numerologijos būrimo puslapis

7 Moters Metai

Gyvenime niekas nevyksta atsitiktinai. Kūdikystę keičia paauglystė, vėliau ateina branda, kopiame karjeros laiptais, kuriame šeimą, pagaliau Susilaukiame vaikučių.

Sekundė, minutė, valanda, diena, savaitė, metai. Tai – gyvenimo laikrodžio padalos. Mirtis ir gimimas. Amžinas ciklas, nenutrūkstanti grandinė. Tikslus gyvenimo mechanizmas. Tokiu pat principu funkcionuoja ir mūsų organizmas. Nepriklausomai nuo mūsų norų nuolat keičiamės. Visą laiką kažko siekiame, įgyjame naujos patirties. Karčios gyvenimo pamokos išmoko gudrumo, apsukrumo ir išminties.

Metai keičia mūsų išvaizdą (figūrą, veido bruožus, plaukų spalvą), taip pat balsą, pažiūras, mąstyseną, aprangos stilių. Žengiame vis į naują gyvenimo pakopą. Lyg kompiuteriniame žaidime į naują lygmenį. Tačiau be didelio vargo iriamės pirmyn, nes įgyjame patirties ir įgūdžių.

Toks mūsų gyvenimas – nuolatinė kelionė įvairiais lygmenimis. Kiekvienas amžiaus tarpsnis gyvenimui suteikia šį tą nauja ir nepatirta. Tai ir laimės akimirkos,ir nusivylimai, ir skaudi (užtat naudinga) tirtis. Kiekvienas periodas savaip įdomus ir svarbus.

Septyneri metai – svarbi riba

Psichologai, ištyrę, kaip kinta žmogaus asmenybė, pastebėjo tam tikrų periodiškai pasikartojančių dėsningumų. Pasak jų, keičiamės maždaug kas septyneri metai. Stulbinantis sutapimas. Juk septyni mitologijoje laikomas magišku, laimę nešančiu skaičiumi. Dievas pasaulį sukūrė per septynias dienas, savaitė irgi turi septynias dienas. Kas žino, galbūt tai kaip nors susiję.

7 metai. Pirmoji patirtis

Pirmieji septyneri gyvenimo metai prabėga savitoje vaikiško nerūpestingumo ir džiaugsmo oazėje. Svarbiausi gyvenimo žmonės – mama ir tėtis. Šiuo amžiaus tarpsniu jie atrodo neklystantys visažiniai ir neginčijami autoritetai. Šventai tikime kiekvienu jų žodžiu. Stebėdami ir kopijuodami tėvų elgesį, imame kurti savąją vertybių sistemą, matuoti, kas yra gera ir bloga, padoru ir nedera. Bandome nustatyti naujus prioritetus. Šis periodas ypač svarbus, nes iš tėvų perimtas elgesio modelis lemia visą tolesnį mūsų gyvenimą. Nuo to priklauso požiūris į šeimą, pinigus, gyvenimo būdą, net maistą. Juk ne šiaip sau sakoma, jei nori sužinoti, kas yra tavo išrinktasis, pirmiausia susipažink su jo šeima.

14 metų. Ties posūkiu

Bjauriojo ančiuko laikas. Organizmas sparčiai keičiasi. Sunku apsiprasti su apvalėjančiomis kūno formomis. Imate tiesiog nekęsti savo kūno. Jaučiatės bjauri, nepatraukli, negraži. Vis labiau ryškėjančios krūtys atrodo gėdingiausias pasaulyje dalykas. Kruopščiai slepiate jas po beformiais marškinėliais. Dėl staigių organizmo pokyčių ir hormonų svyravimų su jumis tiesiog neįmanoma susikalbėti.. Galite kvatotis ir verkti vienu metu. Šiuo amžiaus tarpsniu tarsi praregite: imate suvokti, jog tėvai toli gražu ne tobuli, klysta kaip ir visi. Šis skausmingas atradimas stumia į kitą kraštutinumą – maištą. Jaučiatės suaugusi bei patyrusi ir negalite pakęsti, kad kas nors reguliuoja gyvenimą. Lyg ežys susiriečiate į kamuoliuką ir atstatote spyglius visiems, kas bando lįsti į jūsų vidų. Paauglystė – pirmoji meilės, bučinių, pasimatymų patirtis. Pradedate suprasti, jog esate moteris, gebate gundyti ir vilioti. Susirūpinate drabužiais bei šukuosena. Pastebite, kad bendramoksliai – ne tik už kasų tampantys padaužos.

21 metai. Nuostabus laikas

Gražiausias ir įspūdingiausias gyvenimo tarpsnis. Pagaliau sulaukėte pilnametystės. Iš bjauriojo ančiuko virtote grakščia baltaplunksne gulbe. Esate jauna, graži, kupina entuziazmo ir energijos. Trokštate naujų potyrių, išbandymų, iššūkių. Stengiatės kuo daugiau pasisemti iš gyvenimo. Keliaujate, studijuojate, mylite, nekenčiate, draugaujate, paliekate. Ieškote to vienintelio išrinktojo. Nerūpestingai blaškotės po gyvenimą, nes dar neturite rimtų įsipareigojimų. Esate ieškojimų kelyje ir bandote suvokti, ko norėtumėte iš gyvenimo. Nors kartkartėmis apima panika dėl viduje siaučiančio chaoso. Nelengva susidoroti su erotine patirtimi. Blaškotės tarp dorovės ir aistros, bandote atsirinkti, kas tikra, o kas tik tuštybė. Nerimaujate dėl karjeros. Jaučiate turinti pakankamai jėgų ir ambicijų, bet tiksliai nežinote, kaip save išreikšti – stinga žinių ir patirties. Širdyje kirba klausimas, ar einate teisinga kryptimi.

28 metai. Darbštumo periodas

Veikiausiai esate ištekėjusi arba netrukus ketinate susituokti. Mokotės būti gera motina, meilužė ir draugė. Šeima ankstesnį gyvenimą apverčia aukštyn kojomis. Jau negalite iki paryčių šėlti su draugėmis, pritrūksta laiko domėtis mados ir kosmetikos naujovėmis. Mažiau laiko galite skirti išvaizdai. Atsirado atsakomybės ir pareigos jausmas. Vėl imate artimiau bendrauti su tėvais. Dabar jums reikia jų paramos ir patarimų. Esate nuolat užsiėmusi ir. pavargusi. Pramogoms trūksta laiko ir pinigų. Visą energiją ir lėšas skiriate buičiai. Didžiausia svajonė – susikurti jaukius ir patogius namus, gražiai auklėti vaikus ir darniai sutarti su partneriu. Ramybės neduoda svarbi dilema: darbas ar šeima. Norėtųsi suderinti viena su kitu. Tik para per trumpa…

35 metai. Pašėlusi laiko tėkmė

Pagaliau įmanoma šiek tiek atsipūsti. Buitis beveik sutvarkyta, vaikai ūgtelėję. Galite daugiau laiko skirti karjerai, pomėgiams. Viskas lyg ir neblogai, bet veide aptinkate pirmąsias raukšleles. Sunerimstate. Vis dažniau susimąstote apie tai, kur išgaravo jūsų ir mylimojo aistra, kuri dar taip neseniai liepsnote liepsnojo. Nejaukiai pasijuntate, kai vyras mesteli bereikšmį žvilgsnį į naują seksualią suknelę ir abejingai žiovauja fotelyje. Tik nedarykite iš to tragedijos. Jau esate gyvenimo mėtyta ir vėtyta. Išmokote džiaugtis tuo, ką suteikė likimas.

42 metai. Apmąstymų metas

Vis dažniau susimąstote apie tai, ką gera nuveikėte pastaraisiais metais. Darbe lyg ir viskas nusistovėję. Pagaliau suvokėte, jog vaikai suaugo ir nevalia laikyti jų po savo sparneliu. Išmokote gerbti jų privatumą, ir jūsų santykiai iškart pagerėjo. Santykiai su vyru draugiški. Kartu perėję ugnį ir vandenį, žinote, ko galite vienas iš kito laukti. Šeimoje įsivyravo taika ir ramybė. Liko vienas rūpestis – išleisti vaikus į savarankišką gyvenimą.

49 metai. Aukso amžius

Esate brandi, išmintinga, sukaupusi nemažai patirties ir dar pakankamai jauna. Vaikai jau sukūrė šeimas, tad lieka marios laiko saviems reikalams. Pagaliau atgavote ramybę ir laisvę. Galite nuveikti daug įdomių dalykų: pakeliauti, atnaujinti artimesnius santykius su senų laikų draugais. Tai puikus metas išgyventi antrąjį medaus mėnesį ir iš naujo atrasti meilę.

numerologija (burtų ratas)