numerologijos būrimo puslapis

Numerologija 3

Žmonės, kurių gyvenimo kelio skaičius yra 3, turi pastebimą bendravimo ir socialumo poreikį. Jie labai kūrybingi ir turi didelį saviraiškos potencialą. Šį gyvenimo kelio numerį turintys žmonės paprastai būna gimę lyderiai. Jie yra pasitikintys savimi ir turi stiprų tikslo pojūtį. Tačiau jie taip pat gali būti impulsyvūs ir lengvai išsiblaškantys. Žmonės, kurių gyvenimo kelio skaičius yra 3, dažnai sulaukia sėkmės tokiose srityse kaip menas, mada ar pramogos. Juos taip pat traukia padėti kitiems, todėl jie gali rinktis mokytojo, socialinio darbuotojo ar konsultanto karjerą. Kad ir kokį kelią pasirinktų, žmonės, kurių gyvenimo kelio skaičius yra 3, jie visada siekia daryti teigiamą įtaką juos supančiam pasauliui.

AVINAS – 3 “PRAKTIŠKASIS ROMANTIKAS”

Avinų – 3 teigiamos savybės: atkaklumas, drąsumas, kūrybiškumas. Trejetukas papildomai suteikia artistiškumo, romantiškumo, draugiškumo.

Trejetukas Avinus – 3 apdovanoja gyvsidabrio judrumu, kuris leidžia bet kokiame mąstymo žaidime toli pralenkti priešininkus.

Būdami ir šešerių, ir šešiasdešimties metų, jaučiasi jauni dvasia, pilni gyvybinių jėgų, kartais pažeidžiami, apsupti daugybės draugų. Tarp jų bendraminčių būna visų amžių atstovų. Vienintelis kriterijus, kuriuo remdamiesi pasirenka draugus – gyvenimo troškimas ir mokėjimas džiaugtis naujovėmis.

Nors jie visiškai savarankiški ir turi daugybę talentų, jiems tenka nuolat save tramdyti. Kitu atveju jų sėkmės raketa gali praskrieti pro šalį net nestabtelėjusi. Kūrybiškumas – jų tikroji esmė ir, jei tik norėtų, gali sustiprinti ji įgimta Avino energija. Save laiko tiktai pagrindiniais komandos žaidėjais; ir iš tikrųjų yra tie nepalūžtantys lyderiai, kurie veda visus į kovą. Tiktai, skirtingai nuo kitų Avinų tipų, puola į įvykių verpetą ir įkvepia kitus savo pavyzdžiu. Jie, kaip ir kitų vibracijų Avinai, siekia tikslo, tačiau pasitelkia ne jėgą, o Įtikinėjimus.

Romantiškos natūros, tvirtai įsitikinę, jog kiekvienas yra savo laimės kalvis; jie pasiekia to, ką kiti laiko neįmanomu. Užburti pasakų personažų, jie lengvai nugali netikėtai atsiradusias kliūtis kelyje. Jeigu reikėtų sugauti vaivorykštę, neabejodami veržtųsi ten, kur ji liečia žemę. Tai ne tušti siekiai. Nusibrėžę tikslą, visa esybe susikoncentruoja į galutinį rezultatą.

Turi riterišką natūrą, turtingą vaizduotę ir valios jėgą, trokšta būti visų dėmesio centre ir su malonumu iškelia tuos, kurie jiems brangūs. Jie niekada nepraleidžia galimybės sublizgėti ir sužavėti aplinkinius savo patrauklumu. Todėl sugeba pasiekti visko, ko tik trokšta. Žmonės pajunta jų įtaką vos jiems įėjus į kambarį. Netgi nemaloni žinia arba kovos šūkis, nuskambėjęs iš jų lūpų, priverčia patį niūriausią pašnekovą sukrusti. Žmonės Avinais-3 pasitiki, todėl, prieš ką nors pažadant, jiems reikėtų įsitikinti, ar galės tai įvykdyti.

Jeigu ilgai nesuranda vienintelės meilės, tai vien dėl to, kad ne per daug stengėsi. Jie gana greitai ima nuobodžiauti ir to neslepia, nors šalia yra draugiškas ir meilę priimantis asmuo. Todėl jų išrinktajam reikia ne vien seksualumo, bet ir neeilinio proto, kad išlaikytų juos. Meilės trikampis jų visiškai neglumina-žinoma, jei jie yra jo svarbiausia viršūnė. Jeigu meilė ima blėsti ir tas šaltis paveikia intymius santykius, tai be jokių abejonių atsisveikina su išrinktuoju.

Pinigai jiems turi didžiulę reikšmę. Atsisakę įpročio dirbti kelis darbus vienu metu, uždirba tiek, kiek nori. Tai labai naudinga, nes yra išlaidus. Jie su malonumu padeda kitiems ir apipila dovanomis draugus bei artimuosius.

Avinų-3 gera savybė – kūrybinga nuotaika, novatoriškų idėjų ir sprendimų gausa. Naivūs, patiklūs ir lengvai susigundantys, jie niekada nepraranda optimizmo, greitai užmiršta nesėkmes bei nusivylimus ir vėl juda pirmyn. Jiems reikėtų tik nepainioti fantazijų su tikrove, neleisti sau įgrimzti į rutiną, neprotingai naudoti savo didžiulį kūrybinį potencialą.

Avinų-3 neigiamos savybės: polinkis į kraštutinumus, valdingumas, savęs aukštinimas. Trejetukas papildomai suteikia ciniškumo, išsiblaškymo, išlaidumo.

Laimingų skaičių eilutė: 3, 22, 27.

JAUTIS – 3 “VAIDINGAS KONSERVATORIUS”

Jaučių – 3 teigiamos savybės: jautrumas, artistiškumas, žvalumas, aistringumas. Trejetukas papildomai suteikia vaizduotės galią, geraširdiškumo, nerūpestingumo, draugingumo.

Skaičius “trys” netikėtai pakreipia įgimtą Jaučių tiesmukiškumą, suteikia puikią vaizduotę. Tai šiek tiek suminkština Jaučiams būdingą užsispyrimą. Tada jie gali atlikti tikrą žygdarbį – išklausyti priešo argumentus. Tiesą sakant, stebuklų nebūna, ir jie gali pasielgti taip, kaip jiems atrodo geriau. Skaičius “trys” taip pat suteikia papildomą ambicijos porciją: rūpinantis savo karjera, lieka pakankamai energijos kitiems potraukiams realizuoti. Aplinkiniai nuolat jaučia Jaučių-3 dėmesį, nesvarbu, kokio amžiaus jie būtų. Jie, bet kokios kompanijos dvasia, neturi laukiniškumo, būdingo daugumai Jaučių.

Jaučiai – 3 nelabai sugeba tvarkyti savo pinigų, ypač kai rūpinasi namų jaukumu. Tada jie visiškai netenka saiko.

Šios vibracijos žmonės yra ir autoriai, ir režisieriai, ir pagrindiniai veiksmo atlikėjai. Tik aplink juos vyksta svarbiausi įvykiai. Jie puikiai supranta pagrindines gyvenimo subtilybes, kartais netgi jo absurdiškumą. Jiems netrūksta energijos, ryžto, blizgesio, sugebėjimų. Vaikystėje – pavyzdingi vaikai, tėvų pasididžiavimas. Mokytojai visada pabrėžia jų švelnumą, proto ir talentų gausą. Tai šiek tiek išpaikina juos, jie ima trokšti užmokesčio, pagyrimų ir visų dėmesio. Į gyvenimą atžingsniuoja kaip gana išpaikinti jaunuoliai. Jie juk buvo pasiruošę užkariauti visą pasaulį, o iš tikrųjų šis jų net nepastebėjo! Kur dingo pagyros, gudrūs meilikavimai ir mažutės pergalės? Tai svarbi jiems pamoka. Matyt, negalima pasikliauti tik savo žavesiu ir įgimtais talentais. Dabar jie patys ima meilikauti ir pataikauti, jeigu nori lengviau kopti tarnybinės karjeros laipteliais.

Mylėdami Jaučiai – 3 per daug eikvūs, išbarsto savo energiją nevertiems asmenims ir vienkartiniams ryšiams, kartais labai maloniems, tačiau trumpalaikiams. Kadangi vėjavaikišką ir koketišką jų prigimtį valdo skaičius “trys”, vyksta nuolatinis konfliktas su romantiškuoju Jaučio ženklu. Todėl patartina jiems reikšti konkrečius norus, apgalvoti kai kurių norų žalą sveikatai, pavyzdžiui, jie linkę piktnaudžiauti valgiais, todėl reikėtų racionaliau ir saikingiau maitintis.

Jaučiai – 3 ne tik vertina grožį ir elegantiškumą, bet jų ir trokšta. Jie ieško partnerio, pasižyminčio tokiomis savybėmis, kurios atitiktų jų pačių pažiūrų vieningumą. Kaip galima atidėti popierinius reikalus į šalį ir užsiimti meiliais glėbesčiavimais?

Seksas jiems – linksmas “darbas”, kurį galima atlikti šieno kupetoje, ant žolytės, upelyje, kad ir kur jie būtų. Miegamąjį įsivaizduoja su raudonais aksominiais užtiesalais ant lovų, išsiuvinėtomis pagalvėlėmis, iškvėpintomis paklodėmis.

Paprastai Jaučiai – 3 yra gana išlaidus, tačiau už tai sugeba prasimanyti pinigų tiesiog iš oro arba nusiskinti nuo pačių užaugintų medžių. Jie apsigimę juokdariai: net jeigu gamina kotletus, tai būtinai atsisėda ant vieno iš jų ir tuo prajuokina pietautojus.

Jaučių – 3 natūrai tinkamiausia veikla: vaidinti scenoje, dainuoti, šokti, kurti muziką. Dauguma tampa verslininkais, mokslininkais bei politikais. Jiems būdingas keistas bruožas: jeigu pareiškia savo nuomonę bet kokiais klausimais, tai paprastai pusė jų būna beprotiški, o kiti – visiškai neįvykdomi. Ir visgi, nors veikiami “trejetuko”, Jaučiai-3 aiškiai žino, kada kvailioti, o kada imtis tikro darbo.

Jaučių – 3 pašaukimas – gerinti realybę, atkakliai lieti “sodo augmeniją”, kad ji išsikerotų visa galybe. Puikiai supranta, kaip norus paversti tikrove. Jų požiūris j gyvenimą suaktyvina bet kokią partnerystę; netgi trumpas susitikimas su jais prisimenamas ilgai. Kiekvieną dieną jie numato naujus uždavinius, ir, nors ir keista, pasiekia užsibrėžtų tikslų.

Jaučių – 3 neigiamos savybės: užsispyrimas, aikštingumas. Skaičius “trys” papildomai suteikia skepticizmo, noro ginčytis.

Laimingų skaičių eilutė: 3, 14, 24.

DVYNIAI – 3 “ĮVAIRIAPUSIS ROMANTIKAS”

Dvynių – 3 teigiamos savybės: gyvumas, raštingumas, dosnumas, įvairiapusiškumas. Trejetukas papildomai suteikia artistiškumo, romantiškumo, draugiškumo, turtingą vaizduotę.

Dvyniai – 3 – tai Įkvėpimo ir idėjų žmonės. Teisybė, jeigu jie tuojau pat neužsirašo savo idėjų, greitai jas užmiršta. Jiems reikėtų daugiau žemiškų partnerių. “Trejetukas” juos apdovanoja išskirtiniu nepastovumu, kurį visgi galima būtų laikyti ir privalumu. Dauguma jų yra paviršutiniški, neriasi iš kailio vos tik pastebėję pirmus krizės požymius, kita jų grupė – rezga neįtikėtinus planus, kaip užgrobti kitas korporacijas ar gamyklas.

Panaši rizikinga padėtis susiklosto ir jų meilės reikaluose. Šios vibracijos žmonės tokie veržlūs ir nekantrūs, kad dažnai nesugeba susirasti savo gyvenimo palydovo ir todėl tenkinasi atsitiktiniais seksualiniais nuotykiais. Ir visgi jų siekis fiziškai eksperimentuoti ir emociškai rizikuoti – didelis jų privalumas. Bet vargu ar kas gali nuspėti, kaip jie moka susivaldyti ir sugeba netikėtai tapti ištikimi pasirinktam gyvenimo draugui. Prieš tardami “taip”, jie gali ilgai draugauti su būsimu sutuoktiniu. Prieš priimdami galutinį sprendimą, jie visapusiškai išstudijuoja ir susipažįsta su būsimais giminaičiais. Gražūs namai, jų skonio sutuoktinis, gabūs vaikai, sėkmingos nekilnojamojo turto operacijos – tai viskas, ko jie norėtų. Labai atsakingai žiūri į šeimynykščių pareigas, mano, kad bet kokio amžiaus vaikai – laimė. Mėgsta sutuoktinius nustebinti kokiais nors fantastiškais pasiūlymais, pavyzdžiui, atostogas su visa šeima praleisti Maljorkoje.

Aplinkiniai tvirtina, kad Dvyniai – 3 yra nepataisomi romantikai, amžini optimistai. Jie iš tikrųjų tiki, jog iš debesų gali nukristi pasakiška meilė arba geras darbas. Nusivilia retai ir dėl visiškai nežymių dalykų, pavyzdžiui, švaros palaikymo tarnybomis, jeigu ne laiku išvežami šiukšlių konteineriai. Nuo gyvenimo smūgių atsitiesia greičiau, negu tai galėtų padaryti paprastas romantikas. Po jų išviršiniu kiautu slepiasi tikras išgyvenimų specialistas, tačiau jei suskamba telefonas ir draugai pakviečia papietauti restorane, tuojau pat išsisklaido susirūpinimo debesėliai.

Dvyniams – 3 nepatinka turėti vieną atsarginį veiklos planą -geriau keliolika. Jie tiki, jog kiekybė būtinai pereina į kokybę, svarbu nepraleisti momento. Sėkmės atveju jie džiaugiasi nepraleidę progos susipažinti su įžymybėmis. Tai užfiksuoja savo dienoraštyje.

Žmonėms patinka pietauti su Dvyniais – 3, lankytis jų namuose, nes jie ne tik išradingai padengia stalą, bet ir yra nuovokūs šeimininkai. Kas tik nepabūna pas juos svečiuose! Keliolika žymių personų, “aukštojo pasaulio” grietinėlė, darbo kolegos bei nauji draugai. Jie mėgsta organizuoti pažintis, tačiau specialiai tuo neužsiima, tačiau kas čia blogo, jeigu mieli jų svečiai suras bendrą kalbą arba susidraugaus?

Nors netrūksta kasdieninių rūpesčių, Dvyniai – 3 turi nuostabią numatymo dovaną, ypač kai kalbama apie kitus, o ne apie juos. Jiems pinigai atsiranda ir dingsta be jokių perspėjimų. Kai jų nėra, jie išradingi ir stengiasi sudurti visus galus, ir tada pinigų netikėtai vėl atsiranda. Nepaisant panašių atoslūgių ir potvynių, jiems pavyksta išsaugoti šeimynines santaupas, jie geranoriškai atideda po kelis litus juodai dienai, tačiau niekada nenuskriaudžia vaikų.

Šios vibracijos žmonėms labai patinka būti užimtiems, įtemptai dirbti ir tartis su kolegomis. Jų tikslas – ne aukštas postas, o kuo įdomesnis darbas. Nepakenčia nuobodulio, geriau sutinka rinkti antrines žaliavas, negu sėdėti surūgusia fizionomija ilguose pasitarimuose ar dirbti monotonišką darbą. Dvyniai – 3 visada ieško kūrybinės erdvės ir neretai tai tampa hobiu ar verslu. Jie geranoriški, rūpinasi aplinkinių gerove, turi labai daug grožio savo sieloje, todėl dažnokai pasirenka sceninį darbą, dailę, architektūrą, fotografijos meną, muziką. Daug jų turi paranormalių savybių. Visada jauni ir entuziastingi bet kokio amžiaus, todėl gana dažnai pasirenka mokslininkų ar medikų profesijas. Patartina išmokti priimti aplinkinių gyvenimą ne taip rimtai. Tą patį galima pasakyti ir apie juos pačius.

Dvynių – 3 neigiamos savybės: neramumas, neryžtingumas, paklydimai. Trejetukas papildomai suteikia norą skleisti paskalas, išsiblaškymo, išlaidumo.

Laiminga skaičių eilutė: 3, 24, 32.

VĖŽYS – 3 “ĮŽVALGUS OPTIMISTAS”

Vėžių-3 teigiamos savybės: gerumas, intuityvumas, geri kėslai, pagaulumas. Trejetukas papildomai suteikia svajingumo, talentingumo, romantiškumo, vaizduotės.

Apskritai Vėžiai pakankamai inteligentiški, nors nėra ypač lankstaus mąstymo. Jų protas visada paslėptas po emocinių audrų debesimis. Meilės skaičiaus (trejetuko) ir gimimo datos derinys suteikia jų charakteriui galingą stabilizuojamąją jėgą. Vėžiai – 3 turi lankstų ir vaisingą protą, geriau negu kitų vibracijų Vėžiai sugeba paversti savo emocijas žodžiais. Be abejonės, Vėžių baikštumas palieka pėdsakus ant jų šarvų, tačiau visiškai netrukdo lengvai susirasti draugų, bendrauti su jais.

Vėžiuose – 3 susimaišęs įdomaus jausmingumo, kuklumo ir valios nugalėti kokteilis. Žmonės dažnai prisimena raminamą ir dvasią gydančią Vėžių – 3 bendriją.

Asmeniniam gyvenime Vėžiai – 3 dažniausiai slepiasi savo kiaute, išlenda tik dėl tų, kuriuos seniai ir gerai pažįsta. Jie dažnai maino partnerius, o galutinis sprendimas ir visiškas prisirišimas gimsta tik po ilgos draugystės – jie juk turi atidžiai ir nuosekliai išstudijuoti savo partnerius. Viena iš svarbių problemų yra ta, jog jie dažnai imasi darbų, kuriems atlikti jie nėra gabūs. Ir tikriausiai tai įvyksta vien dėl jų gerumo ir nemokėjimo atsisakyti. Savo asmenines savybes bei talentus naudoja kitų interesams – nori matyti visus laimingus.

Vėžiai – 3 savotiškai reaguoja į kasdieninius įvykius. Pavyzdžiui, šunų lenktynės su katėmis jiems atrodo kaip animacinis filmukas. Turi išskirtinai skvarbų protą ir gali šmaikščiai bendrauti su nepažįstamais žmonėmis internetu. Mėgsta ir garbina įvairias užsienietiškas meilės suvedžiotojų intrigas bei jų posakius.

Vėžiams – 3 kartais ima atrodyti, kad jie per daug geri šiam pasauliui. Tada atsidūsta ir gali pasakyti: “Ak, kokie geri tie senieji laikai!” Mėgsta medžioti solidžiomis medžiotojų kompanijomis, tačiau dažniausiai nešauna į pasimaišiusius jų takuose žvėrelius. Nors valgo virtus vėžius, bet juos į verdantį vandenį turi įdėti kiti. Jie fantazuotojai: “Štai senais laikais tai buvo žvėrių, o dabar…”

Vėžiai – 3 jautrūs ir meilūs kaip ir kitų vibracijų Vėžiai, tačiau linkę putas graibyti nuo paviršiaus, o ne tirti gilumą. Mėnulis juos jaudina, ir kaip tik jiems tinka žodis “lunatikai”. Jie ypač iškalbūs, kartais netgi kandūs ir priekabūs, tačiau niekada sąmoningai neužgauna kitų jausmų. Jeigu pajunta, kad ką nors užgavo, tai atsiprašo atsiųsdami atviruką su gėlytėmis.

Kad ir kuo užsiima Vėžiai – 3, jų stilius nepakartojamas. Švelnus humoras, malonus charakteris ir mokėjimas nuoširdžiai džiaugtis gyvenimu leidžia darbuotis daugelyje sričių. Kasdienybę pagražina juokeliais, audringai aptaria savo bendradarbių veiklą. Vėžių atidumas detalėms bei “trejetuko” iškalba leidžia jiems tapti talentingais scenaristais, dramaturgais, komedijų autoriais, aktoriais, naudingų patarimų ir pokalbių laidų vedėjais televizijoje arba žurnalistais respublikinėje spaudoje. Dėl savo originalumo jie gali sublizgėti bet kokioje meno srityje.

Skirtingai nuo kitų Vėžių, šios vibracijos žmonėms labiau tinka vilko, o ne gynėjo nuo jo vaidmuo. “Trejetukų” užgaidos nugali Vėžių taupumą. Jie linkę pirkti viską, ką tik akys pamato. Nors jie apdairūs, ilgai svarsto, bet pinigus leidžia be jokio gailesčio.

Vėžiai – 3 žavingi prastuoliai, netgi jų grubumas veikia nuostabiai. Daugelis juos laiko truputį trenktais, tačiau daugumos jų paskirtis – ieškoti beprasmiškų smulkmenų, tad be Vėžių – 3 pasaulis taptų niūresnis. Beje, skvarbus jų žvilgsnis pailgina gyvenimą, pratęsia jaunystę, tuo tarpu kiti skaičiuoja dienas iki pensijos. Jie niekada nenuvargsta, labai išradingi, todėl darbuojasi ir sulaukę pensinio amžiaus. Netgi mirties patale gali diktuoti paskutinį savo memuarų variantą ir pykti ant stenografistės, jei ši nespėja užrašyti jų minčių srauto.

Vėžiai-3 yra romantikai ir dažnai įsipainioja į meilės romanus. Aromatinės žvakės, putų vonios, šampanas gamtos kampelyje, rožės ilgais stiebais-jų svajonė. Jie labai punktualūs. Po spektaklio peržiūros rašo padėkos laiškus partneriams, skambina telefonu, iš anksto atidaro duris, pamatę ateinantį meilės objektą – atidesnių gerbėjų vargu ar galima surasti. Šviečiant mėnesienai pasiūlo išrinktajam šio to užkąsti, atsargiai perlaužia pyragėlį ir studijuoja jo turinį.

Kuo daugiau žaidimų lovoje, tuo daugiau vaikų namuose. Vėžiai-3 yra geri šeimynykščiai, o suaugę vaikai lengvai bendrauja su savo atžalomis. Tėvai labai lepina savo vaikus, moko gero elgesio normų.

Neigiamos Vėžių – 3 savybės: greitai užsigaunantys, nepasitikintys, nervingi. Trejetukas papildomai suteikia savimeilės, neorganizuotumo, noro apkalbėti kitus.

Laimingų skaičių eilutė: 3, 25, 38.

LIŪTAS – 3 “CHARIZMATINIS VALDOVAS”

Liūtų – 3 teigiamos savybės: efektyvumas, gyvybingumas, stilingumas, linksmumas. Trejetukas papildomai suteikia dosnumo, įkvėpimo, patrauklumo.

Liūtai – 3 ambicingi ir stulbinamai nepastovūs, tačiau vis dėlto draugiški, nesukelia aplinkinių nepasitenkinimo. Mažai kas pastebi, kaip jie mėgsta save žavingai pristatyti ir kokiais būdais tai jiems pavyksta. Jie dosnūs ir tai užtušuoja jų mažas nedorybes. Mėgsta pasigirti savo pergalėmis, o jų piniginė visada atvira kiekvienam stokojančiajam.

Šių vibracijų žmonėms skaičiaus “trys” derinys su Liūto Zodiako ženklu ypač palankus. Ne veltui Liūtai – 3 nepastebimai išvengia didelių nemalonumų, o fortūna jiems dažniausiai palanki. Atrodo, jog gėrybės nukrinta tiesiog iš dangaus ir visiškai nenustebina jų. Pinigai atsiranda lengvai ir su meile akies mirksniu išdalijami draugams bei artimiesiems.

Liūtai – 3 turi daug talentų, tačiau panaudoja vos menką jų dalį. Jie nuostabiai sugeba panaudoti kitų protą ir sugebėjimus, o gabumus palieka kraštutiniu atveju. Geriausiai jiems sekasi kopti karjeros laipteliais – mėgsta vadovo pareigybes, o pavaldinio statusas neatitinka jų įvaizdžio, kuriuo labai rūpinasi. Turi ypatingų sugebėjimų užimti bet kokias socialines aukštumas. Be to, jie laimingesni su partneriais, kurie turi daug banko sąskaitų.

Liūtai – 3 kalba labai sklandžiai. Iš pat jaunystės jie siekia turėti daug arba nieko. Nenugalimi šios vibracijos turėtojai sugeba įkalbėti klientą nupirkti vos judantį automobilį, o patys važinėja prestižiniais valdiškais mersedesais.

Liūtai – 3 mėgsta suteikti malonumo kitiems. Jie nuostabūs šeimininkai, prisimena kiekvieno svečio mėgstamus gėrimus, organizuoja stulbinančius pobūvius. Susikaupusius kalnus indų kas nors iš svečių pasisiūlo išplauti, tačiau Liūtai – 3 “prieštarauja”, iš karto nesutinka, nors širdies gilumoje džiaugiasi – jie juk labai tingūs. Jeigu leidžia kišenė, tai draugus kviečiasi į restoraną, nors pietūs būna pernelyg vidutiniški, tačiau nereikia rūpintis indų plovimu.

Liūtai-3 mėgsta ekstravaganciją, stengiasi kuo nors pritrenkti aplinkinius. Mėgsta teatrinius efektus. Gali pasirodyti iškilmingame susirinkime vilkėdami, pavyzdžiui, raudonais drabužiais, o kitą kartą – baltais. Jie pedantai, savo aprangą apgalvoja iki mažiausių smulkmenų – tokių kaip skylių forma džinsuose arba dažų dėmių spalvas ir vietą. Jie mielai atgaivintų riterių luomą, įsivaizduoja, kaip bučiuotų pirštinėtą damos rankutę. Jų svajonės: vienu metu būti ir karaliumi Artūru, ir apvaliojo stalo riteriu. Sapnuoja atmerktomis akimis vienaragius, vaivorykštes ar puodą, su kaupu pripiltą aukso (šis ypač galėtų praversti esant jų gyvenimo būdui). Labai vertina artistiškumą meilėje ir darbinėje veikloje, tvirtai tiki savo spinduliuojančiais idealais.

Liūtai – 3 – idėjų generatoriai, nenori veltis į rutiną ir smulkmenas. Be abejonių, save laiko geresniais už smulkius politikus. Jie svajoja tik apie prestižines vietas, pavyzdžiui, kokio nors fondo steigėjo postą. Tapę kokios nors labdaringos organizacijos prezidentu, išvaisto visus savo sukauptus turtus įvairiems grandioziniams planams vykdyti ar neįvykdomoms fantazijoms tenkinti. Jie juk gyvena iliuzijų pasaulyje! Ne veltui užima pirmą vietą tarp kitų astrologų Liūtų. Taip pat geri dvasininkai, žymūs kultūros darbuotojai. Tinka jiems ir kosmetikos, madų pasaulio, juvelyrinių dirbinių, meno pasaulio verslai. Trokšta daug uždirbti, tačiau tokios svajonės ne visada išsipildo – pinigai jų kišenėje neužsilaiko.

Nepaisydami užsidirbtų guzų, Liūtai – 3 negali atsikratyti nerūpestingumo -juk pasauliui reikia tokių svajoklių ir stebukladarių kaip jie. Šios vibracijos žmonės nesukurti kasdieniniam gyvenimui, nors bohemos gyvenimas taip pat įgrysta.

Liūtų – 3 gyvenimas – nepertraukiama romanų grandinė. Jų bėda, kad nemėgsta pastovumo, trokšta visaapimančios aistros ir meilės su laiminga pabaiga. Jie ne iš tų, kurie myli kartą gyvenime, todėl ne visada pavyksta įvykdyti savo įsipareigojimus. Jie nenori būti neištikimi, bet svajoja, kad juos suptų minios gerbėjų. Jų meilės pasimatymai labiau primena tvirtovės šturmavimą. Jokia realybė negali prilygti jų romantiškoms fantazijoms. Svajoja apie gyvenimo draugą, kuris galėtų tenkinti visas jų svajones ir idealus. Intymiame gyvenime dievina įvairiausias smulkmenas: juodos spalvos paklodes, valgomus apatinius drabužius, pritemdytą miegamąjį.

Liūtų – 3 neigiamos savybės: koketiškumas, nepastovumas, kaprizingumas. Trejetukas papildomai suteikia plepumo, cinizmo, garbės troškimo.

Laimingų skaičių eilutė: 3, 26, 46.

MERGELĖ – 3 “ŠMAIKŠTUS ŽAVĖTOJAS”

Mergelių – 3 teigiamos savybės: praktiškumas, logiškumas, idealizmas, pedantiškumas. Trejetukas papildomai suteikia optimizmo, artistiškumo, draugiškumo, temperamentingumo.

Mergelių – 3 žmonės turi patį lanksčiausią protą palyginti su kitomis Mergelių vibracijomis. Jie ne tokie rimti, nei reikėtų tikėtis iš Mergelių, labiau mėgsta permainas ir lengviau bei greičiau prie jų prisitaiko. Tai suteikia pirmenybę prieš bendradarbius ir leidžia išvengti įtampos asmeniniame gyvenime, o jį Mergelės paprastai patys savarankiškai kuria.  Pastebėję audros požymius, jie sąmoningai ieško pačių sudėtingiausių būdų jai nugalėti.

Skaičius “trys” apdovanoja praktiškas Mergeles žavesiu, leidžia joms išsiskirti truputį žiauresniu, tačiau užkrečiančiu humoro jausmu. Kadangi šie žmonės mėgsta rinkti smulkmeniškas detales apie dominančius asmenis, tampa puikiais parodijuotojais, karikatūristais ar humoristinių apsakymų autoriais. Iš visų kitų Mergelių skaičių vibracijų ypač Trejetukai turi polinkį į pramogų verslą, nors slepia savo vaidmenis, bijo, kad publika gali juos atpažinti. Šios vibracijos žmonės – darboholiko, vakarėlių organizatoriaus ir aktoriaus hibridas. Jie drausmingi, tiksliai galvoja, o “trejetukas” jiems pasiūlo daugybę idėjų. Be to, šio skaičiaus veikimas padeda pasijuokti iš savęs, šiek tiek atsipalaiduoti. Mergelės suteikia idėjoms formą ir pagrindimą, o “trejetukas” – susikoncentravimą. Tikslumo ir įkvėpimo derinys suteikia neįsivaizduojamą tobulumą.

Mergelių – 3 tipo žmonės labai darbštūs, gali darbe užsibūti iki vėlyvo vakaro. Darbo diena labai įtempta: pirkiniai parduotuvėje, sausi užkandžiai, nevisavertis miegas, šeimyniniai rūpesčiai, svečių priėmimai, ir ne bet kokių, o pasižyminčių paranormaliomis savybėmis. O kur dar įvairių parodų bei spektaklių lankymas! Jie daug rūko – peleninę reikia išpilti kelis kartus per dieną. Tokį gyvenimo tempą mažai kas galėtų atlaikyti. Tačiau, nors ir keista, šios vibracijos žmonės atrodo visada jauni. Jie dažniausiai lanko įvairius kūną lavinančius klubus, psichologinius užsiėmimus.

Po nekalta angelo kauke dažnai slepiasi gudrus velniukas, kuris nesidrovi leptelėti nepadorų posakį. Nors yra draugiški ir nuolaidūs, visada šviečia nekalta jų šypsena, bet juose gyvuoja įnoringa asmenybė.

Šios vibracijos žmonės labai smalsūs, visada sukiojasi įvairiuose visuomenės sluoksniuose. Jie jaučia pasitenkinimą, kai dėl jų kaltės žmonėms nesiseka, stebi, kas iš to išeis. Jiems nereikalingi gražiakalbiai draugai – renkasi intelektualius snobus ir aukštos erudicijos žmones. Jiems būdingas bruzdumas ir pranašumo troškimas. Tuščiagarbiai: rengiasi kukliai, tačiau stilingai, išlaiko savo kūno formas. Viskas gyvenime sukasi nuo darbo stalo iki kruopščiai pasirinktų draugų. Tai parodo jų tobulą skonio pajutimą.

Nutuokiantys Trejetukai ir pedantiškos Mergelės puikiai organizuoja ryšius ir kūrybingai sprendžia problemas, nesibodi flirto su naudingais pažįstamais. Puikūs kultūros darbuotojai, pedagogai, literatūros tyrinėtojai, medikai, valstybės veikėjai. Gali tapti puikiais žurnalistais, leidinių redaktoriais, kurie stengiasi padėti rašytojams, vertina jų nuomonę. Kartais pinigų prasimano iš draugų rekomendacijų. Dalykiškumas ir patrauklumas leidžia sublizgėti pokalbiuose, pademonstruoti geras vadybininko savybes. Pažiūra į pinigus dvejopa. Mergelių žmonės – ekonomiški, Trejetukai greičiau švaistūnai. Todėl šios vibracijos žmonės ilgai negali pasirinkti pozicijos tarp praktiškumo ir meilumo. Taigi kartais pinigų turi daug, o kartais skaičiuoja centus. Pinigus leidžia nieko negalvodami. Patartina Mergelėms – 3 priimti ir mylėti kitus tokius, kokie jie yra; susilaikyti nuo užmojo tuojau pat kitus perdirbti pagal savo norą.

Mergelių – 3 žmonės mylėdami ne jautrūs, o žaismingi – ne fizine prasme, bet žodžiais. Geras dialogas įkvepia juos. Nors jie jautrūs kritikai, tačiau linksmojo trejetuko įtaka padeda į pagalbą kviestis ne kumščius, o žodžius. Vertina sudėtingą ir intelektualų flirtą. Daugelis jų vėlai sukuria šeimą. Čia taip pat pasidarbuoja kaprizingas trejetukas. Gali sukviesti svečius paminėti, tarkim, keturioliktąsias metines nuo pirmojo susitikimo. Kai tik suranda savo idealą, gali tiesiog “sukvailioti” iš meilės: kiekvieną dieną siųsti mylimajam į darbą gėles bei gailias poemas.

Mergelės – 3 būna ištikimos nuolaidiems ir inteligentiškiems partneriams, tačiau vargu ar atsikrato įvairių šovusių į galvą fantazijų.

Mergelių – 3 neigiamos savybės: kritiškumas, priekabumas, kategoriškumas. Trejetukas papildomai suteikia pagyrūniškumo, nepastovumo, išlaidumo.

Laimingų skaičių eilutė: 3, 9, 17.

SVARSTYKLĖS – 3 “ĮKVEPIANTIS DRAUGIJOS NARYS”

Svarstyklių – 3 teigiamos savybės: pikantiškumas, artistiškumas, grakštumas, išrankumas. Trejetukas papildomai suteikia draugiškumo, romantiškumo, sugyvenamumo.

Svarstyklių – 3 žmonės įvairiapusiški ir permainingi kaip chameleonai. Aplinkiniams sunku atspėti jų tikrąjį veidą, jie apgaubti paslapties. Labai nerūpestingi, dažnai keičia sutuoktinius, širdyje save laiko viengungiais. Nė už jokius pinigus nenori keisti savo gyvenimo būdo. Jų natūrali terpė – romantika, ryškios šviesos ir muzika. Draugiški, populiarūs muzikantai, mėgsta įvairius susibūrimus, vakarėlius, siekia sublizgėti. Iš šalies žiūrint atrodo šiek tiek tingūs, tačiau sugeba greitai atgauti jėgas po audringai praleistos nakties. Iš tikrųjų-jie labai patvarūs, kaip buivolai, o aštrus protas leidžia susidoroti su bet kokiais uždaviniais dvigubai greičiau, negu tai padarytų kiti.

Šios vibracijos žmonės jaučia silpnybę skaniam maistui ir geram seksui – abiem potraukiais piktnaudžiauja. Tačiau gerbėjų nepritrūksta, nes turi visada jauną širdį ir labai rūpinasi savo išvaizda. Neslepia savo aistringų meilės nuotykių, stropiai saugo nuo pašalinių akių savo kuriamą gėrį. Jie kartais panašūs į drugelius. Kokiomis vaivorykštės spalvomis persipina jų plasnojančių sparnelių grožis! Moka bendrauti. Su visais be vargo užmezga gerus ryšius. Turi gerą skonį ir subtilų grožio pajutimą. Mėgsta prabangą. Turtuoliai bei garsenybės – jų dėmesio objektai. Beje, labai nemėgsta’ visuomenės apkalbų. Skaito žurnalus ir knygas apie įdomių žmonių gyvenimą. Gerai jaučia klasių nelygybę, tačiau sumaniai prisitaiko prie bet kokios visuomenės ar situacijų. Kai kas su pavydu stebi jų pokalbius, laiko gražbyliais ir mokančiais pataikauti, kaltina snobizmu ir netgi parazitavimu. Tačiau tai klaidinga. Jeigu jie neturi ko pasakyti, tai tyli; mano, kad musės skrenda prie medaus, o ne prie acto. Vis dėlto turi daug pliusų-demonstruoja savo elegantiškumą bei skvarbų protą.

Svarstyklės – 3 yra užsispyrę žmonės. Jie sugeba daug ką padaryti, netgi įkopti į Himalajus.

Jie nėra vargšai vienuoliai, siekia prabangos ir malonumų. Gyvenimo gėrybėmis noriai dalijasi su savo vienminčiais. Žinoma, kur kas impozantiškiau atrodytų gurkšnoti šampaną iš svetimo batelio, tačiau iš krištolinio ir naujo.

Svarstykles – 3 traukia gyvenimo vertybės, nors šie žmonės žino, kad nemokamas sūris būna tik pelių gaudyklėje. Jie dievina malonių daiktų ir gražių žmonių apsuptį. Teatras, mados, interjero dizainas, fotografija, muzika – sritys, kurios jiems patinka. Noriai sukiojasi aukštuomenės sluoksniuose. Tiki pasisekimu, todėl kartkartėmis gali save palepinti maloniomis smulkmenomis. Atsitinka ir taip, kad praturtėja netikėtai, pavyzdžiui, paveldi solidų palikimą. Jeigu neturi daug pinigų ar nekilnojamojo turto, nenusimena. Jiems, aštraus mąstymo pašnekovams, visada atsiranda vieta prie turtingųjų ar įžymybių pietų stalo. Nemoka elgtis su pinigais – jie per akimirksnį gali ištekėti pro pirštus.

Svarstyklės – 3 yra puikūs šeimininkai ir idealūs svečiai. Jie bet kokiai sueigai suteikia skonio, aštrumo ir stiliaus. Todėl nereikėtų švaistyti savo sugebėjimų į dešinę ir Į kairę. Geriausias būdas padėti žmonėms – savo talentų panaudojimas, o jų jie turi daug. Geri astronautai bei kosmonautai, mokslininkai, medikai, spaudos darbuotojai, rašytojai ir daugelio kitų sričių specialistai.

Šios vibracijos žmonės meilės reikaluose skraido padebesiais. Tiki kilnia meile. Tiktai jie sugeba viengungių vakarėlyje sušokti striptizą ar suvaidinti viduramžių trubadūrą. Be jokių pastangų skleidžia trapumą, nežemišką žavingumą ir taip sužadina ir vyrams, ir moterims norą pulti jiems po kojų.

Vienatvė juos baugina. Jie trokšta panašiai galvojančio gyvenimo draugo – gražu pobūviuose pasirodyti su savo nuostabia dama ar sužadėtiniu. Todėl įsimylėję dievina ir lepina savo išrinktuosius. Sekse jie labai romantiški. Tikriausiai kūniškos meilės preliudijas išrado Svarstyklės – 3.

Svarstyklių – 3 neigiamos savybės: ambicingumas, nepastovumas, paviršutiniškumas. Trejetukas papildomai suteikia koketiškumo, pataikavimo, lengvabūdiškumo.

Laimingų skaičių eilutė: 3, 10, 33.

SKORPIONAS – 3 “ENERGINGAS ROMANTIKAS”

Skorpionų – 3 smegenis galima būtų palyginti su galinga skaičiavimo mašina. Kartu su visiems Skorpionams būdinga intuicija jie gali skaityti kitų mintis kaip atverstą knygą. Idealiai supranta žmonių psichologiją. Puikiai nutuokia, kada jais manipuliuoti, tačiau šias žinias panaudoja daugiausia darbo tikslams. Linkę tyliai stebėti žmonių prigimties niuansus ir pokyčius, tačiau įsimaišo tik tada, kada juos išprovokuoja.

Įsimylėję šie žmonės paleidžia į apyvartą visus sugebėjimus, užmiršta netgi savus principus, tačiau tikslą vis tiek pasiekia. Jie išmintingi, pasitiki savo jėgomis, tolerantiški, neslopina kitų savo psichologiniais išvedžiojimais, iš tikrųjų moka save parodyti. Pagavę eilinę žinią iš kibererdvės, nutaria, kad nepriklausomybė taip pat perkainojama kaip ir kitos vertybės. Jie – bendravimo meistrai, visada padeda draugams nelaimėje, prikalbina nesukalbamą tetulę nusipirkti minkštą kilimą į miegamąjį.

Skorpionų – 3 galvoje sukasi begalybė įvairių vaizdų – nuo praktiškiausių iki sunkiai įsivaizduojamų. Jeigu tik sugalvoja būdą, kaip atlikti nuobodžius darbus linksmiau, jie pasidalija savo patirtimi su kitais. Tačiau yra įsitikinę, kad kiekvienas turi pats galvoti, kaip atlikti darbus geriau.

Šios vibracijos žmonės labai kantrūs – kokio nors veiksmo gali mokytis valandų valandas, tačiau rezultatas visada apvainikuojamas pergale. Tai jų kertinis akmuo imantis bet kokio rimto darbo. Kaip profesionalai, jie numato viską: galimas nesėkmes, būtinybę pasikonsultuoti su geriau tą darbą išmanančiais, kreiptis tiesioginės finansinės pagalbos. Aplinkiniai juos laiko sveikai ir racionaliai mąstančiais, kol neišgirsta, kaip jie savo numylėtiniui šuniui pasakoja pasakėles.

Skorpionų – 3 žmonėms pasirenkant karjerą pinigai vaidina didelį vaidmenį. Jie peržvelgia kiekvieną darbą kaip laiptelį į naujas gėrybes: nuo pinigų iki atostogų saulėtoje Ispanijoje, nuo savosios minkštos kėdės, iki vietos direktorių taryboje.

Nė sekundei nepraranda budrumo ir gali vienu metu dirbti kelis darbus. Jų talentai padeda užsidirbti duonai ir nepraleisti tinkamos galimybės padėčiai pagerinti. Jie gana dažnai pakeičia kelis darbus ir išbando keliolika galimybių karjerai pasiekti – teikia pirmenybę tiems darbams, kurie būtų pelningi ir priimtini jų širdžiai. Daugelis jų pasirenka menininko, fotografo, sportininko karjerą. Jų išradingumas sprendžiant įvairias problemas, sugebėjimas bendrauti su bet kokio rango žmonėmis suteikia galimybę užimti prestižinius, aukštus postus. Skorpionų temperamentas – sėkmingas viduriukas tarp vyriško ir moteriško prado, balansas tarp kairiojo ir dešiniojo smegenų pusrutulių, – suteikia galimybę įgyvendinti bet kokias fantazijas ir neprarasti ryšio su realybe. Gal todėl dauguma jų turi paranormalių savybių, užsiima netradicine medicina. Nuoširdžiai tiki meilės jėga, įvairiais mitais, draugyste ir šeima. Supranta, kad ryžto galima būtų parodyti daug daugiau, tačiau kelyje į tikslą dažnai mandagiai užleidžia vietą kitiems.

Skorpionams – 3 patartina nepasiduoti vienkartiniams potraukiams, o savo energiją papildyti sportuojant. Ypač naudingi būtų alpinizmas bei kalnų slidinėjimas. Reikėtų dažniau pakelti akis į žvaigždėtą dangų, apžvelgti dykumų platybes, pasigrožėti kalnų krioklių galingumu.

Šiuos žmones traukia meilės objekto nugalėjimo žavesys, tačiau ne patys sekso elementai. Ir vis dėlto jeigu jų išrinktasis pasirodo lygiavertis tiek intelektu, tiek ir aistra, pasiekia dieviškos palaimos būseną. Skaičius “trys” suteikia jiems ypatingą pasiseki¬mą ir, nors jie gana dažnai neįtikėtinai rizikuoja, nelaimės visada apeina juos.

Šios vibracijos žmonės lengvai įsimyli, tačiau į santuoką žiūri rimtai. Šeima, kaip ir rimta įstaiga ar verslas, jiems daug ką sakanti sąvoka, todėl ją sukuria, kai tik suranda idealų partnerį. Sutuoktinius saugoja kaip profesionalūs asmens sargybiniai.

Skorpionų-3 neigiamos savybės: impulsyvumas, agresyvumas. Trejetukas papildomai suteikia išsiblaškymo, plepumo, išlaidumo.

Laimingų skaičių eilutė: 3, 29, 44.

ŠAULYS – 3 “ŽAVINGAS KLAJŪNAS”

Šaulių – 3 teigiamos savybės: optimistiškumas, protingumas, idealizmas, žvalumas. Trejetukas papildomai suteikia ekspresyvumo, kūrybingumo, linksmumo, įkvėpimo.

Šauliai – 3 yra patys talentingiausi žmonės iš visų Saulių. Sugeba iš nieko padaryti auksą. Vienintelė problema, kad visos pajamos jų rankose pavirsta vandeniu, teka tarp pirštų. Vienintelis būdas išlaikyti pinigus – susirasti tokių žmonių, kurie galėtų disponuoti jais ir sąskaitas apmokėtų už juos. Laimei, jie yra optimistai. Energijos ir sugebėjimų pakanka tam, kad kiekvieną kartą pajutus bankroto grėsmę, sugebėtų laiku įsteigti dar vieną įmonę. Todėl patartina kuo mažiau blaškytis ir nešvaistyti savo genialumo.

Šios vibracijos žmonės trokšta keliauti ir keliauti. Antrasis bruožas – trauka pavojams. Iš išvaizdos atrodo santūrūs, geraširdžiai ir nerūpestingi, tačiau viduje karaliauja velniukas, kuris tik ir galvoja, kaip geriau ir greičiau juos sugundyti.

Šauliai-3 greitai visko išmoksta, o skaičius “trys” apdovanoja retu sėkmingumu, taigi įdomus darbas pats susiranda šeimininką. Smalsūs, linksmi ir žvalūs, jie tiesiog prilimpa prie nepažįstamų žmonių, be paliovos plepa ir užduoda konfidencialius klausimus. Jie iš tikrųjų neturi takto. Tikras Šaulys – 3 tyčia nieko nenori užgauti (bet taip jau atsitinka). Pavyzdžiui, savo geriausiam draugui džiaugsmingai pasako, jog penkių kilogramų antsvoris jį padaro panašų į žiurkėną, ir labai nustemba, kai šis užsigauna. Jis tik norėjo padėti draugui: beje, apvalus veidas jam labai tinka!

Šauliai – 3 sulaukę ir aštuoniasdešimties siekia naujovių lygiai kaip ir būdami aštuonerių. Išeiti į pensiją ir lošti kortomis saulutėje? Nė už ką! Nepaisant Šaulių pramuštgalviškumo, jie turi savo dvasinį veidą. Kol nesuranda taikinio savo strėlėms, jiems kažko trūksta. Laimei, jų gyvenimas visada pilnas įvykių. Atviraširdžiai ir nenurimstantys, jie moka pasijuokti net iš savęs, netgi iš pačių nemaloniausių klaidų, o tai vertina aplinkiniai. Kaip tik lengvas požiūris į gyvenimą atneša jiems pasisekimą. Jie visada atsiranda reikiamoje vietoje ir reikiamu laiku ir tiesiog dėl atsitiktinumo užmezga naudingas pažintis. Naiviai tiki savimi, dažnai lažinasi – ir išlošia.

Iš šalies kartais gali atrodyti neatsakingi. Nemėgsta chaotiško judėjimo, tačiau per didelis susikaupimas į vieną problemą sukelia tikrą klaustrofobiją.

Šiems žmonėms reikalingi kreivi keliai atsitraukti ir daugybė kamuoliukų, kuriais būtų galima žongliruoti. Į klausimą apie nusiminimą ar nepraktiškumą jie su šypsenėle atsako: “O kas tai yra?” – ir konfliktas pasibaigia.

Niekas neskiria reikalams tiek entuziazmo ir tikro žavesio kaip Šauliai – 3. Stengiasi aprėpti visą problemą, tačiau valdymo vairą be svyravimų gali perduoti kam nors kitam: galutinis rezultatas jų nedomina – jie susidomėjo nauju projektu ar veikla. Žinoma, kasdienis darbas nuo devynių iki šešių ne jiems, geriau tiktų lankstus grafikas. Pavyzdžiui, ryšiai su visuomeninėmis organizacijomis ir rinkodara: įsivaizduokite, su kiek naujų žmonių jie galėtų susipažinti! Nors jų užrašų knygelėje vyrauja chaosas, vis dėlto tampa gerais medikais, mokslininkais, rašytojais, režisieriais, tiekėjais, madų konsultantais – svarbu bendrauti, jei ne tiesiogiai, tai bent faksu, internetu arba valandų valandas kalbėti telefonu.

Pinigai? Tai tik popierius. Tačiau jų jiems reikia daug. Tai lengvas kąsnis klajojantiems po pasaulį vaikams, buvusiems sutuoktiniams ir seniems nevykėliams draugams. Negalėdami žiūrėti į griūvančias svajas, jie finansuoja beprotiškus projektus ir vien tik dėl to, kad palaikytų kieno nors dvasią. Rizikuoja netgi gresiant bankrotui. Ir pinigai atsiranda tada, kai jų labiausiai reikia-juk niekada neabejoja savo sėkme. Šių žmonių didžiausia dovana – užkrėsti žmones meile gyvenimui. Vis dėlto nereikėtų švaistytis neįvykdomais pažadais. Gerus norus būtina paremti ryžtingais veiksmais. Sauliai – 3 įsimylėdami lyg paslysta ant banano žievelės. Kiekvieną kartą su žavingu naivumu nutaria: štai jis, likimas! Pajutę klaidą, nepraranda optimizmo. Jų širdis niekada nesudūžta, maži įplyšimai išlieka, tačiau ji ir toliau plaka ritmingai. Jie rūpestingumo įsikūnijimas.

Visai nesidomi, ar jų elgesys erzina partnerius, kurie nori jų širdį užkariauti greitai: tegu laikosi eiliškumo, ir viskas bus gerai. Potencialius išrinktuosius pritrenkia savo entuziazmu; zirzdami tarytum milžiniški uodai, erzina ir geria kraują, nors to daryti visai nebuvo nusiteikę. Jeigu ima skambinti kas dieną patikusiam partneriui, tai gali atsitikti vienas iš dviejų: objektas pabėgs arba visai nutrauks santykius.

Šaulių – 3 neigiamos savybės: nepraktiškumas, nepastovumas, plepumas. Trejetukas papildomai suteikia permainingumo, lengvabūdiškumo, išlaidumo.

Laimingų skaičių eilė: 3, 12, 30.

OŽIARAGIS – 3 “TURTINGOS VAIZDUOTĖS VADOVAS”

Ožiaragių-3 teigiamos savybės: jautrumas, diplomatiškumas, konservatyvumas, solidumas. Trejetukas papildomai suteikia kūrybingumo, draugingumo, turtingos vaizduotės, išraiškingumo.

Laimingas skaičius “trys” padengia lengvu sidabro apnašu nepalenkiamą Ožiaragių asmenybe. Jie tampa lankstesni, supratingesni palyginti su kitais Ožiaragiais. Rami išvaizda ir geros manieros išlieka, ambicijos giliai slepiamos, nors viduje siaučia viską ryjančios vaizduotės liepsnos. Vis dėlto užmojai bei idėjos paprastai baigiasi pasisekimu, nes jie smulkmeniškai apgalvoja visas galimybes.

Šalia įgyto praktiškumo Ožiaragiai-3 turi didžiulę energiją ir ištvermingumą. Nuostabi nuovoka atneša sėkmę netgi iš mažai žadančios operacijos. Labai dosnūs, nors pinigais nesišvaisto. Labai savarankiški ir drausmingi šios vibracijos žmonės be galo nekantrūs su tais, kurie pasirodo silpnesni, negu tikėtasi. Jaunystės karštį išsaugo net iki pensijos. Energija, patirtis, turtinga faktų kolekcija leidžia ilgai išlaikyti darbinę formą.

Nors ir kokią karjerą pasirenka, kūrybiniai sugebėjimai ir ryškūs darbai visada palieką pėdsaką istorijoje. Saviraiška jiems reikalinga kaip oras: tenkina tik tokie darbai, kurie leidžia save realizuoti. Pradėtus darbus visada užbaigia, nemėgsta pamokymų ir įsakymų. Lengvai pereina iš vienos veiklos į kitą, tačiau neatsisako analitinio mąstymo ir dominančios srities duomenų kaupimo. Kas nepavyksta, paprasčiausiai atideda vėlyvesniam laikui. Atsiradus pirmai galimybei, vėl griebiasi laikinai užkonservuotų darbų. Mano, jog nė viena pastanga neprapuola. Kada nors atsigriebs ir pajamos papildys jų kišenę – juk ilgai ir užsispyrę siekė to! Jie jaučia, jog sutramdę savo išlaidumą tikrai susikraus solidų kapitalą. Įsitikinę, jog tik atkaklus darbas aprūpina žmones visomis gyvenimo gėrybėmis. Nors jų požiūris į pasaulį nerealistinis, vis dėlto tai ne kartą atnešė pasisekimą. Mano, jog didelę dalį sėkmės suteikia draugai, o kartais ir laiku įvykęs susitikimas su nepažįstamais. Todėl naudinga sukurti įtakingų draugų tinklą, kurie būtų pasiruošę padėti.

Ožiaragiai – 3 mėgsta būti sau šeimininkai, todėl renkasi mažiau nuo kitų priklausomą specialybę. Geri aktoriai, dainininkai, fotografai, medikai, rašytojai. Nevengia ir politikos – būna garsūs valstybės veikėjai. Yra drausmingi, stebi ir mokosi, todėl kartais verčiasi teisine veikla. Jeigu jiems pasiūlomas vadovo postas, be abejonių užima jį. Nenugalimas sveiko proto ir Ožiaragio užsispyrimo mišinys bei kūrybiniai trejetuko sugebėjimai užtikrina pasisekimą gamybos bei pasilinksminimų srityse. Juda per gyvenimą kaip visureigis automobilis ir įkvepia aplinkinius savo energija.

Su šios vibracijos žmonėmis labai malonu ir naudinga susipažinti: jų aplinkoje kiekvienas įvertinamas pagal nuopelnus. Patartina šiems žmonės visada išlikti susikaupusiems ir teigiamai nusiteikusiems, džiaugtis pasiekimais – senkančios jų jėgos tuojau pat pargrįš.

Ožiaragiams – 3 žinomos visos meilės rūšys – “meilė amžinai”, “meilė vienai nakčiai” ir kankinantis tango, kada partneriai užburia, groja jų kūnais kaip jautriais instrumentais. Argi galima atsisakyti? Beje, šie žmonės savo jausmus išsako nenusakomu akių blizgesiu. Jie nėra lengvabūdžiai, tačiau kaip gali praeiti pro skanų kąsnelį? Jie yra romantikai, tačiau žino, jog ne kiekvienas šokis baigiasi žodžiais “aš tave myliu”. Tikrai įsimylėję kartais ima gudrauti, bando potencialų partnerį kuo nors nustebinti. Jei tai pavyksta, iniciatyvos nepaleidžia iš rankų. Myli vaikus, nes jie patys širdyje yra tikri vaikai.

Ožiaragių – 3 neigiamos savybės: nervingumas, pavydumas, rūstumas. Trejetukas papildomai suteikia cinizmo, nesusikaupimo, išlaidumo.

Laimingų skaičių eilutė: 3, 31, 44.

VANDENIS – 3 “PRAGMATIŠKAS IDEALISTAS”

Vandenių – 3 teigiamos savybės: dosnumas, nepriklausomumas, gražbylystė, draugiškumas. Trejetas papildomai suteikia romantiškumo, kūrybiškumo, išraiškingumo.

Šios vibracijos žmonės nelabai jaudinasi, kai aplinkiniai peikia jų projektus, idėjas: galų gale vis tiek teisūs lieka jie. Dėl Jupiterio planetos ir gimimo skaičiaus “trys” įtakos jie labai kilnūs, greitai užmiršta nuoskaudas. Ekscentriški, progresyvūs ir dažnai kraštutinai maištingi, nemėgsta faktų gauti iš antraeilių šaltinių, patys išbando viską, ką gali suteikti šis pasaulis. Itin smalsūs, ir jeigu kuo nors susidomi, neatsitraukia tol, kol nepatenkina savo nepasotinamo smalsumo.

Vandeniai – 3 užgimę kovotojai už laisve, nors gali praeiti daug laiko, kol išstudijuos ir supras, kokia laisvė verta to, kad kovotų už ją. Nemėgsta neapibrėžtumo, nepripažįsta seksualinių apribojimų. Kaip tik tokia savybė padaro juos nenugalimais meilužiais ir draugais, kurie niekada nepasitraukia be reikalo.

Jų gyvas protas tiesiog sugeria faktus kaip kempinė. Būna ir taip, jog pasičiupę svetimas idėjas, priima jas kaip savas. Patinka vienatvė, atviros gamtos erdvės. Jie visai neeterinės būtybės, nors savo paslaptingumu suteikia galimybę kai kam taip pagalvoti. Jaunystėje kaip ugnies bijojo šablonų ir priklausomybės vienai ar kitai grupei, keitė savo taisykles tiktai tuo atveju, jei suprasdavo, kad sutiktos asmenybės buvo žavingos ir laikosi etiketo normų. Visada pasilieka teisę laikytis savo nuomonė. Be abejonės, nori būti žvaigždės. Gerai būtų vienu metu dainuoti scenoje, muzikuoti, rašyti knygas. Kuo užsiimti, sprendžia ilgai ir abejodami.

Vandenių-3 sugebėjimas nutraukti ryšius su savo bendraminčiais, kultūra ir pulti į nežinomybę kelia baimę. Toks menkniekis, kaip ko nors nemokėjimas, jų nesutrikdo. Į klausimą, ar moka joti be balno, atsako “taip”. Negi tai sudėtinga? Po kelių parų, įsigiję keliolika mėlynių, prisipažįsta sau, kad pasikarščiavo. Kai užsispiria, tai išmoksta labai greitai ir iš naujokų tampa specialistais, tačiau netgi jie per akimirką netampa profesionalais. Primintina, jog negalima užmiršti pagrindinių tikslų, nes greitai susižavi kitais dalykais ir pasitraukia net visai į kitą pusę.

Šios vibracijos žmones, kaip jau minėjome, traukia daug kas, tačiau išsėdėti nuo devintos iki aštuonioliktos – jiems per sunku. Todėl veržiasi į dailės mokyklas, teatrines klases – kad tik išvengtų nuobodulio. Lanko kursus vien tam, jog įsitikintų, kad buhalterių darbas per daug nuobodus. Vis dėlto jeigu išmoksta disponuoti pinigais, gali išlavėti puikus finansininko ar ekonomisto talentas. 

Jie galėtų užsidirbti daugiau-būtinas tik susikaupimas, drausmė ir darbo pobūdžio pasirinkimas. Daugelis šios vibracijos žmonių turi savo įmones. Kadangi patinka demonstruoti savo kūrybinius sugebėjimus, geriau dirbti publikai. Jie nuostabūs lakūnai ir mokslininkai tyrinėtojai. Kad ir kokią išsirinktų profesiją – nuo šefo virėjo iki profesionalaus gydytojo (psichiatro) – entuziazmas ir draugiškumas jiems atveria visas duris.

Vandeniams – 3 pasaulis atrodo gražesnis negu kitiems to ženklo žmonėms. Todėl jie nuostabūs pasakotojai, romanų rašytojai ar iki dvasios gelmių sujaudinantys poetai. Realybė gali pasirodyti sudėtingesnė, bet jie nebijo sugriauti savo stereotipų, išbandyti ką nors nauja gyvenime, pavaizduoti tai, ką matė sapnuose ar vaizduotėje. Jie trokšta pajusti nežinomybę – yra amžini romantikai. Širdyje visada jauni, traukia tie potencialūs sutuoktiniai, kurie pasiryžę juos lydėti net j pavojingiausias ir rizikingiausias keliones. Kuo labiau užsispyrę saugo savo laisvę, tuo vėliau nutaria susipančioti vedybiniais pančiais.

Santuokoje reikalinga erdvė, patrauklūs pokalbiai ir romantiški nuotykiai. Svyruoja dėl vaikų atsiradimo,-juk jie patys dideli vaikai, – tačiau sėkmingoje santuokoje pasidaro įdomu išbandyti tėvų vaidmenį. Vis dėlto galutinį sprendimą priima jų sutuoktinis.

Vandenių-3 neigiami bruožai: nepatikimumas, naivumas, abejingumas. Trejetukas papildomai suteikia plepumo, išsiblaškymo, išlaidumo.

Laimingų skaičių eilutė: 3, 14, 40.

ŽUVYS – 3 “DRAUGIŠKAS VEIKĖJAS”

Žuvų – 3 teigiamos savybės: intuityvumas, įkvėptumas, altruizmas, nešališkumas. Trejetukas papildomai suteikia bendravimo, kūrybingumo, romantiškumo, raiškumo.

Šios vibracijos žmones stipriai veikia Trejetukas ir Jupiterio planeta, kurie verčia riesti nosį ir puikuotis. Vis dėlto jie dvasingesni negu kitų vibracijų Žuvys, todėl aplinkiniams tai suteikia daug rūpesčių. Reiktų prisiminti jų jaunystę, kai mokykloje išdalydavo savo brangius žaislus vaikams, ir tėvų rūpesčius, bandant juos atgauti. Ir dar, vaikščiojo po nežinomų žmonių namus ir rinko makulatūrą. Tėvai vėl nerimavo, kad jų atžalos nepatrūktų.

Žuvys – 3 nerūpestingos, negreit įsimyli. Tenkina lengvas gyvenimo būdas, o priespauda iš šalies turi būti minimali. Draugus renkasi iš skirtingų socialinių sluoksnių. Turi daug talentų ir sugebėjimų, tačiau nemoka susikoncentruoti ir išpuoselėti nė vieno. Šių žmonių tai visai nejaudina, tačiau sukelia daug sielvarto artimiesiems. Ir meilės, ir darbo pasiūlymai plaukia į rankas, nors patys nerodo jokių pastangų. Vis dėlto jų širdies reikalai kartais tampa didžiulėmis aistromis, kurias užgesinti-ne taip jau paprasta.

Šie žmonės labai išsiblaškę, sunku suprasti jų poelgius, kurie kartais vieni kitiems prieštarauja. Pavyzdžiui, namuose gali užmiršti eskizus ar darbų sąmatas, vietoje darbo nueiti į paplūdimį ar krepšinio varžybas. Kitą dieną sužavi savo viršininkus, nes dešimties valandų darbą atlieka per dvi. Tai daro įspūdį ir klientams, kurie tuojau pat pasirašo kontraktus. Paprastai nelinkę padvigubinti savo pastangų, tačiau moka suburti žmones bendroms problemoms spręsti. Dažnai savo projektus pagrindžia nuostabiais įtikinimais. Nesuspėję užbaigti vieno, pateikia kito projekto metmenis. Į perspėjimus būti atsargesniems nereaguoja.

Žuvys-3 puikūs kompanionai, jie laviruoja tarp šventeiviškumo ir skandalų ribos. Studijuoja filosofiją vien dėl asmeninio smalsumo, kad nugalėtų priešininkus. Tačiau jeigu jėgų santykis keičiasi ne jų naudai, verbuoja žmones į sąjungininkus. Jų credo: “Mylėk savo priešus kaip savo draugus”. Nauji horizontai vilioja, o būtinybė užbaigti darbus – kankina. Nėra nieko baisiau, kaip perdaryti kažkieno broką! Niekas ir nenutuokia, kokia stipri jų intuicija.

Verslininkai išskėstomis rankomis priima šiuos žmones į savo įstaigą. Tačiau Žuvys – 3 mieliau praleidžia ilgas valandas savo studijoje, iš kurios puikus vaizdais į gamtą. Sunku juos prikalbinti dirbti nuobodžius darbus. Nuostabiai greitai mokosi, turi imlų protą, gali darbuotis ten, kur traukia jų širdis. Patraukia žmones linksmų akių blizgesiu, nuoširdumu ir neišsenkančiu įkvėpimu. Moka derinti logiką su intuicija ir taip išspręsti sudėtingiausias problemas. Politikoje gali nubrėžti naujus kelius ir netgi keisti partijų kursą. Puikūs architektai, dailininkai, istorikai, mokslininkai išradėjai. Kai kurie susižavi astronautika. Didžiulį potraukį turi rašytiniam žodžiui, jų parašyti romanai turi pasisekimą, o parengtos televizijos programos atidžiai žiūrimos. Laisvalaikiu mėgsta žaisti šachmatais, analizuoti šalies politinius įvykius.

Kadangi šios vibracijos žmonės būna didžiausi priešai sau, vertėtų slopinti polinkį persitempti. Jeigu ima kankinti abejonės, reikėtų atkreipti dėmesį į faktus – tik žiauri tiesa gali apsaugoti nuo nemalonumų. Jie reikalingi aplinkiniams, kad šie nesiliautų tikėti svajonėmis.

Žuvims – 3 miegamasis – vienintelė vieta, kur nereikia nieko įtikinėti – čia teikia pirmenybę meilei ir švelnumui. Degančios žvakės – nuostabus scenarijus priimti svarbiems sprendimams. Santuoka yra patikimas uostas, iš kurio galima išplaukti dviese ar su šeima į tolimą kelionę.

Žuvų – 3 neigiamos savybės: lengvabūdiškumas, apatiškumas, polinkis į kraštutinumus. Trejetukas papildomai suteikia išsiblaškymo, išlaidumo, norą liežuvauti.

Laimingų skaičių eilutė: 3, 24, 25.

numerologija (burtų ratas)