numerologijos būrimo puslapis

Numerologija 1

Numerologijoje gyvenimo kelias 1 dažnai siejamas su lyderyste ir nepriklausomybe. Teigiama, kad šį gyvenimo kelią pasirinkę žmonės yra gimę lyderiai, pasitikintys savimi ir vadovaujantys. Taip pat sakoma, kad jie yra nepriklausomi ir individualistai, visada ieškantys naujų iššūkių.

Žmonės, kurių gyvenimo kelias 1, dažnai būna labai kūrybingi ir dvasingi. Taip pat sakoma, kad jie yra filantropiški ir humaniški, visada rūpinasi kitų žmonių poreikiais. Trumpai tariant, 1 gyvenimo kelias yra labai teigiamas gyvenimo kelias.

Avinas – 1 “BEBAIMIS KARYS”

Avino – 1 teigiamos savybės: užsispyrimas, drąsumas, dinamiškumas, iniciatyvumas. Vienetukas papildomai suteikia tiesumo, nepriklausomumo, susikaupimo.

Vienetukas rodo, kad tai patys tikriausi Avinai – labiausiai užsispyrę, priešginos, bebaimiai, iniciatyvūs ir drąsiausi iš visų Avinų. Kaip Vienetukai – įžūlūs, tiesūs, nepriklausomi ir užsispyrę.

Avinai – 1 kovoja ne prieš nustatytas taisykles, tačiau jiems nereikalingi praminti takai ir patikrinti veiklos būdai. Įprasti keliai gana ilgi, o jie neturi nei laiko, nei noro laukti. Tegul laukia kiti, o jie skuba gyventi! Nepriimtinos nesėkmės-nei savo, nei kitų, ir jeigu jie dar netapo garsūs, tai ne jų kaltė. Nėra tokių žmonių, kurie Aviną -1 galėtų aplenkti bet kokiame darbe ar veikloje. Per dieną jie padaro tiek, kiek kiti per savaitę. Tai jiems pavyksta, nes turi nuostabių vadovo savybių. Kartais pasiraitoja rankoves ir patys kimba į darbą. Jų pilna visur – susipažįsta su garsiais žmonėmis, pasirenka draugus. Vienatvė jų nebaugina, nes yra įsimylėję darbą, jo sunkumus; patys išnagrinėję visą darbo specifiką bei galimybes, tampa visiškai patenkinti ir netgi laimingi.

Avinai -1 su įkvėpimu priima bet kokius iššūkius, tačiau neprimeta kovos už gyvenimo esmę ir visgi nepraleidžia progos įrodyti pesimistams, kad tie neteisūs. Beje, daugelį mūšių pradeda ne vien dėl savęs, o dėl kitų gerovės. Esant būtinybei, jie kaunasi už teisybę, už garbę ir už tuos, kurie to nesugeba patys padaryti. Niekada neatsisako padėti kitiems.

“Viskas savo laiku”,- kartoja jie ir atkakliai braunasi pirmyn nuotykių ir įvykių keliais. Galutinis tikslas juos traukia nenumaldomai. Net jeigu vėliau paaiškėja, kad nuklydo nuo kelio, vis tiek viskas baigiasi sėkmingai. Pasigriebę kitų leptelėtą mintį, kurios šie net nepastebėjo, Avinai – 1 ja pasinaudoja ir viskas įeina į norimas vėžes.

Avinai – 1 yra užgimę lyderiai. Žmonės juos laiko kelrode žvaigžde ir jais pasikliauja, o šiems patinka pasielgti savaip, jie nebijo jokių slaptų rifų ar draudimų. Po to, kai pasirenka strategiją, jų jau niekas nesustabdo. Tapę gamyklos, kompanijos ar koncerno vadovu, pasiekia puikių rezultatų, protingai įkvepia ir organizuoja savo pavaldinius. Įsigilina į visus gamybos bei organizavimo niuansus, tačiau ne visada randa laiko aiškiai viską paaiškinti savo kolegoms. Šie juos turi suprasti iš pusės sakinio ar minties. Tai ne visiems įkandama, todėl kartais reikėtų sulėtinti tempą. Avinai – 1 turi galimybių tapti gerais bet kokios srities profesionalais ir visų gyvenimo sričių ekspertais.

Kad ir kokio amžiaus Avinas -1 būtų, jis visada jaunas savo vidumi. Norėdamas įgyvendinti savo fantazijas, nepainioja meilės su žaidimais. Naujos moterys jį traukia, tačiau jis nėra medžiotojas. Gyvenimo draugę renkasi atsakingai ir apdairiai. Traukia tiesios, sąžiningos, maloniai bendraujančios, turinčios gyvenimo tikslą ir seksualios natūros. Jeigu jo tikslai sutampa su pasirinktos gyvenimo draugės tikslais, gyvenimas tampa nuostabus.

Tapę tėvais, jie supranta savo atsakomybę. Stiprios asmenybės, turi gerą humoro jausmą, diegia savo vaikams pasitikėjimo savimi jausmą, tikslo turėjimą, tvarkingumą ir nepriklausomumą. Tokios savybės padeda vaikams rasti gyvenimo tikslą.

Jeigu Avinai – 1 nenori tapti lyderiais be palikuonių, jiems reikia tramdyti savo siautulingą temperamentą juk ne visi sugeba atleisti ir užmiršti nuoskaudas taip greitai kaip jie. Tik rizikuodami kartais pasiekia neįtikėtinų rezultatų. Tačiau jeigu jiems brangi ta ugnis, kurią kažkas įžiebė širdyje, turi pasistengti išsaugoti ją: nereikėtų be atodairos blaškytis ir niekuo nesirūpinti. Patartina tapti prieinamesniems, nesistengti virsti antžmogiais. Būtina užmegzti draugiškus santykius, teikiančius gyvenimui įvairovės, galimybę pasidalyti pasiekimais su draugais. Tai jų pergalių vainikas.

Avinų – 1 neigiamos savybės: grubumas, valdžios siekimas, užsispyrimas. Vienetukas papildomai suteikia netoliaregiškumo, nepalenkiamumo.

Laimingų skaičių eilutė: 1, 38, 45.

 

Jautis – 1 “PAŠĖLĘS STATYBININKAS”

Jaučių teigiamos savybės: ambicingumas, darbštumas, ryžtingumas, stabilumas. Vienetukas papildomai suteikia užsispyrimo, drąsumo.

Jaučiai – 1 gyvenimą griebia už ragų: jokių svyravimų, tik pirmyn!

Jaučiai -1 turi įgimtų lyderio savybių. Atkaklūs, susitelkę, ypač ištvermingi ir pilni energijos. Jaunystėje būna liekni. Problemos prasideda ėmus dirbti sėdimą darbą.

Šios vibracijos žmonės tiki, kad kiekvienam žmogui gyvenime duota sava vieta. Pavyzdžiui, jie salėje visada sėdi pirmose eilėse. Jų manymu, nėra menkų vaidmenų, yra tik niekam tikę aktoriai-visuomenės mechanizme gyvybiškai svarbios visos detalės. Niekas geriau už juos nesupranta, kaip dirba ši sistema. Kaip tradicijų saugotojai, jie skeptikai, kartais nutrūktgalviai streikuotojai, tačiau iš esmės linkę į konservatyvumą. Jiems įvaizdis – viskas, todėl aplinkiniams stengiasi pasirodyti kuo šauniau. Įsitikinę, kad bet kokiame žaidime reikia išsaugoti malonią šypseną, netgi stebint besirungiančius iš šalies.

Jaučiai-1 yra prestižo žmonės. Paprastai turi įspūdingą automobilį, namą išdailintą turtingomis dekoracijomis, drabužių spintose – tik madingiausi drabužiai.

Jų achilo kulnas – temperamentas. Staiga sprogsta kaip Vezuvijus ir pašnekovus užlieja įkaitinta žodžių lava. Patartina daugiau dėmesio skirti savo fizinei sveikatai: fiziniai pratimai – geriausi vaistai nuo streso.

Jaučiai – 1 labai vertina įvairias privilegijas, susietas su valdžia, ir atkakliai siekia padėties, kuri jiems atneštų tik didelius pinigus. Panaudoję išradingiausius būdus ir rizikingus veiksmus, sugeba papildyti savo seifą pinigais. Tapę vadovais, banko valdytojais ar teatro direktoriais, – visada randa tinkamą strategiją pagerinti savo vadovaujamos įstaigos finansinę padėtį. Taupydami savo pinigus, įsigudrina įkalbėti vadovybę nupirkti naują automobilį. Žinoma, juo važinėja patys, pareiškę, kad prestižas – kompanijos sėkmė. Kad ir kaip anksti bendradarbiai ateitų į darbą, Jaučiai -1 vis tiek būna pirmi. Vakare, kai visi skuba namo, jie dar valandžiukę pasilieka ~ mėgsta darbuotis vieni. Todėl niekas nesistebi, kad jie kaip užsuktas mechanizmas kyla tarnybos laiptais. Žvaigždės visada pasiunčia jiems tik aukščiausius postus.

Jaučiai – 1 yra protingi, supranta, kad pagyrūniškumas greitai praranda savo veiksmingumą. Tikriausiai svarbiausias jų privalumas – pasitikėjimas savimi, tačiau žino, kad aplinkinių nuomonę taip pat reikia vertinti.

Pagal juos seksas sugalvotas tik tam, kad galima būtų palaikyti gerą fizinę formą. Siame mūšio lauke pralaimėjimai jiems negresia.

Jaučiai – nepataisomi romantikai, ir nors Vienetukas palaiko jų pusiausvyrą, vis tiek kartais pameta galvas. Neteisingai pasirinkę partnerį, jie nesutrinka – supranta, kad garbė, pastovumas ir atsakingumas yra geros savybės, tačiau meilė dažniausiai praeina. Susituokę partnerį ima laikyti savo nuosavybe. Jeigu jis pasipriešina, kyla karas. Laimei, sutuoktinių ginčai baigiasi miegamajame: perėjimas nuo audros prie bučinių įvyksta staiga. Šeimyniniame gyvenime ištikimi, stengiasi savo sutuoktinį palepinti, tačiau, atsiradus vaikams, dažniausiai tampa tironais.

Žinodami šias savybes, jie gali koreguoti savo gyvenimą ir tapti nuostabiais žmonėmis.

Jaučių – 1 neigiamos savybės: nekantrumas, ūmumas, pavydumas. Vienetukas papildomai suteikia nepalenkiamumą, netoliaregiškumo, užgaidumo, nirtulingumo.

Laimingų skaičių eilutė: 1, 21, 42.

DVYNIAI – 1 “LYDERIS LIBERALAS”

Dvynių – 1 teigiamos savybės: konkretumas, intelektualumas. Įvairiapusiškumas, gailiaširdingumas. Vienetukas papildomai suteikia vyriškumo, tiesmukiškumo, nepriklausomumo, novatoriškumo.

Dvyniai – 1 panašūs į gyvsidabrio lašelius. Juos sunku sulaikyti vienoje vietoje. Didelis jų patrauklumas turi lyg metalo atspindį. Dėl “vienetuko” veikimo jie anksti išmoksta skaityti, lengvai mokosi ir daug pasiekia, kartais netgi gerokai daugiau, negu reikėtų. Ir aukštuosius mokslus kremta sėkmingai, įgyja daugybę kvalifikacijų, kurias gyvenime ne visas panaudoja.

Dvyniai – 1 daug daugiau negu kitų vibracijų Dvyniai mėgsta vienatvę, noriai mokosi be kitų pagalbos ir, kaip jau minėjome, įgyja nereikalingų specialybių – tai tik dėl bendro pasitenkinimo. Antra vertus, jiems labai greitai viskas įgrysta ir tai tampa amžina jų bėda, nes jie neužbaigia numatytų darbų.

Šios vibracijos žmonės mėgsta keliauti. Jie išnagrinėja keletą žemėlapių ir pasirenka patį tiesiausią kelią į numatytą miestą ar šalį. Kliūtys išnyksta pačios savaime ir tik retais atvejais tenka paprakaituoti. Turi skvarbų protą. Kad ir neturiningas būtų pokalbis, jie vis tiek sugeba sublizgėti. Puikiai moka išsisukti nuo atsakymų apie asmeninius reikalus. Demonstruodami daugybę sugebėjimų, jie gudriai sudėlioja visas žinias į tam skirtas lentynėles. Šiuo aspektu jie neturi sau lygių.

Dvyniai – 1 vertina pagyrimus, tačiau sąmoningai jų nesiekia. Labai domisi visais visuomeniniais bei politiniais įvykiais. Tai tik dėl smalsumo – gali apsieiti ir be jų. Tvirtina, kad gyvenimą jie priima toki, koks yra, ir tikrai nemeluoja. Juos labai domina ateitis. Nusibrėžę tikslą, jie veikia atidžiai ir atsakingai. Turėdami daug sugebėjimų bei įgytų žinių, tikslą pasiekia be didesnių pastangų. Mano, jog laisvė – neįkainojamas turtas ir kiekvieno teisė. Jeigu kitų nuomonės nesutinka su jų pažiūromis, visai nesisieloja, nes jie patys kovoja už teisę turėti savo įsitikinimus. Jų manymu, ideali visuomenė – individualybių pražydėjimo pagrindas.

Aplinkiniai pasitiki Dvyniais-1, ir jie didžiuojasi, kai suspėja visiems padėti ir laiku atlikti savo darbus. Puiki atmintis ir sugebėjimas pritapti prie bet kokio pokalbio, paįvairinant lengvais pokštais, – jų sėkmės paslaptis. Jie mėgsta garbę, tačiau vargu ar pasiduoda bet kokiems meilikavimams. Domina darbas su įvairių pakraipų bei galvosenos žmonėmis. Jeigu darbas ne monotoniškas, tai gali vienoje vietoje išbūti visą gyvenimą.

Dvyniai – 1 teikia pirmenybę sveikatos saugojimui ir turiningam poilsiui ir tai laiko svarbesniu dalyku negu pilnos kišenės pinigų, tačiau papildyti piniginę gali pasitaikius bet kokiai progai. Jiems patinka svajoti apie ankstyvą išėjimą į pensiją ir norą tada imtis mėgstamo darbo: atidaryti antikvarinių daiktų parduotuvėlę, tapyti tik jiems vieniems suprantamus paveikslus ar rašyti memuarus. Tokios jų idėjos įvykdomos, nes sugeba paskaičiuoti visus galimus variantus bei galimybes. Aplinkiniai jų kosmopolitinėms idėjoms pritaria, nes tai sukelia didžiules viltis realizuoti savo svajones. DVYNIAI – 1 turi galingą vaizduotę, skvarbų protą ir ryžtą papildyti žinomų architektų, skulptorių ar politikų gretas. Tačiau visų pirma jiems reikėtų išmokti dirbti kolektyve, saikingai dalyti savitą humorą ir veikti pagal galiojančius įstatymus ar esamas aplinkybes. Tik tapę realistais gali tikėtis realių apdovanojimų bei pripažinimo.

Dvynių -1 permainingumas kartais pakiša jiems koją ne tik darbe, bet ir meilėje. Jiems gali pasirodyti, jog sąjunga visam gyvenimui su vieninteliu gyvenimo partneriu gali suteikti per daug kančių, todėl palieka kelią atsitraukti. Svajoja apie intelektualų sutuoktinį, kuris galėtų pasidalyti su jais savo paslaptimis, užsiimti seksu mėnesienoje. Ir dar, gerai būtų, jeigu gyvenimo draugas mokėtų skaniai ruošti valgius. Šios vibracijos žmonės be skrupulų puola paskui jiems patikusį kandidatą. Jeigu tai pasirodo esąs tik nuotykis, jis vis tiek palieka daug malonių prisiminimų. Tačiau seksu užsiima tik su tais, kuriuos pamilsta.

Dvynių – 1 neigiamos savybės: išsiblaškymas, nervingumas, nedėmesingumas. Vienetukas papildomai suteikia ciniškumo, egoizmo, užsispyrimo.

Laimingų skaičių eilutė: 1, 22, 41.

VĖŽYS – 1 “DINAMIŠKAS KUKLUSIS”

Vėžių – 1 teigiamos savybės: atkaklumas, supratingumas, bebaimiškumas. Vienetukas papildomai suteikia originalumo, individualumo, pasitikėjimo, veržlumo.

Vėžiai – 1 iš kitų Vėžių yra mažiausiai pažeidžiami. Be abejonės, Mėnulio įtaka įaudrina jų emocijas, tačiau už jų nugaros jaučiama stipri Saulės parama. Todėl Vėžių – 1 nuotaikos siūbuoja kaip smilgos vėjyje. Ir visgi jie pajėgia susitvarkyti su savo jausmais, o įgimta intuicija naudojasi protingai. Po išorine abejingumo kauke slypi galingas garbės troškimo jausmas. Beje, juos saugantys šarvai – gerokai stipresni negu kitų vibracijų Vėžių. Dar jiems padeda pasitikėjimas savimi ir trauka prie namų židinio. Jų namuose paprastai gyvena ne viena Vėžių karta: gyvenimas toli nuo tėvų ir giminaičių jiems atrodo baisus. Didele tikimybė, jog šeimoje, be jų pačių vaikų, auga ir keli įvaikiai, o čia gyvenantys svečiai jau seniai užmiršo, kad šie namai ne visada buvę jų.

Vėžiai -1 yra drąsūs ir nebijo pavojingų kelių: “vienetukas” dovanoja optimizmo ir jėgų kovoti su savo silpnybėmis. Be abejonės, kartais nepasitikėjimo savimi jausmas ima vyrauti, ir tada šios vibracijos žmonės pasijunta palikti ir nereikalingi, tačiau to nė už ką neparodo.

Šie žmonės sugeba užkopti karjeros laiptais į gana dideles aukštumas, tačiau savo žnyples panaudoja tik gindamiesi. Turi šansų tapti ir milijonieriais, tačiau tai įvyksta tik senatvėje. Kad galėtų kovoti patys su savimi, būtina stabilizuojanti namų ir šeimos įtaka. Kartais dirba iki vėlumos, nes turi tikslą uždirbti pinigų jaukiam ir gražiam lizdui sukurti.

Vėžių – 1 šarvus ne taip paprasta sutriuškinti. Logiškasis “vienetukas” bando juos apsaugoti nuo dažnos nuotaikų kaitos, tačiau nuginkluoti jie tampa jausmingi, atgrasūs ir pikti. Todėl juos nuolat reikia girti, kad nebūtų pažeista savimeilė – jie virpa tarp pasiekimų ir didelių, jų nuomone, nepasisekimų. Netgi patys artimiausi žmonės kartais nesupranta jų staigaus nuotaikos pasikeitimo priežasties. Manoma, kad jie jautriai junta svetimas vibracijas ir todėl adekvačiai elgiasi. Pats patikimiausias būdas juos įsiutinti – tai pavadinti juos racionaliais: toks įžeidimas prilygsta atominės bombos sprogimui.

Abiejų lyčių Vėžiai – 1 dažnai kenčia nuo savų senamadiškų įsitikinimų apie- gerą toną. Vyrai nedrįsta parodyti jausmingumo ir rūpestingumo, moterys – savo užsispyrimo. Nesvarbu, kokia Vėžių – 1 lytis, jie gali apsiverkti žiūrėdami melodramą, išgyventi dėl katės žūties, tačiau gali šaltakraujiškai sumažinti algą darbuotojams, jeigu to reikalauja kompanijos interesai.

Vėžiai – 1 savotiškai supranta meną, literatūros kūrinius, teatro spektaklius. Vaidindami scenoje gali apnuoginti savo jausmus, kuriuos paprastai slepia. Taip pat jie elgiasi ir užkulisiuose, todėl gali būti gerais režisieriais. Turi neklystamą nuojautą, ko nori žiūrovai ir kritikai. Įvaldę šachmatų žaidimą, jie mėgsta sužavėti savo nenumatytais ir netikėtais ėjimais. Tai tinka ir jų kasdieninei veiklai – numato kitų poelgius ir elgiasi pagal situaciją.

Vėžiai -1 vertina pinigus, siekia, kad būtų mokamos įvairios priemokos prie algos – už anksčiau atliktus darbus, už kokybę ir kt. Turi konkrečius kriterijus bei norus meilei, darbo reikalams, pirkiniams. Moka išrinkti puikias dovanas viršininkams, geriems draugams, sutuoktiniams, vaikams, tačiau jiems patiems niekas negali įtikti. Teisybė, jie labiau linkę duoti kitiems, o ne patys gauti. Apie perkamą kostiumą sau vis dėlto pasitaria su parduotuvės konsultantais.

Kai tik Vėžiai – 1 išmoksta tramdyti savo vėžiškus kaprizus kaip ir dalykinius ginčus, gyvenimas jiems ima klostytis palankiai. Tada jiems nėra neįvykdomų užduočių, tačiau nereikėtų pamiršti ir kitų – aplinkiniai taip pat trokšta vietos po saule. Kai kurie šios vibracijos žmonės – rūpestingi ir talentingi lyderiai. Aplinkiniai turi ko iš jų pasimokyti, ypač nuostabių savybių apjungti savyje vyriškus ir moteriškus pradus. Psichoanalizės mokosi iš Froido vadovėlių. Daugelis turi paranormalių savybių.

Vėžiai – 1 mano, kad artimųjų norus supranta iš pirmo žvilgsnio; dažnai jie teisūs, bet artimieji gali manyti ir kitaip. Kas galėtų geriau prisiminti visas minėtinas datas. Žinoma, jie tik parėję namo tuojau pat pažymi kalendoriuje dieną, kada reikės pasirūpinti gėlėmis savo sutuoktiniui ar nupirkti bilietus vaikams į cirko spektaklį.

Šie žmonės ir meilinasi amžių patikrintais būdais. Jie pirmieji gali perspėti būsimą sutuoktinį, jog su jais gyventi bus sunkoka. Į kritiką, nors ji būtų nekalta, reaguoja audringai ir mano, jog aplinkiniai jų nesupranta. Tai atsitinka dėl to, kad Vėžiai – 1 slepia savo jausmus ir laukia, jog aplinkiniai kažkokiu paslaptingu būdu atspės juos. Tačiau jų akys visada kalba “atleisk” ir “myliu tave”. Jų sutuoktinis bus laimingiausias žmogus: tik jam vienam bus skirta aistringa seksualinė ugnis.

Laimingų skaičių eilutė: 1, 23, 47.

LIŪTAS – 1 “NESUPRASTAS MONARCHAS”

Liūtų – 1 teigiamos savybės: dosnumas, aistringumas, dinamiškumas, kilniaširdiškumas. Vienetukas papildomai suteikia išradingumo, nepriklausomumo, originalumo, veržlumo.

Zodiako ženklas “Liūtas”, be jokių abejonių, turi tikro žvėrių karaliaus bruožų. Liūtus gana sunku įtikinti pakeisti savo pažiūras. Vienetukas suteikia galimybę jiems plačiau pažvelgti į daiktus, įdiegia nenumaldomą aistrą nuotykiams. Kaip žinome, skaičius “vienas” susietas su Saulės energija, o Liūtus taip pat valdo Saulė, todėl šios vibracijos žmonės labiau panašūs į greitąjį ekspresą negu į liūtus, ar juo labiau į žmones.

Liūtai – 1 geraširdžiai. Jie turi daugybę talentų ir juos sėkmingai puoselėja; nebijo net sunkiausių darbų. Jų galinga energija nuolat prasiveržia dėl audringų potraukių. Šios vibracijos žmonės įpratę, kad visi paklustų jiems – atskubėtų vos pamojavus pirštu. Aplinkiniai žino, kad priešintis Liūtų valiai beprasmiška, nes šie tuojau pat pasiraitoja rankoves, sugniaužia kumščius ir išleidžia nagus.

Liūtai – 1 trokšta, kad visi jais žavėtųsi ir nenusiramina tol, kol to nepasiekia. Tam troškimui įvykdyti netgi išleidžia krūvas pinigų. Jų išdidumo pakaktų visai liūtų šeimai, tačiau, kaip ir priklauso tikriems žvėrių karaliams, jie elgiasi gana padoriai. Pasaulį jie priima kaip savo asmeninę teritoriją, kurioje klaidžioja, kur tik sumano, ir visiškai nekreipia dėmesio į kitų draudimus. Jų niekas negali įbauginti: patenkinti kiekvienu išbandymu bei svečiais. Neįstengę užkariauti viso pasaulio, jie pasirenka mažesnę teritoriją. Visur demonstruoja savo dramaturginius talentus. Be jokios abejonės, visi pagrindiniai vaidmenys tenka jiems patiems.

Liūtai – 1 noriai kitiems demonstruoja savo sugebėjimus ir skatina aplinkinius realizuoti save (pirmoji vieta vis tiek atitenka jiems). Iš prigimties atsakingi lyderiai. Mėgstami vaidmenys -mokyti ir globoti kitus. Jų mokytojais gali tapti tik nedaugelis. Jeigu kuo nors susidomi, siekia idealiai išnagrinėti savo dėmesio objektą. Netgi lankydami vaikų darželį jie organizuodavo susirinkimus, o vidurinėje mokykloje tapdavo klasės seniūnu. Tikriausiai dar mokyklos laikais bandė užmegzti naudingus kontaktus, kad tik galėtų žengti pirmyn ir atkreiptų suaugusiųjų dėmesį. Mokyklos peštuke vaidmuo jiems nepriklausė. Jie galėdavo prilupti netgi klasės stipruolius. Tačiau pirmenybę teikdavo galvotumui ir intelektui. Jiems tik pasirodžius mokyklos kieme, staiga baigdavosi bet kokios peštynės ar pasistumdymai. Uolūs “kalikai” – būsimieji mokslo genijai – dievino juos.

Jeigu Liūtams – 1 ir nešvietė monarcho karjera, jie, be jokios abejonės, siekė aukščiausios valdžios. Kraštutiniais atvejais noriai prisipažindavo, jog pretenduoja į didesnę dėmesio dalį.

Šios vibracijos žmonės nepakenčia priežiūros ir kontrolės. Jeigu aplinkybės priverčia groti antruoju smuiku, tai jie nepraleidžia progos pakišti koją pirmajam. Lyg iš tikrųjų niekas neabejotų jų lyderio savybėmis. Jie sugebėtų vesti karius į mūšį, net jeigu priešo kiekybinė persvara būtų akivaizdi.

Liūtams – 1 mieli tokie darbai, kurie leistų kurti ir valdyti. Moka labai gerai manipuliuoti visuomenės nuomone, todėl jie mielai darbuojasi televizijoje, kine, reklamoje, spaudoje. Jie mielai pasirenka ir tokias šakas kaip archeologiją, astronomiją, sportą, valstybinę veiklą, kosmonautiką. Taip pat gali darbuotis madų industrijoje, kurti savo kvepalus ar kosmetiką. Jų protiniai sugebėjimai leidžia darbuotis mokslo srityse, muziejuose. Taip pat gabūs šachmatininkai. Kad ir kokias pareigas užimtų, visada reikalauja dėmesio, pavyzdžiui, prie jų kabineto durų turėtų kaboti varinė lentelė su iškalta pavarde bei moksliniais laipsniais.

Labai svarbu Liūtams – 1 nepakliūti į neigiamus vibracijų srautus. Reikėtų vengti savimeilės. Netgi didieji monarchai negali apsieiti be patarėjų, todėl reikėtų įsiklausyti ir į savo pavaldinių nuomonę.

Meilėje Liūtai – 1 ieško greičiau audros negu ramios, jaukios aplinkos. Jie savo pamiltiesiems skiria išbandymų periodus. Nepraėjusieji jų tampa nereikalingi ir netgi pasiteisinimai nepadeda.

Jų viliojimo būdo scenarijus maždaug toks: apsirengę prestižiniu kostiumu, savo išrinktąją sodina į didžiulį juodos spalvos limuziną, įteikia didžiulę rožių puokštę ir pasiūlo nuvežti į savo namus. Namuose, kaip kokiame muziejuje, aprodo žymių dailininkų paveikslus, stengiasi pabrėžti, kokie yra turtingi, kantrūs ir ištvermingi. Tai tinka ir Liūtėms – 1. Tik jos dar ryžtingesnės.

Liūtai – 1 dominuoja, bet gyvenime, miegamajame pasikeičia. Nors ir keista, bet jie laukia partnerio iniciatyvos bei padrąsinimo, lyg įprastinė valdžia juos slėgtų. Sukūrę šeimą, tampa labai dosnūs savo sutuoktiniams, bet kokiomis progomis apipila įvairiomis dovanomis, jau nekalbant apie vos ne kasdienines gėlių puokštes. Labai vertina sutuoktinio ištikimybę ir vasališką priklausomybę. Nors myli vaikus, bet jais neapsikrauna – saugojasi nereikalingos konkurencijos jiems paaugus.

Neigiamos Liūtų – 1 savybės: karjerizmas, tuščiagarbiškumas, arogantiškumas. Vienetukas papildomai suteikia diktatoriškumo, pagyrūniškumo, ūmumo.

Laimingų skaičių eilutė: 1, 24, 37.

MERGELĖ – 1 “HUMANIZMO GENIJUS”

Mergelių – 1 teigiamos savybės: organizuotumas, darbštumas, sveikas protas, sugebėjimai. Vienetukas papildomai suteikia išradingumo, tiesumo, susikaupimo, valios jėgos.

Šios vibracijos žmonės įsitikinę, kad gyvenime išsirenka tik vienintelį tikrą kelią ir todėl visada teisūs. Labiau dominuoja negu kitų vibracijų Mergelės, todėl tampa nepakeičiamais bet kokios komandos nariais. Tuo tarpu viršininkai Mergelės -1 greitai užsigauna, siekia, kad niekas neturėtų teisės nurodinėti jiems klaidų, netgi jie patys.

Mergelės – 1 ženklo žmonės labiausiai nusisekę. Jie moka meiliai šypsotis, net jeigu peržiūrimos ataskaitos duomenys neteisingi ar klaidingi. Jie paprastai turi aštrų protą, moka susidoroti su sudėtingais dokumentais, o kai reikia logiškai ir greitai mąstyti, gali nugalėti netgi kompiuterį.

Skaičius “vienas” sutvirtina Mergelių išdidumą ir sveiką požiūrį į kūną. Jie žavūs, geri meilužiai, turi daug ryžto ir moka kitiems suteikti pasitenkinimo. Mergelės – 1 moterys – sveikatos įsikūnijimas. Pagimdžiusios dvynukus, po trijų mėnesių vėl pasirodo bėgimo takelyje. Netgi patyrusios fiasko, niekada nepasiduoda. Apskritai, kad ir kokia būtų Mergelės – 1 lytis, šiuose žmonėse derinasi protas ir grožis.

Mergelės – 1 skiria daug laiko fiziniam parengimui. Šie žmonės demonstruoja išviršinį kūno grožį ir aplinkiniams leidžia suprasti, kad vidinis jų pasaulis priklauso tik jiems. Griežtas režimas padeda saugoti sveikatą, prailgina gyvenimą. Tik nereikėtų taip ištreniruoti raumenų, kad jie skirtųsi nuo kitų žmonių. Ir vis dėlto šios vibracijos žmonės, turėdami tvirtą apsauginį kiautą yra neįtikėtinai lengvai pažeidžiami, gailesčio verti padarai. Jie tvirtai tiki, kad kiekvienas žmogus privalo pats sau padėti. Tačiau realioje situacijoje, pavyzdžiui, žmogui skęstant upėje, jie nieko nelaukdami puola gelbėti arba benamiui atiduoda visus piniginėje esančius pinigus. Jų gera širdimi dažnai pasinaudoja visokie apgavikai.

Kad ir kokia būtų Mergelių -1 kilmė, jie skoningi, stilingi ir grakštūs. Daugelis jų talentingi ir pasiekia karjeros aukštumų. Darbo vietoje jie primena išradingą ir nenugalimą gamtos jėgą. Pirma viską apgalvoja ir tik tada pasidalija nuomone. Labai lankstūs ir lengvai prisitaiko prie vyraujančios tėkmės. Pelnytai didžiuojasi savo idėjomis ir atidžiai seka jų nurodymų įgyvendinimą. Todėl ne veltui dauguma jų tampa valstybių vadovais, mokslininkais, finansininkais ir netgi žinomais vagimis.

Mergelių – 1 atstovai – fiziškai stiprūs, todėl dažnai tampa sportininkais profesionalais, treneriais, šokėjais. Jų protas tiriamasis-ypač tinka leidybos srityje. Sugeba parašyti gerų grožinės bei istorinės pakraipos knygų, sukuria garsių kino filmų, dirba reklamos srityje. Bet kokiame darbe ar versle siekia tobulumo.

Šios vibracijos žmonės mėgsta mėgautis visomis gyvenimo gėrybėmis. Darbo ar namų aplinka visada tvarkinga ir švari. Moka suorganizuoti įvairius renginius, mėgsta aiškias linijas, atviras erdves ir šviesos srautus. Netvarka ant stalo ar spintoje tiesiog užgauna juos. Tai taikytina ir asmeniniams santykiams. Namuose naudojasi naujausia technika, atostogauja geriausiuose kurortuose, domisi kelionėmis.

Mergelių – 1 sveikame kūne tūno ir sveika siela. Jie rodo pavyzdį kitiems, propaguoja aukštus idealus, daugelis savo gyvenimą paskiria tarnauti visuomenei, siekia tobulumo, visą gyvenimą mokosi ir renka įvairiausią juos dominančią informaciją. Turi ir kai kurių neigiamų bruožų. Vienas iš jų – tai įsivaizdavimas, jog jie gudresni už kitus. Nejučia tampa klastingi, sąmokslininkai ir intrigantai. Ypač lengvai tam pasiduoda moterys.

Bet kokie potencialūs partneriai turi atitikti jų aiškius reikalavimus – turi būti idealus grožio ir proto derinys. Taip pat būsimieji sutuoktiniai turi būti pedantiški, logiški, inteligentiški, novatoriai ir smalsūs.

Mergelės – 1 aplinkiniams demonstruoja rafinuotumą, susilaikymą, tačiau už keliais užraktais užrakintų durų atitrūksta nuo grandinių, visiškai atsipalaiduoja, tampa visai kitokie žmonės. Turi didžiulį seksualinį apetitą. Akto metu nustebina sutuoktinius įvairiomis kalbomis; niekada nesikuklina pareikšti apie savo troškimus. Todėl jų partneriai turi dalytis entuziazmu ir lovoje, ir gyvenime.

Mergelių – 1 neigiamos savybės: smulkmeniškumas, užgaidumas, per didelis kritiškumas. Vienetukas papildomai suteikia cinizmo, nelankstumo, prieštaringumo.

Laimingų skaičių eilutė – 1, 25, 32.

SVARSTYKLĖS – 1 “VEIKLUS MENININKAS”

Svarstyklių -1 teigiamos savybės: efektyvumas, atidumas, pagarbumas. Vienetukas papildomai suteikia pirmavimo, energingumo, atkaklumo, įstatymų gerbimo.

Po Svarstyklių -1 ramia ir draugiška šypsena slepiasi kur kas daugiau agresyvumo negu tai būdinga kitoms Svarstyklėms. Jie įvykius bando valdyti iš nuotolio. Veneros planeta suteikia geranoriškumo, o Saulė – galingos energijos. Paprastai jie pradėtus darbus užbaigia – visiškai neįprastas Svarstyklėms bruožas. Ambicingumas, pasitikėjimas savimi, diplomatiškos manieros padaro juos nenugalimus. Jie gudrūs, dažnai keičia taktiką. Atsargoje turi nemenką arsenalą įvairiausių įtakos būdų – ir vienas iš jų būtinai suveikia. Natūralu, perkandę jų metodus, žmonės tampa įtarūs ir pasiruošę, tačiau tai mažai padeda. Jie atranda naują būdą ir priverčia vykdyti jų valią.

Svarstyklės – 1 tipo žmonės nėra patrauklūs, tačiau kai kam svajonės įsikūnijimas. Jie turi vadinamąjį senamadišką patrauklumą. Propaguoja sveiko gyvenimo būdą, su užsispyrimu siekia karjeros bei turtų, išmintingi. Rūpesčiai dėl savęs, aplinkos gali kam nors pasirodyti kaip tuštybės apraiška, tačiau jų uždavinys pozityvios saviraiškos kūrimas.

Šios vibracijos žmonės labai užsispyrę. Jie kariai, tačiau kovoja ne grasinimais, o įtikinėjimais ir meilumu. Kad įrodytų savo teisumą, jiems nereikia didelių pastangų. Tai netgi lengviau, negu pakelti šampano taurę už naujos bendros gamyklos sėkmę. Jeigu būtina, jie pareiškia labai aiškiai savo nepasitenkinimą ir tai padeda kurti sveikus tarpusavio santykius. Negali pakęsti, kai juos stumia į atviras muštynes. Be abejonės, išklauso svetimą nuomonę, netgi jeigu ir nesiruošia atsisakyti savo principų ar planų.

Svarstyklių rafinuotumą ir racionalumą užtikrina “vienetukas”, kuris neleidžia suliepsnoti audringoms scenoms.

Svarstyklių – 1 žmonės yra saloninio mąstymo, mėgsta kviestis savęs vertus svečius į prabangius namus. Puikiai organizuoja įvairius sąskrydžius, iškilmingas vakarienes saviesiems bei darbo partneriams.

Ypač kruopščiai sudarinėja svečių sąrašą. Jiems aišku, kad tokie pobūviai – ne tuščias jėgų bei pinigų švaistymas, o protingi žingsniai karjeros laiptais.

Tas, kuris pirmasis pareiškė “Įvaizdis – tai viskas”, be abejonių, buvo Svarstyklės – 1. Tokias verslo sritis kaip kosmetologiją, sveikatingumo gimnastiką, madas, plastinę chirurgiją, fotografiją jie paverčia savo verslu, investuoja kapitalą. Daugelis neignoruoja politikos: jų taktika ir autoritetas pritraukia publiką ir, o tai dar svarbiau, padeda sudaryti arba nutraukti įvairius susitarimus bei kontraktus. Jie naudingai pateikia save visuomenei, gali tapti spaudos atašė arba politiniais patarėjais. Labai laisvai jaučiasi valdžios struktūrose, sugeba susidoroti su bet kokiomis pareigomis – nuo diplomatų iki ministrų ir dar aukščiau. Labai geri spaudos darbuotojai, televizijos diktoriai, astronautai, sportininkai, kunigai.

Šios vibracijos žmonės mėgsta švaistyti pinigus, kurie jiems asocijuojasi ne tik su sėkme, bet ir su valdžia. Draugauja su įvairių konsorciumų valdytojais, patikimais žiniasklaidos atstovais. Turi stebuklingą savybę reikiamu momentu bankrutuoti arba reorganizuotis. Jie daugumai yra gardus kąsnelis, kurį malonu paskanauti. Draugų turi ne per daugiausia, kai kurie tėra tik bičiuliai.

Svarstykles – 1 meilės reikaluose labiau domina kiekybė – kuo daugiau, tuo linksmiau. Nenori tuščiai praleisti jaunystės metų, o patiklūs pretendentai į sutuoktinius išsirikiuoja į ilgą eilutę… Tačiau jeigu kam pavyksta iš tikrųjų užkariauti jų širdį, tie gauna ištikimą ir mylintį gyvenimo palydovą. Šios vibracijos žmonės trokšta tikro atsidavimo, tačiau jeigu tarpusavio ryšiai klostosi ne jų naudai, tai užgauna jų teisingumo jausmą. Kaip ir visos Svarstyklės, jie stengiasi išvengti konfliktų, tačiau kartais negali pabėgti nuo savo emocijų. Gyvenimo išrinktieji turi būti inteligentiški, skvarbaus proto, žavingi, išlavėjusio skonio – žodžiu, jų pačių atvaizdas. Daužyti indus ar trankyti durimis – ne jų stilius.

Svarstyklių -1 neigiamos savybės: tingumas, egocentriškumas, tuščiagarbiškumas. Vienetukas papildomai suteikia despotizmo, savimeilės, staigumo.

Laimingų skaičių eilutė: 1, 25, 42.

SKORPIONAS – 1 “ATKAKLUS AVANTIŪRISTAS”

Skorpiono -1 teigiamos savybės: užsispyrimas, konstruktyvumas, ambicingumas, įsigilinimas. Vienetukas papildomai suteikia nepriklausomumo, išradingumo, tiesumo, patvarumo.

Skorpionų – 1 žmonės niekada neparodo proto ir širdies sąmyšio. Aplinkiniams demonstruoja savo įspūdingumą, nepažeidžiamumą, visišką abejingumą meilei, tik sėkmę darbe. Kaip senovės graikų sportininkai sugebėdavo po patirtų traumų valios jėga nuslopinti skausmą ir toliau tęsti varžybas, taip šiuolaikiniai šios vibracijos atstovai moka save nuteikti nejausti nemalonumų – jie trukdo gyventi. Nenusiramina tol, kol nepasiekia pačių viršūnių, – paprasti ir neperspektyvūs darbai ne jiems. Todėl nenuostabu, jog jie siekia valdžios nesidairydami nei atgal, nei į šonus.

Skorpionus – 1 galima būtų pavadinti antžmogiais, nes jie sukurti vadovauti, visur prisiimti atsakomybę, diegti į gyvenimą pačius drąsiausius planus. Jų pagrindinis ginklas – nesutriuškinamas pasitikėjimas savimi. Kitiems Zodiako ženklams belieka su pavydu ir nuostaba skaičiuoti, kiek Skorpionams -1 sutaupo jėgų ir laiko toks jų užsispyrimas. Jie energingi, labai seksualūs ir gali nugalėti bet ką. Tačiau jų problema ta, jog galbūt tos pergalės visai nereikalingos jiems – tai tik savo galybės demonstravimas.

Skorpionai – 1 savo ryžtingumą demonstravo jau vaikystėje. Tai būdavo tėvų džiaugsmas ir pažįstamų nusivylimas. Jų vaikiški klausimai: “Kodėl?” ir “Kodėl ne?” glumindavo ne vieną. Jie norėjo žinoti absoliučiai viską. Nuvargusi šeima triumfavo, kai jie, baigę gimnaziją, įstojo į aukštąją. Tėvai galėjo atsipūsti, nes į jų atžalų klausimus dabar galėjo atsakinėti kiti.

Skorpionai – 1 greitai suprato, kad klausimai, kurie jiems nedavė ramybės, neturi vienareikšmių atsakymų. Kartais netgi specialistai negalėjo suteikti tos pagalbos, kurios jie laukė iš protingų vyresnių žmonių. Kadangi jie ne iš tų, kurie pasiduoda sunkumams ir nuleidžia rankas, tiesa po truputį ėmė aiškėti: reikia patiems rasti atsakymus. O tada-imtis vadovauti ir pasidalyti atsakymais su kitais. Įstoję į aspirantūrą, pervertė kalnus knygų ir ieškojo savojo gyvenimo kelio.

Kibus protas ir užsispyrimas šviesos greičiu atidaro dabar visas duris. Dabar jie – visų laukiami sąjungininkai ar partneriai. Akivaizdu, tai kutena jų savimeilę – išgirsti pagyrimus malonu.

Skorpionams -1 turtai geriau už neturtą, bet jiems reikalingi ne vien pinigai. Iš pradžių siekia karjeros, paskui užsidirba pinigų, kad turėtų stogą virš galvos ir malkų židiniui. Kai tik supranta, jog darbas ir pinigai – išgyvenimo pagrindas, tampa lengviau uždirbti tiek, kad užtektų brangiems daiktams (jie juos dievina) ir dar liktų šampanui.

Šios vibracijos žmonės paprastai būna tikri profesionalai. Jiems patinka nustebę kolegų žvilgsniai ir aplinkinių pagarba. Kadangi turi nepamainomą protą, jiems lengva spręsti pačius sunkiausius uždavinius. Surasti sprendimą taip pat malonu, kaip ir tiesti sau kelią; jie juk žino, kokį pasitenkinimą tai duoda. Pasirenka prestižinius ir leidžiančius išgarsėti darbus. Jie puikūs architektai, astronomai, dizaineriai, istorikai, medikai, mokslininkai. Tada didžiuliai pinigai jau vaidina mažesnį vaidmenį. Turėdami daug talentų, tampa garsiais dainininkais, keliautojais, lakūnais, valstybės veikėjais. Jie laimės kūdikiai -ką tik sugalvoja, tuojau pat ir įvykdo. Jais labai pasitiki draugai, nes jiems iš tiesų daug padeda. Originalus mąstymas priverčia žmones kitaip pažvelgti į jų išskirtinius projektus ir galimybes. Jie tada su malonumu moko kitus, pasiremdami savo patirtimi.

Skorpionai -1 meilei skiria laiką tik tada, kai pasiekia savo galimybių viršūnę ir kai šiek tiek aprimsta. Jie draugystės santykius grindžia savaip, sumaišydami proto diktuojamą dozę meilės karščio ir malonumų. Įsimylėję paruošia “Idealaus sutuoktinio savybių” sąrašą. Paskui sulygina su kito partnerio savybėmis. Kad ir koks būtų sąrašo turinys, šeimyniniai ryšiai jiems svarbiausi, jų privalumai atsiranda sąrašo priekyje ir net nemanykit jų svarstyti. Trokšta turėti sutuoktinį, mąstysena panašų į save. Susituokę važinėja visur jau dviese arba sėdi namuose ir skaito įdomias knygas.

Skorpionų – 1 neigiamos savybės: beširdiškumas, grubumas, skepticizmas. Vienetukas papildomai suteikia egoistiškumo, nelankstumo, nekantrumo.

Laimingų skaičių eilutė: 1, 27, 44.

ŠAULYS – 1 “BEBAIMIS FILOSOFAS”

Šaulių – 1 teigiamos savybės: energingumas, įkvėpimas, linksmumas, pagaulumas. Vienetukas papildomai suteikia išradingumo, originalumo, savarankiškumo, ryžtingumo.

Šios vibracijos žmonėms vienetukas suteikė labai daug energijos, todėl jie kartais nesusitvarko su ja. Kartais jie nelaukia, kol priartės pavojus, – patys puola jo pasitikti. Kad ir kur jie dirbtų, stengiasi būti lyderiai, saugo savo laisvę. Gaila, kad pajutę pavojų tuojau pat nutraukia ryšius netgi su savo partneriais. Tiktai artimiesiems šiaip taip pavyksta su jais susišnekėti.

Šauliai – 1 yra klajotojai. Jeigu jie sumano nuvykti, tarkim, į Arktiką – niekas jų nesulaikys. Jų gyvam protui ir neišsenkančiam optimizmui yra tik vienas pavojingas priešas – nuobodulys. Paprastai Šauliai būna nedrąsūs, tačiau šios vibracijos atstovai mėgsta rizikuoti.

Pradėję kalbėti, Šauliai-1 jau nesustoja, net jeigu klausytojai išjungia šviesą arba vienas paskui kitą išeina. Vienintelis dalykas gali juos priversti nutilti – seksas. Ir tik dėl to, kad jie ir čia gali tęsti savo kalbą, tačiau jau kitokiu būdu – kūno, o tą “kalbą” jie tobulai valdo ir niekada nuo jos nenuvargsta.

Šauliai – 1 dar vaikystėje nuolat tyrinėjo žemėlapius, stengėsi prisiminti viso pasaulio sostinių pavadinimus. Jie ir užaugę seka visus pokyčius žemynuose ir žino politinių lyderių pavardes. Jiems gyvenimas – tarytum turistinis autobusas su kondicionieriumi, tačiau be plepių ekskursijų vadovų ir tiksliai nustatytų maršrutų.

Šauliai – 1 yra individualistai ir sukilėliai. Jie nemėgsta visuomeninių apribojimų, su užsidegimu pažeidinėja bet kokius draudimus, netelpa į jokius rėmus. Šuoliuoja galopu, niekam neleidžia patempti vadelių: duoda atkirtį bet kam, kas pabando užkrauti jiems per didelę atsakomybę. Jie vedliai, galintys paskui save patraukti visos planetos žmones.

Šiems žmonėms nėra nieko svarbiau už geidžiamus tikslus ir idealus. Jie – ne apsukruoliai, tačiau nepraleidžia pasitaikiusios galimybės. Niekas nesugeba sudaryti sau naudingesnių kontraktų kaip Šauliai-1-jų pasitikėjimas savimi nesugriaunamas.

Netgi jų pateiktos pačios kvailiausios idėjos skamba įtikinamai ir protingai. Nenuostabu, kad tipiškas Šaulys -1 buvo Voltas Disnėjus. Jis kiekviename iš mūsų matė vaiką, tvirtai tikėjusį, jog “žmogus – tai mažytis pasaulis”.

Šauliai – 1 dažnai keičia darbus ar paįvairina savo veiklą, svajoja apie rimtą ir tvirtą verslą. Jie nesustoja, kol svajonės nepaverčia realybe. Nepaisant filosofinio mąstymo būdo ir mokėjimo atjausti, jie gali paaukoti kitus žmones dėl savų idealų. Jų energija ir užsispyrimas gali nuversti kalnus (arba supilti juos išsirinktoje vietoje).

Šios vibracijos žmonėms pionieriams nuobodu vienoje vietoje – sėdėjimas už stalo kvailina. Jų pečiams tinka bet kokia profesija -su entuziazmu pasineria į pasirinktą darbo veiklą. Azartas ir varžybų dvasia leidžia tapti mikliais sportininkais, garsiais mokslininkais, valstybės veikėjais, verslo magnatais arba… komedijų aktoriais ar dainininkais. Jiems patinka linksminti žmones, o skvarbus protas praverstų rašytojams ar kultūros darbuotojams.

Turi puikų humoro jausmą. Šie idealistai siekia pagerinti žmonių gyvenimą originaliais būdais. Užgimę puikūs pasakotojai, mikliai surezga bet kokius siužetus. Vos pasirodžius šios vibracijos žmonėms, aplinkiniai nevalingai suakmenėja, todėl jie papildo kariškių gretas.

Šauliai – 1 vertina ne tik savo, bet ir kitų nepriklausomybę, reikalauja už tai ištikimybės, tarpusavio supratimo, pagarbos ir palaikymo, bendrų nuotykių ir siekių, kartais gero ginčo ir aistros. Jeigu lieka viengungiai, tai ne visada iš meilės laisvei. Jie žino, kokia naudinga vienatvė kelionėms, todėl nenori duoti pažadų, kuriuos vargu ar ištesės. Meilės paslaptis išbando jaunystėje. Vėliau reikalavimai didėja. Būtini nuolatiniai partneriai, nuolankūs, rūpestingi, pageidautina – siekiantys karjeros. Jie turi būti fiziškai stiprūs, skvarbaus proto, stilingi, turi mokėti juos palaikyti ir pakeisti darbuose.

Šaulių – 1 neigiamos savybės: fanatiškumas, kvailumas, gūsingumas. Vienetukas papildomai suteikia užsispyrimo, despotiškumo, maištingumo.

Laimingų skaičių eilė: 1, 10, 48.

OŽIARAGIS – 1 “ATKAKLUS PIRMEIVIS”

Ožiaragio – 1 teigiamos savybės: diplomatiškumas, ryžtingumas, patikimumas, gudrumas. Vienetukas papildomai suteikia išradingumo, vyriškumo, lyderiavimo, tiesumo.

Supratingi, šalti kaip ledas ir metodiški kaip laikrodis Ožiaragiai – 1 visada pasiekia to, ko siekia. Nesvarbu, kiek tai užimtų laiko, sugeba su smulkiausiomis detalėmis sudaryti toli siekiančius planus, kurie retai nukrypsta nuo numatytų kelių. Visi 99 proc. šūvių pataiko į taikinį. O kur dėtis vienam procentui? Labai paprasta: kad aplinkiniai nepasijustų visiški netikėliai, jie leidžia sau suklysti.

Ožiaragiai – 1 racionaliai skiria laiko darbui – laiku moka naudotis puikiai. Niekada, pabrėžiame, iš tikrųjų niekada nepasiduoda silpnybėms. Nesitiki tapti įžymybėmis, paprasčiausiai sąžiningai dirba savo darbą, kol vieną gražią dieną aplanko garbė. Jų gyslomis teka legendinio Martyno Liuterio Kingo kraujas – yra į ką lygiuotis. Dar būdami penkerių metukų, vogė bandeles iš virtuvės. Suaugus, kada jų darbo užrašai pateko į konkurentų rankas, retai kada tekdavo išlįsti iš vandens sausiems. Jiems patarimas: būkite atsargesni! Vis dėlto atsargumas jiems netrukdo rizikuoti – tikrasis laimikis visada viršija sąnaudas. Trokšta būti visur ir visada pirmi. Bet žaisdami bet kokį žaidimą būna politikai ir todėl pasisekimas beveik visada garantuotas. Jų idėjas istorija kada nors tikrai pripažins: kažkas juk turi pasireikšti pirmas.

Netgi Ožiaragių – 1 artimiausi draugai nežino, kad juos kankina nepasitikėjimas savimi. Nesugeba atskirti natūralaus santūrumo nuo uždarumo. Vadinasi, tenka atvirai aiškintis. Vis dėlto patys nugali krizę ir vėl iš naujo veržiasi pirmyn. Jeigu kas nors tempia atgal, nutraukia draugystę ir atsisveikina visiems laikams.

Šie žmonės gerbia tradicijas, nuolat generuoja naujas idėjas. Dėmesys smulkmenoms – ne jiems. Tačiau idėjos užgimsta staiga, kartais nespėjus net papusryčiauti. Daugelis trokšta būti jų draugijoje, nes žino, kad tai perspektyvu.

Ožiaragiai – 1 apie pinigus susimąsto tik prieš imdamiesi naujų darbų ar veiklos. Iš patirties žino: vos tik nusilpsta atidumas, vištos liaujasi dėti aukso kiaušinius.

Be to, perka tik pačius geriausius daiktus ar technologijas. Derasi, nes renkasi pačias kokybiškiausias prekes. Žino, jog jie ir jų artimieji verti gyventi prabangiai. Todėl atkakliai dirba, pasiekia aukštesnio tarnybos laiptelio ir pačių naudingiausių darbų. Jeigu jie ne vadovai, juos vertina kaip gerus specialistus ir neieško naujų pagal laikraščio skelbimus. Jeigu jie vadovai, juos vertina kaip geriausius specialistus. Architektai, dizaineriai, ekonomistai, politikai, medikai (dantų specialistai), pedagogai, aktoriai, dainininkai – puikiausios profesijos, atnešančios pinigus ir pasitenkinimą. Šios vibracijos žmonės mato darbų bei projektų tobulinimo galimybes – paprastai netradiciniais ir dideliais mastais. Žmonės noriai seka paskui juos, nes jaučia jų idėjų logiką ir greitus pasiekimų rezultatus. Vesdami paskui save arba pastumdami iš nugaros, jie padeda žmonėms daryti stebuklus.

Darbas be atodairos nuvargina ir išsekina Ožiaragius – 1. Nepraraskite nuotaikos! Nereikėtų pasikliauti vien įkvėpimu, reguliuokite savo mitybą ir poilsį.

Pirmaklasiai meilužiai šios vibracijos žmonės atkakliai gina nuomonę, jog jie ne darboholikai, užmirštantys paprastus gyvenimo malonumus. Nors pasiduoda pagundoms užkariauti kitos lyties širdis, nesantuokinius ryšius smerkia.

Ožiaragiai – 1 akimirksniu pastebi grakščią figūrą, purius plaukus, skvarbų protą. “Kokia graži pora”,- pasako žmonės pamatę juos dviese. Kadangi nesipuikuoja savo išvaizda, tai tenka jiems efektingi partneriai. Tačiau jie nėra garbėtroškos, kad puoselėtų tik išvaizdą – jiems reikalingi vienminčiai.

Šeimai teikia didžiulę reikšmę, ir nors suaugę vaikai suteikia daugiau džiaugsmo negu maži, be jų nebūtų laimingi. Atsakingam žingsniui vedyboms ilgai nesiryžta. Viskas išsisprendžia netikėtai, kai surenka informaciją apie savo būsimą sutuoktinį.

Ožiaragių – neigiamos savybės: vienišumas, žiaurumas, kerštingumas. Vienetukas papildomai suteikia užsispyrimo, despotiškumo, konservatyvumo.

Laimingų skaičių eilutė: 1, 11, 44.

VANDENIS – 1 “PROGRESO VARIKLIS”

Vandenių – 1 teigiamos savybės: lyderiavimas, dosnumas, draugiškumas, nuoširdumas. Vienetukas papildomai suteikia nepriklausomumo, ryžtingumo, novatoriškumo, veržlumo.

Paprastai ankstyvoje jaunystėje Vandeniai jaučiasi lyg ne savo rogėse, tačiau tik Vandeniai – 1 apsvaigsta nuo to jausmo. Dar būdami vaikučiai, stovėdami už prekystalio su saldumynais, tiksliai žinojo, ką pirks. Labai rimti, nepastebėdavo juos stebinčios mamos šypsenos, tik sekė, kaip jų pirkinį pardavėjas dėjo į maišelį, ir dėkingai šypsojosi. Mama tada dar neįtarė, kad jos vaiko įdėmus žvilgsnis reiškė pirmojo plano vykdymą.

Vėliau Vandeniai – 1 siekė visko išmokti ir nebūti nuo ko nors priklausomi. Svajojo kuo greičiau išmokti pasirūpinti savimi ir gyventi pagal savo norus. Jaunystėje pateikdavo tiesiog akiplėšiškų idėjų. Po kiek laiko atsirasdavo daugybė jų stiliaus mėgdžiotojų. Svajonėms įgyvendinti padeda palankus stiprus Zodiako ženklas, taip pat pripildytas Saulės energijos skaičius “vienas”. Todėl jų idėjos aplenkia epochą. Jų genialumas ir originalumas užtikrina lyderių poziciją. Iš tikro kai kuriais aspektais sugebėtų pakeisti ir šį pasaulį. Kai dėl politikos ir socialinio teisingumo, tai yra truputį naivūs, tačiau ir šiame fronte po kiek laiko pasiekia savo. Patyrę tikrovės antausį, maino rožinius optimizmo akinius į nenuilstamą pasiryžimą ją pakeisti.

Noras mokytis ir parodyti save gali peraugti į kryžiaus žygį. Futuristinės idėjos, kurios rytoj gali tapti norma, juos užburia. Jie noriau barsto sėklas, negu prižiūri augaliukus. Šiems prižiūrėti atsiranda kiti, o šios vibracijos žmonėms laikas sodinti kitą mišką. Labai darbštūs, ypač dirbdami vadovais. Gali dirbti ištisas paras prie savo projekto ar idėjos įgyvendinimo. Labai rūpi pagyros ir pripažinimas.

Nėra tokių problemų, kurių Vandeniai – 1 negalėtų išspręsti, žinoma, jeigu labai nori. Naujų sprendimų ieško intuityviai, nebijo panaudoti visiškai naujų metodų. Patinka dirbti intelektualų komandoje, kad galėtų keistis nuomonėmis ir uždirbti didelius pinigus. Tačiau savo biudžeto paskirstymo ir galutinių sprendimų nepatiki niekam. Turi nuostabią fotografinę atmintį, tačiau patartina nelošti azartinių žaidimų, o panaudoti tą gamtos dovaną konkretiems sprendimams. Mato daiktus, kokie jie yra, ir kokiais galėtų būti. Tas savybes panaudoja dailėje, skulptūros bei fotografijos menuose. Kartais jiems viskas susipainioja, todėl pageidautina, kad antroji vizija tarnautų patobulinimo tikslams ir žmonių gerovei. Jie geri medikai, mokslininkai, lakūnai, valstybės veikėjai. Čia kaip tik atsiveria plačios galimybės pasitarnauti žmonių labui.

Vandeniams – 1 nereikėtų vengti tų, kurie juos įkvepia ir suteikia impulsų naujiems pasiekimams. O jie dažnai mėgsta pasitraukti nuo kasdieninių rūpesčių ir vaidinti vienišą vilką, nes gali atprasti bendrauti. Čia jų mistiniai sugebėjimai ir gali sugrąžinti juos į bendravimą su žmonėmis.

Šių žmonių keliai į meilę nebūna paprasti ir lengvi, tačiau partneriai, kuriems pavyksta atitraukti juos nuo užrašų knygelės ir reformatoriškų užmačių, patiria neužmirštamų išgyvenimų. Jų žaidimai miegamajame neįmanomi be kalbų ir juoko. Vaizduoja, jog puikiai žino savo meilės objekto poreikius, tačiau dar geriau būtų, jeigu ir šie žinotų apie Vandenių norus. Mėgsta tiesias ir be užuominų kalbas, o kalbėti moka iki begalybės. Sukurti šeimą gal ir norėtų, jeigu ši jų per daug nevaržytų. Neskuba užmauti būsimam sutuoktiniui žiedo – nesvarbu, kaip į tai žiūrės kaimynai. Siekia paslaptingumo ir mistikos šiame “darbe”.

Vandenių – 1 neigiamos savybės: kraštutinumai, netaktas, abejingumas. Vienetukas papildomai suteikia agresyvumo, surambėjimo, savivalės.

Laimingų skaičių eilutė: 1, 12, 49.

ŽUVYS – 1 “ATJAUČIANTIS VADOVAS”

Žuvų -1 teigiamos savybės: atjauta, kompetencija, novatoriškumas, susikaupimas. Vienetukas papildomai suteikia tiesumo, vyriškumo, išradingumo, gebėjimo būti lyderiu.

Šie žmonės nelabai panašūs j klasikines drovias Žuvis, kurios teikia pirmenybę tobulėjimui ir fantazijoms. Gimimo datos skaičius “vienetukas”, pripildytas Saulės energijos, suteikia šiek tiek agresyvumo ir turtų siekimo. Skirtingai nuo kitų Žuvų, menki klausytojai, tačiau tai gal ir gerai – aplinkiniams nereikia kęsti jų jausmų išsiliejimo. Darbštūs, turi neišsenkančius energijos išteklius. Įgimtas artistiškumas ir talentai gerai derinasi su Vienetuko atkaklumu ir mokėjimu save parodyti kitiems.

Žuvyse -1 yra dalis emocinio neužtikrintumo, būdingo visoms Žuvims, bet joms sekasi jį slėpti. Šios vibracijos žmonės gerai valdosi pačioje sudėtingiausioje situacijoje ir iš šalies sunku suprasti, kad jie yra Žuvys.

Šiems žmonėms pašalinių pagalba nereikalinga – paprastai niekam ir į galvą neateina mintis padėti. Vis dėlto yra viena sritis, kur jiems reikėtų padėti, – saugoti nuo mylinčių partnerių ir artimųjų.

Žuvys – 1 prisitaiko prie rutinos tik siekdamos gerų darbų rezultatų. Jos iš tų žmonių, kurie sugeba valdyti minią. Įdomu stebėti, kaip jie nuolat keliauja po pasaulį, teikia provokuojamus klausimus, sužadina sutiktuosius save tobulinti. Patys toli gražu nėra tobuli, tačiau jų gražbylystė taip derinasi su žavesiu, jog paklausoma ir netgi patikima vadovauti atsakingiems darbams. Turi savybę per minutę išsakyti abstrakčias idėjas ir tampa atsakingi už jų vykdymų. Jie ne tik prisiima įsipareigojimus, bet ir džiaugiasi kitų laimėjimais. Tipiškas šios vibracijos atstovas -Džordžas Vašingtonas, kuris siekė pagerinti žmonių gyvenimą. Šiuos žmones galima būtų palyginti su gaidžiu kieme ir ereliu dangaus aukštybėse. Pakankamai praktiški, rūpinasi savo šeima, pavyzdingai tvarko banko sąskaitas.

Ką reiškia Žuvims-1 pinigai? Šie žmonės puikiausiai supranta, kad uždirbti būtina, nes reikia daug išlaidų savo keistiems įnoriams bei stilingiems drabužiams įsigyti.

Ir viskas. Išmokę uždirbti, supranta, jog pinigai ir pašaukimas – skirtingi dalykai, norisi dar kažko. Vadovai, perpratę jų charakterį, po truputį kelia atlyginimą ir skiria daug padėkos raštų. Žino, jog tokia taktika leis juos išlaikyti darbe neribotą laiką.

Šie žmonės gali išrasti šimtus būdų, kaip užlipti į medį, suskaldyti malkas, sukrauti jas į rietuves, tačiau daug geriau, jei gali susikoncentruoti į vieną profesiją. Iš tikrųjų taip nebūna. Per gyvenimą gali kelis kartus pakeisti darbo profilį, nes mėgsta padėti žmonėms. Kūrybinis protas kuria ir tiria, o siela veržiasi į dausas. Todėl jiems geriausiai tinka dvasininko, mediko, architekto, aktoriaus, režisieriaus, muzikanto specialybės. Kai kurie tampa architektais ir kuria dangoraižių projektus. Užsispyrimas sukelia norą varžytis, todėl pasiekia gerų sporto rezultatų, žurnalistikos, politikos srityje. Daugelis Žuvų – 1 turi paranormalių savybių. Mano, jog į antgamtinius reiškinius reikia rimtai žiūrėti, studijuoti juos. Už uždarų durų iki devinto prakaito gina savo naujausias idėjas, tačiau kalbėdami miniai tampa nuolaidesni – tikriausiai tai drovumo padarinys. Permainingas charakteris dažnai pakiša koją. Pavyzdžiui, prieš minutę kėlę į padanges vieną “draugą”, pajutę, jog gali prarasti visuotinę pagarbą, subtiliai neria į krūmus. Tokia padėtimi gali pasinaudoti jų priešai.

Meilės reikaluose Žuvys -1 labai subtilios. Vienintelė raudona rožė ant stalo sukelia jausmų antplūdį. Šie žmonės labai švelnūs meilužiai-į galvą nešaus mintis nusisukti į sieną, kai “tai” atsitiko. Jausmingumo bangos padeda tiksliai nuspėti jų nuotaikas ir norus.

Jiems įsimylėjimas – atsakingas eksperimentas, o romanas -dievų dovana, kurios dėka galima atsidurti rojuje – rimti ryšiai įpareigoja. Ruošdamiesi santuokai, padaro vietos naujo gyventojo drabužiams. Santuokinį gyvenimą greitai perpranta. Tada nepastebi smulkių neatitikimų, žvelgia su džiaugsmu į visumą.

Žuvų – 1 neigiamos savybės: negarbingumas, polinkis į kraštutinumus, vilkinimas. Vienetukas papildomai suteikia despotiškumo, netoliaregiškumo, konservatyvumo.

Laimingų skaičių eilutė: 1, 22, 43.

numerologija (burtų ratas)