numerologijos būrimo puslapis

Ekspresyvumo Skaičius

Ekspresyvumo skaičius labai panašus į gimimo skaičių. Skiriasi tik tuo, kad jį skaičiuojant nenaudojami metai. Yra ir kitas būdas. Ekspresyvumo skaičius išskaičiuojamas kaip suma vardo skaičiaus ir gimimo datos skaičiaus. Tačiau iš gimimo datos yra imamas tik mėnesio skaičius. Šiuo būdu yra labai svarbi vardo forma. Jo pilnumas.

Sudėkite dienos ir mėnesio gimimo (arba vardo) skaičius. Galutinis skaičius turi būti vienženklis, nuo 1 iki 9. Tokius pat veiksmus atlikite ir su Jus dominančio žmogaus skaičiais. Apačioje rasite rezultatus ir galėsite sužinoti, koks esate Jūs ir Jūsų partneris.

Ekspresyvumo skaičiaus reikšmės aiškinimas

1 – individualistas, realistas, aktyvus, impulsyvus, laisvas, linkęs įteikti savo nuomonę, ekstravertas.

2 – pastovus, ir tuo pat metu pasyvus, labai pasiduoda išorinei nuomonei, labai lengvai paveikiamas, trokšta meilės.

3 – nepriklausomas, atviras, komunikabilus, labai traukia pramogos ir visuomenė, kūrybingas ir iniciatyvus požiūris į darbą, veiksmai spontaniški.

4 – stabilus, konservatoriškas, pratęs ilgai apgalvoti kiekvieną savo žingsnį, pedantiškas ir disciplinuotas, gyvena pagal taisykles.

5 – nepriklausomas, dinamiškas, linkęs pirmiau daryti nei apgalvoti, avantiūristas, nuotykių mėgėjas.

6 – kūrybingas, emocingas, romantiškas, svajotojas, neryžtingas, idealistas.

7 – nepriklausomas, interesai pagrinde sutelkti į dvasinę sferą, linkęs į vienatvę, intravertas.

8 – materialistas, lyderis, iniciatyvus ir ambicingas, energingas, savarankiškas, geras organizatorius, visada stengiasi vadovauti.

9 – idealistas, mąstytojas, įsižeidžiantis, neramus, laki vaizduotė, originalios mintys ir poelgiai, sunkiai prisitaiko prie savarankiško gyvenimo, ekstravertas.

numerologija (burtų ratas)