numerologijos būrimo puslapis

Numerologija Zodiako Ženkluose

Numerologija – tai mokslas apie skaičius ir jų reikšmes. Numerologijoje jūsų gyvenimo kelio skaičius laikomas svarbiausiu skaičiumi jūsų horoskope. Šis skaičius išvedamas iš jūsų gimimo datos ir atspindi tai, kas esate iš esmės. Jis atskleidžia kokias pamokas turite išmokti bei iššūkius, su kuriais susidursite šiame gyvenime.

Jūsų Zodiako ženklas gali padėti daugiau sužinoti apie jūsų gyvenimo kelio skaičių. Taip yra todėl, kad kiekvienas zodiako ženklas pasižymi unikaliomis savybėmis. Analizuojant šias savybes bei atsižvelgiant į žmogaus gyvenimo kelio skaičių, galime geriau suprasti ir pažinti asmenybės bružus.

Kiekvienas Zodiako ženklas, kiekviena planeta, žvaigždės, Mėnulis ir Saulė – visa yra susiję su skaičiais. Zodiako ženklų deriniai, vadovaujančios planetos ir žmogaus gimimo datos skaičius nulemia gyvenimo kelią, pasakoja apie tikrąją asmenybės kokybę.

Gimimo skaičius apskaičiuojamas labai paprastai. Tam reikia pilnos jūsų gimimo datos: metų, mėnesio ir dienos. Sudėkite šiuos visus skaičius, esančius pilnoje gimimo datoje. Galutinis skaičius turi būti 1-9.

Pvz.: 1981 11 03 = 1+9+8+1+1+1+0+3 = 24= 2+4 =6;

Žmogus pagal Zodiako ženklą yra Skorpionas, gimimo skaičius yra 6. Tad lentelėje reikėtų ieškoti prie Skorpiono skaičiaus šešių.

numerologija (burtų ratas)