numerologijos būrimo puslapis

Profesinės Galimybės

Asmens vardas yra kur kas daugiau nei tiesiog kreipinys – jis gali būti laikomas jo tapatybės atspindžiu. Pagal numerologiją kiekvienas vardas turi unikalią vibracinę energiją, kuri gali padėti suprasti žmogaus charakterį ir potencialą. Analizuodami vardo raides numerologai gali atskleisti paslėptus talentus ir gebėjimus, taip pat galimus iššūkius, kuriuos gali tekti spręsti.

Tokio pobūdžio analizė gali būti ypač naudinga vertinant žmogaus profesinius gebėjimus. Suprasdami veikiančias energijas, numerologai gali patarti, ar asmuo tinka tam tikram karjeros keliui, ar ne. Be to, numerologinė analizė taip pat gali padėti suprasti, kaip geriausiai spręsti tam tikrus iššūkius darbo vietoje. Todėl ji gali būti vertingas įrankis renkantis darbą, profesiją ar studijų kryptį.

Numerologija pagal vardo skaičių

Norint išskaičiuoti vardo skaičių, reikia lentelėje susirasti kiekvienos raidės skaičiaus atitikmenį ir skaičius sudėti. Galutinė suma turi būti vienaženklis skaičius. Jeigu Jūs norite padaryti vardo analizę, susijusią su draugais ar gerais pažįstamais, galite naudoti vardo trumpinį ar net pravardę. Jei norite oficialiai išanalizuoti, tai naudokite pilną vardą ir pavardę.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C D E F G H I
Ą K Č M Ė O P Q R
J T L V Ę X Y Z
S U N Ž
Š Ų W
Ū

Vardą reikia vesti lotyniškomis raidėmis, nes nosinių ar ilgųjų raidžių reikšmės nesiskiria nuo įprastinių.

1

Jūs pagrinde turite du gerus dalykus. Jūs galite būti skyriaus vadovu arba vadovauti savo firmai. Jūs esate tiesiog gimę būti vadovu, o jei leisite kitiems lengvai jus įtakoti, tai pradėsite tik savęs gailėtis. Be to, jūs iš prigimties esate kūrybingas žmogus, kas leidžia gana greitai jums priimti įvairiausias naujoves. Tinkamas darbas: firmos vadovas, vadybininkas, konsultantas, aktorius, programuotojas.

2

Jūs galite būti labai geras firmos ar įstaigos vadovo pavaldinys ir daugeliui iš jūsų nesinori nieko kito daugiau. Jūs norite ir galite būti dešinė vadovo ranka, bet ne daugiau. Tinkamas darbas: mokytojas, asistentas, šokėjas, muzikantas, banko darbuotojas.

3

Kuomet Šekspyras pasakė, kad visas pasaulis yra scena, o mes tik aktoriai, tai buvo kalbama ir apie jus. Jus daugiau domina ne savo darbas, o kitų. Ar aš gerai atrodau? Kaip atrodo mano bendradarbiai? Jūs esate nuolat besišypsantis žmogus. Tinkamas darbas: plaukų stilistas, aktorius, rūbų dizaineris, visažistas.

4

Jūs esate pagrindų statytojas. Jūs esate praktiškai vienas iš tų, kuris rūpinasi darbų pabaigimu, o kaip galima pabaigti be geros pradžios. Vienintelis žmogus, kuris gali jus įvertinti pagal darbo našumą, tai esate jūs patys. Patys pasiimkite laisvą minutėlę ir pasidžiaukite savo darbu bei pasveikinkite save. Jūs galite būti geru pavyzdžiu kitiems. Tinkamas darbas: bet koks darbas statybose, nekilnojamo turto agentas, rangovas arba kažką gaminti.

5

Laisvai ir lengvai tai yra jūsų darbo stilius. Norint, kad sektųsi darbe, jūs puikiai turite žinoti, kad jums nuolat reiks pažinti naujus žmones, lankyti įvairias vietas ir viską padaryti taip greitai, kad galėtumėte turėti daug laisvo laiko. Darbe bendradarbiai turi nuolat jūsų pasigesti, bet ne dėlto, kad iš jūsų jiems ko nors reikia, bet dėlto, kad bendradarbiams įdomu, kur jūs esate šiuo metu. Tinkamas darbas: aktorius, vairuotojas arba padavėjas.

6

Jau nuo mažens matėsi, kad jūs nesate linkę veltui švaistyti labai brangų laiką. Jūsų darbui netrukdo aplinka. Nesvarbu, ar jūs būsite namuose, ar darbe, jums vis tiek gali kilti originalių minčių, kaip pabaigti darbą be problemų. Jūs gana dažnai imatės kelių darbu vienu metu, tai yra jūsų darbo stilius, o su jumis kartu dirbti yra aplinkinių svajonė. Tinkamas darbas: daktaras, konstruktorius, gamtosaugininkas, artistas.

7

Kai kurie iš jūsų atrodo viską žinantys, bet iš kai kurie iš jūsų tikrai daug ką žino, o ne vaidina žinantys. Jums patinka nuolatos ko nors mokintis. Branginate savo idėjas, jūs sugalvojate vis naujų būdų, kaip gauti darbo, kuriame galite puikiai išnaudoti savo logiką ir mintis. Tinkamas darbas: psichologas, mokytojas, buhalteris, banko darbuotojas.

8

Jūs turite labai daug fizinės energijos ir labai stiprią ištvermę darbe. Jūsų problema yra tame, kad jūs per daug galvojate apie tą darbą, kurį turite įveikti. Vadovavimo galimybės yra gana didelės. Darbe jus supantys žmonės puikiai žino, ką jūs darote ir yra tvirtai pasiryžę klausyti jūsų patarimų ar komandų. Tinkamas darbas: profesionalus sportininkas, kultūristas, filmų prodiuseris, skyriaus vadovas.

9

Jūs galite padėti daugeliui savo draugų, tačiau tai nereiškia, kad tai jums yra pelninga. Jums reikia daug platesnių perspektyvų. Jums teikia malonumą dirbti daugeliui žmonių vienu metu. Kai darbe tvyro įtampa, jūs galite susikoncentruoti sunkiu momentu. Jeigu norite darbe pasiekti sėkmės, tai turite kuo toliau laikytis nuo nuolat susierzinusių jūsų bendradarbių. Venkite užuojautos jų atžvilgiu. Tinkamas darbas: daktaras, advokatas, dekoratorius, dvasininkas, dantistas, ligoninės darbuotojas.

numerologija (burtų ratas)