numerologijos būrimo puslapis

Jausmai ir Numerologija

Sudėkite visus savo gimimo datos skaičius kol gausite vienaženklį skaitmenį.

Pavyzdžiui: gimimo data yra 2004 05 28:

2004+05+28=2037=>2+0+3+7=12=>1+2=3

1

Jūs esate labai jautrus žmogus: aistringas ir impulsyvus. Jūs lengvai galite užkariauti priešingos lyties atstovų (-ių) širdis. Už šiuos laimėjimus turėtumėte dėkoti savo patraukliai išvaizdai ir išskirtiniam sugebėjimui įtikinėti.

Meilėje, kaip ir kitose gyvenimo sferose, Jūs nepasotinamas ir valdingas. Kuo daugiau Jūs ką nors mylite, kuo labiau Jūs prie ko nors prisirišęs, tuo daugiau Jūs stengiatės valdyti partnerį (-ę). Jūs labai permainingas: subtilus ir gilus švelnumas gali tuoj pat virsti į sausumu ir netgi grubumu. Savo kelyje turėję daug problemų ir sunkumų, Jūs galite tapti šaltais ir asketiškais.

2

Esate mielas, jautrus ir supratingas, einate gyvenimo taku tam, kad patiktumėte aplinkiniams. Esate geriausias partneris iš visų. Namai, šeima, harmoningi santykiai su kitais – Jums svarbiausia. Esate laimingas, kai kiti su Jumis gerai elgiasi ir Jus pripažįsta, tačiau labiau nei kas kitas, galite prisitaikyti prie vienatvės. Laikas nuo laiko atitoldami nuo draugijų, išsaugote vidinę pusiausvyrą. Jūs – romantikas, mandagus, gerbiate kitus žmones, esate pasiruošęs aukoms dėl mylimo žmogaus. Niekada neleiskite savęs išnaudoti. Kontroliuokite savo jautrumą, blaiviau žiūrėkite į pasaulį. Galimas dalykas, kad artimieji visada seka, kad tik neužgautų Jūsų jausmų. Tėvo vietoje galite būti labai nuolaidus vaikams, tenkinti jų užgaidas, tačiau teikti jiems šilumą ir meilę.

3

Aistringai ir intensyviai pergyvenate bet kokius įvykius. Aistringai mylite. Prieš rasdami giminingą sau sielą, galite pagarsėti kaip Don Žuanas (Donė Žuanė). Esate labai patrauklus priešingai lyčiai. Jūs nenorite nieko įžeisti, todėl Jūsų ištikimybė mylimajam yra tikra iki tol, kol neatsiranda koks nors kitas žmogus, dar stipriau patraukiantis Jus. Iš kitos pusės, galite būti gana reiklus partneriams. Mylėkite ne idealą, o žmogų. Tačiau, sutikę savo tikrąją meilę, tai bus pilnas, gilus, visa apimantis ir ilgalaikis jausmas.

Kaip vedybų partneris esate lojalus, delikatus, švelnus ir rūpestingas. Vertinate šeimyninio židinio jaukumą. Kartkartėmis Jūs užmirštate savo artimuosius, nes Jus nusineša daugybė naujų ir įdomių reikalų. Paprastai nesate nuobodus ir pavydus, tačiau dažna Jūsų nuotaikų kaita gali trikdyti namiškius. Jūs lengvai atleidžiate, niekada nemenate pikto, nes iš prigimties esate linksmas, ir tai neleidžia ilgai pykti.

4

Jūsų pagrindinė savybė yra lojalumas. Nežiūrint į tai, kad Jums sunku reikšti savo jausmus, tačiau Jumis galima tikėti, remtis Jūsų atvirumu ir lojalumu. Iš esmės didelėje kompanijoje jaučiatės nelabai jaukiai, siekiate siauro draugų rato, kuriuos jungia bendri interesai ir pomėgiai. Santykiuose su priešinga lytimi, galbūt, neužtenka romantikos ir aistros. Tačiau kaltinti Jus šaltumu ir abejingumu neteisinga. Jums reikalingi jausmai, kaip ir kiti galite jausti, tačiau esate labai uždaras ir drovus, kad galėtumėte atsiskleisti ir išreikšti savo jausmus. Vietoj to, kad kalbėtumėte apie juos, stengiatės patvirtinti juos darbais.

Esate atsargus ir santūrus, todėl savo jausmus parodote tik tada, kai žinote, kad nebūsite atstumtas. Tuo pat metu Jūsų pastangos šioje srityje yra laipsniškos ir pasvertos. Kaip vedybų partneris esate ištikimas ir lojalus, iš dalies pavydus, netgi savininkiškas. Mėgstate namų jaukumą ir skiriate daug jėgų, kad pagerintumėte šeimos gerovę.

5

Esate užmezgęs daugelį draugiškų ryšių, o tuo pat metu, turite nedaug tikrų draugų. Taip yra dėl to, kad dažnai esate labai užsiėmęs ir skubate, kad giliau suprastumėte kitų problemas ir jausmus. Jūsų magnetizmas daro Jus labai žavingu – Jūs traukiate priešingos lyties atstoves (-us). Ir dažnai net neįtariate apie tai, todėl turite atsikratyti savo didelio drovumo, kuklumo, įvairiausių baimių ir kompleksų. Esate nepataisomas romantikas, svajojate apie puikius meilės nuotykius. Jeigu nugalėsite savo trūkumus, neatsiras nė vieno žmogaus, kuris galėtų konkuruoti su Jūsų žavingumu. Idealizmas, romantika, švelnumas ir aistra (!), galima sakyti, Jūsų išrinktosioms (-iesiems) žadamas įdomus gyvenimas.

Tačiau su ypatingu atsargumu turite rinktis partnerį. Su tinkama (-u) jausitės laimingas (-a) ir mylimas (-a) , priešingu atveju – uždaras (-a), agresyvus (-i), nusivylęs (-usi), nuodijantis (-i) gyvenimą sau ir savo išrinktajam (-jai).

6

Esate sąžiningas, atviras, lojalus ir labai simpatiškas. Nežiūrint į tai, kad esate linkęs didelį dėmesį skirti smulkmenoms, iš esmės esate draugiškas ir optimistiškas. Svarbiausios Jūsų savybės: sugebėjimas stipriai jausti, noras padėti kitiems. Pastoviai ieškote objektų šioms savybėms išnaudoti.

Meilė Jums – rimtas dalykas. Ieškote didelės, tikros meilės, ir kol jos nerandate, iš šalies atrodote gana nepastovus. Šeimyniniame gyvenime įgyjate pastovumo ir dvasinę pusiausvyrą, o kai esate laimingas, dovanojate meilę artimiesiems ir visiems kas Jus supa. Dažniausiai tokio tipo žmonėms namai ir šeima yra visas pasaulis. Stenkitės savo rūpesčiu pernelyg neapriboti kitų laisvės.

7

Jums gana sunku rasti laimę ir stabilumą meilėje. Jumis žavisi dėl Jūsų išsilavinimo, blaivaus proto, tačiau ne dėl sugebėjimo jausti.

Išorinis šaltumas ir abejingumas neprisideda prie Jūsų populiarumo didėjimo. Jūs pats žinote apie tai, tačiau nieko negalite padaryti. Erudicija ir iškalbingumas greitai išsisklaido, kai tik pabandote išreikšti savo jausmus. Jūsų pergyvenimai labai gilūs, kartkartėmis Jus užvaldo stiprus nerimas, tačiau visa tai sunku išreikšti žodžiais. Tais atvejais, kai Jus nepelnytai vadina šaltais ar abejingais, būdingas Jums orumas neleidžia Jums paneigti šią nuomonę.

Esate elegantiškas, subtilus, gerai išauklėtas, tačiau, reiškiant jausmus, Jums nebūdingas atvirumas ir spontaniškumas, todėl turite gerai pamąstyti prieš išsirinkdamas partnerį.

8

Tarpasmeniniuose santykiuose prisilaikote aktyvių, kiek agresyvių veiksmų. Turite nedaug artimų draugų. Kodėl? Iš vienos pusės, Jums nelengva sutikti žmogų, atlaikantį visus Jūsų reikalavimus, iš kitos pusės, esate pernelyg užimtas savo karjera. Be to, dažnai stengiatės pajungti kitus žmones sau.

Esate lojalus ir geras draugas, draugystės vardan galite paaukoti daugeliu dalykų. To paties reikalaujate iš savo draugų. Būdamas priešu sugebate priversti supanikuoti priešininko stovyklą. Be kompromisų, nepamirštate nuoskaudų, kovojate sąžiningai, bet kietai.

Kitus žmones traukia Jūsų stiprybė, dinamizmas, išskirtinis individualumas, subtilus patrauklumas. Galite būti pernelyg reiklus kitų jausmų atžvilgiu: “viskas arba nieko”.

9

Esate sentimentalus ir jautrus. Kai reiškiate savo jausmus – santūrus, išlaikote distanciją. Esate romantiškas idealistas, svajotojas. Tačiau jei sutinkate tikrąją meilę, atsiduodate jai visa siela ir kūnu. Nesate visiškai atviras, bet esate lojalus ir ištikimas gyvenimo palydovas. Šiuos Jūsų privalumus gali išbandyti ne tik sutuoktinis, bet ir visi tie, kurie turi reikalų su Jumis.

Paprastai neturite daug draugų, tačiau tie, su kuriais draugaujate gali būti įsitikinę, kad turi tikrą lobį. Kartkartėmis esate įtarus, nepasitikite kitais, tačiau tik ne esant didesniems jausmams.

numerologija (burtų ratas)