numerologijos būrimo puslapis

Išbandymų Laikotarpiai

Atimtis – numerologijoje tik vienintelį kartą taikomas atimties veiksmas, kai reikia apskaičiuoti išbandymo skaičius. Išbandymo skaičiai veikia tokiuose pačiuose laiko rėmuose kaip ir sėkmės skaičiai. Norint apskaičiuoti išbandymo skaičių, naudojamas atvirkščias procesas nei skaičiuojant sėkmės skaičių.

Naudosime kitą gimimo datą: 1969 m. Rugpjūčio 23 d.

Nepamirškite sumažinti visų dviženklių skaičių iki vienaženklio, prieš pradėdami skaičiuoti išbandymų skaičių. Jei gavote neigiamą rezultatą jį laikykite teigiamu.

 

Kartais atimties veiksmai baigiasi nuliu. Tai vienintelis atvejis, pasitaikantis numerologijoje. Tai nereiškia, jog nebėra jokių išbandymų žmogaus gyvenime. Jei taip būtų, asmenybė nustotų augti.

1-AS IŠBANDYMAS – iš gimimo mėnesio atimkite gimimo dieną;

Pagal mūsų pavyzdį (1969 m. rugpjūčio 23 d.)

8-5 (23 =2+3) = 3; (sudedami skaičiai turi būti vienaženkliai);

2-AS IŠBANDYMAS – iš gimimo metų atimkite gimimo diena;

Pagal mūsų pavyzdį (1969 m. rugpjūčio 23 d.)

1969 = 1+9+6+9 = 25 = 2+5 = 7;

7-5 = 2; (sudedami skaičiai turi būti vienaženkliai);

3-AS IŠBANDYMAS – iš antrojo išbandymo skaičiaus atimkite pirmąjį išbandymo skaičių;

2-3 = 1; (jei ir gavote neigiamą skaičių, reikia laikyti jį teigiamu)

4-AS IŠBANDYMAS – iš gimimo metų atimkite gimimo mėnesį;

Pagal mūsų pavyzdį (1969 m. rugpjūčio 23 d.)

1969 = 1+9+6+9 = 25 = 2+5 = 7;

7-8= 1; (jei ir gavote neigiamą skaičių, reikia laikyti jį teigiamu)

Atminkite – išbandymų skaičiai eina kartu su sėkmės skaičiais.

0-34 metų ribose laukia išbandymas 3;

34-43 metų ribose laukia išbandymas 2;

43-52 metų ribose laukia išbandymas 1;

nuo 52 metų laukia išbandymas 1;

Išbandymų laikotarpiai skaičiuojami taip pat, kaip ir sėkmės laikotarpiai, t.y. jei susiskaičiavote sėkmės skaičių periodus, tai lygiai tokie patys bus ir išbandymų periodai.

Paprasčiausiai išbandymų skaičiai eina kartu su sėkmės skaičiais. Jie rodo kliūtis ir atidėliojimus, su kuriais jūs galite susidurti stengdamiesi pasiekti sėkmės ciklų aukštumas. Yra devyni išbandymų skaičiai, kurie gaunami atliekant atimties veiksmus. Galimas ir nulio atsiradimas. Daugelis numerologų teigia, jos nulio pasirodymas reiškia seną sielą.

Išbandymų skaičiai – numerologinė prasmė

1. Gyvenimas verčia jus tvirtai stovėti ant žemės ir teoriją pritaikyti praktikoje. Visas jūsų elgesys susijęs su kruopščia visko analize. Tai gali būti periodas, kai jūs darbuojatės arba gyvenate vienas. Jei ryšitės šiam išbandymui, pasižymėsite ir būsite pastebėtas reikalingų žmonių.

2. Jūsų išbandymas – atrasti pusiausvyrą tarp savo ir jus supančių žmonių poreikių. Mokotės gyventi su kitais, o tai gali būti ypatingai sunku, jei nesate tikras dėl savo troškimų. Gali būti, jog tai sutaps su laiku, kai rūpinatės kitais, pavyzdžiui prižiūrite vaikus arba vyresniuosius šeimos narius.

3. Jūsų išbandymas – išmokti kalbėtis apdairiai ir netgi palaikyti užčiauptą burną. Jūs išvystysite kitus bendravimo būdus – galbūt per plunksną. Taip pat turite išmokti nebūti lengvabūdis ar atleidžiantis. Teisingumas turi būti tikras.

4. Šiuo gyvenimo periodu gali ryškiai trūkti materialinių resursų. Jūsų išbandymas – gyventi pagal savo kišenę ir mokytis vertinti save, būnant tuo, kas esate, o ne tuo, kuo norėtumėte būti. Jei šiuo metu kuriate šeimą, turėsite suveržti savo biudžetą, kad turėtumėte maisto ant stalo, nejausdami apmaudo.

5. Jūs išbandomas ar rizikuosite, tikėdamiesi, jog viskas išsispręs. Jums reikia išmokti pasitikėti pasauliu ir tvirtai kontroliuoti savo gyvenimą. Tai gali būti mokymosi pasitikėti savo intuicija periodas ir mokymasis nekaltinti kitų, kai kas nors nesiseka.

6. Jūs imatės atsakomybės dėl kitų, bet jaučiate, jog esate jų tempiamas žemyn. Jūsų išbandymas – išmokti duoti geranoriškai, o taip pat išmokti, kada dera pasakyti “ne”. Šiuo periodu galite pradėti lankyti meno kursą, tačiau tam jau turite turėti šiek tiek gabumų. Jūsų iššūkis – bet kokiu atveju tai padaryti ir palikti visas savo baimes užnugaryje.

7. Jūs galite pasijusti vienišas ir būti tuo nepatenkintas. Išbandymas – išsiaiškinti, kas jums yra ir kas stumia į tokią situaciją bei imtis ką nors dėl to daryti. Turite būti sąžiningas sau pačiam. Jei nuspręsite eiti į psichoterapiją, gali būti, jog kiti jūsų grupės nariai išbandys jūsų pažiūras ir tikėjimus. Tačiau atlygis gali būti didžiulis.

8. Jūs esate išbandomas imtis atsakomybės už save patį ir apmokėti savo paties sąskaitas laiku. Tai tinkamas laikas sužinoti tikruosius savo talentus ir pateikti tinkamą kainą už juos. Tai toks jūsų gyvenimo momentas, kai galite tapti profesionalas arba būti mėgėjas. Jūsų mokesčiai atspindės jūsų pasirinkimą.

9. Esate išbandomas apginti savo įsitikinimus ir viską apskaičiuoti. Daugiau jokių slapstymųsi už kaukės. Galite pasirinkti tyliai leisti vakarus prie televizoriaus ekrano, tačiau kažkam galbūt reikia neformalaus lyderio, kuriuo galėtumėte būti ir jūs, tačiau tai reikalauja pastangų.

0. Jūsų išbandymas – suvienyti savo gyvenimą su visatos principais. Jūsų geresnio pasaulio vizija yra pasiekiama, tačiau jūs turite atsisakyti smulkmenų, kurios atitraukia nuo šios didelės atsakomybės. Nulis reiškia, jog jei kartą nusprendėte eiti šiuo keliu, tai pagalba ateis iš ten, iš kur mažiausiai tikėjotės.

numerologija (burtų ratas)