numerologijos būrimo puslapis

Numerologija 7

Pagal numerologiją 7 gyvenimo kelias vadinamas “tiesos ieškotoju”. Šį kelią pasirinkusius žmones skatina gilus poreikis suprasti juos supantį pasaulį. Jie nuolat ieško žinių ir išminties, nesitenkina paprastais atsakymais. Vietoj to, jie nori žinoti esmines dalykų priežastis. Šis žinių ieškojimas gali nuvesti 7 gyvenimo kelią pasirinkusius žmones įvairiais keliais. Jie gali tapti mokslininkais, filosofais ar tyrėjais. Arba jie gali tiesiog rinktis kontempliacijos ir introspekcijos gyvenimą. Bet kuriuo atveju 7-ąjį gyvenimo kelią pasirinkę žmonės labai trokšta rasti atsakymus į svarbiausius gyvenimo klausimus.

AVINAS – 7 “MOKSLININKAS PSICHOLOGAS”

Avinų-7 teigiamos savybės: kūrybingumas, aistringumas, konkretumas, atkaklumas, apsukrumas. Septynetukas papildomai suteikia analitiškumo, konkretumo, miklumo, gudrumo.

Daugelis Avinų paslaptingumo turi mažokai, o štai Avinai-7 atrodo kitaip. Septynetuko veikimas priverčia juos iš dalies pasirinkti atsiskyrėlio gyvenimą. Šios vibracijos žmonėms retsykiais tenka pasinerti į vienatvę, daug ką pergalvoti. Jie visai neimpulsyvūs, ko kitu vibracijų Avinams netrūksta. Iš esmės yra abejingi fizinei netekčiai, nes turi daug dvasinių jėgų. Tikriausiai nesutriktų atsidūrę negyvenamoje saloje; žinoma, jeigu niekas netrukdytų ramybės. Labai nekenčia nemėgstamo darbo, tačiau susiradę mėgstamą, galėtų tiesiog gyventi darbo vietoje.

Būtų dėstytojas, ar aktorius, mokslininkas, rašytojas, – aplinkiniams sunku įžvelgti tikrąjį jų talentą. Jie siekia tikslo tik po objektyvios analizės ir kruopščiai surinkę informaciją. Lemiamą žingsnį žengia tada, kai tikrai mato galimybę pasiekti norimą tikslą. Kartais jiems teikia malonumo pats ieškojimo veiksmas, tačiau jeigu žaidimas nuvargina, paprasčiausiai atsitraukia, pamiršta varžovus. Moka kurti stebuklus, tačiau mano, kad tam turi būti rimtų priežasčių.

Avinai – 7 – įžūlaus pirmapradininko, santūraus tobulumo mėgėjo ir pragmatiško psichologo mišinys. Vairuoti automobilį, mylėtis, daryti pinigus jie mokosi tol, kol visko neišmoksta tobulai. Nuostabiai greitai užčiuopia sudėtingų idėjų esmę, turi konkurencijos dvasios ir azarto siekti naujovių.

Jaunystėje kovojo už bet ką, tačiau Septynetuko įtaka išmokė apdairiau pasirinkti kovos objektus, neįsivelti į mūšį vien dėl abstrakčių principų. Moka gerai slėpti jausmus, jei mano, kad to reikia. Varžovai mano, kad juos tikrai perkrimto – ir labai apsirinka!

Jų gimimo datos skaičius nulemia keistas vibracijas, kurios kartais paveikia asmeninį gyvenimą. Spindintys, karingi, temperamentingi, kartais ir bjaurūs, jie vargu ar galėtų sukurti ramią visuomenę. Tačiau gali būti tikri, kad juos vis dar prisimena jų buvęs partneris, kurį jau prieš metus užmiršo. Beje, gerbėjų turi daug, tačiau vos keliems leidžia prisiartinti arčiau.

Avinus – 7 domina istorija, teisė, politika, religija, medicina, psichologija, spiritizmas. Šias mėgstamas sritis stengiasi studijuoti bei ugdyti. Užsisvajoję apie kosmines keliones, bando išlydyti vulkaninį stiklą ir užmiršta visa kita. Įžvalgūs psichologai, atvirai džiaugiasi, jeigu kam nors pavyksta juos nustebinti.

Savo meilės objektą tikriausiai susapnuoja, o gal jį pamato koncertų salėje. Tada per nugarą nubėga virpulys ir netikėtai užgimsta dvasinio artumo jausmo poreikis. Tai signalas imtis ryžtingų veiksmų.

Avinams – 7 patartina santuoka su panašaus intelekto ir temperamento asmeniu. Seksas gali sukelti meilės jausmą, tačiau visiškai laimei pasiekti prireikia dar erotikos ir eksperimentų. Kada jie susiranda tinkamą partnerį, karys ir intelektualas tampa ištikimu sutuoktiniu – draugu, apdovanotu turtinga vaizduote.

Juos traukia vadovauti tik intelektualams, išsilavinusiems bei ištikimiems savo darbui žmonėms. Tada tampa puikiais ir nepriekabiais viršininkais. Darbštumas, noras padėti kitiems padaro juos visų gerbiamais vadovais.

Pinigus išleidžia tiktai esant būtinam reikalui, renkasi aukščiausios rūšies daiktus bei prekes. Atliekamus pinigus taupo juodai dienai. Patartina ugdyti šaltakraujiškumą ir įgyti kuo daugiau išminties.

Avinų-7 neigiamos savybės: pavydumas, aikštingumas, savęs aukštinimas. Septynetukas papildomai suteikia uždarumo, prislėgtumo, arogantiškumo, pasipūtimo.

Laimingų skaičių eilutė: 7, 26, 36.

JAUTIS – 7 “KONCEPTUALUS KERĖTOJAS”

Jaučių – 7 teigiamos savybės: ryžtingumas, sveika mąstysena, turtinga vaizduotė, viliokiškumas. Septynetukas papildomai suteikia išradingumo, analitinio mąstymo, reiklumo.

Jaučiai – 7 labiausia mėgsta svajoti ir dirbti sode. Kartais jie gali visą dieną prastovėti atsirėmę į kastuvą, žiūrėti į tolį ir kažką galvodami kramtyti šiaudelį. Jų judesiai labai lėti, dirba metodiškai ir iš šalies atrodo, kad jie visiškai nieko neveikia. Iš tikrųjų jų smegenyse nuolat bręsta idėjos. Galbūt jos gyvenime negreitai bus įgyvendintos, tačiau jų kokybė atitinka pasaulinius standartus. Ką darytų, viskas būna kokybiška ir ilgaamžiška. Jie paslaptingi ir prieštaringi. Mėgsta, kad aplinkiniai spėliotų – ar jie gudruoliai, ar tik tušti apvalkalai. Tai jiems teikia didelį pasitenkinimą.

Jaučiai-7 gyvenime pasirenka senus ir jau užmirštus, tačiau ypatingus kelius. Jų elgesys ir humoras nenuspėjami. Kandus liežuvis ir išorinis lengvabūdiškumas priešgyniauja jų tobulumo siekiui ir konkuravimo dvasiai. Istorinėmis žiniomis ir gausybe anekdotų stebina ir netgi glumina aplinkinius, o savus tikruosius planus bei motyvus slepia. Tačiau jie visiškai nėra klastingi. Jaučio Zodiako ženklas padaro juos labai malonius, tad prieš juos atsiveria visos durys, o septynetukas suteikia gebėjimą analizuoti, spręsti ir aiškinti kaip pats galingiausias kompiuteris.

Jaučiai – 7 trokšta kurti grandiozinius ir didingus dalykus, o paslapčia svajoja, kad juos už tai pagirtų. Nuostabiai tiksliai pateikia visuomenei ar bosui savo idėjas. Be abejonės, jų planai materialūs. Jeigu sumanytų parašyti kino scenarijų, tai tikriausiai pagrindinį vaidmenį vaidintų striptizo žvaigždė, kuri siektų apginti astrofizikos disciplinos disertaciją. Disertacijos tema būtų “Dangaus kūnai”.

Šios vibracijos žmonių intuicija, įžvalgumas ir įkvėptumas -bet kokios kūrybinės organizacijos radinys. Juos traukia gamtos paslaptys, mistika, menai. Be abejonės, gali būti geri aktoriai, architektai, dailininkai, kompozitoriai, dvasininkai. Dėl savo dalykinių sugebėjimų kai kurie Jaučiai – 7 tampa mokslininkais, išradėjais. Tinka jiems ir matematikos mokslai, nors geriau norėtų imtis ko nors konkretaus, kurti realius daiktus. Turi gerą savybę įgyvendinti kitų projektus arba sujungti vienas kitam prieštaraujančius pasiūlymus į harmoningą vienybę – jie idėjų architektai. Didžiausia jų svajonė dirbti kokios nors įstaigos “kūrybiniu direktoriumi”, turėti kabinetą, prikrautą knygų, ir jame praleisti 24 valandas.

Kartais Jaučiai – 7 susikrauna milijonus, tačiau papildomas nulis banko sąskaitoje jų nežavi. Atliekamus pinigus išleidžia naujausių automobilių kolekcijai kurti ir prestižinei padėčiai visuomenėje užsitarnauti.

Jaučių – 7 paskirtis – pasaldinti kasdienybę savo paslaptingumu. Jie-žmonių dvasios alchemikai, gyvenimą pateikia nuostabiomis spalvomis, paprastuose dalykuose suranda paslaptingumo ir žavesio. Daugelis tampa kitų vilties ir įkvėpimo simboliu, nes savo veiksmus paskiria visuomenės poreikiams tenkinti. Idealūs, pilni prieštaravimų, tačiau harmoningos asmenybės, tampa kitiems pavyzdžiu.

Šios vibracijos žmonės aistringi, nuolat kovoja už savo nepriklausomybę, nori eiti tik jiems vieniems matomais keliais ir todėl dažnai atbaido potencialius kandidatus į sutuoktinius. Jaučių – 7 meilė daug intelektualesnė negu bet kurių kitų vibracijų Jaučių. Jų partneriai turi mokėti išreikšti tai, ką jie patys jaučia. Neskuba tuoktis. Stengiasi kuo ilgiau išlaikyti meilės ryšį per tam tikrą atstumą. Meilužiai, kurie parodo bent lašą dirbtinumo, jiems nereikalingi. Nepakenčia jokio vulgarumo. Miegamasis turi atrodyti romantiškai. Susituokę dėl savo geležinių nervų ir stipraus kūno gyvena iki žilos senatvės. Skyrybos – retas atvejis.

Jaučių – 7 neigiamos savybės: užsispyrimas, išdidumas, šykštumas. Septynetukas papildomai suteikia uždarumo, arogancijos, aikštingumo.

Laimingų skaičių eilutė: 7, 9, 42.

DVYNIAI – 7 “DRAUGIŠKAS MOKSLININKAS”

Dvynių – 7 teigiamos savybės: proto aštrumas, įvairiapusiškumas, smalsumas, skrupulingumas. Septynetukas papildomai suteikia analitiškumo, tobulybės siekimo, konkretumo, santūrumo.

Aplinkiniai klaidingai mano, jog gerai pažįsta Dvynius-7. Tai atsitinka dėl jų atviros bendravimo manieros. Juos veikiantis “septynetukas” paslepia jų atvirumą. Tai užkoduota jų genuose. Visgi Dvyniai-7 tiesiog garbina visuomenę ir paprasčiausiai neįstengia ramiai pabūti ko nors nepasakę. Jų liežuvis veikia atskirai, o patys lieka kažkur nuošaliau. Akyli stebėtojai tai tučtuojau pastebi.

Dvyniai-7 turi išradingą ir vaisingą protą, tačiau jis dažniausiai pateikia nepribrendusias idėjas. Dėl to aplinkiniai nelabai rimtai priima jų kalbas, nors šie to ir nenusipelno. Be to, jų mintys dažnai nukeliauja kažkur į begalybę, o netvarkinga išvaizda sustiprina neigiamą įspūdį. Jie iš tikrųjų turėtų skirti daugiau dėmesio savo išvaizdai, kad mažiau išsiskirtų iš kitų. Skaičius “septyni” suteikia jiems galingą įžvalgumą bei antgamtinį patrauklumą.

Vaikystėje jie labai smalsūs. Pavyzdžiui, esant mėnulio pilnačiai, būtinai nuslenka į, jų manymu, paslaptingus krūmokšnius ir bando įsitikinti, ar tikrai ten vaidenasi – mat tai jie girdėjo iš suaugusiųjų. Iš ryto nusigandusi mama suranda juos miegančius po senu ąžuolu. Ir be reikalo mama pyksta: abu jie žino, kad tai ne pirmas ir ne paskutinis nuotykis beieškant kažko paslaptingo. Bendraklasiai gerbia juos už tokią drąsą ir paslapčių kupinus pasakojimus. Kitaip nė negali būti-jų galvelės pripildytos įvairių pasakų herojų, kino filmų personažų, nuostabių pasakų knygų paveikslėlių. Kol jie įgyja aukštųjų mokyklų baigimo diplomą, pergalvoja šimtus ateities kūrimo planų, susiduria su įvairiais stulbinančiais atradimais. Bręstant susiformuoja profesionalių mokslininkų pradmenys, nuovokių politikų pažiūros bei atradėjų nuojauta. Daugelį jų suvilioja kino menas, scena, paranormalūs reiškiniai. Toks platus interesų ratas suteikia progų pasirinkti labiausiai patikusias specialybes.

Dvyniai-7 teigia, jog žinios-jėga, tačiau dažniausia pavėluoja į nuvažiuojantį traukinį. Ir draugai, ir aplinkiniai pasitiki jais, nors perprasti jų vidinio pasaulio nesugeba. Tai šios vibracijos žmonėms netgi geriau. Mandagumas jiems trukdo atvirai visur kaišioti nosį, tačiau jie kitomis priemonėmis sužino visas naujienas bei jiems rūpimus dalykus, renka informaciją tiesiog mažytėmis kruopelytėmis. Tai, kas nepaprasta, juos užburia. Jie jaučia nenumaldomą žinių troškulį. Netgi iš pačių sudėtingiausių situacijų jie išsinarplioja be didesnių praradimų. Įgyta patirtis leidžia kartais ir surizikuoti. Visas situacijas apmąsto iš anksto. Kas gali numatyti, kad, pavyzdžiui, užėję į kavinę bus nufotografuoti su pasaulinės šlovės asmenimis? Niekas, netgi jie patys. Po to jie ima tikėti atsitiktinumų mistika.

Dvyniai – 7 pinigingi. Nenuostabu, jog puikus išsilavinimas ir gausybė pažįstamų atveria prieš juos bet kurias duris. Nors neprieštaraudami gali užimti vadovo postą, tačiau su malonumu gali pasirinkti ir kelis mažiau apmokamus darbus arba papildomai užsidirbti iš šalies. Apie labdaringą veiklą linkę nutylėti, nors iš tikrųjų dosniai aukoja pinigus, jeigu mano, kad to reikia. Sukaupę pakankamai pinigų, mielai imasi dailės ar vaidybos. Jie puikūs muzikantai ir kompozitoriai.

Šios vibracijos žmonės turi skvarbumo talentą. Jie netgi gali pradengti kitiems nepakeliamą, sunkią užuolaidą ir už jos susirasti trokštamą dalyką. Geri psichologai bei pedagogai. Tvirtai tiki logikos esme. Vis dėlto nereikėtų be galo ir be krašto pasinerti į tyrimų liūną. Azartas tegu vadovauja kitiems, o jiems reikėtų išmokti būti šaltakraujiškesniems.

Dvyniai – 7 labai sumaniai ir kruopščiai ieško antrosios savo gyvenimo pusės. Įpūsti kibirkštį jie sugeba ir visada stengiasi mylimajam palikti kuo maloniausius prisiminimus. Laikosi nuostatos, jog prieš santuoką turi būti ilga ir stipri draugystė. Jų komplimentams ir taikliam humorui mažai kas gali atsispirti. Trokšta, kad jų partneriai būtų neeiliniai, gerai suprastų juos.

Dvynių – 7 neigiamos savybės: nekantrumas, nervingumas, nenoras likti eiliniu. Septynetukas papildomai suteikia uždarumo, atsargumo, arogancijos.

Laimingų skaičių eilutė: 7, 10, 23.

VĖŽYS – 7 “NUOSTABUS MOKSLININKAS“

Vėžių – 7 teigiamos savybės: įžvalgumas, jausmingumas, polinkis mąstyti. Septynetukas papildomai suteikia psichologinių savybių, mokslų troškimo, subalansuotumo.

Pažvelgus į Vėžius – 7 galima pastebėti jų akyse tolimų žvaigždžių atšvaitus, o plaukuose blizgant mėnulio siūlų sidabrą. Jie svajotojai ir, kol svajonių neįgyvendina, negali ramiai miegoti. Skaičius “septyni” suteikia Vėžiams papildomo jausmingumo; žinant, kad kiekvienas Vėžys jo ir taip daug turi, tai visiškai nėra reikalinga. Jų jausmai tarytum smarkios liūtys. Juos bando paslėpti ir todėl subręsta labai sudėtingas charakteris. Iš viso savo vidinių fantazijų ar baimių stengiasi niekam neatskleisti.

Nepaisant Vėžių – 7 išsiauklėjimo ir socialinės padėties, skaičius “septyni” suteikia jiems aristokratiško rafinuotumo ir nekaltybės išraišką. Kartais sutinkami Vėžiai – 7, kurie piktybiškai naudoja tas gamtos duotas savybes, tačiau dauguma iš tikrųjų yra geri, kaip ir atrodo iš pažiūros. Apskritai jų charakteryje vyrauja siekis save paaukoti kitų labui ir todėl senatvėje lieka vieniši. Tada ima vadovauti kokiai nors labdaros organizacijai – jiems būtina išmokti kitus priversti pasiimti dalį jų naštos.

Vėžiai – 7 nuolat kenčia nuo susidvejinimo. Jie svajoja, kad juos visi turi suprasti, tuo tarpu “septynetukas” reikalauja neliečiamumo ir prisileidžia prie savęs tik nedaugelį. Kadangi Vėžiai pagal savo prigimtį emociškai uždari ir dažnai vaidina vienuolio vaidmenį, jiems sunku išsakyti savo tikruosius norus ir išreikšti jausmus. Netgi jeigu jie užauga didelėje ir triukšmingoje šeimoje, vėliau vis tiek save pateikia visuomenei kaip vienintelį vaiką. Jiems reikalingos giminingos sielos, o ne buto kaimynai.

Vėžiai-7 atgauna jėgas tik po ilgų įsigilinimų ir apmąstymų. Vienatvė ramina juos. Kartais svajoja pagyventi negyvenamoje saloje. Jie neužsigauna, jei draugai erzina juos vadindami “darbų genijais”. Be emocinių nukrypimų jie neapsieina, todėl artimiesiems tenka su tuo susitaikyti, lygiai kaip ir su traukos dėsniu.

Nors šios vibracijos žmonėms patinka minios beveidiškumas, jie gali kentėti nuo lengvos klaustrofobijos: piko metu metro-ne jiems. Iš kitų juos išskiria įgimtas privalumas – paslaptingumas. Nors tai bando nuslėpti, tačiau triukšminga kompanija tuojau pat atkreipia dėmesį į juos. Iš pirmo žvilgsnio jie atrodo nekalti ir patiklūs, tačiau tuos, kurie juos pažįsta artimiau, krečia drebulys nuo jų skvarbaus žvilgsnio. Jie lyg rentgeno spinduliai peršviečia visus, patekusius j jų akiratį.

Vėžiai – 7 labiau už kitus supranta savisaugos mechanizmus. Anot jų, visi žmonės užsidaro savo minčių tvirtovėje arba už sienų, apjuostų giliais vandens grioviais, pilnais krokodilų. Kam gi to reikia? Galbūt kad galėtų paslėpti savo nestabilumą ir nuolatinį pažeidžiamumą.

Didžiausias Vėžių – 7 pasiekimas būna tada, kai jie sugeba paleisti į laisvę tuos “vaikelius”, kurie gyvena juose. Tada jiems nuostabu vaidinti scenoje, dainuoti, režisuoti, rašyti, dirbti mokslinį darbą. Tai puikus jų sugebėjimų panaudojimas. Nuostabu, jeigu gali dirbti namuose bent už pusę atlyginimo. Tačiau pirmiausia reikia įsigyti namus: jiems juk reikalinga slėptuvė nuo aplinkinių žvilgsnių. Kolegos dažnai tinkamai neįvertina jų sugebėjimų, nes sunku su jais bendrauti. Tai apgaulinga pažiūra, nes nežino, kiek puikių idėjų slypi jų galvoje.

Vėžiai – 7 nuostabiai ir subtiliai derina nekaltų vaikų ir gudrių suaugusiųjų įvaizdį. Iš šalies atrodo, kad jie ne šio pasaulio žmonės, o tai labai stipriai prie jų traukia kitus. Į aklagatvį ir jie patenka, nes žemiškumas nesvetimas ir jiems. Permainos naudingos, tačiau nereikėtų užmiršti, kad jų artimieji gali pasijusti užmiršti ir pamesti.

Šios vibracijos žmonių idealas – tradicinė monogamija, tačiau jeigu jų partneriai nusiteikę kitaip, jie gali pakeisti savo principus. Atsiskyrėlių gyvenimas neslegia jų, ir vis dėlto kartais ateina noras atsikratyti vienatvės. Jie keistuoliai. Su jiems būdingu švelnumu gali glostyti partnerį ir tuo pačiu metu skaityti laikraštį. Atidūs ir nuolankūs išlieka tol, kol jiems netrukdoma keliauti po fantastikos pasaulius. Jų seksualinis potraukis pasižymi jėga ir neapibrėžtumu. Nuotaikai pasikeitus, jie nuplaukia eterio bangomis. Tada jie laikinai užmiršta šeimą.

Vėžių-7 neigiamos savybės: užsisklendimas savyje, nenuolaidumas, nedrąsumas. Septynetukas papildomai suteikia pažeidžiamumo, uždarumo, dogmatiškumo.

Laimingų skaičių eilutė: 7, 10, 23.

LIŪTAS – 7 “PIONIERIUS LAISVAMINTIS“”

Liūtų-7 teigiamos savybės: aristokratiškumas, galantiškumas, prakilnumas. Septynetukas papildomai suteikia reformatoriškumo, erudicijos, konkretumo, kilniadvasiškumo.

Apskritai Liūtams meilės maldauti nereikia. Seksualumas-jų, kaip žvėrių karalių, neatskiriama dalis. Tačiau skaičius “septyni” suteikia jiems ypatingo romantiškumo, kokį tik galima Įsivaizduoti. Liūtų – 7 šypsenoje glūdi paslapčių užuominos; akyse spindi neišsakytos svajonės. Paprastai tai visus intriguoja. Aukštus postus darbe pasiekia labai lengvai. Kaip ir bendrauja. Jų užrašų knygelė išsipūtusi nuo draugų ir pažįstamų telefonų numerių bei adresų. Tie draugeliai pasiruošę bet kada išpildyti jų norus bei kaprizus. Tačiau skaičius “septyni” reikalauja norėti daugiau. Tas “daugiau” reiškia dvasines vertybes. Liūtai – 7 domisi mistika, keliauja į šventas vietas, apžiūri senovines šventyklas, susitinka su pašvęstaisiais.

Liūtai – 7 turi milžiniškų dvasinių jėgų, parapsichologinių savybių, tačiau dažnai gyvenimo sąlygos neleidžia jų realizuoti. Jie didžiuojasi savo įspūdingais, tačiau netvarkingais karčiais. Kartais prieštarauja netgi patys sau. Kaip ir visi Liūtai, garbina veidrodžius, tačiau juos jaudina ne tik savas atvaizdas, bet ir šalia stovinčio sutuoktinio povyza. Jie išdidūs, tačiau neteikia didelės reikšmės savo pasiekimams – tyliai nutyli, nors būtų to verti. Kartais jie labai kuklūs. Vaikystėje slėpė savo gabumus, mėgo vienatvę, daug laiko praleisdavo savo sumeistruotose palapinėse ir skaitė viską iš eilės. Jie iš pradžių darė daugybę klaidų. Nepadėjo ir “septynetuko” veikimas. Vis dėlto Liūtų savigarbos jausmas vėliau nugali šio skaičiaus įtaką ir suteikia pasitikėjimo savimi. Subrendę tampa ekstravertais. Jiems niekada nenusibosta mokytis. Jie supranta vieną nuostabu paradoksą – kuo daugiau žinai, tuo daugiau lieka sužinoti. Žiūrėdami į krintančias žvaigždes, bandė suprasti visatos paslaptis, jos atsiradimą. Jeigu dujų dalelės iš tikrųjų suformavo debesis, kaip tvirtina didžiojo sprogimo teorija, tai iš kur jos atsirado? Jeigu jos atsirado iš vakuumo, vadinasi, vakuumas – ne tuštuma. Galų gale jie pripažįsta aklą tikėjimą.

Kaip ir meilė, taip ir karjera Liūtus – 7 stumia į sunkią padėtį: labai jau didelis pasirinkimas. Būtų jų valia, taptų amžinais studentais. Juos traukia moksliniai tyrinėjimai. O kiek paslapčių pateikia archeologija, architektūra, istorija? Apsispręsti vieną kartą vis dėlto reikia. Tada nusibrėžia kursą ir juo nuosekliai eina. Puikiai suprasdami aplinkinių elgesio taisykles, tačiau nieko nenutuokdami apie savas, tampa gerais gydytojais ar socialiniais darbuotojais, sėkmingai derina užuojautą su sveiku protu. Kai kurie pasirenka įvairias meno sritis. Jei tampa aktoriais, tai vaidina komedijinius vaidmenis. Gera intuicija ir mistinis mąstymo būdas leidžia tapti astrologais, numerologais, dvasininkais.

Liūtai – 7 griežti sau, niekada neieško lengvų kelių, todėl aplinkiniai jais gėrisi, juos giria. Jie verti būti sektinu pavyzdžiu, nes žinias panaudoja kitų labui. Dažnai tampa žinomais mokslininkais ir ryškiomis asmenybėmis. Reikėtų tik atkreipti jų dėmesį į tai, kad mažiau kovotų su žmonijos negerovėmis, nes tai eikvoja jų jėgas – neteisybė visada gyvuos!

Šios vibracijos žmonės neturi aiškaus požiūrio i idealius gyvenimo partnerius. Jų laisvės potraukis ima konfliktuoti su meilės sąvoka, tačiau gąsdina ir vienatvė. Žengę ryžtingą žingsnį, netikėtai atsitraukia. Jei tikslas lengvai pasiekiamas, praranda norą jo siekti. Jų aistros ir norai atveda į tokias situacijas, iš kurių ne taip lengva išsipainioti. Per daug staigus perėjimas prie dvasinio artumo baimina juos. Todėl Liūtams-7 patartina neskubėti pasirenkant sutuoktinius, neduoti neįvykdomų pažadų.

Liūtų – 7 neigiamos savybės: per dideli reikalavimai, arogantiškumas, pasipūtimas. Septynetukas papildomai suteikia išpuikimo, susikaustymo, neapdairumo.

Laimingų skaičių eilutė: 7, 21, 28.

MERGELĖ – 7 “MOKSLININKAS ESTETAS”

Mergelių – 7 teigiamos savybės: aristokratiškumas, susilaikymas, organizuotumas, elegantiškumas. Septynetukas papildomai suteikia galvotumo, geranoriškumo, noro ieškoti tiesos.

Skaičius “septyni” susietas su Neptūnu – svajonių ir vaizduotės planeta. Dėl jo įtakos Mergelės praranda joms būdingą savikontrolės jausmą, pasineria į paslapčių pasaulį.

Mergelės – 7 – labai rimti, užsigalvoję, gabus mokslams žmonės. Reikia jiems praktiškai susipažinti su reiškiniais ar daiktais, o ne pasiskaityti ar išgirsti apie juos. Dirba ne taip metodiškai, kaip tai būdinga kitų vibracijų Mergelėms. Tačiau vis tiek reikia skaitytis su jų efektyvia jėga. Jaunystėje draugams nėra išrankus. Požiūris į žmones pasikeičia tik metams bėgant. Suveikia skaičiaus “septyni” vibracijos, kurios suteikia daugiau praktiškumo, atgaivina abstrakčias idėjas.

Šios vibracijos žmonės gyvena nuostabiame dramblio kaulo bokšte. Tai niekam neprieinama jų proto tvirtovė, kurią jie kuria nuo vaikystės. Abejingumas aplinkiniams – gundantis jaukas: žmonės trokšta prasibrauti į nepasiekiamą bokštą. Moterys Mergelės-7 nepaprastai gundančios ir seksualiai patrauklios, daugelį vyrų priverčia pagalvoti apie galingą ugnį, siaučiančia jų viduje. Jos iš tikrųjų aistringos ir energingos, tačiau tai kruopščiai slepia netgi nuo savęs.

Mergelės-7 mėgsta naujausią techniką, turi galingus kompiuterius ir daugybę programų, todėl skleidžia absoliutų pasitikėjimą savimi. Mėgsta žvilgčioti j veidrodį, tačiau netampa tuščiagarbiais, nors dievina gražinimosi procesą: paprasčiausiai tikisi Įžiūrėti savyje paslėptas vertybes. Tai egocentriškumo pradžia, nors perskaitę šiuos žodžius tikriausiai suliepsnotų ir imtų gintis. Šie žmonės linkę save menkinti. Iš tikrųjų jų žavesys neatremiamas. Kartais išeina iš savo bokšto ir įsimaišo į minią. Prieš jų valią aplinkiniai tuojau pat atkreipia į juos dėmesį ir nenorom užkimba ant jų kabliuko. Vis dėlto jie ne šachmatų figūros iš dramblio kaulo: po kaukėmis slepiasi poetiškiausi riteriai spinduliuojančiais šarvais. Tik gaila, kad apie šių riterių egzistavimą žino tik jų rašomas dienoraštis.

Gerai būtų, kad dienoraštį galėtų paskaityti bent artimieji. Tada daug kas kitaip imtų žiūrėti į šiuos žmones.

Mergelėms – 7 tinka laisvo menininko karjera, taip pat ir darbas ne namuose. Žinoma, jų darbo vieta turėtų būti toliau nuo triukšmingos gatvės bei šurmulio. Telefono, fakso ir kompiuterio visiškai užtenka kontaktuoti su žmonėmis.

Šių vibracijų žmonės dievina įvairias mįsles, mėgsta atidžiai analizuoti žmonių charakterius bei poelgius, todėl mėgsta skaityti ir rašyti mistinius romanus, kuria relaksacinę muziką, užsiima madų kūrimu. Kai kurie – kompiuteriniai genijai, kuria sudėtingiausias programas. Kitos jų mėgstamos profesijos: psichiatrija, archeologija, filosofija, teisė. Tampa ir mokslininkais (matematikais), teisininkais, televizijos komentatoriais, kunigais. Rankų darbo reikalaujančių profesijų vengia, nes teikia pirmenybę protiniam darbui.

Mergelės – 7, neatsižvelgiant į aštrias protines bei analitines savybes, visiškai nemoka mokytis iš savo klaidų. Patarimai iš šalies galėtų daug padėti, tačiau jie to vengia. Savo asmenybę tobulina kasdien medituodami. Jiems visai nereikėtų dažnai palikti savo bokšto – savo tvirtovės. Paprasčiau būtų pas save kviestis svečius.

Šie žmonės nesukurti būti idealiais santuokiniais arba tėvais -tradiciniai vaidmenys jų nedomina. Jiems maloniau liesti fortepijono klavišus, o ne išsirinktųjų kūnus. Bendrauti pasitelkus kompiuterį daug priimtiniau, negu kalbėtis su gyvais partneriais. Daug kas savo gyvenimą patiki tik internetui. Vis dėlto jie mylėti moka, tačiau ta meilė labai savotiška – sutinka suartėti tik po ilgalaikio bendravimo.

Mergelių-7 neigiamos savybės: pedantiškumas, skrupulingumas, arogantiškumas. Septynetukas papildomai suteikia įtarumo, slaptumo, susvetimėjimo.

Laimingų skaičių eilutė: 7, 40, 41.

SVARSTYKLĖS – 7 “ELITINIS DEMOKRATAS”

Svarstyklių – 7 teigiamos savybės: gražbylystė, geraširdiškumas, išsilavinimas, elegantiškumas. Septynetukas papildomai suteikia analitiškumo, kultūringumo, numatymo, išrankumo.

Kitaip nei visos Svarstyklės, Svarstyklių – 7 tipo žmonės žino fantazijos reikšme, turi gerą intuiciją, supranta, kaip jausmus paversti klasikiniu meilės romanu. Netgi artimiausi žmonės nenuspėja, ko netrukus iš šių paslaptingų būtybių gali sulaukti. Jie ir patys to nežino, todėl darbai, susieti su įsipareigojimais, vykdymo terminais ir dėl to gresiančiomis baudomis, visiškai netinka šiems žmonėms. Tvarkant piniginius reikalus, jie nepatikimi partneriai. Jie labiau linkę į meno sritis. Tai dvasiškai apdovanotos asmenybės, turi daugybę draugų bei giminaičių (netgi ketvirtos eilės) ir neblogai įsitaiso gyvenime. Tačiau dėl geros širdies juos dažnai išnaudoja visokie prisiplakėliai.

Jaunystėje šios vibracijos žmonės tikrindavo, ar nėra po lova vaiduoklių, goblinų ar kitų ano pasaulio gyventojų. Vedžiojo per grindis šluota, kol įsitikindavo, kad niekas vidury nakties neiššoks; tik po to užmigdavo ir sapnuodavo fantastiškiausius sapnus. Jie ir užaugę baugiai žvelgia į sandėliuką ar rūsį ir tikriausiai pirmieji bandytų pristatyti įrodymus apie NSO egzistavimą. Jie tvirtai tiki, jog kažkur šalia tikrai egzistuoja ateiviai iš kitų pasaulių. Svarstyklių – 7 žmonės vien dėl pasilinksminimo gali sukurti ką nors paslaptinga ir mistiška, o patys vaizduos labai rimtai nusiteikusius. Labiausiai vertina ne materialines vertybes, o vykusias mintis. Jiems nėra didesnio stebuklo, kaip dviejų mylinčių širdžių sąjunga. Visą gyvenimą ieško sau giminingos sielos. Žodžio “kompromisas” nėra jų romantiškame leksikone. Nenuilstamas tobulumo ieškojimas – vienas iš skiriamųjų jų bruožų. Tačiau, kaip tik dėl to jie nuolat jaučia vienišumą. Meilę taip idealizuoja, kad jų vertinimams neįmanoma įtikti. Be abejo, svajoja apie gražius namus ir rūpestingą sutuoktinį, tačiau reikėtų prisiminti, jog Svarstyklės – intelektualus Oro ženklas, o Septynetukas – loginis vilkas vienišius. Galbūt jie postringauja apie meilę dažniau negu kiti, tačiau toliau kalbų reikalai nepasistumia.

Svajoja apie aistras, tačiau tik ne apie chaosą, kuris meilę nesulaikomai atneša į jų gyvenimą. Jeigu romantika nusivilia, tai leidžia savo turtingai vaizduotei paklajoti po pasaulį. Vertina gyvas, smagias gerų draugų kompanijas. Skirtingai nuo daugelio Septynetukų, jie mėgsta būti dėmesio centre, tačiau kompanijai skiria labai daug reikalavimų. Atidžiai stebi visuomenę, skleidžia savo žavumą, todėl visi trokšta būti pakviesti į jų vakarėlį. Tada jų namai pavirsta dūzgiančiu bičių aviliu. Svarstyklių – 7 darbas turi tenkinti jų paslaptingus norus. Menas – jų tikriausias kelias į asmeninį ir profesinį pasisekimą. Netgi jų suvaidinta komedija įgauna dramatinį atspalvį: žmonės sulyginami su jų vaidinamais personažais ir todėl sužadina žiūrovų gilius jausmus, priverčia juoktis arba verkti iš užuojautos. Šie žmonės mielai pasirenka pramogų grupės vadovo postą. Loginis mąstymas atveria kelius moksliniams darbams. Jie taip pat geri teisininkai, medikai, literatūros tyrinėtojai, valstybės vadovai. Socialinis darbas, pedagogika, psichologija, netradicinė medicina -taip pat puikus pasirinkimas, nes moka visus išklausyti bei giliai analizuoti. Jie-sapnų pasaulio aiškintojai. Ne fantastai, o stebukladariai, kurie sugeba įsivaizduoti, tarkime, vaikus, kad ir kokio jie amžiaus būtų. Kažkokiais tik jiems vieniems žinomais būdais priverčia žmones patikėti stebuklais. Netgi patys ciniškiausi šios vibracijos žmonės svajoja apie nuostabią žmonijos ateitį, žvelgia į žvaigždes ir tiki, jog kažkur gyvena tobulesnės už mūsiškę civilizacijos.

Jiems reikalingi ramūs, tačiau seksualūs milžinai – nelabai smarkūs. Sutuoktinių išvaizda, pasirodo, vaidina lemiamą vaidmenį: išrinktasis turi gražiai vilkėti. Tokia pati pažiūra ir į intymius santykius: sutuoktinis lovoje turi būti švelnus ir nesuteikti skausmo. Moterys Svarstyklės – 7 svajoja apie ypatingą, stebuklingą, mistinį, netgi ezoterinį seksą. Mėgsta tantrizmą, jogos pozas. Fantazijos nenusakomos, tačiau jose nėra nieko banalaus. Sueities metu trokšta persikelti į kitą pasaulį, įsivaizduoja, kaip egzotiškoje aplinkoje atsiduoda meilės eksperimentams. Tačiau pabrėžtina, jog jų seksas turi būti kaip dvasinis ryšys, skrydis virš materialaus artumo.

Neigiamos savybės: snobizmas, chameleoniškumas, arogantiškumas. 7 suteikia uždarumo, įtarumo, išpuikimo.

Laimingų skaičių eilutė: 7, 17, 33.

SKORPIONAS – 7 “PRAGMATIKAS, SIEKIANTIS TOBULYBĖS”

Skorpionų – 7 teigiamos savybės: energingumas, užsispyrimas, suvokimas, jautrumas. Septynetukas papildomai suteikia analitiškumo, intelektualumo.

Skorpionams – 7 yra žinoma galybė paslapčių. Jų kūnas turi magnetinių savybių, puikiai žino, kaip tvarkyti gyvenimo reikalus, geri draugai, turi antgamtiškų savybių, pasirodo kaip tik tada, kai labiausiai reikalingi kitiems. Visa tai kitiems neįprasta ir truputį glumina, kartais susidaro įspūdis, jog jiems nėra nei uždarų durų, nei širdžių. Skaičius “septyni” apdovanoja juos savybe mintimis įsiskverbti į uždraustas teritorijas. Juos traukia visa, kas vienaip ar kitaip susiję su dvasiniu pasauliu. Nė vienas meilužis, pakliuvęs į jų traukos zoną, negali teigti, jog elgiasi savo valia. Vis dėlto jie geri žmonės, myli visa savo esybe, užmezga nesavanaudiškus karštus ir aistringus santykius. Tie, kurie išbando Skorpionų – 7 meilę, rizikuoja visam laikui pakliūti, sakykim, j šio narkotiko priklausomybę. Paradoksas, tačiau šie žmonės, labiausiai iš visų kitų Skorpionų, dažnai nori pabūti vieni, atitrūkti nuo viso pasaulio.

Skorpionai – 7 gyvena veikiami dviejų planetų (Marso ir Plutono), dovanojančių ypatingą pagaulumą, intuiciją ir įvykių numatymą. Taip pat jie puikiai jaučia ir suvokia charakterius ir norus žmonių, su kuriais kartu dirba.

Šie žmonės vaikystėje, išgirdę, kad Žemė skrieja daug tūkstančių kilometrų per valandą greičiu, skuba namo patikrinti, ar iš akvariumo neišskrido auksinė žuvelė. Atradę, kad ji ramiai plaukioja, pamano, kad mokslas niekam tikęs. Kitą dieną, sužinoję apie žemės trauką, ilgai laukia, kada visi bus nutempti j Žemės centrą. Ketvirtoje klasėje bauginusios žinios vėliau sukelia susižavėjimą.

Skorpionai – 7 uoliai slepia savo norą visus nukonkuruoti. Vėliau karjerizmas išryškėja ir jie įsivaizduoja, kaip jiems suteikiama premija už auksinių žuvelių vestuvinio ritualo ištyrimą. O kas toliau? Į vienuolyną gaminti vynų ir medituoti? Skamba viliojamai, tačiau jie jau atrado naują potraukį. Kartais jiems atrodo, kad pats tinkamiausias vienišo vilko gyvenimo būdas, ypač tada, kada jie analizuoja faktus ir nori susikaupti.

Kartais juos traukia sodo didybė, susimąstę stebi medžių grožį ir gudriai susipynusių augalų gyvenimą. Kartais atsiriboja nuo kasdienių reikalų ir įninka skaityti romaną apie meilę arba papildo dienoraštį naujomis mintimis. Juos stebina neišspręstų problemų gausybė, tačiau galų gale suvokia, jog nė vienas žmogus negali visko žinoti. Vis dėlto jų intelektas, praktiškumas ir atsakingumas verčia manyti, kad jie žino daugiau už kitus.

Filosofija, moksliniai tyrinėjimai, skulptūrų menas, psichologija, chirurgija – viskas traukia juos. Užuot išsirinkę vieną specialybę, jie kartais trokšta patikrinti viską. Vaidyba – Skorpionų – 7 antroji prigimtis. Jie daugiaplaniai ir todėl pasirenka meną, kaip tik tinkantį jiems. Jie iš prigimties detektyvai, todėl, pasitelkę savo įžvalgumą, gali išpainioti bet kokius rebusus. Intuicija padeda išdėlioti logines grandinėles ir tai taip pat gali pasitarnauti siekiant karjeros. Žmonių prigimties žinojimas, domėjimasis mistika leidžia pasirinkti dvasininko, astrologo, pedagogo specialybes.

Skorpionams – 7 pinigai – ne vienintelė forma jų nuopelnams pripažinti. Nors turi santaupų daugiau, negu mano aplinkiniai, jie ir toliau kaupia pinigus, lengvai prisitaiko prie prabangos ar paprasčiausio egzistavimo. Laimei jiems užtenka knygų, namų technikos ir valgio. Kad ir kas jie būtų – korporacijos prezidentai, dailininkai ar vadybininkai – visada mokosi iš savo asmeninės patirties.

Šie žmonės anksti ėmė kaupti patirtį ir įgūdžius, kurie vėliau tapo neįkainojama vertybe. Jie ir dabar domisi visatos paslaptimis, kaupia įvairią informaciją iš visų mokslo sričių. Turi talentą rinkti, atrodo, vienas su kitu nesusijusius faktus, o loginis mąstymas ir intuicija padeda iš to padaryti naudingą informaciją. Sukaupę patirtį, parašo knygą ir tai tampa visiems prieinamas lobis. Žinios – jėga, o nepasisekimas – tik sugaištis kelyje (tačiau ne pralaimėjimas). Kol jie gyvi, turi šansų laimėti, ir to užtenka naujų įkvėpimų potvyniams.

Skorpionai – 7 po abejinga, santūria kauke slepia karštą meilužio širdį. Jie taip meistriškai moka slėpti jausmus, kad sutrikdo išrinktąjį įdėdami į jo ranką raktą nuo viešbučio kambario.

Beje, jis vis tiek ateina – mažai kas gali atsispirti šios vibracijos atstovams. Su santuoka tenka palaukti-jie per daug užsiėmę darbais. Tačiau sutikę žmogų, atitinkantį jų vibraciją, ima galvoti kitaip. Jie taip dievina paslaptis, jog apie ruošimąsi susituokti nedrįsta prasitarti netgi savo tėvams. Artimieji bei draugai apie įvykusią santuoką gali sužinoti net po mėnesio kito.

Skorpionų – 7 neigiamos savybės: skeptiškumas, per didelis savikritiškumas, užsispyrimas. Septynetukas papildomai suteikia uždarumo, norą ginčytis, įtarumo.

Laimingų skaičių eilutė: 7, 24, 26.

ŠAULYS – 7 “ĮKVĖPTAS ANALITIKAS”

Šaulių-7 teigiamos savybės: originalumas, kompetencija, smalsumas, nuolaidumas. Septynetukas papildomai suteikia mistiškumo, kultūringumo, tiesos ieškojimo, nuoširdumo.

Visi Šauliai mėgsta keliauti. Jie tik ir ieško priežasties susikrauti daiktus į kelionę. Mūsų nagrinėjamos vibracijos žmonės į komandiruotę dar pasiima molbertą ar birbynę. Tai labai meniškos natūros. Jų talentai ir populiarumas užkariauja žmonių sielą. Nereiklūs ir nerūpestingi, lengvai prisitaiko prie bet kokių aplinkybių, sugeba vienodai laimingai gyventi kokiame nors bungale Malaizijoje ar prabangiame bute didmiestyje. Vienintelė sąlyga -skubiai išsikraustyti iš ten, kai tik kyla noras keliauti.

Šauliai-7 turi lakią vaizduotę, jų mintys prasiskverbia giliau negu kitų žmonių, gimusių po kitais Šaulio skaičiais. Kai kurie iš jų turi paranormalių savybių ir sugeba netgi pažvelgti į ateitį.

Septynetukas juos apdovanoja reta sėkme. Šie žmonės mėgsta meilės romanus pradėti atsitiktinai ir netikėtai. Nemėgsta kišimosi ar spaudimo asmeniniame gyvenime. Savo meilės objektui nereiklūs. Jeigu kartais užmiršta kokią nors svarbią datą, tai kompensuoja tai gėlių puokšte ir bučiniais.

Šauliai – 7 – cinikai ir optimistai. Iki užkimimo gali ginčytis, pavyzdžiui, ar yra net pusė stiklinės, ar tik pusė stiklinės vandens. Tvirtai tiki, kad gyvenimas gerėja, todėl stengiasi žemėje palikti savo pėdsaką, dalijasi savo gyvenimo filosofija su kitais. Gana dažnai anksti patraukia visuomenės dėmesį, kartais netgi patys to nenorėdami. Tada pajunta, kad jų likimas nulemtas, ir tęsia pradėtus darbus. Jie tiki likimu, bet nėra fatalistai.

Šios vibracijos žmonėms galima pavydėti: ne kiekvienam tenka toks įžvalgumas, gudrumas ir žinių troškimas. Retai kada klysta ir vaidina gyvenimiškai svarbų vaidmenį savo aplinkai ir artimiesiems. Nuolat klausia, kam visų pirma yra skolingi: sau, artimiesiems ar visam pasauliui. Ypač gerai supranta, jog žmonija -daugybė draugijų, kurios kiekviena savaip apibrėžia savo priklausomybę, todėl konfliktai neišvengiami.

Šauliai – 7 yra tikri naujienų ieškotojai: noras žinoti visus paskutinius pasaulio įvykius kartais perauga į maniją. Keliaudami nuolat seka naujienas per televiziją, internetą, perka laikraščius bent penkiomis kalbomis, lygina įvairius požiūrius. Mėgsta sportą, didįjį verslą ir bendravimą su žmonėmis. Pavargę nori pabūti vieni, susilieti su gamta, vieni pakeliauti klaidžiais miško takeliais. Dvasiškai sustiprėja važinėdami dviračiu, bėgiodami ristele, užsiimdami joga – tai suaktyvina smegenų veiklą.

Šie žmonės darbe atrodo kaip grynakraujai žirgai, kurių kanopos išspiria vieną po kitos svaiginančias idėjas, apipila varžovus dulkėmis. Kad ir ką dirbtų, visur reikalauja kitų intelekto. Pedagogai, kultūros darbuotojai, archeologai, ekonomistai, Šventojo laiško skelbėjai, filosofai – štai kas jiems tinka. Satyra-jų arkliukas, kuris padeda dirbant televizijos diktoriais, politikos apžvalgininkais, kritikais ar rašytojais. Kaip tik šios profesijos atveria platų kelią vaizduotei bei pamąstymams. Bet labiausiai traukia politika – svarbu turėti realią įtaką kitiems. Tada vienintelis nepatogumas – bendravimas su liaudimi: labai jau daug reikia paspausti rankų. Pailsi su gera knyga rankoje – svajoja perskaityti visus klasikus.

Šaulių – 7 skvarbus protas ir ugningas idealizmas gali uždegti visą pasaulį. Jie’ pavojingi priešai, nes vienu kirčiu gali atmušti oponentus. Be abejonės, jų veržimasis pagirtinas, tačiau nereikėtų užmiršti, jog žmonės visų pirma yra paprasti mirtingieji, o tik po to – Šaulių – 7 auditorija. Aukšti idealai ir tikslai nustumia į antrąjį planą praktiškąją gyvenimo pusę ir meilę… Jaunystėje linksminosi ant šieno kupetos, tačiau sulaukę trisdešimties susikoncentruoja į aukštesnius siekius, supranta, jog gyvenimas – tai ne pasivaikščiojimas pasilinksminimų parke. Netikėtai pajunta, jog trūksta stabilumo, liaujasi painioti vienatvę su laisve. Tada tie nerūpestingi klajokliai tampa nuostabiais šeimynykščiais, tačiau, kaip ir anksčiau, nelaiko savo namų šeimyniniu židiniu.

Kai kurie šios vibracijos žmonės neprieštarautų turėti jeigu ne du sutuoktinius, tai bent kelis darbus. Artimiesiems tenka pripažinti: jeigu pasiryžo gelbėti pasaulį, geriau nuo to darbo neatitraukti. Visgi jie pripažįsta spontaniškumą ir netikėtumus netgi sekse. Todėl jiems būtini išsilavinę ir kantrūs gyvenimo palydovai, kurie pripažintų laisvus ryšius.

Šaulių-7 neigiamos savybės: išsiblaškymas, abejingumas, neapdairumas. Septynetukas papildomai suteikia priekabumo, susvetimėjimo, kandumo.

Laimingų skaičių eilė: 7, 10, 21.

OŽIARAGIS – 7 “REIKLUS SPECIALISTAS”

Ožiaragių – 7 teigiamos savybės: dosnumas, patikimumas, organizuotumas, užsispyrimas. Septynetukas papildomai suteikia intelektualumo, konkretumo, analitiškumo, uždarumo.

Septynetukas Ožiaragiams suteikia nenuspėjamo judrumo. Šios vibracijos žmonės mėgaujasi vidiniu gyvenimu, nuostabiomis svajonėmis, stulbinamais ateities projektais. Jie patenkinti savo vienatve, tačiau pasigirdus vidiniam signalui, staiga nusileidžia ant žemės.

Ožiaragiai – 7 yra susitelkę ir išsiskiria viena iš logiškiausių mąstysenos formų, kuria tikrai drąsiai gali girtis – visur ir visada jiems sekasi. Derina savyje įgimtą Ožiaragio atsargumą, leidžiantį numatyti poelgius ir veiksmus iki smulkiausių detalių, o toliaregiškumą ir ugningą vaizduotę suteikia Septynetukas. Šie žmonės pusiau pragmatikai, pusiau pranašai, o tai leidžia įgyti gerą reputaciją ir atsakomybę. Asmeniniame gyvenime vengia rizikos ir nedaro emocinių klaidų. Be to, visiškai nestandartiškai samprotauja, niekada nesiekia neįvykdomų dalykų. Partneriams sunku nuspėti jų dvasios virpesius. Paprastai savo karjeros viduryje pasiekia sėkmės viršūnę, dosniai palaiko tuos, kuriems simpatizuoja ir myli.

Sakoma, jog ramioje sietuvoje velniai veisiasi. Ožiaragių – 7 liepsningos akys, apsuptos vešlių blakstienų, žada ir vilioja. Žinoma, ne visi šios vibracijos žmonės turi antgamtinių savybių, tačiau su bet kuriuo iš jų bendravimas būna neeilinis.

Mėgsta gerą maistą ir pašnekesius prie kavos puodelio, tačiau nemėgsta smulkmeniškai aptarinėti svarbių sandėrių ar atskleisti savo gyvenimo paslapčių. Apsiriboja raudono vyno taure, mėgsta pagyrimus, ramiai išklauso konstruktyvią kritiką. Draugai, pažįstantys iš jaunystės, stebisi jų klajonėmis ieškant kelrodės žvaigždės. Kartais ima puikuotis savo pasiekimais, kurie pareikalavo grandiozinių pastangų. Jiems kliūtys – nereikalingi mazgai, kuriuos tenka išpainioti. Šios vibracijos žmonės ne visada pasiekia savo, tačiau retai kada susierzina – pasitraukia ir kaupia jėgas naujam puolimui.

Sukalbami, turi geležinę valią ir nuolat stebina aplinkinius, beje, ir save.

Ožiaragių – 7 banko sąskaita – tik jiems; sutuoktiniai privalo turėti savąją. Vis dėlto didesnę išlaidų dalį panaudoja patys ir tada uždirba dar daugiau. Išlaidos dažnai neatitinka jų gaunamos algos, tačiau įsigudrina vis tiek kaupti pinigus.

Atsisakę paaukštinimo, sukelia bosui rūpestį: iš kur žinoti, kad jie turi sidabrinių lapių veislyną, o kada leidykloje jau guli leidžiamas trečiasis bestseleris? Linkę dėti kiaušinius į atskirus krepšius ir, nepaisant to, tampa gerai apmokamais ir vertingais specialistais. O specialybių mėgsta nemažai: filosofai, architektai, korporacijų valdytojai, kosmonautai, įvairių sričių mokslininkai, teisininkai, sportininkai profesionalai. Labai kritiškai vertina savo darbo rezultatus: siekimas tobulybės priverčia daug mokytis. Ir vis tiek sugeba apeiti visus jaukus ir tiesiai eiti į užsibrėžtą tikslą. Vienus tai erzina, kiti džiaugiasi, o jie patys bet kokioje situacijoje išlaiko savitvardą.

Patartina šiems žmonėms lavinti turimas paranormalias savybes, rasti laiko pamąstymams, knygom skaityti, atsiduoti kūrybiniam darbui. Reikėtų palaikyti kontaktus su įtakingais draugais -ryšiai niekam dar nepakenkė. Nereikėtų rizikuoti būsima laime, mažiau saugoti paslapčių.

Ožiaragiai-7 negali ilgai išbūti su jiems patikusiais kandidatais į sutuoktinius. Šie turi ne tik vertinti jų didingą povyzą, bet ir mokėti įaudrinti. Aistringumas, patrauklumas ir skvarbus protas tinka tik iš pradžių, svarbiausia – neapriboti jų laisvės. Pageidautina, kad pasirinktasis turėtų savo verslą ir efektingą šypseną. Ir vis dėlto kurti šeimos neskuba. Atsiradusius vaikus myli ir diegia jiems visa, kas geriausia.

Ožiaragių – 7 neigiamos savybės: uždarumas, polinkis persidirbti, atsargumas. Septynetukas papildomai suteikia įtarumo ir ribotumo.

Laimingų skaičių eilutė: 7, 10, 26.

VANDENIS – 7 “PATRAUKLUS KOSMOPOLITAS”

Vandenių – 7 teigiamos savybės: dosnumas, filosofiškumas, užsispyrimas, nepriklausomumas. Septynetukas papildomai suteikia analitiškumo, turiningumo, išraiškingumo.

Vandeniams – 7 būdingas katės sugebėjimas įsitaisyti ten, kur jai patinka. Daugelis juos dievina už sugebėjimą atsitiktinai atsirasti reikiamu laiku ir nepastebimai vėl išnykti. Šie žmonės dažnai pasineria į savo pasaulį ir visiškai užmiršta išorinį. Skaičius “septyni”, susietas su Neptūno planeta, padaro juos svajotojais ir svajonių objektais. Jie paprasčiausiai užburia žmones-netgi negalima suprasti, nei kas vyksta, nei kuo jie tokie ypatingi. Iš” tikrųjų Vandeniai – 7 yra abejingi savo asmeniniam gyvenimui – kur kas daugiau emocijų sukelia įvykiai, vykstantys teatro scenoje arba kino teatro ekrane. Meilė visada sklando apie juos, tačiau jie labai retai ja susidomi.

Šios vibracijos žmonių darbinė biografija atrodo šiek tiek chaotiška, naudojasi savais, tik jiems vieniems žinomais metodais, yra originalūs ir intuityvūs. Jų ir šeimyninis gyvenimas atrodo neįprastas ir neorganizuotas, tačiau tai jiems patinka. Turi toliaregiškumo dovaną, retai suklysta sakydami prognozes. Niekada nepraleidžia progos realizuoti bent vieną iš savo naujų idėjų. Tai, kas prasideda pokalbiais uždrausta tema, pavyzdžiui, kaip suvilioti vyrą (moterį), visi Vandeniai trokšta įgyvendinti, tačiau tik Vandeniai – 7 sugeba tai be ypatingų pastangų realizuoti.

Vandeniai – 7 mėgsta vaidinti. Jų lankstus humoro jausmas leidžia patirti svaiginančių skrydžių ir kritimų. Kaip talentingi analitikai (ekonomistai, žurnalistai, rašytojai), iškyla greičiau už kitus. Konfrontacijos vengia, tačiau jeigu kas juos išprovokuoja, tada jų priešininkų reikėtų pagailėti. Mažai kas moka įtikinėti, įrodinėti ir smogti ne į antakius, o tiesiai į akis.

Šie žmonės tvirtai žino, kaip tvarkyti pinigus, todėl laiku nuspaudžia stabdžius ir susilaiko nuo nenaudingų veiksmų. Pinigus investuoja po truputį, o apie jų santaupas nežino netgi sutuoktinis. Jiems reikia laisvų lėšų išradimams finansuoti ar kelionėms i egzotiškas šalis.

Vandeniai – 7 mėgsta darbus, kuriuose vyrauja praktikos elementai su moksliniu požiūriu. Jei nusprendžia siekti karjeros kūrybinėje ar mokslo srityje, tol nepasitraukia, kol nepasiekia savo tikslo. Pirmauja tokiose srityse kaip dailė, skulptūra, dvasinis švietimas, mokslas, sportas. Uždirba didelius pinigus ir pasiekia aukštų vadovo postų tiek pramonėje, tiek politikoje. Didžiuojasi, jei afišose puikuojasi jų portretas ar pavardė, informuojama apie jų nuopelnus. Patraukia žmonių dėmesį, sukuria tvirtą patikimo žmogaus įvaizdį. Paaukoję nemenką pinigų sumą labdaros organizacijai, tyliai išvyksta ieškoti naujų tikslų.

Interesų įvairovė leidžia susiburti apie juos draugams iš įvairiausių sričių Prietarai, neigiami nusistatymai visiškai netrukdo bendrauti. Būgštavimų gali iškilti tiktai dėl asmeninio susierzinimo. Šios vibracijos žmonės tam tikra prasme – mįslė, draugystė su jais – ne paprastiems mirtingiesiems. Jie tik pažymi sritis, kuriose pasirengę bendradarbiauti. Aplinkiniai ne visada supranta jų pasirinkimo principus. Neteikia jokių paaiškinimų, net jeigu kas nors to paklausia.

Vandeniams – 7 įsimylėjimas – rimtas reikalas. Turėdami nuostabų įžvalgumą, iškart supranta, ar tai perspektyvi pažintis. Juos “kadrinti” – beprasmis reikalas, todėl būtinos nuolaidos. Jie įsimyli būsimų sutuoktinių protą, o ne kūną ar išvaizdą, ieško palydovo visam gyvenimui. Taigi santuokos klausimas labai sudėtingas ir problemiškas.

Vandenių-7 neigiamos savybės: nepatikimumas, radikalumas, susvetimėjimas. Septynetukas papildomai suteikia uždarumo, įtarumo, arogantiškumo.

Laimingų skaičių eilutė: 7, 27, 40.

ŽUVYS – 7 “ĮŽVALGUS SVAJOTOJAS”

Žuvų – 7 teigiamos savybės: metodiškumas, patrauklumas, kompetentingumas. Septynetukas papildomai suteikia analitiškumo, konkretumo, intelektualumo, santūrumo.

Septynetukas ir Neptūno planeta dvigubai veikia šiuos žmones. Planeta suteikia įvairių kliedesių, o skaičius – fantazijų. Todėl Žuvų-7 skiriamieji bruožai – išlavinta intuicija ir ypatingas pagaulumas. Emocijos ir svajonės nuolat sukasi tų žmonių galvoje. Kartais patiria neįprastų reginių, lyg žinotų, kas turi įvykti, arba kas anksčiau buvo tam tikrose vietose.

Žuvų – 7 gyvenimo kelias nei tiesus, nei tradicinis. Šios vibracijos žmonės turi imlų protą, sugeba išaiškinti bet kokias paslaptis. Dažnai jų darbai susiję su slaptomis žiniomis ir valdžios institucijomis. Savo formai palaikyti nereikia jokių dirbtinių stimuliatorių. Kai būna geros nuotaikos, jie patys patraukliausi žmonės pasaulyje. Apytikriai kartą per mėnesį pajunta nenumaldomą norą pabūti vieni. Partneriams tenka susitaikyti su tuo – šių žmonių protinei energijai nuolat reikalinga kitokio pobūdžio veikla. Paprastai jie uždari, smalsūs ir išradingi. Patartina, kol dar nepasirinktas pagrindinis kelias, ugdyti unikalias savo savybes.

Tipiškos Žuvys – 7 savyje derina energiją, vaikiškus kaprizus, psichologų, auklėtojų ir globėjų talentus. Supranta, kaip sunku būti vaiku, kai galva prikimšta įvairiausių klausimų, entuziazmas neduoda ramybės, o nedrąsa trukdo pasireikšti.

Šios vibracijos žmonės sugeba akimirksniu keisti savo įvaizdį ir charakterį, turi įvairiuose socialiniuose sluoksniuose draugų, kurie atitinka jų įvairiausius interesus. Pavyzdžiui, jeigu jie po darbo lanko nardytojų kursus arba išplaukia į negyvenamą salą, tai kam apie tai žinoti bosui? Jiems paprasčiausiai reikia pabūti patiems su savimi, pasisemti jėgų ir sukaupti naujų minčių.

Jų padrikos mintys plaukia plačiu srautu. Nenuostabu, jog jie panašūs į burtininkus, galinčius suvaidinti bet kokį vaidmenį veiksmo filme. Jiems sunku suprasti, kada imtis užkeikimų, kada dainuoti ar perprogramuoti visus kompiuterius.

Iš kankinančių minčių gali išlaisvinti tik seksualios gražuolės (gražuolio) skambutis ir kvietimas praleisti savaitgalį kartu. Tada entuziastingai pakuoja paplūdimiui reikiamus daiktus, neužmiršta įsidėti lengvų užkandžių ir gero vyno butelio. Nekaltas pasivažinėjimas pasibaigia visai pikantiškai… Jie šypsosi? Tai tik jiems į naudą!

Žuvims – 7 nereikėtų atitrūkti nuo žemės, kad nepatektų į kraštutinumus ir nepasiklystų ieškodami aukso vidurio. Pinigus retai laiko banke. Švaisto juos savo stilingam kabinetui įrengti, patrauklioms knygoms ar naujausio modelio filmavimo kamerai įsigyti. Mano, jog santaupos ir įvairios sąskaitos – suaugusiųjų žaidimai.

Šiems žmonėms reikia profesijos, kuri leistų laisvai tvarkyti savo laiką, atrasti vietas intelektui pasireikšti ir siekti tobulumo. Šitaip uždirba pinigų daugiau, negu tikėjosi. Dalį jų paaukoja AIDS centrui, narkomanų reabilitacijos prieglaudoms ir niekada dėl to nesigaili. Kitaip kam gi reikalingi pinigai?

Žuvys-7 delsia prie starto linijos, stebi žmones, eksperimentuoja ir tik tada įsigyja išsilavinimą. Jų talentams ugdyti labai svarbus specializuotas pasiruošimas. Ne veltui jie nuostabūs fotografai, aktoriai, muzikantai, žurnalistai, sportininkai, mokslininkai, valstybės veikėjai. Juos traukia visatos didybė, todėl tampa astronautais, naujausių konstrukcijų lėktuvų bandytojais. Sugeba suprasti daugybę paranormalių paslapčių ir rašyti knygas apie tai.

Jų smalsumas seksui neturi ribų-kas žino, prie kokių žavingų krantų gali nuplaukti su išsirinktuoju. Tačiau jeigu galvos nėra pametę, jokio nuotykio net neverta laukti.

Santuokai turi savų kriterijų rinkinį. Meilę surasti nėra lengva, o dar sunkiau išsaugoti. Kai tik imama kalbėti apie vedybas, pateikia trumpą reikalavimų sąrašą: juos turi mylėti, apgaubti rūpesčiu, nepažeisti savimeilės. Visa kita išaiškėja ramiai besikalbant. Atsiradus vaikams, tampa gerais tėvais.

Žuvų – 7 neigiamos savybės: nenuoseklumas, išsisukinėjimas, baugštumas. Septynetukas papildomai suteikia nepatiklumo, arogantiškumo, šykštumo.

Laimingų skaičių eilutė: 7, 19, 34.

numerologija (burtų ratas)