumo jausmą ir galite dalyvauti veikloje, kurioje kovojama už kitų teises. Taip pat gali būti, kad jus sieja gilus ryšys su dvasingumu ir jums gali patikti tyrinėti įvairias tikėjimo sistemas. Kad ir ką veiktumėte kasdieniam gyvenime, jeigu jūsų gyvenimo kelias yra pažymėtas skaičiumi 6, tikrai darysite teigiamą įtaką aplinkiniam pasauliui.

AVINAS – 6 “BEBAIMIS IDEALISTAS”

Avinų – 6 teigiamos savybės: dosnumas, praktiškumas, konstruktyvumas, ambicingumas. Šešetukas papildomai suteikia globėjiškumo, atsakingumo, ištikimybės, idealizmo.

Šešetukas – taikdarystės skaičius. Kitų skaičių Avinai, vejami įgimtos kantrybės neturėjimo ir neatsargumo, kelia vaidus, o šie elgiasi visiškai priešingai. Pirmiausia stengiasi išsiaiškinti santykius. Gaila, kad skaičius “šeši” nesuteikia takto. Todėl viena iš jų mėgstamiausių diplomatinių gudrybių – gerai įsibėgėti ir… susidaužti kaktomis.

Nuostabiausia, kad tai suveikia: jie turi kietą kaktą ir taurumo atsargą. Avinai – 6 mato žmonių talentus ir padeda jiems tobulėti. Jie nenugalimi lyderiai ir iniciatoriai, turi plačias Atgimimo epochos amžininkų pažiūras. Neatidėliotinų darbų sąrašą apvainikuoja žodžiais “tapti individualybe”. Juos traukia noras sukurti šeimą ir apsikrauti vaikais, turėti savo darbo kontorą. Pakeliui ištiesia ranką visiems, kurie veržiasi pirmyn. Padeda kitiems ir sugaišta tiek pat laiko, kiek skiria sau.

Avinai – 6 nenuilstamai rūpinasi savo reputacija bei išvaizda ir mano, kad tai visiems suprantamas dalykas. Būdami griežti su tais, kurie jiems brangūs, gali skaudžiai užgauti žodžiais ir tuojau pat pasigailėti dėl savo netakto. Tyčia niekada neužgauna nieko -netgi paties nemandagiausio pardavėjo. Atjauta suminkština jų kandų humorą. Todėl kiekvieną kartą, kai tik norisi nueiti per toli ir trinktelėti durimis (Avinai – 6 yra tokių dramatiškų scenų šalininkai), reikėtų prikąsti liežuvį ir atsitraukti. Humoras padeda jiems neleisdamas suerzinti ir suteikia optimizmo porciją bet kokioje sudėtingoje situacijoje. Jeigu juos pažįstami laiko šiek tiek senamadiškais, tai jie patys dėl to kalti, nes propaguoja draugystės idealus, meilę ir gražų seksą, kurie šiais laikais nemadingi.

Avinai – 6 labai gerbia savo namus ir šeimą, nors ieško jos ilgai, kaip niekas kitas. Spręsdami šeimyninius konfliktus, tampa puikiais šeimynykščiais. Jų namai – jauki tvirtovė visiems jos gyventojams. Kad ir kiek laiko praleistų darbe, namai jiems ne tam, kad ten saugotų daugybę daiktų. Meilė, juokas ir tarpusavio supratimas – štai iš ko susideda namai.

Meilė ir seksas ne visada atsiranda kartu, tačiau tokios darnos jie siekia. Jiems labai sunku ištarti “aš tave myliu”. Nekelia jokių sąlygų meilei, siekia susirasti partnerį, kuris pasidalytų nuomonėmis, tikėtų ateitimi.

Siekdami visur tobulumo, negaili savo jėgų ir pinigų – juk būtina sukurti namuose jaukią aplinką ir gyventi taip, kaip norisi. Avinams – 6 reikia uždirbti daug pinigų, kad galėtų patenkinti savo draugų poreikius. Kad ir kokias pareigas užimtų, dirba nenuleisdami rankų ir stengiasi užbaigti pradėtus darbus. Kaip vadovai, jie didžiuojasi tuo, kad sugeba pradėti ir įgyvendinti milžiniškus projektus. Ypač ištikimi savo darbovietei. Netgi jiems pasiūlius kitą, geresnį darbą, labai sunkiai palieka savo įprastą darbovietę ir išduoda žmones, kurie jais pasitikėjo.

Avinai – 6 puikiausiai tinka bet kokiai scenos veiklai, politikoje, išradimų srityje, linksmindami bei mokydami kitus.

Šios vibracijos žmonės visada siekia harmonijos ir įnirtingai gina artimuosius. Jų karingas iššūkis sukelia netgi pačiam drąsiausiam priešui nervinį jaudulį. Laikui bėgant jie supranta, kad keršyti beprasmiška, nes po to nebūna lengviau. Reikėtų būti lyderiais, rodyti aplinkiniams pavyzdį ir skatinti juos realizuoti savo sugebėjimus.

Avinų-6 neigiamos savybės: pavydumas, susierzinimas, davatkiškumas. Šešetukas papildomai suteikia įnoringumo, užsispyrimo.

Laimingų skaičių eilutė: 6, 34, 49.

JAUTIS – 6 “ESTETAS MATERIALISTAS”

Jaučių – 6 teigiamos savybės: ištikimumas, atsakingumas, žemiškumas, kilniadvasiškumas. Šešetas papildomai suteikia jautrumo, meilumo, rūpestingumo, būdo lengvumo.

Ir pagal Zodiako ženklą, ir pagal gimimo skaičių Jaučius-6 globoja Venera. Planeta padaro juos tokius jautrius išoriniams veiksniams, kad priverčia užsidėti tamsius akinius, kai draugai pasiūlo pasižiūrėti i naujus miegamųjų apmušalus. Jeigu jiems pasiūlomas skanus ir kaloringas maistas, tai jie dėl dvasios ramybės sutinka valgyti, nors žino, kad tai kenkia jų sveikatai. Jeigu kas nors pradegina cigarete jų fotelį ar pameta mėgstamą vaizdajuostę, – jie mandagiai pareiškia savo nepasitenkinimą. Kai draugai išeina, tada jie leidžia prasiveržti savo pykčiui.

Jaučiai – 6 – ne tik paprasta žemės druska, bet ir turtingas, gausus derlius. Net jeigu jie gimę ir užaugę mieste, vis tiek svajoja melžti karves ar lesinti viščiukus. Savo namus būtinai įrengia pagal paskutinę madą, pavyzdžiui, keli televizoriai ir palydovinė antena.

Šios vibracijos žmonės kartais tampa šovinistais. Savo šeimos interesus gina bet kokiomis priemonėmis. Kartais elgiasi kaip užsispyrę konservatoriai. Kol jų niekas neužkabina, jie būna nuolaidūs. Laikosi principo: “Gyvenk ir netrukdyk gyventi kitiems”. Jų įsitikinimu, gyvenimas turi tarnauti džiaugsmui, ir jie to siekia.

Jaučių – 6 pažadai visada tvirti. Artimuosius kviečiasi į svečius net būdami įsitikinę, kad mylimas anūkėlis, bežaisdamas kambaryje kamuoliu, sudaužys ne vieną indą.

Jaučiai – 6 labai rūpinasi nusenusiais giminaičiais. Jeigu sutuoktinis pasiūlo juos apgyvendinti senelių namuose, atkakliai priešinasi ir teigia, kad vaikams labai naudinga bendrauti su močiute ar seneliu.

Šios vibracijos žmonės yra gailiaširdžiai ir labai kilnūs, tačiau patys to nesupranta, todėl jais daug kas pasinaudoja savo interesams patenkinti. Savo asmeninio gyvenimo labui jiems reikėtų būti tvirtesniems.

Draugiški, visuomeniški Jaučiai – 6 sutverti dalykiniams pasitarimams, golfui ir pokštams. Ir visgi savo nuomonę gina kaip liūtai ir tuo užsitarnauja skandalistų ar per daug principingų žmonių reputaciją.

Jaučiai-6 muzikalūs, jaučia ritmą, todėl tampa gerais muzikantais, aktoriais, kompozitoriais, dainininkais. Kai kurie turi potraukį į meną, mokslą, politiką. Mėgsta gražius daiktus, gerą maistą, komfortą. Jų namai – šeimos tvirtovė. Po darbo mėgsta pažaisti su šunimi, niekada nesiveržia į svetimą teritoriją.

Jaučiai-6 labai ištikimi šeimynykščiai. Sutuoktinius paprastai išskiria tik mirtis. Jie visada tariasi su šeimos nariais, sprendžia pasitaikiusias problemas bei nesusipratimus. Labai mėgsta liesti šilkinę patalynę ar švelnius sutuoktinio plaukus. Tuo gali mėgautis valandų valandas. Jiems meilė-tai penkių jausmų šventė. Švelnūs atodūsiai būtini kaip kūdikiams motinos pienas.

Jaučių – 6 neigiamos savybės: su viskuo sutinka, juos valdo aistros, godumas. Šešetukas papildomai suteikia išankstinio priešingumo, bukaprotiškumo, kietaširdiškumo.

Laimingų skaičių eilutė: 6, 17, 33.

DVYNIAI – 6 “HUMANISTAS LAISVAMANIS”

Dvynių – 6 teigiamos savybės: konkretumas, įtikinamumas, įvairiapusiškumas, lengvas bendravimas. Šešetukas papildomai suteikia tradiciškumo, atsakomybės, ištikimybės, idealizmo.

Lengvabūdžiams Dvyniams “šešetuko“ vibracija suteikia trauką šeimos židiniui. Tačiau nors Dvyniai – 6 prisiriša prie namų daug stipriau negu kitų vibracijų Dvyniai, bet tai dar nereiškia, kad jie turi mielą ir patogų būstą. Dažniausiai jie susituokia ir išsiskiria keletą kartų ir todėl didesnė jų gyvenimo dalis prabėga įvairiuose namuose. Nieko nuostabaus, kad jie vienu metu gali turėti kelias mylimas šeimas.

Dvyniai – 6 gimę tam, kad linksmintų kitus. Jų galvoje netgi negali užgimti mintis ką nors užrūstinti. Gyvenime jie kitiems porina tai, ką patys norėtų girdėti. Todėl paskui juos nutįsta nelabai geros reputacijos žmonių – melagių ir prisitaikėlių-grandinė.

Merkurijaus ir Veneros įtaka apdovanoja juos meniniais potraukiais. Jeigu Dvynių – 6 darbas tiesiogiai nesusijęs su kūryba, tai jie rašo arba propaguoja meną ar muziką. Jie nieko labai rimtai neišmoksta. Tik ilgai prabuvę scenos užkulisiuose, suspėja sužinoti, kas ten dedasi. Laisvai jaučiasi tik būdami už scenos uždangos, tačiau yra pakankamai lankstūs, kad susitvarkytų su bet kokiomis situacijomis. Jeigu jau tenka stovėti prožektorių šviesoje, naudingai pabrėžia savo privalumus.

Versle ar gamyboje jie daugiausiai pasikliauja kitų nuomone ar nurodymais. Ne tik iš prigimties kaupia informaciją, bet bando ir patys mokytis. Juos domina beveik viskas, tačiau labiausiai gretinasi prie patyrusių ir garsių žmonių. Jie gerai įsivaizduoja save kitų kailyje ir sugeba jiems būti naudingi, gali netgi save paaukoti dėl meilės ir šeimos. Nuosprendžius priima po ilgų vidinių ginčų.

Dvyniai – 6 mielai ir patys mokosi, ir kitus moko. Jie geri pedagogai. Seimai, kaip paramos ir visapusiško supratimo šaltiniui, skiria ypatingą reikšmę. Jie daro didžiulę įtaką aplinkiniams, sėkmingai juos organizuoja, įkvepia, šviečia ir linksmina. Dirbdami kolegijos ar mokyklos mokytojais, klausytojams pateikia įsimintinas gyvenimo pamokas. Geriausiai sekasi darbas, kuris leidžia sudaryti asmeninę darbotvarkę. Žavisi mistika, todėl daug jų užsiima astrologija. Geri filosofai, rašytojai, dainininkai, kompozitoriai. Patinka tokie darbai, kurių metu tenka bendrauti su žmonėmis.

Jei turi pinigų, tampa filantropais bei gyvenimo nuskriaustųjų globėjais. Kai pritrūksta pinigų, imasi įvairiausių priemonių jiems įsigyti. Šitaip paskatina ir kitus kūrybiškiau gyventi ir tapti turtingesnius. Pradėdami darbą jie surenka grupę atsidavusių bendraminčių, kurie fanatiškai pasitiki sėkme, dirba garbingai ir iš dalies užtikrina Dvyniams – 6 savotišką laisvę, kurie ją labai mėgsta.

Dvyniams-6 patartina lėtai skaičiuoti iki šimto ir paklausyti kitų protingų patarimų, nes jie dėl sąžinės ramybės ištiesia pagalbos ranką ir jos stokojantiems, ir apsimetėliams. Vis dėlto jie įvairiais būdais siekia pusiausvyros, protingai naudoja resursus, kartu parodo pavyzdį kitiems. Pagyvenę išmoksta ne tik duoti, bet ir gauti. Žmonės su kaupu atsidėkoja jiems už kažkada suteiktas paslaugas ar paramą. Reikėtų prisiminti, kad jie puikiai nuteikia kitus ir siekia pažangos gyvenime.

Dvyniams-6 meilės reikaluose reikia elgtis apdairiai, nes dėl per didelio emocingumo jie gali būti apkaltinti priekabiavimu. Egzotika juos traukia neilgai, tačiau paprastas vidinis ir išorinis pasirinkto asmens grožis priverčia rimtai susimąstyti. Jeigu jų mylimieji moka žavingai juoktis, yra protingi, geraširdžiai – viskas būna gerai. Šios vibracijos žmonės dažnai postringauja apie asmeninę laisvę, tačiau iš tikrųjų supranta, kad gyventi susituokus daug geriau negu būti viengungiu. Nors jie skelbia, kad šeimos be vaikų neturi prasmės, tačiau yra nemaža tikimybė, jog nepasiryš jų turėti.

Dvynių – 6 neigiamos savybės: išsiblaškymas, noras manipuliuoti, savivaliavimas. Šešetukas papildomai suteikia savininkiškumo, irzlumo, noro vaizduoti kenčiantį.

Laimingų skaičių eilutė: 6, 27, 32.

VĖŽYS – 6 “LAMINGAS NAMŲ ŠEIMININKAS”

Vėžių – 6 teigiamos savybės: meilumas, sentimentalumas, atlaidumas, rūpestingumas. Šešetukas papildomai suteikia polinkį būti namisėda, pareigingumo, patikimumo.

Skaičius “šeši” ir Mėnulis reguliuoja Vėžių jausmus, potvynius ir atoslūgius, turi labai didelę įtaką. Dėl to Vėžių – 6 namai primena kruopščiai apipavidalintą parduotuvės vitriną, kurioje puikuojasi daugybė suvenyrų, sentimentalių labai vertingų daiktų. Namai prisipildo minėtų vertybių tiktai jiems sukūrus šeimą. Kartais sutuoktinius erzina įvairūs niekučiai, ant sienų kabantys, jų požiūriu, neskoningi paveikslai, pėdsakai nuo kavos puodelių, palikti ant poliruotų stalų ir vertingų staltiesių. Pareikštos pastabos labai suerzina šią vibraciją turinčius žmones.

Vėžiai – 6 pasmerkti didesnę savo gyvenimo dalį rūpintis kitais. Jiems tai patinka. Tai tiesiog jų gyvenimo sėkmė. Jeigu darbai tiesiogiai nesusiję su rūpinimusi žmonėmis, jie atsigriebia asmeniniame gyvenime. Jų negalima pavadinti užsidarėliais, tačiau išvilioti iš namų ne kiekvienam pavyksta. Jie klauso tik tų, kuriuos myli. Susituokus jų antroji pusė turi nuolat būti šalia -geriausia, jeigu abu dirba vienoje įstaigoje. Labai aistringi, todėl mylėtis nori bet kada ir bet kur.

Pasaulis Vėžiams – 6 atrodo kaip paklydusiai avelei, kurią reikia nuvesti į būrį. Šios vibracijos vyrai – užgimę namų šeimininkai. Jie noriai išneša šiukšles, valo kambarius, gamina pietus. Tai jiems padeda sumažinti kylantį stresą. Mėgsta į kairę ir į dešinę dalyti įvairius patarimus, netgi tiems, kuriems tų patarimų visai nereikia. Tada užsigauna. Jie – rūpestingumo įsikūnijimas: draugiškai mojuoja savo žnyplėmis, murma, gina savo artimųjų interesus.

Vėžiams – 6 būtina turėti šeimą, nes kam gi atviriau galėtų parodyti savo meilę. Nesvarbu, kokios lyties, jiems tinka vištos perekšlės vaidmuo. Plasnodami sparnais ir kudakuodami, jie valdo žmones; kaip klasikinės motinos, jie išradingai moka sukelti kitų kaltės jausmą. Tačiau tai lazda dviem galais: ir juos kartais ima graužti sąžinė. Jeigu ką nors aprėkia, netgi visiškai teisingai, tai ima jausti kaltę, nors “auka” jau seniai būna užmiršusi tai. Didžiuojasi savo nuostabia fotografine atmintimi ir mėgsta nustebinti netikėtumais.

Vėžiai – 6 visur kišasi. Jeigu jų artimi draugai sukuria šeimą, netgi nuoširdžiai užsigauna – laikas ir jiems tą patį padaryti. Kur nueitų ar nuvažiuotų, imasi vadovo instruktoriaus vaidmens. Tačiau tokie veiksmai kartais atbaido net ir geriausius draugus. Pagyrimai džiugina šios vibracijos žmones, o bet kokia kritika verčia slėptis savo kiaute. Jie myli ir gerbia save, nes tik tokia pozicija leidžia mylėti ir kitus. Jie geriausi šeimynykščiai, tvirti, dosnūs ir ypač ištikimi. Jiems tinka tokie darbai, kurie leidžia padėti bei rūpintis kitais. Todėl būna geri virėjai, medikai, medicinos seserys, masažistai, dietologai, fizioterapijos kabineto darbuotojai, kultūrinių renginių organizatoriai. Dirbant bet kokį darbą, būtini bendravimo ir fiziniai kontaktai su žmonėmis.

Namuose šios vibracijos žmonių stalo stalčiai bei spintos pilni meilės laiškų, įvairių bukletų, kursinių darbų, panešiotų šlepečių bei įvairių kolekcijų – tai buvusių susidomėjimų pėdsakai. Namai patogūs, dvelkia retro stiliumi. Mėgsta kičą – minkštos pūstos kėdės, abstrakčios vazos ir kiti praeitį primenantys daiktai.

Vėžiai-6 turi tikslus, tiki žmonėmis, tačiau per daug vertina save. Nereikėtų užmiršti, kad ne visi gali prie jų prisitaikyti, pataikauti jų įpročiams. Kiekvienas žmogus turi teisę pasirinkti savo kelius.

Vėžių – 6 “tikra, gili” meilė niekam nesukelia abejonių. Tačiau bijodami, kad gali būti atstumti, nieko konkretaus nesiima, slepia per kraštus besiliejančius jausmus. Jų angeliškas įvaizdis pritraukia agresyvias natūras, todėl pirmoji santuoka paprastai būna nenusisekusi, tačiau antroji – ideali. Vis dėlto jų antrųjų pusių gyvenimas – ne rožėmis klotas. Vėžiai – 6 iš sutuoktinių reikalauja ataskaitos už kiekvieną žingsnį. Tai, jų manymu, ne pavydas ir ne skrupulingumas, o noras dalytis visomis gyvenimo smulkmenomis. Sukūrę šeimą šios vibracijos žmonės apsikrauna daugybe vaikų, įsigyja bent kelis šunis ar kates. Paaugę vaikai dažnai pyksta ant tėvų, kodėl šie nesupranta, kad tik labai mažus vaikus galima bučiuoti visų akivaizdoje. Todėl tėvams nereikėtų lepinti savo atžalų, bet ir nepulti į kraštutinumus.

Vėžių – 6 neigiamos savybės: ekscentriškumas, manieringumas. Šešetukas papildomai suteikia valdingumo, despotizmo, savęs negailėjimo.

Laimingų skaičių eilutė: 6, 28, 29.

LIŪTAS – 6 “HUMANIŠKAS HUMORISTAS”

Liūtų – 6 teigiamos savybės: mylintis, ištikimybė, dosnumas, kilniaširdiškumas. Šešetukas papildomai suteikia polinki būti namisėda, globėjiškumo, atsakingumo, ištikimumo.

Šios vibracijos žmonės primena sočius Liūtus, kurie trokšta ramybės, komforto ir beveik nejaučia įtampos. Liūtų – 6 širdys atviros visiems, nes veikia meilės deivė Venera ir neišsenkanti Saulės energija. Jie sugeba sukelti didelę aistrą kitiems, nors patys jos per daug nesiekia – paprasčiausiai tokia jų lemtis. Jie pasipūtę nė kiek ne mažiau negu kiti Liūtai, tiktai labai gerai tai moka slėpti. Jie mano, kad nelabai etiška lipti per kitų galvas dėl šiltesnės vietelės tarnyboje.

Liūtai – 6 finišą pasiekia visada pirmi ir tai paaiškinama tik pasitikėjimu savimi, įgimtais kūrybiniais sugebėjimais ir blaiviu požiūriu į daiktus. Šios vibracijos žmonės, kaip niekas kitas, kuklūs ir nesivaiko pagyrimų. Kaip ir visi Liūtai bei Šešetukai, jie gėrisi savimi prieš veidrodį, tačiau atvaizdo nelaiko tobulu be sutuoktinio ir keliolikos vaikų. Jiems patinka didžiuotis bei demonstruoti savo palikuonis. Paprastai jie skleidžia pasitikėjimą, dega lygia liepsna, dosniai dalija aplinkiniams šilumą.

Liūtai – 6 išskirtinai dinamiški, atrodo lyg vaikščiojančios vilionių enciklopedijos. Jie netgi neįsivaizduoja, kokie atrodo pikantiški, patrauklūs siekiantiems jų meilės bei flirto. Galėtų lengvai užkariauti daugumą, kurie be jokių išlygų sutiktų tapti jų sutuoktiniais. Tačiau jie turi moralinius principus, jau nekalbant apie neišmatuojamą džentelmeniškumą. Meilei atsiduoda visa savo esybe. Jie meilūs, žaismingi ir, svarbiausia, nekerštingi. Tai pavydėtinas laimikis vidutinišką savigarbą turintiems žmonėms. Tačiau tai dar nereiškia, kad Liūtai – 6 yra bevaliai. Jie gina savo principus ne tiktai galingai urgzdami, bet ir parodo nagus.

vis dėlto Liūtai – 6 savo vidiniu pasauliu paprasčiausios katės. Jiems malonu matyti laimingus aplinkinius. Jų šiek tiek naivus kandumas sukelia žmonėms šypseną. Tačiau moka pretenzingus pozuotojus pastatyti j vietą. Jų parodijos tiesiog griaunančios, o humoras toks subtilus, jog “auka” gali net nesuprasti, kad yra išjuokiama. Tačiau jei žmonės pareiškia, kad jie be reikalo juos apjuodino, tuojau pat ima atsiprašinėti, apkabina ir šypsosi.

Liūtai – 6 užgimę komikai bei mėgdžiotojai. Jiems sekasi tiesiog viskas: ir farsai, ir saloniniai pokštai, ir parodijos. Ne veltui juos domina scena, o smalsus protas ir smulkmenų pastebėjimai leidžia tapti poetais, rašytojais, pedagogais, režisieriais, prodiuseriais. Kadangi jiems patinka valgių gaminimas ir publikos linksminimas, dažniausiai atidaro savo restoraną, barą ar sveikatingumo centrą, kuris labai greitai tampa populiarus. Daugelis Liūtų – 6 geri gydytojai. Jiems nesvetima ir verslininko gyslelė. Nuobodžiuose susirinkimuose jie savo kalbomis sužavi ne vieną. Apgalvotai pateikia potencialius projektus, apgalvoja kiekvieną detalę, kartu skatina kolegas dirbti. Kartais bendradarbius iš mandagumo pasikviečia pas save papietauti, tačiau meiliau juos prismaugtų – sutrukdo pabūti namuose su vaikais.

Liūtai – 6 sukurti herojų pavyzdžiu. Likimo jiems skirta ginti ir aprūpinti aplinkinius, o ypač artimuosius. Jų ginklai – stiprūs pečiai, visokeriopa pusiausvyra, skvarbus protas, geraširdiškumas ir begalinis optimizmas. Garbės netrokšta. Beje, draugų pagarbą jie vertina labiau už bet kokius apdovanojimus.

Liūtai-6 labai kantrūs, ilgai laukia, kol atsiranda tas vienintelis mylimasis. Kai tai atsitinka, jie šypsosi, žavi savo iškalbingumu, o jų magnetizmas ima veikti visu galingumu. Jeigu kas nežino, kur Liūtai-6 daugiausiai išnaudoja savo energijos, reikėtų paklausti tų, kurie yra buvę jų lovoje.

Namų aplinkoje jie labai ryžtingi ir ištikimi savo principams, užklumpa partnerius netikėtai, jeigu šie nukrypsta j šalį. Geri tėvai, atkakliai moko savo liūtukus džiunglių įstatymų. Nelabai -nori išleisti savo atžalų į gyvenimą, nes žino, kad anksčiau ar vėliau šie gali tapti jų konkurentais. Neatleidžia savo vaikams skirtų draudimų, jei šie juos pažeidžia.

Šeimoje Liūtų – 6 tarpusavio santykiuose dominuoja prievartiniai dosnumo elementai. Jų sveikai savimeilei būtini lygūs, nepriklausomi partneriai, kuriais jie galėtų didžiuotis.

Neigiamos Liūtų – 6 savybės: kerštingumas, despotizmas, valdingumas. Šešetukas papildomai suteikia pavydumo, per didelio globėjiškumo, dviveidiškumo.

Laimingų skaičių eilutė: 6, 11, 37.

MERGELĖ – 6 “NEATSISAKANTIS PADĖJĖJAS”

Mergelių – 6 teigiamos savybės: patikimumas, sąžiningumas, garbingumas, paslaugumas. Šešetukas papildomai suteikia atsakomybės, gerumo, teisingumo, pareigingumo.

Vienos Mergelės trokšta amžinos meilės, kitos – vienatvės, o Mergelės – 6 geriausiai jaučiasi šeimoje. Šios vibracijos žmonės labai tvarkingi. Juos erzina bet koks nevalyvumas, netvarkingumas ir jie labai siunta, kai kiti neturi jokios darbotvarkės ir nesugeba netgi nusipirkti paprasčiausio daikto. Ir vis dėlto su tais “netikėliais” reikia jiems gyventi.

Šie žmonės mėgsta pasipuošti. Jie ir taip yra gražios išvaizdos, o skoningai pasirinkti drabužiai padaro juos tiesiog žavingus. Iš kitų Mergelių vibracijų Mergelių – 6 žmonės yra švelniausi ir kūrybingiausi; gali būti reiklūs, tačiau neįtikėtinai atsidavę meilės partneriams arba tėvams. Kuo labiau aplinkiniai juos pažįsta, tuo labiau pamilsta. Jų Zodiako ženklas labai dera su skaičiumi “šeši“. Niekas niekada nėra girdėjęs jų piktai kalbant.

Šios vibracijos žmonės – rūpestingumo įsikūnijimas. Jie talentingi ir savus sugebėjimus panaudoja pirmai progai pasitaikius. Komanduoja savo namiškiams lyg vadai eiliniams kareiviams. Kartais kritikuoja aplinkinius vien tam, kad įsitvirtintų – jie juk išrinktieji teikti patarimus. Yra pedantiški, pavyzdžiui, jei jų vaikas namo sugrįžo pusvalandžiu vėliau, nei buvo leista, atskaito ištisą paskaitą – tokiu atveju reikia perspėti telefonu. Fanatiškai kala į galvą namiškiams ir draugams, kaip reikia sveikai gyventi. Kur nors suskaudus, siūlo tučtuojau kreiptis į gydytojus specialistus. Netradicine medicina netiki, tačiau homeopatų ar kinų žolininkų telefonus turi. Draugai seniai suprato, kad priešintis beviltiška. Mergelės – 6 į gyvenimą žiūri kaip kruizų vadovai. Ar visi patenkinti? Niekas nenuobodžiauja? Nors kai kam tai įgrysta, tačiau priešų turi nedaug. Esant reikalui, pirmieji skuba padėti. Idealizmas neleidžia jiems nieko neveikti-jie gyvenimu patenkinti. Įsitikinę, kad jų meilės užtektų ne tik artimiesiems, bet ir visam pasauliui. Nepretenduoja į superherojus – tampa “kryžiuočiais” be šalmo.

Mėgsta kurti labdaros organizacijas ir, žinoma, vadovauti joms. Imasi literatūrinio darbo, geri medikai. Vyrai Mergelės būna geri lakūnai, kunigai, valstybės veikėjai. Jeigu patinka rankų darbas, tai užsiima sodininkyste, kulinarija. Traukia ir menai. Bet koks aktorius Mergelė-6 išreiškia pačius giliausius žmonių jausmus, suteikia žiūrovams emocijų bei sulaukia audringų aplodismentų. Geri madų kūrėjai, muzikantai, žurnalistai. Kai kurios Mergelės-6 moterys užsiima namų ūkiu, augina naminius gyvulius. Kai kurios – patarimų lobynai, tobulybės šiame netobulame pasaulyje. Aplinkiniai turėtų subtiliai su jomis elgtis, padėti sutvarkyti kai kurias smulkmenas, pakelti jų dvasią.

Mergelių-6 meilė paprastai prasideda kaip įdomus psichologinis eksperimentas. Ne, jie nėra beširdžiai; reikia daug laiko susigaudyti savo jausmuose. Įsimylėjusios moterys pražysta tarytum retos tropikų gėlės ir tampa nuostabiai gražios. Šios vibracijos žmonių hipertrofuotas pareigos jausmas gali tapti lazda su dviem galais. Gerai, kad žodis “pareiga” jų negąsdina kaip daugelį kitų. Labiausiai žeidžia žmonių apsimetimas, žaidimas jausmais. Todėl ieško žmonių, panašių į save: inteligentiškų, apdovanotų turtinga vaizduote. Reikėtų jiems tik truputį daugiau iniciatyvos, ir vedybinis gyvenimas taptų puikus.

Mergelių-6 neigiamos savybės: smulkmeniškumas, įkyrumas, irzlumas. Šešetukas papildomai suteikia per daug jautrumo, tiesmukiškumo, per didelio globėjiškumo.

Laimingų skaičių eilutė: 6, 12, 23.

SVARSTYKLĖS – 6 “SVAJINGAS DRAMATURGAS”

Svarstyklių – 6 teigiamos savybės: taikdarystė, ryžtingumas, altruizmas, paslaugumas. Šešetukas papildomai suteikia artistiškumo, meilumo, atsakingumo, nesavanaudiškumo.

Svarstykles – 6 Venera, meilės ir taikos planeta, veikia dviguba energija, apdovanoja vidine ramybe. Šios vibracijos žmonėms patinka tolygus gyvenimo būdas. Jie visada santūrūs ir nekaringi. Esant bet kokioms aplinkybėmis, jiems pavyksta išsaugoti ramią ir lygią nuotaiką. Atviri, širdingi ir visada pasirengę ateiti į pagalbą nuskriaustiesiems. Praktiškai nenuodėmingi, niekada nesididžiuoja savo tobulumais. Labai daug dirba ir visiškai ne dėl naudos sau. Pinigų nesivaiko, jie patys kažkokiais paslaptingais būdais atkeliauja pas juos. Meniškos natūros. Dažnai atranda turtingus mecenatus – galbūt dėl to, kad niekada nieko neprašo.

Šie žmonės turi puikų skonį renkantis drabužius – bet kokia detalė sukelia pasigerėjimą ir norą tuojau pat įsigyti. Labai dosnūs ir jautrūs. Didesnę savo garderobo dalį išdalija draugams. Tačiau už tai kviečiamų svečių sąraše jų vardas visada puikuojasi vienas iš pirmųjų. Jų namai amžinai pilni svečių. Tiktų jiems vadovauti kokiam nors klubui, o jų numylėtiniai ten galėtų jaustis lyg garbės svečiai, apgyvendinti penkių žvaigždučių viešbutyje.

Svarstyklės – 6 idealizuoja visas meilės apraiškas, atkakliai gina teisybę ir mano, kad jie yra atsakingi už visą žmoniją. Dažnai demonstruoja taikius norus. Jie – nuostabiausias įkvėpimo šaltinis. Nors būna elegantiški ir tikri puošeivos, dėl artimųjų gali griebtis pačių sunkiausių darbų. Kaip tvirtino Fridrichas Nyčė, visa, kas neužmuša mūsų, daro mus stipresnius. Šių žmonių idealizmas dažnai pagimdo nusivylimą ir sukelia gilią depresiją. Tačiau jie nepasiduoda, įsijaučia į mėgstamą muziką, šoka kambaryje vien, naktiniais drabužiais ir taip sėkmingai susigrąžina optimizmą. Šios vibracijos žmonės naiviai tiki, jog viskas gerėja, ir plačiai atmerktomis akimis stebisi gyvenimu. Jų požiūriai ir nauji, ir senamadiški. Supranta, kad aukščiausi gyvenimo vertybių tikslai jau seniai atrasti, tačiau tradicinis moralės supratimas išgyvena nuolatinius pokyčius.

Jie mano, kad mūsų techninio progreso visuomenėje, kur viską galima gauti paspaudus mygtuką, daugybė dvasinių vertybių paseno ir kad niūrūs futuristiniai pasakojimai ne mums. Svajoja apie erdvius gerai pastatytus miestus, kaip aprašyta Žiulio Verno apsakymuose, ir savaime išnykstančias problemas, kaip rodoma kelių dešimtmečių senumo televizijos serialuose. Susidūrę su pasipriešinimu, jie pademonstruoja neeilinę drąsą ir išradingumą. Net jeigu jų kilmė aristokratiška, jie nebijo spręsti ginčų netgi jėga.

Savo įsitikinimus ir principus Svarstyklės – 6 gina buldogišku žiaurumu. Puikiu pavyzdžiu ir žaismingu paradoksu gali pasitarnauti Alfredas Nobelis. Pinigus, gautus už dinamito išradimą, skyrė savo vardu pavadintai pasaulinei premijai, kuri ir dabar tarnauja kilniems tikslams skatinti. Ne veltui šių vibracijų nuoširdūs žmonės yra dvasiniai lyderiai, taikos pasiuntiniai. Jų gyvenimas – tikras kino scenarijus. Jie išradingai ir be skrupulų nugali kultūrinius, etinius ir socialinius skirtingumus bei apribojimus. Jie taip pat kultūros darbuotojai, poetai, pedagogai, sportininkai, įvairių organizacijų vadovai, ugningi oratoriai, talentingi aktoriai. Vengia konfliktų ir trokšta tik gero, todėl yra geri vedybų konsultantai, šeimos gydytojai, netgi surogatinės motinos!

Svarstyklės – 6 už savo darbus trokšta tik paprastos ir tyros meilės. Reikėtų vengti vaizduoti kankinius ar vesti emocinę buhalteriją, kurioje atsispindėtų pajamos ir išlaidos už padarytus gerus darbus.

Šie žmonės kaip niekas kitas labai jautrūs. Tai, kas kitiems smulkmenos, jiems beveik tragedija. Jų sąmonė suderinta kur kas aukštesniais dažniais, todėl kai kam jų poelgiai tiesiog nesuprantami. Jie, nori to ar ne, turi persiderinti, kad aplinkiniai suprastų juos tiesiogine prasme, o ne sukiotų pirštą prie smilkinio.

Svarstyklės – 6 taip kelia apetitą, jog pritraukia prie savęs savanaudžius ir egoistus. Aplinkiniams reikėtų jais rūpintis ir juos saugoti, be veidmainiavimo vertinti jų nesavanaudišką meilę.

Svarstyklių derinys su Šešetuku kelia aukštus reikalavimus meilei bei draugystei, todėl nenuostabu, jog daugelis Svarstyklių – 6 nesukuria šeimos arba sukūrę greitai išsiskiria. Šių žmonių meilę temdo jų intelekto lygis bei neišprusimas. Jie ne tik aptaria savo jausmus, bet ir atvirai juos demonstruoja kaip parodoje. Jų pamiltieji gali tikėtis tik švelnios šypsenos, rankos paspaudimo ar lengvo kojos prisilietimo pastalėje bei komplimentų. Ir viskas. Jie mano, jog vedybos-tai ne pirkimas parduotuvėje. Įsigytos prekės – nekeičiamos!

Svarstyklių – 6 neigiamos savybės: egocentriškumas, silpnavališkumas. Šešetukas papildomai suteikia savimeilės, despotizmo, gudraus meilikavimo.

Laimingų skaičių eilutė: 6, 24, 31.

SKORPIONAS – 6 “PUIKUS DETEKTYVAS”

Skorpiono – 6 teigiamos savybės: drąsumas, susikaupimas, praktiškumas, smalsus protas. Šešetukas papildomai suteikia atsakingumo, artistiškumo, rūpestingumo, idealistiškumo.

Skorpionų – 6 neatidėliotinų reikalų sąraše pirmoje vietoje yra meilė, antroje – meilė ir trečioje, kaip jau atspėjote, vėl meilė. Skaičius “šeši” veikia lyg ledinis vėjas, pučiantis į įkaitinto vulkano šlaitus. Žinoma, jis niekada nesugeba visiškai užgesinti jo; tiktai leidžia šios vibracijos žmonėms retkarčiais atsipūsti nuo deginančių aistrų. Šios vibracijos žmonės turi mažiau galimybių sudegti savo jausmų ugnyje. Abipusis Plutono ir Veneros veikimas padaro juos ne tokius egoistiškus meilužius, negu tai paprastai būdinga kitiems žmonėms, gimusiems po Skorpiono žvaigždynu. Šie žmonės kur kas draugiškesni ir prieinamesnį. Jie moka puikiai bendrauti su aplinkiniais ir turi keliolika tikrai revoliucingų idėjų. Kitų vibracijų Skorpionai išsako paruoštą patvirtinimą, palikdami teisę kitiems priimti tai ar ne, o šios vibracijos žmonės labai mėgsta pamokslauti, mokyti kitus. Jų santykiai su aplinkiniais duoda gerų rezultatų, įsigyja savo pažiūrų šalininkų. Turi turtingą ir kūrybingą vaizduotę, beje, labai originalią. Juos pamėgsta draugai ir išlieka ištikimi visą gyvenimą.

Šios vibracijos žmonės kur kas labiau nepripažįsta autoritetų ir valdžios negu tai būdinga kitiems Skorpionams ir todėl jų kelias į sėkmę būna sunkesnis. Asmeniniame gyvenime juos traukia meilės nuotykiai, domisi nepaprastomis sekso vingrybėmis. Mylintys draugai, ištikimi artimieji, bendradarbiai – jiems visi jie yra viena laiminga šeima. Tačiau neužmiršta, kad meilė -ne tik pasitenkinimas, bet ir skausmas. Jie giliai viską apmąsto, konstruktyviai pataria, o patys surenka žlugusių svajonių skeveldras.

Nors yra stiprios sveikatos, juos nuolat domina teisingo maitinimosi problemos. Gyvenimas brangus, o nepriekaištingos fizinės formos išlaikymas – rimta ir atsakinga problema. Jie laimingi, kai pajunta dvasinės ir fizinės energijos pliūpsnius, o dabartinės mados visiškai atitinka jų grakščią figūrą.

Skorpionai – 6, žingsniuodami po savo įstaigą, suranda kiekvienam bendradarbiui pagiriamųjų žodžių, pastebi mažiausias detales: Janina šiandien nepasidažiusi, Sandra nuėmė nuo stalo mylimojo fotografiją, Petro puodelyje vietoje kavos – žolių arbata. Jų lūpose žaisminga ir draugiška šypsena, o galvoje sukasi mintys, kaip pagerinti darbą, ką patvarkyti, kaip užtikrinti darbuotojams ateitį. Jie – puikūs bendradarbiai ir pavojingi priešai, pasiruošę apginti nuskriaustuosius, padėti atsilikusiems. Jeigu kas juos pavadintų naiviais plepiais, jie tuojau pat sustatytų visus taškus į savo vietas. Jie taip pat moka pasinaudoti priešų ginklais. Šiaip ar taip, bet iš pradžių jie užsigauna: žmonės visai nedėkingi!

Skorpionus – 6 archeologija domina beveik taip pat, kaip ir chirurgija, bažnyčia, kultūra ir visa grožio industrija. Be to, per gyvenimą būtinai parašo bent vieną knygą – nuo istorijos iki kulinarijos paslapčių; dalijasi ne tik receptais, bet ir savo pasaulėžiūra. Jie bando kitus mokyti įvairių būdų, kaip pagerinti gyvenimą. Daugelis pasirenka pedagogo, ekonomisto, filosofijos teoretiko specialybę. Geri psichologai, nes sugeba pabrėžti kiekvienos žmonių išvaizdos privalumus.

Šie žmonės mėgsta turėti pinigų, tačiau nereikėtų bėgant paskui juos atitrūkti nuo dėmesio artimiesiems. Jiems patartina ramiai kaupti pinigus ir kaitalioti stambias išlaidas su solidžiomis investicijomis. Jie trokšta žmonijos progreso ir meistriškai pabrėžia netgi niekam tikusių žmonių tam tikrus privalumus. Suradę racionalų grūdą, jie puoselėja jį negailėdami jėgų. Niekas kitas taip nesuteikia pasitenkinimo kaip, pavyzdžiui, sūnaus ar dukters laimėjimai.

Nors Skorpionų – 6 meilės idealai itin aukšti, pirmoji meilė būna liepsninga, tačiau ne ilgalaikė. Šeimai teikia ypatingą reikšmę, todėl draugauja tik su, jų manymu, perspektyviais būsimaisiais sutuoktiniais. Priesaika prie altoriaus nėra jiems tokia reikšminga, kaip darnus gyvenimas su išsirinktuoju, o šie turi priimti juos tokius, kokie yra, ir atitikti jų reikalavimus.

Seksas tampa vis geresnis tada, kai meilė stiprėja, o ištikimybė garantuota. Jie išradingai perpranta kūniškosios meilės paslaptis ir neatmeta naujovių. Pasiryžę iki begalybės tobulinti savo patirtį. O dėl malonumų, tai sugeba savo partnerį patenkinti tobulai. Labai myli vaikus ir jiems tampa ištikimiausi draugai, padeda nepaisydami jokių jų trūkumų.

Skorpionų – 6 neigiamos savybės: agresyvumas, uždarumas, kritiškumas. Šešetukas papildomai suteikia despotiškumo, pavydumo.

Laimingų skaičių eilutė: 6, 14, 35.

ŠAULYS – 6 “LIEPSNINGAS PEDAGOGAS”

Šaulių – 6 teigiamos savybės: paslaugumas, paskatinamumas, kontaktiškumas, linksmumas. Šešetukas papildomai suteikia idealizmo filantropiškumo, draugiškumo, tikslingumo.

Šios vibracijos žmonės – taikdariai. Dažnai jiems pavyksta užgesinti net didžiulius nesutarimus tarp žmonių ar politinių grupuočių. Skaičius “šeši” priverčia Šaulius nusiraminti, jeigu kas nors vyksta ne taip, kaip norėtųsi. Tačiau jie yra Šauliai, vadinasi, jų gerų norų būdai kitokie: užuot priešui paspaudę ranką, jie su jais stipriai sudaužia kaktomis. Kaip ir visi Sauliai, jie taip pat spalvingi ir atvirai žaismingi. Jų nedideli įžūlumai lengvai atleidžiami. Tiesa, pirmomis pažinties dienomis jų meilės objektui sunku suprasti, kada jis juokauja, o kada ne. Ir iš tikrųjų įvairūs juokeliai dažnai atideda pirmuosius bučinius ateičiai.

Šaulių – 6 sąžiningumas niekada neleidžia sumeluoti, o jeigu teisybė pasirodo per daug skaudi, jų švelni širdis sugeba surasti tokius žodžius, jog tenka tik stebėtis. Aplinkiniams patinka jų maniera linksminti ir patiems linksmintis. Tada jie užmiršta bet kokius apribojimus. Jie uždegantys, energingi kompanionai, bet vis dėlto vengia per didelių familiarumų.

“Šeši” – pareigos ir atsakomybės skaičius, o Šaulys – filosofas, idealizmo ir dorovės ženklas. Ryškus derinys. Patriotai ir ekstremistai, jie sugebėtų pradėti partizaninį karą, jeigu interventų kariuomenė grėstų šeimai ar darbovietei. Tai galbūt per stipriai pasakyta, nes jie paprastai dažniausiai apsiriboja tik žodinėmis diversijomis. Jie-savo įsitikinimų fanatikai. Žinoma, jie ne kamikadzės ir ne teroristai, tačiau jų veržimasis gali nuvesti gana toli. Jiems maža paprastai mylėti arba nemylėti – jie dievina arba nekenčia. Nepripažindami saiko, gali nukrypti toli į dešinę ar į kairę – brėžia sunkiai įsivaizduojamus vingius. Ir dar, turi labai didelį atsakomybės, garbės ir etikos jausmą.

Šios vibracijos žmonės savo pavyzdžiu įkvepia kitus, demonstruoja nepriekaištingą tvirtumą, valios jėgą ir moralę. Ir vis dėlto gali užsiplieksti netinkamu momentu net neieškodami žodžių. Niekina prisitaikėlius, skundikus ir veidmainius. Jie iš tų, kurie gali atvirai paskelbti visas bet kurio politiko nedorybes. Galų gale jų visas gyvenimas kaip ant delno. Jaunystėje aktyviai dalyvauja streikuose, netgi patenka į kalėjimą už dalyvavimą ginant gamtą arba vaikų teises.

Šauliai – 6 visą pasaulį laiko savais namais, o kiekvieną žmogų – savo didelės šeimos nariais. Noriai imasi vyresniojo brolio arba sesers vaidmens su kiekvienu sutiktuoju, o po rūsčių žvilgsnių ir pamokymų plačiai nusišypso. Paprasčiausiai nemoka slėpti savo jausmų.

Tikrieji humanistai Šauliai – 6 visų pirma susirūpinę visos žmonijos gerove. Kad ir kokios būtų jų veiklos sritys, negalima slopinti jų iniciatyvos. Traukia socialinis darbas. Jie – gydytojai, medicinos seserys, mat puikiai moka nuraminti ir padrąsinti ligonius. Tinkamos pedagogo, geografo, geologo bei žurnalisto specialybės. Jie išradėjai, nuolat ieško naujų produktų sveikatai gerinti. Kaip vadybininkai, tiksliai žino, kada girti, o kada barti. Sėkmingai atlieka ir dvasininko, ir kariškio pareigas. Mėgsta meną, todėl tampa rašytojais, aktoriais, drauge gražina kasdienybę lengvu ir taikliu humoru. Jeigu nusibosta namai, tuojau pat išsiruošia į įdomią kelionę, pavyzdžiui, aplanko vyną gaminančias šalis arba suorganizuoja paskaitų turnė. Jeigu pasilieka namie, tai juos pripildo svečių. Čia jie gali pademonstruoti savo astrologinius sugebėjimus. Bendravimas su žmonėmis-jų laimės viršūnė. Žmonės jais pasitiki, nes visada pateikia protingus patarimus, linksmina įvairiais humoristiniais pasisakymais. Laikosi pozityvaus mąstymo, o savo žodžius pailiustruoja gyvais pavyzdžiais. Ir visgi reikėtų jiems saugotis neapgalvotų posakių, gerbti kitų pažiūras.

Šešetukas ugdo pastovumą ir atsakomybę, Šaulys per daug audringas, o tai atsiliepia asmeniniam gyvenimui. Savo namais laiko tą vietą, kur kabo jo skrybėlė. Tinka ir miesto butas, ir kaimo namelis, krūva vaikučių (tiktai vystyklų skalbti nesinori!) bei tėvų susirinkimai. Lagaminai visada paruošti kelionei – visa šeima keliauja kartu. Nori nenori-visi užsikrečia nuotykių aistra. Kelionėse atsiskleidžia geriausiosios sutuoktinių savybės. Šauliai – 6 yra idealūs tėvai: draugauja su vaikais, didžiuojasi jų pasiekimais.

Šaulių – 6 neigiamos savybės: užsispyrimas, plepumas, neapdairumas. Šešetukas papildomai suteikia egocentriškumo, nepataisomo idealizmo, neprotingumo.

Laimingų skaičių eilė: 6, 27, 30.

OŽIARAGIS – 6 “AMBICINGAS IDEALISTAS”

Ožiaragių – 6 teigiamos savybės: realistiškumas, darbštumas, ryžtingumas, bebaimiškumas. Šešetukas papildomai suteikia idealizmo, atsakomybės, ištikimybės, rūpestingumo, pasiaukojimo.

Šie žmonės, ne taip kaip kiti Ožiaragiai, turi taikdariškų bei nusiraminimo bruožų. Ožiaragiams nutilus, laukiame kažko negero, tačiau šios vibracijos žmonėms tai nebūdinga. Labai malonūs pašnekovai. Švelninanti Veneros planetos įtaka užtikrina būrį ištikimų draugų, kurie yra patikimi ir pasiryžę pasiaukoti už jų skelbiamas idėjas. Jie mažiau egoistiški ir kantresni negu kiti Ožiaragiai. Dėl švelnesnio charakterio lengviau pasiekia užsibrėžtą tikslą. Tokia sėkmė sukelia kolegų pavydą.

Ožiaragiai – 6 yra rūpestingi, sąžiningi, turi savybę nurimti ir tai leidžia išgyventi sunkesnius laikus, ekonomines krizes bei valiutų kurso svyravimus. Atrodo, jog jie vieninteliai iš visų Ožiaragių su malonumu ištiesia pagalbos ranką. Turi ir trūkumų, vienas iš jų-per mažai dėmesio kreipia į savo kūrybinių sugebėjimų ugdymą. Stumti į priekį kartais tenka draugams ar šeimos nariams.

Šios vibracijos žmonės turi parapsichologinių savybių, domisi astrologija, kai kurie turi aiškiaregystės sugebėjimų, prisijungia prie visatos Proto bazės. Nors tiesą pasakius, yra per daug atviri, neturi tikros strategijos, pasipasakoja savo bendradarbiams naktinius matymus bei sapnus ir dėl to susilaukia tylios pašaipos. Jie idealistai, tačiau tai dar nereiškia, jog jų mintys sutampa su bendra visuomenine nuomone. Kai kurie, kaip ir kitų vibracijų Ožiaragiai, kovoja už švarią aplinką, tačiau ne kiekvienas pasiryžęs atsisakyti saldaus ir sotaus gyvenimo. Reikėtų palinkėti, kad jiems pasisektų įrodyti žmonėms savo utopines idėjas, tačiau tikriausiai žmonijos gerovė slypi atkakliuose kasdieniniuose darbuose. Su savo atvirumu galėtų pasirinkti ginklu ne kardą, o dainas.

Ožiaragiams – 6 žodis “ištikimybė” – ne tuščias garsas. Tiki, kad vadovai turi kreipti didesnį dėmesį į juos. Keisdami darbovietę, su savimi pasiima kelis patikimus kolegas. Šie noriai seka paskui juos, nes gerbia entuziazmą, darbštumą, gerus norus ir nepriekaištingus sprendimus – švilpauti darbe maloniau tarp pažįstamų.

Karjera jiems yra darbų pripažinimas ir drauge atviri keliai gausinti turtus. Mėgstamiausios profesijos: architektūra, geologija, istorija, medicina, moksliniai tyrinėjimai. Kadangi jie gyvenimo pertvarkytojai,- tuo jie šventai įsitikinę,- tai šauniai darbuojasi pedagogikos frontuose, režisūroje, dvasininkų bei teisininkų kėdėse. Jeigu tenka darbuotis niūrioje aplinkoje, tuojau pat išsiunčia tūkstančius reziumė ir susirandą vietą, kur jų įžvalgumas, strategija ir geranoriškumas vertinamas pagal nuopelnus. Kaip pasiaukojantys šeimynykščiai, kartais nukenčia nuo vaikų nedėkingumo. Tiksliai žino, kas yra sąvoka “gerai”, tačiau dėl galutinio tikslo kartais nukrypsta nuo užsibrėžto kurso, ir dažniausiai tik todėl, jog tiki: tikslas pateisina įdėtas lėšas. Reikėtų vengti kelių, kurie gali nuvesti į aklagatvį.

Ožiaragiai – 6 savo darbuotojams negaili pagyrimų, todėl paskatina pašnekovus atskleisti savo galimybes – ateityje tai gali praversti. Įklimpus į įvairius susitarimus ir pažadus, nereikėtų pamiršti savo vilčių ir svajonių. Niekas stipriau nenudžiugina, kaip žmonėms naudingų projektų įgyvendinimas. Kaip tik tokius žmones reikėtų rinkti į valdžios organus.

Šios vibracijos žmonės seksualūs, jie iš tų, kurie pritraukia meilę visam gyvenimui. Šeimą įsivaizduoja rožinėmis spalvomis. Žaidžia pasimatymus laikydamiesi sudėtingų taisyklių. Partnerio rinkimo procesas gana ilgas, tačiau teikia jiems pasitenkinimą. Dėl savo pasirinkto meilės objekto būtinai tariasi su tėvais. Paprastai santuoka būna stipri, o lovos žaidimai stebuklingi.

Ožiaragių – 6 neigiamos savybės: despotiškumas, kritiškumas, įtarumas. Šešetukas papildomai suteikia egocentrizmo, susierzinimo.

Laimingų skaičių eilutė: 6, 16, 35.

VANDENIS – 6 “ĮSTATYMŲ KLAUSANTIS LIBERALAS”

Vandenių – 6 teigiamos savybės: draugiškumas, dosnumas, kompetentingumas, draugiškumas. Šešetukas papildomai suteikia rūpestingumo, harmoningumo, idealizmo.

Gimimo skaičius “šeši” suteikia šiems žmonėms didžiulių bendravimo galimybių – asmeninis namas vargu ar apskritai reikalingas. Juose keistu būdu susimaišė ištobulintas išradingumas, šaltas blaivumas ir liepsningas romantizmas. Valdantis Vandenius Uranas nepakenčia jokių sąmonės apribojimų, padaro juos tikrais mokslininkais ir tyrėjais.

Šešetukas, susietas su Veneros planeta, traukia prie meno. Šioks toks agresyvumas reiškia, jog pasisekimas ir karjera vargu ar greitai ateis. Laimei, Vandeniai – 6 pakankamai skirtingi ir neleidžia problemoms gadinti gyvenimo. Tie, kurie dirba su jais, laiko juos truputį keistais, tačiau įsitikinę, jog jie gali pasiekti neįmanomo, pakeičia nuomonę.

Kažkada Tomas Edisonas, išradęs elektros lemputę, pasakė: “Mes ne septyniolika kartų patyrėme nesėkmę, bet suradome septyniolika nevykusių kelių”. Ką dar galėjo pasakyti žmonijai Vandenis-6, didysis techninių naujovių išradėjas? Todėl ir visiems šios vibracijos žmonėms reikėtų siekti, kad šokoladukai taptų lengvesni, į virtuvę patektų tik naudingi produktai.

Vandenių – 6 nuojautos pagrįstos. Užsispyrę ieško faktų, kurie užtikrintų jų įmonės finansavimą, produkcijos pardavimo būdų ar kaip išsisukti nuo valdžios. Jeigu jų projektai geba atnešti pelną, reikėtų ir toliau atkakliai dirbti. Jie keistuoliai: slepia nuo senelio cigaretes, maitina katę ryžiais, įkalbinėja visus kurti santuoką. Na ir kas, kad jie patys neskuba? Pasiteisinimų atranda: ieško idealių žmonių, kuria įvairius patobulinimus, siekia atradimų.

Jie mano, kad bus atsilyginta ta pačia moneta, ir negali suprasti, kodėl senelis keikdamasis ieško savo rūkalų, o geriausi draugai kaltina dėl per daug skubios santuokos. O katė kreipia snukutį nuo ryžių, todėl tenka bėgti į parduotuvę ir nupirkti ko nors geresnio tokiam išpuikėliui gyvulėliui. Taika šeimoje svarbiau už idėjas: dažnai pasiaukoja dėl ramybės namuose.

Vandeniai – 6 turi stulbinantį protą, yra įžvalgūs. Todėl renkasi karjerą, atitinkančią jų globalinius poreikius. Jie liberalai, suteikia visiems bendradarbiams teisę abejoti, nekimba prie jų. Asmeninis gyvenimas – visai kas kita. Jie gali tapti dailininkais, skulptoriais, aktoriais, istorikais, mokslininkais išradėjais ir nuostabiais tėvais. Jiems svarbu matyti darbo perspektyvą. Jie geri vadovai, pasirengę bet kada padėti pavaldiniams iškilti ar pakelti atlyginimą. Pirmaklasiai konsultantai, ir jeigu kartais dosniai dalija savo pinigus, tai tik dėl gerų tikslų, pavyzdžiui, padovanoja mergaičių komandai sportinius batelius arba bendradarbiui, kuriam nesiseka darbas, įkvepiantį paveikslą.

Vandeniai – 6 turi nuostabią atmintį, prisimena visus gerus ir blogus darbus, pagyrimus ar užgauliojimus. Beje, būna puikūs šachmatininkai, nes čia reikia apgalvoti kelis ėjimus. Geri darbai džiugina, o blogus stengiasi sumenkinti. Mano, jog kiekvienas gali turėti nemalonumų. Todėl savo darbuotojams suteikia kelias galimybes ištaisyti klaidas, tačiau neatleidžia įžeidinėjimų ir abejingumo.

Šios vibracijos žmonės nenusakomi, juos lengva pamilti, tačiau sunku surasti sutuoktinį, kuris sugebėtų taip pasiaukojamai mylėti. Patartina peržvelgti savo kriterijus prieš nusprendžiant per pirmą pasimatymą pabučiuoti patikusią asmenybę. Mano, jog meilė, vedanti į santuoką, – tai draugystė ir aistra. Ir vis dėlto susiradę giminingą dvasią, noriai duoda pasižadėjimą mylėti iki karsto duobės.

Vandenių – 6 seksualinis gyvenimas gana neįprastas. Vienodai užsidegę kolekcionuoja gražius daiktus ir… patikusius žmones. Tiktai jiems būdinga baimė nesuteikti kitiems skausmo išlaiko juos sąlyginės ištikimybės rėmuose.

Vandenių – 6 neigiamos savybės: beprotiškumas, maniakiškumas, susvetimėjimas. Šešetukas papildomai suteikia plepumo, gobšumo, savęs negailėjimo.

Laimingų skaičių eilutė: 6, 17, 22.

ŽUVYS – 6 “MOKYTOJAS FANTAZUOTOJAS”

Žuvų – 6 teigiamos savybės: altruizmas, įvairiapusiškumas, kūrybingumas, gerumas. Šešetukas papildomai suteikia idealizmo, rūpestingumo, atsakomybės, ištikimybės.

Šios vibracijos žmonės trokšta savo meile sušildyti viso pasaulio žmoniją. Jų simbolis – karvelis. Neįsivaizduoja, kas galėtų būti geriau, nei užsisklęsti su mylimu žmogumi arba atverti sielos gelmes seniems draugams. Jie romantiški, muzikalūs, artistiški ir svajingi – kaipgi galėtų būti kitaip, juk jų asmenybę veikia Neptūno planeta.

Žuvų – 6 pažeidžiama vieta – pasitikėjimas. Net jeigu kas nors juos metų metais suka apie pirštą, vargu ar pajunta pagiežą arba kartėlį. Visada tiki, kad jų išrinktieji (išrinktosios) yra geresni, negu atrodo pagal poelgius. Tai atsiliepia jų išnaudotojams: kartais pati kiečiausia širdis suminkštėja ir darosi geresnė.

Susipažinusios su naujais žmonėmis, Žuvys – 6 pajunta, kas jie tokie, ir nujaučia jų galimus ėjimus bei galimybes. Netgi nebūdami pedagogai, įkvepia žmones tiesti rankas į žvaigždes. Šeimos narius ar artimiausius draugus paskatina veikti ne tik įkalbinėdami, bet ir pavaišindami niuksais. Jie nepalenkiami ir galų gale pasiekia savo. Kai žmonės juos nuvilia,- o tai atsitinka dažnai,- ilgai sielojasi. Kodėl neklausė jų patarimų? Kartais jie nesugeba pajudinti iš vietos užkietėjusių užsispyrėlių. Nereikėtų išgyventi. Išbandžius visas galimybes, patartina atsitraukti. Reikėtų susitaikyti su pralaimėjimais.

Šios vibracijos žmonės keliauja dažniausiai todėl, kad malonu sugrįžti į namus. Dievina pažintis su naujais žmonėmis, entuziastingai fotografuoja egzotiškus peizažus. Geriausiai jaučiasi tokiuose namuose ar viešbučiuose, kuriuos puošia jų tapyti paveikslai ar fotografijos. Privalomas akcentas – pianinas ir langai į sodą. Jie sužadina geriausias žmonių savybes, o patys būna panašūs į chameleonus netgi su artimiausiais bičiuliais. Turi įgimtą jausmą pažinti kitų dvasios gelmes.

Pinigų uždirba pakankamai, tačiau visą laiką jaučiasi skolingi aplinkiniams. Tiki žmonėmis, ir tai nėra blogai, tačiau nebūtina išdalyti pinigų, kurie skirti gyvenimui. Nereikėtų būti tokiems nuolaidiems. Nieko blogo, jeigu nusistatytų sau tam tikras ribas. Beje, kankinystė nebėra madinga.

Žuvys – 6 geriausią karjerą gali padaryti pasilinksminimų, medicinos, dailės, kosmetikos kūrimo, ryšių su visuomene, įvairių paslaugų srityse, dirbdami dvasininkais ar teisėjais. Muzika -neatskiriama jų gyvenimo dalis, netgi jeigu jie nėra atlikėjai. Visada siekia harmonijos ir pusiausvyros. Nors nemėgsta šurmulio, tačiau susitikimai su naujais ir įdomiais žmonėmis gali pagražinti jų gyvenimą. Tokiais atvejais praverstų turimos paranormalios savybės.

Klasikinės scenos iš šių žmonių gyvenimo: jausmingų romanų skaitymas, valgio gaminimas, pogulis dviese ant kušetės. Patartina sutelkti visą dėmesį į tai, kas geriausiai sekasi, įkvėpti savo pavyzdžiu aplinkinius. “Žiūrėkite į mane, – sako jie. – Jeigu man pavyko, jūs irgi galite!” Nereikėtų susivilioti pagundos mokyti tik kitus, vengti teiginių “man reikėtų, aš galėčiau”. Netgi nesitikint pergalės, laikytis iki pabaigos. Tai sutrukdytų pasinerti į keliones laiku ir padėtų nepraleisti tinkamos progos.

Žuvys – 6 dievina įsimylėjimo būseną ir, netgi nesant tinkamo partnerio, sugeba užmegzti tikrai neįprastas pažintis. Ištobulinę erotinius žaidimus, sugeba metų metus išlaikyti kaitrią liepsną, siaučiančią partnerio širdyje. Šie žmonės yra nepataisomi romantikai, sutikus pirmą kartą sunkų įsivaizduoti, kaip jie mėgsta rožes ir šampaną. Išmoningai vengia nekuklių klausimų, meistriškai keičia pozicijas. Būsimam kandidatui į sutuoktinius pateikia dešimtis subtilių klausimų ir tik po to priima galutinį sprendimą. Labai greitai jiems tampa aišku, ar verta tęsti pažintį, ar geriau atsisveikinti.

Žuvys – 6 yra namisėdos, trokšta susirasti sutuoktinį, kuriam patiktų namų aplinka. Viskam savas laikas: iš pradžių – vedybų ceremonija, po to – seksas ir galų gale – išbandymai virtuvėje.

Žuvų – 6 neigiamos savybės: lėtapėdiškumas, lengvatikystė, nenuoseklumas. Šešetukas papildomai suteikia pavydumo, despotizmo, savęs negailėjimo.

Laimingų skaičių eilutė: 6, 18, 43.

numerologija (burtų ratas)