numerologijos būrimo puslapis

Numerologinė Vardo Reikšmė

Klasikinė numerologija turi tokius pirminius skaičius: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9. Anksčiau devynetas buvo nenaudojamas vardo išskaičiavime, nes buvo laikomas Dievo skaitmeniu. Tačiau dabar naudojami visi 9 skaičiai.

Norint sužinoti, ar ši diena bus laiminga, reikia naudoti numerologinį datos ekvivalentą. Tarkim šiandien 13 diena, ji bus laiminga tiems, kuriems yra laimingas skaičius 4 (1+3=4). Tik nereikia pamiršti, kad svarbią reikšmę turi ir mėnuo, ir metai.

Vardo skaičiaus suradimas

Norint išskaičiuoti vardo skaičių, reikia lentelėje susirasti kiekvienos raidės skaičiaus atitikmenį ir skaičius sudėti. Galutinė suma turi būti vienaženklis skaičius. Jeigu Jūs norite padaryti vardo analizę, susijusią su draugais ar gerais pažįstamais, galite naudoti vardo trumpinį ar net pravardę. Jei norite oficialiai išanalizuoti, tai naudokite pilną vardą ir pavardę.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C D E F G H I
Ą K Č M Ė O P Q R
J T L V Ę X Y Z
S U N Ž
Š Ų W
Ū

Vardą reikia vesti lotyniškomis raidėmis, nes nosinių ar ilgųjų raidžių reikšmės nesiskiria nuo įprastinių.

Skaičių reikšmės

1 (Saulė) – jėga, individualumas, kūrybingumas. Tai žmonės gimę būti lyderiais. Jie aktyvūs, agresyvūs ir ambicingi. Visada siekia užimti pirmą vietą. Gali būti negailestingi ir dėl karjeros rizikuoti viskuo, net ir santykiais su aplinkiniais. Tai tironų ir laimėtojų skaičius. Laiminga savaitės diena yra sekmadienis.

2 (Mėnulis) – šio skaičiaus žmonės yra švelnūs, artistiški ir žavingi. Lengvai prisitaiko prie esamos situacijos. Dažnai jiems būdingas pasyvumas ir šaltakraujiškumas. Jie labiau linkę mąstyti, nei kad veikti. Išradingumas ir intuicija – įgimti. Tačiau jie retai kada pasiekia savo tikslus. Šiuos žmones dažnai lydi depresija. Labai geri santykiai su žmonėmis, kurių skaičius yra 1. Laiminga savaitės diena yra pirmadienis.

3 (Jupiteris) – tai Trejybės skaičius. Jie energingi, talentingi, disciplinuoti. Kas būtent ir padeda jiems pasiekti didelių pasiekimų jų pasirinktose sferose. Maksimalistai. Pagal charakterį jie yra labai išdidūs ir nepriklausomi, patinka kontroliuoti situaciją, vadovauti ir įsakinėti. Geriausi santykiai su tais, kurių skaičius yra 3, 6 arba 9. Laiminga savaitės diena yra ketvirtadienis.

4 (Uranas) – tai metų laikų, stichijų, pasaulių pusių skaičius. Šio skaičiaus žmonės žiūri į daiktus iš visų galimų pusių ir tai leidžia jiems pastebėti paslėptas nuo kitų detales. Dėl šios priežasties jie dažnai nesutinka su kitų nuomone ir susiginčija su aplinkiniais. Dažnai siekia materialinių pasiekimų, nedraugiški, beveik visada yra vieniši. Geriausi santykiai su tais, kurių skaičius yra 1, 2, 7 arba 8. Laiminga savaitės diena yra sekmadienis.

5 (Merkurijus) – tai jausmų skaičius. Šie asmenys ir yra jausmingesni nei kiti. Pagal natūrą jie yra labai gyvybingi, impulsyvūs, lengvabūdžiai, linkę rizikuoti, brangina malonumus. Lengvai sudirginami ir dažnai būna nervingi. Biznyje jiems sekasi ir lengvai atsigauna po nesėkmių. Geriausi santykiai su to paties skaičiaus asmenimis. Laiminga savaitės diena yra trečiadienis.

6 (Venera) – tai sėkmingiausias skaičius, jį galima laikyti 1+2+3 suma. Šio skaičiaus žmonės yra harmoningi ir žino savo galimybes, galima jais pasitikėti, nors kartais būna itin užsispyrę. Romantiški ir įsimylėję. Svarbiausia šeima ir namai. Būdingas gero skonio pojūtis. Pasitikintys savimi, lengvai bendrauja su kitais. Laiminga savaitės diena yra penktadienis.

7 (Neptūnas) – tai sėkmės ir magiškų žinių simbolis. Šio ženklo žmonės dažniausiai būna filosofai ir mąstytojai. Visada yra paskendę savo mintyse, todėl mažai bendrauja su aplinkiniais. Meilė kelionėms yra įgimta. Reikalai su šiais žmonėmis paprastai baigiasi sėkmingai. Laiminga savaitės diena yra pirmadienis.

8 (Saturnas) – tai pats keisčiausias ir pats sudėtingiausias skaičius. Iš vienos pusės jį galima laikyti 4+4 suma, kas reiškia, kad šių žmonių charakteris yra toks pat kaip ir žmonių, kurių skaičius yra 4, tik dukart savitesnis. Iš kitos pusės, skaičius 8 turi ir savo savitumus. Pavyzdžiui, jis gali reikšti vargą, sielvartą ir tuo pat metu sėkmę. Išsiskiria iš kitų didele valios jėga ir stipria asmenybe. Bendraujant su jais, jaučiamas išorinis šaltumas ir bešališkumas, nors iš tikrųjų jie turi karštus jausmus. Laiminga savaitės diena yra šeštadienis.

9 (Marsas) – tai pagrindinis numerologijos skaičius, su specialia, o kartais net apeigine reikšme. Susijęs su tuo, kad per daugybą su bet kuriuo skaičiumi jis išreiškia visada save, t.y. skaičių 9. Pavyzdžiui, 9*4=36=>3+6=9. Iš prigimties yra kovingi, aktyvūs, stiprūs ir siekiantys tikslo, todėl visada laimi. Tuo pat metu jie gali pakliūti ir į nemalonias situacijas. Geri santykiai su artimaisiais. Laiminga savaitės diena yra antradienis.

numerologija (burtų ratas)