numerologijos būrimo puslapis

Partneriai Atostogoms pagal numerologiją

Numerologija pakiš užuominų, kaip ir kur su tuo kažkuo atostogauti, kad atostogos būtų tikrai vykusios. Tereikia sudėti visus jūsų gimimo skaičius, tą patį padaryti ir su išrinktojo gimimo datos skaičiais. Ir sužinoti, kas judviejų laukia.

Jeigu gimėte, tarkim, 1977 06 16, sudėkite 1+9+7+7+0+6+1+6=37, toliau 3+7 = 10 ir 1+0 = 1.)

 

Vienetas

Saulingasis karys

Mėgsta pats spręsti, kur ir su kuo. Nemėginkite primesti jam savo nuomonės, nepriekaištaukite, negaišinkite ir jokiu būdu ant jo nepykite. Nebent norite atostogas praleisti įtampos pritvinkusioje tyloje. Žavėkitės juo ir girkite, tada padarys dėl jūsų viską, ko tik panorėsite. Ši asmenybė mėgsta vadovauti ir visame kame būti pirma. Tokiam žmogui reikia partnerio, kuris spėtų žengti su juo koja kojon ir domėtųsi panašiais dalykais. Tokiam žmogui smalsu pasidairyti po pasaulį. Jį traukia didžiulės erdvės, neatrastos žemės, civilizacijos nepaliesti užkampiai. Paplūdimyje ar ant sofos priešais televizorių ilgai tikrai neištveria. Nors geba įvertinti prabangą ir rafinuotą virtuvę, jį labiau vilioja dūmas laužo, užkurto sunkiai pasiekiamoje vietovėje arba atmosfera niekam nežinomos, kavinukės. Atsipalaiduoti jam lengviausia lapuočių miške. Klevas yra jo medis gobėjas. Vieneto draugijoje geriausiai jaučiasi Dvejeto, Šešeto, kartais Septyneto žmonės. Jo meilės žaidimai itin aistringi. Sekse mėgsta dominuoti, tiesa, kartais pamiršta įžangos glamonių svarbą.

Dvejetas

Nuoskaudų kolekcininkas

Trokšta jautrumo, atsidavimo, globos, mat iš visų jausmų jam svarbiausias -saugumas. Ieško tvirtos ir ryžtingos asmenybės, kuri už jį sutvarkytų visus reikalus. Mat pats yra per daug jautrus, ypač savo personos atžvilgiu. Intuityviai pajunta, kada kitas meluoja ar turi piktų kėslų. Su šiuo žmogumi turėtumėte elgtis atsargiai ir švelniai, žavėtis juo ir drąsinti. Dvejetas nemėgsta vienatvės, net gali susirgti depresija. Geriausiai pailsi prie vandens. Jūros ošimas nuramina jo išklibusius nervus. O miela draugija suteikia pasitikėjimo savimi. Jis dievina romantiškas vakarienes žvakių šviesoje jaukioje kavinaitėje. Jį įkvepia didmiesčių alėjos bei brangūs aromatai. Meilėje Dvejetas nori jaustis užkariaujamas-atkakliai, romantiškai ir aistringai. Šiurkštumas ir skuba jį gąsdina. Dvejeto medis – pušis. Labiausiai tiktų ta, kuri auga ant marių kranto. Geriausia sutartų su Trejetu, Penketu ar Devynetu.

Trejetas

Amžinas pramogautojas

Jam patinga judėjimas, pramogos ir giedro būdo žmonės. Nuobodulio, pamokymų ir pavydo scenų tiesiog negali pakęsti. Savo laisvę ir staigmenas vertina labiau už viską. Keliauja, kur ir su kuo įsigeidžia. Tikrai nėra ištikimybės iki grabo lentos pavyzdys. Pasitaiko, kad pričiumpa bloga nuotaika, bet jis geba gana greitai jos atsikratyti. Mėgsta šurmulį. Taigi dideli kurortai vasarą pilni Trejetų. Tai jie iki paryčių šėlsta naktiniuose klubuose arba valandų valandas krykštauja, stebėdami gatves artistų pasirodymus. Trejetas geba flirtuoti iškart su keliais žmonėmis. Jis įsimyli akimirksniu, tik neilgam. Jį stipriai paveikia masažas. Beveik taip pat stipriai, kaip pagyrimai ir komplimentai. Trejeto medis – beržas. Geriausiai jaučiasi poroje su kitu Trejetu, dar su Vienetu, Penketu bei Devynetu, kurie irgi geba įžvelgti gražiąją gyvenimo pusę.

Ketvertas

Uolos solidumas

Jis apdairus ir atsargus, taigi niekada neišvažiuos kur nors paprasčiausiai impulso pagautas. Vasaros atostogas planuoti pradeda jau gruodį. Nori viską apskaičiuoti, užsakyti (geriausiai pačiam per internetą, nes taip pigiau), Be šeimos bei mielų niekniekių – niekur nepajudės. Viską sutvarko ir už partnerį, nori jis to ar ne. Ketvertui be galo smogu jaustis reikalingam ir nepakeičiamam. Šalinasi neatsakingų ir lengvabūdiškų žmonių. Keliauja ten, kur važiuoja visi, į gerai žinomas vietas. Nors Ketvertas myli gamtą, mielai joje būna, tačiau nori, kad net ir egzotika būtų patogi bei civilizuota. Ketverto medis- ąžuolas. Smagu po juo sėdėti, skaityti knygas arba šokti su mylimuoju. Dėl išrinktojo jis padarys viską, tačiau liepsnojančios aistros proveržių nevertėtų tikėtis. Ketvertas drovus ir labai bijo būti pajuoktas. Puikią draugiją jam sudaryti gali Dvejetas, Šešetas, nors jį stipriai traukia ir patrakėliai Trejetas bei Penketas. Nuoširdžiai žavisi Septyneto drąsa.

Penketas

Žavusis vėjo malūnas

Mėgsta permainas, improvizaciją, naujoves. Jis laisvas kaip paukštis ir dažnokai neatsakingas. Pasikvies jus į Molėtus, o atsidurti galite ir Himalajuose. Juk pakeliui atsiranda tiek įdomių, vilio-jančių galimybių! Šalia Penketo niekada-dėl.nieko negalite būti visiškai tikri. Todėl atostogos su juo gali tapti nuostabių atradimų lavina, bet gali virsti ir virtine sunkių išbandymų. Vienoje vietojo jam greitai pabosta, todėl atostogos dviese garsiame, žmonių knibždančiame kurorte ar prabangiame viešbutyje jam nebus geros. Tiesiog mirtų iš nuobodulio. Meilėje sumanus ir aistringas. Tiesa, jam reikia partnerio, kuris gebėtų pakęsti jo įnoringą ir permainingą būdą. Kelionė aplink pasaulį oro balionu, žygis pašėlusio bebro taku, o pasigardžiavimui savaitėle be civilizacijos – štai pasiūlymai, kuriais Penketą tikrai suviliosite. Jam smagu leisti laiką su šviesaus būdo Trejetu bei Šešetu. Taip pat mielai bendrauja su savitvarda garsėjančiais Septynetu bei Devynetu. Užtat atostogauti su Vienetu ar Ketvertu jam tikrai nepatartina. Penketo medis globėjas – skroblas.

Šešetas

Fortūnos lepūnėlis

Jaustis laimingas gali tik tada, kai yra mylimas ir lepinamas. Taigi būrys gerbėjų jam – tiesiog būtinybė. Kai jaučiasi mylimas, jaučiasi ir saugus bei laimingas. Tai gyvenimo smaguris, mielai skanaujantis ir rafinuotus valgius bei gėrimus. Šešetas instinktyviai pasirenka partnerį, kuris gali užtikrinti jam ramų, patogų ir gražų gyvenimą. Jam patinka flirtuoti, tačiau pomėgis provokuoti tik paslepia jo seksualinį nerangumą. Atostogauja tik ten, kur niekas jo neišgąsdins ir nepateiks kitokių nemalonių staigmenų. Mielai grįžta į savo pamėgtas vietas. Koks nors jaukus viešbutėlis Viduržemio jūros pakrantėje… Argi ne miela? Puikiai pailsi klausydamasis medžių ošimo ir bangų mūšos. Jo medis – liepa. O parankiausi partneriai – Vienetas, Penketas ir Devynetas.

Septynetas

Išdidus ir nepasiekiamas

Įžiebti jo širdyje meiles kibirkštį, o paskui įpūsti ir visą laužą tikrai nelengva. Jo šaltas išdidumas išbaido visus, kurie neturi kantrybės. Tačiau tie, kurie sugebą prasimušti pro abejingumo šarvą, dovanų gauna ištikimą ir jautrų partnerį. Dažnai piktoko bei atšiauraus Septyneto širdyje tyvuliuoja giliausia meilės ir švelnumo jūra. Tačiau tą širdį pasiekti gali tik tyro žmogaus sąžiningumas. Dėl tokio Septynetas padarytų viską. Jis nemėgsta išsiskyrimų ir netikėtumų. Jam nereikalingi atsitiktiniai flirtai, apskritai, Septynetas nelinkęs stengtis dėl svetimų. Šurmulys jį erzina. Mėgsta vaikščioti savais takais. Mielai išsitiesia šiltame paplūdimio smėlyje. Vandens bei vėsos niekada nepasiilgsta. Per atostogas stengiasi pamatyti garsias istorijas bei kultūros vietas. Geriau pailsi vaismedžių pavėsyje. Ypač lengvai perima obelų ir kriaušių energiją. Geriausiai jaučiasi poroje su kitu Septynetu. Nepaprasti bičiuliai jam gali būti Dvejetas ir Devynetas.

Aštuonetas

Pasišiaušęs chameleonas

Jeigu tai partneris, apsišarvuokite geležine kantrybe. Suprasti Aštuonetą nelengva. Jo nuotaikos keičiasi it chameleono spalvos, sunkiai apsisprendžia, o jo pakilus nusiteikimas greitai virsta susierzinimu, mat dažnai pats nežino, ko iš tikrųjų nori, Užtat jis geba būti ir žavus, maloniai stebinti originaliais sumanymais, tik ne juos įgyvendinti. Padarykite tai už jį, tik kuo subtiliau, antraip įsižeis, kad ribojate jo galimybes. Aštuonetas dievina prabangą, tačiau dėl to, kurį myli, trumpam gali jos atsisakyti. Tada jr baloje jaučiasi laimingas. Kartkarčiais leiskitės jo “sumedžiojami”, galėsite įsitikinti, koks gali būti jis ir išradingas. Tik nepamirškite juo žavėtis ir padėkoti už pastangas. Aštuonetas geriausiai pailsi darydamas tai, ką mėgsta. Lovoje paprastai būna gana tingus, užtat su fantazija. Puikiai jaučiasi pasiutėlių Trejeto ir penketo draugijoje. Užtat su Devynetu nuolat kivirčijasi, o Vienetą jam verčiau lanku apeiti, antraip akimirksniu abu suliepsnos neapykanta. Aštuoneto medis – magnolija.

Devynetas

Paslapčių ieškotojas

Būdami greta Devyneto būkite dėmesingi tam, ką sakote ir mąstote. Mat jis turi stiprų šeštąjį jausmą, geba skaityti kitų mintis. Todėl visada randa tą, kuris padarys už jį tai, ko pats daryti nenori. Paprasti ir žemiški dalykai jam neįdomūs. Per atostogas tikrai nevažiuos ten, kur traukia visi – užkankintų nuobodulys. Tiesa, savo sukurtų planų įgyvendinimą mielai perduoda į patikimesnes rankas. Kaip partneris jis tai ūmus ir nekantrus, tai atsargus ir priekabus – priklauso nuo to, ką veikia. Tačiau tinginiui ir žiopliui šalia jo visada blogai. Rasti bendrą kalbą su juo lengva Trejetui ir Penketui, tačiau tinkamiausi partneriai Devynetui – Dvejetas ir Šešetas, gebantys ištverti jo permainingą būdą ir plepumą. Atostogauti Devynetui verta neįprastose vietose, gamtos prieglobstyje, pageidautina tolimuose, egzotiškuose kraštuose. Devyneto medis – eglė. Apskritai energijos jis pasisemia tik iš spygliuočių.

numerologija (burtų ratas)