numerologijos būrimo puslapis

Numerologija 2

Numerologija – tai mokslas apie skaičius ir jų mistines arba magiškas savybes. Kiekvienas skaičius turi savo unikalią vibracinę energiją, kurią galima panaudoti aiškinant žmogaus gyvenimo kelią ir likimą. Gyvenimo kelio skaičius yra svarbiausias numerologijos skaičius, nes jis parodo, kas žmogus yra iš esmės. Asmuo, kurio gyvenimo kelio skaičius yra 2, yra intuityvus, jautrus ir linkęs bendradarbiauti. Jie iš prigimties yra taikdariai ir dažnai pasižymi stipriu empatijos jausmu. Šį gyvenimo kelio skaičių turintys žmonės paprastai yra labai kūrybingi ir yra puikūs menininkai ar muzikantai. Jie dažnai dirba srityse, kuriose reikia puikių bendravimo įgūdžių. Santykiuose žmonės, kurių gyvenimo kelio skaičius yra 2, yra ištikimi ir palaikantys partneriai. Jie mieliau bendradarbiauja siekdami bendrų tikslų, o ne konkuruoja tarpusavyje. Didžiausias iššūkis šį gyvenimo kelio skaičių turintiems žmonėms – išmokti pasitikėti savo intuicija ir nebijoti pakovoti už save.

AVINAS – 2 “KARYS DIPLOMATAS”

Avinų – 2 teigiamos savybės: vyriškumas, įkvėptumas, aistringumas. Dvejetukas papildomai suteikia bendravimo, priimtinumo, taktiškumo, geranoriškumo.

Dvejetukas suminkština atžarų Avinų charakterį, suteikia, jiems jautrumo, kartais netgi aiškiai pastebimo. Kaip Avinas – žmonės vyriški, su įkvėpimu, aistringi ir padūkę. Kaip Dvejetukas – imlūs, pareigingi, taktiški ir mėgstantys bendrauti. Būna dienų, kada šie žmonės pasijunta tiesiog legendiniais Avinais-2, laivų kapitonais ar valstybės vadovais, pasiryžę gelbėti civilizaciją. Tik nuo ko? Yra tam pasirengę, nes jų aistringą prigimtį traukia kova (karas) ir meilė. Malonios manieros sukelia netgi abejonę dėl tikrojo jų ženklo. Abejonės dingsta, kai tik jie imasi darbo. Tada pasigrobia pergalę tiesiog iš po nosies nustebusiems konkurentams; viskas einasi ir greičiau, ir geriau. Vadovaujasi griežtu etiketo kodeksu ir noru patobulinti pasaulį, Avinai – 2 suburia draugišką kolektyvą, atlieka sunkiai įsivaizduojamų darbų. Kadangi nugali su draugiška ir atvira šypsena, visi pasipiktinimai baigiasi suglumusiais pralaimėjusiųjų atodūsiais. Sutrukdyti jiems gali tik nežinia iš kur pasigirdęs pavojaus signalas. Tada suklūsta ir pristabdo milžinišku greičiu lekiantį automobilį.

Beje, Avinai – 2 instinktyviai vengia tų veiklos sričių, kuriose jaučiasi šiek tiek silpnoki. Talentingi ir nuovokūs, tad neturėtų užmiršti tų savybių ir asmeniniuose santykiuose. Jie visgi Avinai, tik su dvejetu, ir dėl to atviraširdiškai tiesūs, ir mažai kas tą savybę gali nuslėpti nuo aplinkinių.

Pasaulis jiems atrodo įvairialypis ir margas, juos traukia akmenuoti keliai. Tikrovė Avinų-2 nebaugina. Niekada nenusisuka nuo žmonių, kuriais tiki. Tačiau nereikėtų užmegzti ryšių su gudresniais ir apsukresniais Zodiako ženklų žmonėmis. Nors sėkmė paprastai apsaugo juos nuo emocinių impulsų padarinių.

Avinai-2 visada pasirengę patarti aplinkiniams ir netyli, kada turi ką pasakyti. Dėl galutinio rezultato pasirengę nusižengti netgi moralės normoms. Susidūrimų vengia vien dėl to, kad neprarastų tempo: anksčiau ar vėliau aplinkiniai vis tiek pripažins jų teisybę. Nors kiti kartais ne juokais nori juos įtraukti į mūšį, tačiau priešas, vos pažvelgęs, tuojau pasitraukia. Jei nesitiki laimėti, Avinai -2 iš viso nepriima iššūkio. Jiems tokios dvikovos – ne tikslas, o tik priemonė. Jeigu nepavyksta nugalėti atvirai, jie užglosto konfliktą taikiu būdu.

Nors Avinai – 2 ne iš tų, kurie siekia susipančioti vedybiniais saitais, vis dėlto yra romantiškai nusiteikę meilužiai. Jeigu dar yra vieniši, tai tik dėl savo kaltės – norinčių sušildyti jų patalą visada atsiranda. Tačiau išsirinkti inteligentišką ir išsilavinusį partnerį, kuris taptų aistringu meilužiu, ne taip jau lengva. Toks žmogus turėtų būti panašus į juos pačius, turėtų mokėti nudeginti žvilgsniu ir meiliai glamonėti. Susieja savo likimą tik su tokiu asmeniu, kuris supranta juos, yra ištikimas, nevaržo laisvės ir leidžia pažinti pasaulį.

Darbe Avinai – 2 yra puikūs viršininkų pavaduotojai: ištikimi, mėgsta savo darbą ir maloniai bendrauja. Tačiau nereikėtų apgaudinėti bent savęs-jie visada nori tapti pirmaisiais ir tam kruopščiai ruošiasi. Kai tik viršininko žvaigždė užgęsta, jie tampa pirmaisiais. Kaip vadovaujantys darbuotojai, Avinai -2 kiaurai permato visas verslo ar darbo subtilybes, moka susikaupti, surenka visus reikiamus skaičius ir faktus.

Jeigu jiems nepavyksta tapti kosminio laivo vadu, pasirenka viršininko ar valstybės tarnautojo pareigybę, kariškio, dėstytojo ar vadybininko specialybę. Pavaldiniai laukia patarimų, nurodymų, o kartais ir draugiško rankos paspaudimo.

Pinigus leidžia apgalvotai ir taupiai, tačiau nėra šykštūs. Pinigai jiems – atpildas už darbą. Todėl imasi tik tokios veiklos, kuri užtikrina pinigų gausumą, kopimą tarnybos laipteliais arba naudą žmonijai.

Įtikėję, kad pasaulyje nėra nieko neįmanomo, Avinai – 2 darbuojasi ne vien dėl asmeninės naudos, bet ir dėl kitų gerovės. Yra bebaimiai, bet apdairūs, ne kartą juos gelbsti dvasinė jėga. Reikėtų stengtis neperkrauti pavaldinių nepakeliamu darbu, ir tada jie visada bus vertinami ir gerbiami.

Avinų – 2 neigiamos savybės: užsispyrimas, nekantrumas, impulsyvumas. Dvejetukas papildomai suteikia užgaulumo, uždarumo, noro ginčytis.

Laimingų skaičių eilutė: 2, 21, 36.

JAUTIS – 2 “ŽAISMINGAS ŽAVINGUMAS”

Jaučių-2 teigiamos savybės: draugiškumas, ramumas, ištikimumas, aistringumas.    Dvejetukas papildomai suteikia supratingumo, atidumo, nuolaidumo, kuklumo.

Visiems aplinkiniams Jaučiai -2 patrauklūs, švelnūs ir jaukūs. Jie tokie geri, kad jeigu sugebėtų, pasaulio pabaigą paverstų meilės ir linksmybių švente! Tačiau nors moka linksminti kitus, mėgsta bridžą ir teatrą, jie mieliau pasilieka namuose su šeima, paruošia skanią vakarienę ir žiūri televizinius serialus.

Jaučiai -2 išskirtinai jautrūs ir supratingi; partneriams jie užtikrina stabilumą ir todėl individualistai gali juos palaikyti per daug reikliais ir priklausomais.

Šios vibracijos žmonės moka ne tik numalšinti pažeistą savimeilę, bet ir pakelti savo geležinę ranką, kai kas nors tyčia stoja skersai kelio, ypač jeigu dar grasinama jų artimiesiems. Šukuodami šunį, jie gali paleisti j laisvę surastas blusas, o kompromisą laiko atviru kariniu veiksmu. Užsispyrę ir iš anksto nusiteikę, Jaučiai ragais gali pagrūmoti minkštam ir taiką mylinčiam Dvejetukui. Derinys iš tikro puikus. Jaučiai-2 trokšta ramybės, tačiau visiškai nebijo “pastatyti” į vietą netgi savo artimųjų. Iš prigimties jie globotojai, derina rimbą ir pyragaitį lygiomis dalimis.

Jaučiai -2, kad ir kuo užsiimtų, siekia padėti žmonėms, gerinti jų gyvenimo sąlygas, nuspalvinti jų būtį. Jie nesibjauri jokiais darbais, netgi fiziškai sunkiais; svarbiausia – matyti savo konkrečių pastangų vaisius. Ravėti, šienauti, genėti medžių šakas – prašom, tai jiems malonu, tačiau mėžti mėšlą-už jokius pinigus!

Taktas, subtilumas padeda jiems dirbti diplomatinėje tarnyboje, užsiimti teatriniu menu, daile, dizainu, madomis ir netgi floristika. Paprastai jie nejaučia pinigų stygiaus, nes turi lengvą ranką – jiems gerai sekasi įvairūs darbai. Jų skoniui būdingas originalumas ir eklektiškumas, ir nors jų namai prikimšti įvairiausių daiktų, be jų paprastai negali apsieiti.

Jaučiai -2 ypač rūpestingi ir ištikimi. Meilę priima rimtai, tačiau juos pažeisti galima labai greitai. Ilgai draugauja su savo išrinktuoju, kol įsitikina, jog tai tikrai meilė. Reikalauja iš mylimojo atvirumo, o pajutę mažiausią apgaulę, labai išgyvena. Todėl jiems reikalingas žmogus, kuris save mokėtų objektyviai vertinti. Savo meilės objektą labai garbina, užverčia įvairiomis dovanomis.

Jaučius-2 galima būtų pateikti kaip gero skonio pavyzdį. Jų namuose visada tvarkinga. Labai mėgsta įvairias antikvarines vertybes, mano, kad jos turi antgamtinių savybių. Dauguma jų nešioja amuletus, domisi ezoteriniais mokslais, tiki pomirtiniu gyvenimu.

Jaučių-2 neigiamos savybės: lėtumas, pasitenkinimas savimi, baikštumas. Dvejetukas papildomai suteikia neryžtingumo, baikštumo, niūrumo.

Laimingų skaičių eilutė: 2, 4, 33.

DVYNIAI – 2 “APSUKRUS DIPLOMATAS”

Dvynių – 2 teigiamos savybės: konkretumas, smalsumas, bendravimas, sugyvenamumas. Dvejetukas papildomai suteikia kantrumo, diplomatiškumo, patikimumo, solidumo.

Dvynių charakteris labai sudėtingas. Vibruojantis “dvejetukas” padaro juos panašius į kinų galvosūkius. Bendraudami su žmonėmis su kiekvienu iš jų elgiasi skirtingai. Netgi artimi draugai stebisi, ar jie tikrai vakar kalbėjosi su jais. “Dvejetukas” jiems dar suteikia ypatingo jautrumo, tačiau susilpnina jų kaip Dvynių emocingumą. Dvyniai-2 klauso protingų patarimų ir todėl kartais susipainioja neryžtingumo voratinkliuose. Visgi sugebėjimas savarankiškai mąstyti, kartu su miklumu ir mokėjimu išsisukti, padaro juos vertingais verslo srities darbuotojais. Geriausiai sekasi prekybos srityje. Būdinga jiems tai, kad labai subtiliai užkrauna atsakomybę kitiems. Nuobodžiame ir, jų vertinimu, neparankiame darbe ilgai neužsibūna. Tai pasakytina ir apie darbo partnerius. Jei nepaklauso kitų patarimų, kartais skaudžiai pralaimi.

Dvyniai – 2 labai permainingi. Pamatyti juos be kaukės beveik neįmanoma. Protingi kaip chameleonai, jie išoriškai prisitaiko prie bet kokių situacijų, o savo vidinį, tikrąjį “aš” giliai slepia. Kartais savo paslapčių neišduoda netgi artimiausiems žmonėms. Jie mėgsta permainas ir paklūsta savo nepaaiškinamoms nuojautoms. Visgi įgimtas skrupulingumas neleidžia nužengti toli tol, kol nesukuria realių tikimybių. Teisingumas jiems svarbus, tačiau ne kitų sąskaita. Paviršutiniškumas juos erzina kur kas mažiau negu grubumas ir vulgarumas. Jie mėgsta nusikeikti, tačiau draugijoje būna kultūringi. Jeigu kas užgauna juos arba pastoja kelią, paprasčiausiai tokius žmones išbraukia iš savo atminties.

Dvyniai – 2 užgimę kolekcionieriai. Jų namuose daugybė įdomių daiktų – nuo japoniškų bonsų iki naujausių modelių kompiuterių. Sienas puošia antikvariniai paveikslai, nuo knygų linksta spintos, jau nekalbant apie muzikos įrašų gausybę. Jų draugų ratas specifinis – jie bendraminčiai ir niekada neišduoda.

Šios vibracijos žmonės nesunkiai kyla karjeros laiptais, nors kartais praleidžia pirmyn kelis pretendentus. Tokiais atvejais jie nekonfliktuoja. Trokšta atsakingų pareigų, tačiau nori atsakyti tik už save. Daugelis tampa gerais teisininkais, ekonomistais. Turėdami imlią ir turtingą vaizduotę bei gerą iškalbą, tampa dvasininkais ar astrologais. Geri medikai, diplomatai, literatai.

Piniginiuose reikaluose Dvyniams – 2 charakteringas asmenybės susidvejinimas: jie nori jų turėti, tačiau mintis apie atkaklų ir juodą darbą sukelia siaubą. Kai pinigų turi, juos leidžia negailėdami, kada jų nėra – skaičiuoja kiekvieną centą. Kadangi darbui nenori paskirti viso gyvenimo, mokosi gyventi pagal išgales. Laimei, jų norai nedideli. Daugelis išsilavinusių ir išradingų Dvynių – 2 gyvena geriau, negu atrodo iš šalies, tačiau blogiau, negu norėtųsi.

Dvyniai – 2 labai atsakingi, ir netgi tada, kai eiti prieš vėją tampa sunku, jie palenkia galvą ir ryžtingai tęsia žygį pirmyn. Jeigu išsemia visas savo galimybes ir negali pasiekti tikslo, tai nueina į šalį net neatsigręžę.

Ryšiai su kitais, ypač asmeniniai, – pats brangiausias apdovanojimas jiems ir pati sunkiausia našta. Lengvai bendrauja su žmonėmis, tačiau apsiriboja bendrai priimtinomis mandagumo formomis. Todėl jiems reikėtų daugiau pasikliauti intuicija ir mokytis atvirumo. Tik tada jie pajus, kiek daug puikių draugų aplinkui. Reikėtų geriau vertinti save, nes jie tikrai nėra likimo nuskriausti.

Mylėdami Dvyniai-2 trokšta gauti ne mažiau, negu atiduoti. Jų pasirinktų gyvenimo draugų seksualumas ir intelektas turėtų būti panašus į jų. Reikalingas partneris, su kuriuo galėtų praleisti visą gyvenimą. Jei tik horizonte pasirodo jiems priimtinas asmuo, jie tuojau pat apiformina vedybinį aktą ir tokiu skubiu sprendimu nustebina artimuosius bei draugus. Vedybos būna nusisekusios tik tada, kai abu partneriai gerbia bei palaiko vienas kitą. Nors Dvynių – 2 charakteris yra dvilypis, jie santuokoje stengiasi būti ištikimi savo sutuoktiniui.

Neigiamos Dvynių – 2 savybės: išsiblaškymas, nervingumas, mėgsta apkalbas. Dvejetukas papildomai suteikia polinkį greitai susierzinti, užsigauti, ginčytis.

Laimingų skaičių eilutė: 2, 14, 32.

VĖŽYS – 2 “SĄŽININGAS PATARĖJAS”

Vėžių – 2 teigiamos savybės: emocingumas, intuicija, atkaklumas, mandagumas. Dvejetukas papildomai suteikia rūpestingumo, bendradarbiavimo, taktiškumo, švelnumo.

Šios vibracijos Vėžiai yra kelis kartus jausmingesni negu kitų vibracijų Vėžiai. Vėžiai – 2 labai primena Vėžius atsiskyrėlius, pametusius savo šarvus, visiškai nelaimingus ir beginklius. Jų laimei, tai daug kam krinta į akis, todėl atsiranda gelbėtojų, kurie uždengia juos nuo žiaurių gyvenimo vėtrų.

Vėžiai – 2 dar jaunystėje tobulai išmoksta paversti savo silpnumą į ginklą. Jiems niekada netrūksta nei meilės, nei šeimyninės laimės, nei darbo kolegų supratimo. Žmonių širdyje jie sugeba sukelti tikrų aistrų audras: kas galėtų atsilaikyti prieš Vėžius – 2, kurių emociniai blyksniai primena automobilių žibintus? Pasiryžę bendrauti ar gyventi su Vėžiais – 2, žmonės tampa arba riterių romanų herojais, arba kostiuminių dramų dalyviais.

Labiausiai Vėžiai – 2 rūpinasi savo sutuoktiniais ir vaikais. Toliau rikiuojasi ilga nuo jų priklausomų asmenų eilutė, pradedant tetų pamotėmis ir baigiant vienakojų žvirbliu, kurį parsinešė iš gatvės.

Vėžiai – 2 labai jautrūs ir kiaurai permato aplinkinius. Jie gali skaityti jų mintis kaip atverstą knygą ir netgi įžvelgti jų norus, paslėptus tarp eilučių. Jie ypač sugeba įsijausti į bet kokią situaciją, netgi jausti gailestį didžiausiam nusikaltėliui. Labai tiki žmonijos progresu ir pasirengę skirti visas jėgas tam procesui. Žino savo galimybių ribas, tvirtai tiki, kad bet kokia, netgi skausminga, patirtis turi vertę, svajoja už savo nuopelnus žmonijai gauti apdovanojimus. Jie su užsidegimu gali skaityti paskaitas apie brendimo procesus ir žmonių tarpusavio ryšius.

Nors ir keista, Vėžiams namisėdoms, šiems nedrąsiems Dvejetukams, būtina įtvirtinti savo nepriklausomybę ir individualumą dar jaunystėje. Net jeigu jie ir turėjo idilišką vaikystę, prisimena visas nemalonias smulkmenas, aštriai pasakytus žodžius, neapgalvotai ištartus susierzinimo minutėmis. Kartais asmeninis gyvenimas jiems atrodo kaip atgal sukamas kino filmas: dabartiniai įvykiai primena atsitikimus, buvusius praeityje. Gana dažnai jie kartoja tai, ką išmoko iš tėvų. Jie – psichologinės kempinės ir emociniai chameleonai. Intuityviai jaučia, ko reikia žmonėms, tačiau savimi pasirūpina retai.

Vėžiai – 2 trokšta įvairiausių žinių, skaito knygas, stengiasi suprasti sumaišties esmę bei žmonių poelgius. Nenumaldomas optimizmas ir nenoras trauktis priverčia juos spręsti beveik neišsprendžiamas problemas bei situacijas. Jie pasiryžę atspėti žmonijos vystymosi paslaptis ir tai paskelbti visai Visatai. Juos ypač traukia teisingumas ir progresyvios reformos. Kadangi moka spręsti ginčus, tai mano, kad jie turėtų būti nuolatiniais visuomenės keitimosi varikliais. Sugebėjimas atjausti padeda siekti emocinio tarpusavio supratimo. Todėl jie geri advokatai, rašytojai, poetai, muzikantai, kompozitoriai. Nekenčia biurokratizmo ir kantriai siekia keisti visuomeninę sistemą iš vidaus. Jų gerumas, žmonių psichologijos žinojimas ir entuziazmas leidžia tapti dvasininkais. Daugelis jų turi paranormalių savybių. Lyderiavimas juos gąsdina, todėl valstybės veikėjų pareigų vengia. 

Vėžiai – 2 yra šykštūs, vienodai vertina ir materialinį, ir emocinį turtingumą. Gyvenimo pabaigoje, tapę labiau pasitikintys savimi, šiek tiek atsipalaiduoja ir išmoksta lengviau skirtis su pinigais.

Patartina Vėžiams – 2 neimti įvairių smulkmenų giliai į širdį, nebandyti visų gelbėti ir nevaidinti kenčiančių. Gelbėti planetą -ne vien jų paskirtis, nors ir geriau už kitus supranta tas problemas. Reikėtų jiems imtis žmonių švietėjo vaidmens ir neišgyventi, jeigu šie nesupranta jų. Taip pat neužmiršti savo poreikių ir ne taip uoliai ir pedantiškai globoti artimuosius.

Vėžiai – 2 labai giliai išgyvena meilę. Jų gerbėjai netgi neįsivaizduoja, kad šie žmonės yra be galo švelnūs ir labai pažeidžiami. Jie pasyviai ginasi ir vengia didesnių konfliktų. Išdidumas ir susilaikymas neleidžia jiems telefonu pirmiems paskambinti meilės partneriui po pirmo meilės prisipažinimo, o laukia jo skambučio. Todėl patartina nepasiduoti audringiems vaizdiniams ir neapgaudinėti savęs. Ateis laikas ir atsiras rūpestingas ir vertas jų būsimasis sutuoktinis, kuris atsakys tuo pačiu į stiprius šios vibracijos žmonių jausmus.

Vėžių – 2 neigiamos savybės: nepatikimumas, per didelė vaizduotė, niūrumas. Dvejetukas papildomai jiems suteikia priklausomybę, uždarumo, baikštumo.

Laimingų skaičių eilutė: 2, 15, 29.

LIŪTAS – 2 “GERIAUSIAS MOKINYS”

Liūtų – 2 teigiamos savybės: kūrybingumas, geraširdiškumas, stropumas. Dvejetukas papildomai suteikia ekstravertiškumo, diplomatiškumo, noro būti kompanijoje, tolerancijos.

Liūtai-2 tarp kitų Liūtų patys jausmingiausi ir aistringiausi. Vis dėlto “dvejetuko” priešprieša su “vienetuku”, susietu dar ir su Saulės veikimu, sukelia jiems tai karštą, tai šaltą būseną. Jie uždari ir baikštoki, tačiau kartais tai tik apsimetimas, noras, kad jais kiti galėtų ilgai grožėtis. Širdies gilumoje jie svajotojai. Pavyzdžiui, gerai būtų, jei gatvėje juos pasitiktų filmavimo grupė, o operatoriai paprašytų pašokti ar padainuoti kuriamai televizijos laidai. Sutrikdyti jų neįmanoma, nebent paklausus, kiek kainuoja daikteliai, puošiantys jų namus. Paprastai tokie “niekeliai” kainuoja daugiau negu jų mėnesinis atlyginimas. Tačiau žinant, kad jų partneriai kažkodėl būna pakankamai turtingi, abejonės išnyksta.

Liūtai – 2 visuomenėje jaučiasi sukaustyti ir beveik praradę būdingą Liūtams snobizmą. Turtų vaizdai juos sužadina. Iš tikrųjų jie sugeba išgyventi bet kokiomis sąlygomis, įsigudrinę gali paversti bet kokius nepriteklius turtais. Liūtai Dvejetukui suteikia patvarumo ir padidina jo vertę. Šios vibracijos žmonės naudoja dvi sėkmės taisykles: “tu – man, aš – tau” ir “tu už mane, aš už tave”

Liūtai – 2 yra gudrybių ir išsisukinėjimo meistrai. Jų ryžtingumas ir gudrybės paslėptos po visus nuginkluojančio meilumo kaukėmis. Daugelis net nenutuokia, kad jie sugeba šaltakraujiškai apsukti apie pirštą priešininkus arba apsivynioję kaip smaugliai dusinti, kol šie nepaprašo pasigailėti. Kartais jie linkę eiti į kompromisus, tačiau jų priimti sprendimai nediskutuotini ir neapskundžiami.

Liūtai – 2 vaikystėje buvo mokytojų numylėtiniai, bet tai visiškai nekliudė jiems būti populiariems tarp bendraamžių. Jie klasės vaikų palankumą nusipelnydavo padėdami šiems paruošti namų darbus, o už mokytojų nugaros krečiami juokeliai juos išaukštindavo.

Vargas tiems neatsargiesiems, kurie bando ginčytis su Liūtais-2, nes jie gražbyliai, kategoriški, dramatiški ir moka įtikinti. Jie neleidžia priešininkams įterpti į pokalbį bent žodelį. Bet kokias nuoskaudas, tikras arba menamas, jie atmena ilgai, tačiau, esant reikalui, pirmieji ištiesia pagalbos ranką skriaudėjams. Jų riaumojimas – tiesiog jėgos demonstravimas.

Jeigu Liūtai – 2 ir turi trūkumų, tai vienas iš jų – siekimas visur įsitvirtinti. Jie lengviau bendrauja su žmonėmis, kuriuos slapčia laiko silpnesniais už save. Be to, per daug save vertina. Kartais žmonės nesąmoningai pakursto juos ginčytis. Kai meilikavimas ir žavingumas nepadeda, jie pereina prie karinių veiksmų. Paaiškinama tai tuo, jog Dvejetukai trokšta pritarimo, o Liūtai reikalauja pagarbos jiems. Dvejetukai veda derybas užkulisiuose, kol Liūtai mėgaujasi scenos prožektorių šviesomis.

Šios vibracijos žmonės bet kokiuose darbuose siekia vadovaujančių postų, o išėję į užtarnautą poilsį, realizuoja save kad ir piršliaudami. Jie puikūs aktoriai ir politikai, labai subtiliai ruošia savo pasisakymus bei prakalbas. Jų sugebėjimai leidžia padaryti karjerą įvairiose gyvenimo srityse. Turi gerų organizacinių gabumų, geri režisieriai, dvasininkai, kosmonautai. Jie nesuklysdami suranda įvairių būdų naudingai pareikšti save ar parduoti abejotinos vertės prekių. Trokšta balotiruotis į renkamas pareigybes: Seimą, savivaldybę, sporto draugijas ar net šalies prezidentus. Jų geri požymiai: atsakingumas, duoto žodžių tesėjimas. Jie nuoširdžiai tiki, kad jų paskirtis ir sugebėjimai skirti žmonijos labui. Priimtus sprendimus visi privalo vykdyti, nes, kaip išaiškėja vėliau, tai patys geriausi būdai problemoms išspręsti-jie juk vadovaujasi gerais tikslais. Tačiau jeigu, pavyzdžiui, opozicija spaudžia juos, kartais keičia savo nuomonę ir nusišalina nuo atsakomybės. Dvejetukai vengia prožektorių šviesos, o Liūtams be scenos liūdna ir sunku. Todėl jie labai meistriškai susiranda bendraminčių ir gyvenimas tampa gražesnis.

Liūtų – 2 išsirinkti gyvenimo draugai turi gydyti jų pažeistą savigarbą, kelti optimizmą, atlaidžiai žiūrėti į nekaltus žaidimėlius, atsakinėti į laiškus, atidžiai sekti banko sąskaitas. Savo didybe bando užgožti savo būsimuosius gyvenimo draugus. Tai kažkuo panašu j emocinius banketus, kuriuose didžiulis patiekalų pasirinkimas, ir jais stropiai maitina savo artimuosius. Ir dar, sutuoktiniai turi būti seksualūs. Tai laimingo šeimyninio gyvenimo sėkmė. Labai pavydūs.

Liūtų – 2 neigiamos savybės: savimeilė, vaikiškumas, staigiai užsiplieskia. Dvejetukas papildomai suteikia neryžtingumo, noro nuolat ginčytis, veidmainiškumo.

Laimingų skaičių eilutė: 2, 16, 28.

MERGELĖ – 2 “KONSTRUKTYVUS KONSULTANTAS”

Mergelių – 2 teigiamos savybės: padorumas, galvotumas, globėjiškumas, paslaugumas. Dvejetukas papildomai suteikia atvirumo, naudingumo, geraširdiškumo, grakštumo.

Mergelių – 2 žmonės labai jautrūs, o tą savybę suteikia skaičiaus “du” vibracijos. Kuo geriau dirba jų viršininkai, tuo geriau dirba jie patys. Labai baikštūs, sukelia įspūdį, kad juos reikia nuo kažko apginti. Tačiau vargu ar jiems reikalinga pašalinių pagalba: turi daugiau jėgų ir talentų, negu reikia. Paprasčiausiai jie trokšta išklausyti kitų pagyrimų.

Šios vibracijos žmonės turi gerą intuiciją, geranoriški ir lankstūs, tačiau dėl Merkurijaus įtakos jaučia nuolatinę nervinę įtampą. Vidinė įtampa juos nuolat dirgina ir audrina, tačiau tereikia nugalėti vidines baimes ir jų gyvenimas tampa kūrybingas ir pilnas įvairovės.

Mergelės-2 nuo jaunystės rašo dienoraštį, jame smulkmeniškai fiksuoja savo mintis, išgyvenimus, įspūdžius, jausmus ir norus. Dienoraštį išsaugoja iki gyvenimo pabaigos, atskiras mintis labai tiksliai pacituoja. Po daugelio metų jų anūkai, paskaitę šį dienoraštį, nustemba sužinoję apie turtingą jų senolių vaizduotės pasaulį. Dar gyvi Mergelės – 2 nenoriai dalijasi su aplinkiniais savo slaptomis mintimis, todėl daugelis mano, jog jų pasaulis labai mažytis ir pilkas. Tačiau jie patys žino, kad taip nėra.

Mergelėms – 2 retai pavyksta realizuoti savo svajones, pavyzdžiui, tapti garsiu žmogumi, apsilankyti Marse arba laimėti loterijos žaidime pagrindinį prizą: labai jau daug jie turi įsipareigojimų realiam pasauliui. Kai lankė mokyklą, laiku atlikdavo namų užduotis ir padėdavo atsilikusiems mokiniams. Pasistengę tapdavo klasės seniūnu, o pradėję studijuoti mėgdavo organizuoti įvairius renginius. Paprastai kaimynai į juos kreipiasi pagalbos: prašo būti tarpininkais šeimyniniuose konfliktuose, įkalbėti katiną nulipti nuo medžio, pažiūrėti, kodėl neveikia žolepjovė.

Nors yra nemažai nusipelnę, šios vibracijos žmonės nevertina, negaili savęs, nuolat kažko baiminasi, vis išgyvena buvusias smulkmenas. Ne veltui jų paskirtis – būti remiančiomis konstrukcijomis, klijais, kurie neleidžia pasauliui suskilti į gabalus. Jie puikiausi arbitrai bet kokiame ginče, todėl mielai pasirenka teisininko profesiją.

Alternatyvioji medicina tiesiog vilioja juos; gali tapti astrologais, numerologais, refleksologais. Žino, kas yra netikrumas, nepasitikėjimas savo jėgomis, todėl gali padėti žmonėms įtaigiu dainavimu, kurti relaksacinę muziką, piešti nuostabius netradicinius paveikslus. Jie taip pat geri sportininkai, ypač treneriai, kurie be ypatingų pastangų įkvepia savo auklėtinius siekti aukščiausių sportinių rezultatų. Kaip įžvalgūs ir geri statistikai bei analitikai, sėkmingai dirba mokslinius darbus, atlieka ekonominius skaičiavimus bei projektų pagrindimus.

Patartina Mergelėms – 2 nepasitenkinti mažais darbais – jie gali pasiekti gerokai daugiau. Atmintina, jog būtina objektyviau vertinti save, įvykius, darbus, meilę. Jų paskirtis siekti aukštumų, o paskui atverti galimybes ir kitiems.

Mergelių – 2 vibracijos žada tvirtą šeimyninę sąjungą, todėl nereikėtų bijoti atsiremti į tvirtą pamilto žmogaus petį. Jų nepriklausomybės jausmas – tai tik iliuzijos. Nereikėtų bijoti skausmo, nusivylimo, apgaulės. Pamilę labai jautriai priima romantiškus jausmus: milijono apkabinimų vis tiek per mažai. Trokšta džiaugsmo, tačiau skrupulingai bijo apgaulės bei širdies skausmo. Todėl reikalingas nuoširdus ir atjaučiantis gyvenimo draugas.

Mergelių – 2 neigiamos savybės: nepatikimumas, smulkmeniškumas, negatyvumas. Dvejetukas papildomai suteikia aikštingumo, per didelio pasitenkinimo savimi, baikštumo.

Laimingų skaičių eilutė: 2, 17, 23.

SVARSTYKLĖS – 2 “SUMANUS DIPLOMATAS”

Svarstyklių – 2 teigiamos savybės: išsiauklėjimas, lankstumas, galvotumas, santūrumas. Dvejetukas papildomai suteikia diplomatiškumo, draugiškumo, noro būti draugijoje, atjautos.

Svarstyklių – 2 gyvenimas – ilga kelionė dviese. Jie mėgsta pasidalyti su draugais ne tik asmeninio gyvenimo detalėmis, bet ir mintimis, netgi darbais. Tiesa, tuo jie daugiau primena išlaikytinius negu partnerius. Pagal jų taisykles, reikia sudėti rankas ir patenkintiems stebėti, kaip jų partneriai atlieka darbus. Iš dalies tai atsitinka dėl tingumo, o greičiau dėl to, kad jie nemėgsta ginčytis ir primesti kitiems savų pažiūrų. Jiems kur kas maloniau atsipalaiduoti ir stebėti kitus. Nemėgsta tepliotis, prakaituoti ir pasirodyti nuvargę. Jiems tai tiesiog gyvenimo principas – netgi lovoje. Rafinuoti, ypač jausmingi, švelnūs, jie stengiasi save apsupti tiktai gražiais daiktais – ir, natūralu, tiktai įdomiais žmonėmis.

Svarstyklės – 2 yra tokios meniškos natūros, jog gali susirgti atsidūrę varganoje aplinkoje arba įtemptoje atmosferoje, netgi jeigu taip susiklostė dėl jų pačių blogos nuotaikos, – laimei, taip atsitinka retai. Šios vibracijos žmonės nestokoja gerbėjų ir draugų. Niekas nesugeba taip subtiliai siekti kompromisų. Jie pasirengę tik palinguoti galva, pataikauti ir prisiderinti. Instinktyviai žino, kur galima nusileisti dėl smulkmenų, kad pasiektų pagrindinį tikslą. Karštų politinių debatų pauzėje jie nedrąsiai pasako: “Atrodo, aš radau išeitį”. Tada ima tikinti ir dažniausiai įtikina pašnekovus, kad būtent nuo to reikėtų pradėti darbus.

Kartais jų atidžiai patikrintos svarstyklės labiau panašios į sūpuokles. Labiausiai stengiasi žmonėms įtikti. Dažnai juos apninka abejonės: ar iš tikrųjų jie atviri, dosnūs ir nuoširdūs, o gal tik apsimeta tokie, stengdamiesi visiems įtikti? Reikalas tas, kad Svarstyklių – 2 žmonės iš prigimties nuolaidūs, tačiau labai trokšta, kad kiti girtų. Nereikalingas sąžinės graužimas gali netgi sukelti slepiamą rūstybę ir nusivylimą. Atvirai kalbant, šios vibracijos žmonės tokie skrupulingi, jog netgi ima abejoti sava patikrinta vertybių sistema.

Dievina prabangą, tačiau niekina lengvabūdiškumą, pavyzdžiui, gali iškilti dilema – nusipirkti audinių kailinius, ar paaukoti kalėdinę premiją kokiai nors organizacijai. Tokį patį neryžtingumą – atleiskite, supratimą – pademonstruoja rinkdamiesi restoraną: “A” arčiau teatro, tačiau “B” dirba puikus naujas virėjas, “C”-maloni publika, o “D”-turtinga vieta. Lengva įsivaizduoti, kokie intelektiniai ir doroviniai sunkumai laukia jų žengiant svarbius gyvenimo žingsnius. Tačiau jie pasirengę kariauti dėl taikos, nes galutinis rezultatas jiems svarbesnis net už savąją teisybę. Tai jie pademonstruoja įvairiausiais būdais, pavyzdžiui, atsisako daug žadančio romano ar naudingo bendradarbiavimo. Tada paslapčia žvelgia į žmonių nustebusias akis, kurie įsitikina, jog Svarstyklėms – 2 nesvetimas ir užsispyrimas.

Svarstyklės – 2 mano, jog visas pasaulis – teatras, todėl pasirenka profesionalaus aktoriaus, dailininko, dainininko, politiko, geros valios pasiuntinio profesiją. Dėl diplomatinių sugebėjimų jiems gerai sekasi užkulisinės derybos: atviros konfrontacijos ir “smūgių į nugarą” politika juos nervina. Dažnai pasirenka sportininko karjerą, kuri leidžia išleisti garą dėl nervinės sistemos perkrovos. Noras padėti visuomenei atveria kelius dirbti mediku, slaugytoju, socialiniu darbuotoju.

Šios vibracijos žmonės pasitenkina netgi mažyčiais laimėjimais, ypač mėgsta malonų būsto apstatymą, o sutaupę pinigų, nusiperka vertingą paveikslą ar skulptūrą. Maloni aplinka padeda jiems atsipalaiduoti. Netgi patį mažiausią darbinį kabinetą gali paversti taikos oaze, atsineša iš namų savo mėgstamą puodelį ar apsistato keistais daiktais.

Svarstyklėms – 2 patartina būti aktyvesniems. Šie žmonės sugeba kopti karjeros laiptais ne blogiau už bet kokį gimnastą. Aplaidumas ir neteisybė sukelia didžiules kančias. “Argi nematote, pasaulis ne visada teisingas, ir čia nieko nepadarysi!” Jų savybė – amžinas neryžtingumas.

Svarstyklių – 2 gyvenimo partneriai turi būti stiprūs, nes nepaisant išorinės gerovės, jie nuolat kamuojami emocinio neryžtingumo. Jiems labai malonios ir gyvenimiškai reikšmingos yra mažos dovanėlės, meilės laiškučiai, netikėti telefono skambučiai bei kiti dėmesio ženklai. Santuoka būna gana sėkminga. Griebia patikusį partnerį lyg skęstantis šiaudo ir puikiai moka manipuliuoti jausmais. Seksualiniai santykiai labai intensyvūs ir svaiginantys.

Vedybinį gyvenimą priima kaip begalinę kelionę. Jie nesibaimina nelygaus kelio ir apylankų, gali viršyti greitį arba slinkti kaip vėžlys. Noriai leidžia partneriui pakeisti greitį ir lengvai prie to prisitaiko. Štai kodėl jiems reikalingas praktiškas partneris, kuris švelniai galėtų vairuoti jų gyvenimą.

Svarstyklių – 2 neigiamos savybės: neryžtingumas, pasyvumas, priklausomumas. Dvejetukas papildomai suteikia baikštumo, abejojimo, valdingumo.

Laimingų skaičių eilutė: 2, 24, 35.

SKORPIONAS – 2 “PAKANTUS VADOVAS”

Skorpiono-2 teigiamos savybės: energingumas, užsispyrimas, įžvalgumas, jautrumas. Dvejetukas papildomai suteikia geraširdiškumo, rūpestingumo, įtikinamumo, gailestingumo.

Skorpionai turi širdį, panašią į ugnies raudonumo gėlelę. Skaičius “du” sustiprina jų charakterio jausmingumą ir suminkština jiems būdingą negailestingumą. Jų jausmai stiprėja ir jie darosi atlaidūs, kai tik Mėnulio fazės keičia viena kitą. Kartais tampa tokie įkaitinti, jog jų neįmanoma kontroliuoti. Turi ypatingą – netgi Skorpionams – skvarbų žvilgsnį, priverčiantį žmones atverti savo jausmus, nors jie to įprastomis sąlygomis visai nenorėtų.

Skorpionai-2 paprastai be galo uždari, o tam jie turi labai paprastą priežastį: beprotiškai bijo parodyti savo emocijas. Ir net jeigu kuo^ nors pasitiki, praeina daug laiko, kol atveria savo jausmus. Šiems žmonėms sarkazmas nebūdingas kaip daugumai kitų Skorpionų. Nusivylimą draugais ar pažįstamais pareiškia netikėtai nutraukdami visus santykius su jais, ir, žinoma, įsigyja amžinų priešų. Taip jie nori įsitikinti savų veiksmų tikrumu bei optimalumu. Dėl savęs nesijaudina: tuojau pat atsigauna po bet kokių kritimų ar klaidų. Tačiau pačius artimiausius stengiasi išsaugoti, nes jiems patiems gali jų prireikti. Tačiau jeigu pyktis didžiulis, o noras labai stiprus, jie nutaria surizikuoti ir atsikrato netgi Jais.

Šios vibracijos žmonės nuo pat vaikystės dienų tiki mistiniais dalykais. Pavyzdžiui, iškritus dančiui, jie klausdavo mamos, ar ateis pas juos fėjos. Taip elgiasi ir subrendę. Jie nemano, kad yra uždari žmonės, tačiau jų paslapčių užtektų visai kartotekai užpildyti. Saugo savo asmeninį gyvenimą ir neleidžia niekam kaišioti nosies į jį. Išsiaiškinti savus reikalus linkę patys.

Jeigu šios vibracijos žmonės sugalvotų, pavyzdžiui, išvesti naują gėlių rūšį, tai pirma viską teoriškai išstudijuotų, paskui patys pamėgintų auginti ir tik po to pasitartų su specialistais.

Jie taip elgiasi nuo tada, kai mokykloje išmoko matematikos formules. Todėl lengvai mokslininko karjerą gali paaukoti diplomatiniam darbui ar valstybinei veiklai.

Šie žmonės būtų laimingi, jeigu galėtų apipilti savo šeimą auksu, ir visą gyvenimą klausytų liaupsių ir gautų apdovanojimus. Todėl jie išmoksta atkakliu darbu pasiekti visko, susirasti savo meilę ir visą gyvenimą savo pavyzdžiu uždegti kitus, globoti artimuosius.

Juos traukia jurisprudencija, žurnalistika, archeologija ir pasilinksminimų sritis. Jie pereina įvairius kelius bei išbandymus, kol apsisprendžia, kuo būti. Labai vertina darbą už tai, kad jis gali suteikti jiems vietą po saule. Taip pat gali rašyti romanus, kurti eilėraščius, tapyti paveikslus, kurti muzikos kūrinius arba tapti dvasininkais.

Pinigai Skorpionams – 2 primena švytuoklę, nuolat pasiekiančią kraštutinę ribą ir vėl sugrįžtančią į pradinę padėtį. Paprastai jiems visada trūksta pinigų: tai reikia aplankyti sergantį giminaitį, tai skubiai išsiųsti kelias šimtines dukrai, besimokančiai užsienyje. Tačiau turi keistą savybę, kai tik pinigai baigiasi, jie kažkokiais vien jiems žinomais būdais papildo savo biudžetą.

Šių žmonių subtili natūros pusė rodo, kaip jiems svarbu sutvarkyti savus namus. Tiems, kam tenka laimė pabūti jų svečiais, tuojau pat supranta, kas jiems visų svarbiausia: draugai, giminaičiai, sūnaus prizai, dukros pagyrimo raštai, gėlių puokštės bei kitos gamtos dovanos.

Neryžtingumas ir neramumas apima juos, kada ima blaškytis iš vieno kraštutinumo į kitą. Dar jaunystėje jie sunkiai surasdavo pusiausvyrą tarp švelnumo ir ryžtingumo. Vykdydami savo pareigas, jie atranda save ir tampa nuostabiais žmonėmis, su kuriais susipažinti – laimė.

Skorpionų-2 žmonių meilė dažnai perauga į maniją, į pasirinktą idėją, ir tada jie ima reikalauti iš savo partnerio tiesiog tobulumo. Tačiau už tai turi ką nors mainais atiduoti: jų energija ir magnetizmas, pritraukiantis meistriškumas, paremtas intuicija, ir begalinė ištikimybė išrinktajam padeda sukurti tvirtus pamatus ilgiems ir tvirtiems santykiams.

Jie jausmingi ir stiprūs, ir su jų meile pokštauti nevalia. Kai tik apsisprendžia, nieko nelaukdami pasiūlo santuoką. Meilė ir draugystė jiems reikalingi dėl jaudulingo sekso ir tvirtos draugystės. Kaip tėvai, jie mėgaujasi savo vaikų laimėjimai nuo pat gimimo iki brandos ir dažnai tampa tikrais draugais savo suaugusiems vaikams.

Skorpionų – 2 neigiamos savybės: skepticizmas, savikritikos stoka, užsispyrimas. Dvejetukas papildomai suteikia neryžtingumo, nervingumo, baikštumo.

Laimingų skaičių eilutė: 2, 10, 17.

ŠAULYS – 2 “GERAŠIRDIS MAESTRO”

Šaulių – 2 teigiamos savybės: stropumas, kantrumas, vaizduotė, novatoriškumas. Dvejetukas papildomai suteikia intuicijos, atvirumo, paslaugumo, žavumo.

Šauliai – 2 labai aistringi ir ekspansyvūs. Mėgsta pokštauti, tačiau jeigu aplinkiniai nesureaguoja, jaučiasi nejaukiai. Atviri ir pažeidžiami, dažnai kenčia nusivylimą. Tokia jų reakcija paaiškinama tuo, jog jie gerokai jautresni negu kitų vibracijų Šauliai. Nuodinga frazė gali jiems sukelti depresiją, tačiau ji ilgai nesitęsia: jie tokie patrauklūs ir geri, kad daugybė draugų neleidžia ilgai apverkti savęs. Nusivylę gyvenimu, pasitraukia iš visuomeninės veiklos ir užsidaro savyje.

Šauliai – 2 labai impulsyvūs, nemėgsta nuobodžių ir monotoniškų darbų, todėl dažnai keičia darbovietes. Juos mielai į darbą priima darbdaviai, nes negali atsispirti jų skleidžiamoms malonioms vibracijoms.

Neišgydomi romantikai. Tas bruožas dažnai pasireiškia kūryboje. Savo jausmus išlieja prie fortepijono ar molberto. Būgštauja nepažįstamų būryje. Netgi artimiausiems draugams kartais neparodo nupieštų kandžių karikatūrų ir neskambina Šopeno. Viskas priklauso nuo nuotaikos. Artistiškumas – vienas iš jų būdo bruožų. Gali papasakoti svečiams nuostabiausių istorijų, pavyzdžiui, kaip spaudė serbentų sultis buitine mašinėle. Nebūtų jie pasakotojai, jeigu tos istorijos nepagražintų spalvingomis detalėmis. Paklausti, kam buvo reikalingos tos sultys, su humoru atsakė, kad vynui gaminti, o ne parduoti. Paprastai po tokios “įžangos” jie pereina prie pasakojimo apie tai, koks dabar darosi žiaurus pasaulis. Jie įsitikinę, jog daugelis galėtų ką nors papasakoti. Ir staiga pakeičia pokalbio temą-pasakoja, jog labai norėtų tapti senovės keliautojais, kurie pragyvena iš savo dainų atlikimo.

Šauliai – 2 filosofiškai sentimentalūs ir moka su užuojauta klausytis pašalinių žmonių, išliejančių jiems savo nuoskaudas. Juos užburia svetimi likimai – būtų nieko prieš kartu patirti gyvenimo skriaudas su pašnekovais. Ir vėl perima vadovavimą į savo rankas – ima aiškinti apie peizažo įtaką vietiniams gyventojams.

Gyvenimą mylintys šios vibracijos žmonės pajunta nuotaikos pablogėjimą, kai negali ko nors įvykdyti. Todėl jiems reikalinga draugiška parama-ne tiek dėl balanso, kiek dėl balasto.

Šie žmonės, turėdami gyvą vaizduotę ir pažeidžiamą sielą, tampa puikiais aktoriais, dailininkais, filosofais, fotografais, muzikantais bei poetais. Jie mistikai, tiki žmonių reinkarnacija bei netradicinės medicinos laimėjimais. Didvyriškai kovoja dėl to, kuo tiki, o dėl Ugnies stichijos (Šauliai jai priklauso) tampa lyderiais. Jie pašaukti rodyti pasauliui lyrišką gyvenimo pusę, o duomenų tam turi: yra subtilūs, žavūs, patrauklūs, stilingi, gerų manierų.

Šaulių dosnumas ir Dvejetukų ekonomiškumas paskatina šiuos žmones impulsyviai švaistyti pinigus, o po kelių minučių gailėtis. Todėl namų buhalteriją reikėtų pavesti sutuoktiniui ar kitiems šeimos nariams.

Šauliai – 2 meilėje ieško žmogaus, kuris įtiktų jų savimeilei, gerbtų individualumą, paguostų nusiminimo minutėmis. Yra sekso eksperimentatoriai, o “dvejetuko” veikimas įpareigoja tenkinti aplinkinių poreikius, todėl šeimyninis gyvenimas tampa sėkmingas, jei su sutuoktiniu sieja bendri interesai ir tikslai.

Šaulių-2 neigiami bruožai: nedrausmingumas, įžūlumas. Dvejetukas papildomai suteikia nepastovumo, nervingumo, lėtapėdiškumo.

Laimingų skaičių eilė: 2, 14, 21.

OŽIARAGIS – 2 “AMBICINGAS TARPININKAS”

Ožiaragių – 2 teigiamos savybės: patikimumas, organizuotumas, dosnumas, ambicingumas. Dvejetukas papildomai suteikia taktiškumo, gerumo, sąžiningumo, paslaugumo.

Dauguma Ožiaragių iš pirmo žvilgsnio atrodo šalti ir abejingi. Skaičius “du”, susietas su Mėnuliu, šiek tiek pakoreguoja nusistovėjusį būdą, suteikia papildomo seksualumo, kurio dalelė lyg dūmelis nuolat tvyro jų akyse. Po išviršinio abejingumo kauke jų sieloje kunkuliuoja aistrų okeanas. Savo aistras atveria tik patikimiausiems išrinktiesiems.

Šios vibracijos atstovus traukia tik pačios atsakingiausios pareigos. Kad ir kokioje srityje darbuojasi, visur pasireiškia kaip tikri profesionalai, kurių negali paveikti nei asmeniniai išgyvenimai, nei visuomeninės audros. Turi mažiausiai du “aš”. Tai visiškai nereiškia, jog jie dvilypiai. Jų darbotvarkėje ypač daug klausimų, kuriuos išmano tik jie vieni. Su šypsena atranda reikiamus dokumentus tarp kalno popierių ant savo darbo stalo.

Darbingi ir jautrūs aplinkinių poreikiams, šie žmonės nebijo jokios sunkios naštos, net jei tai būtų jiems nenaudinga. Išdidžiai laukia atlygio tokia pat moneta už savo darbus ar paslaugas ir nustemba, kad ne visi žaidžia laikydamiesi tų pačių taisyklių. Moralinės žaizdos labai ilgai gyja, jas išsilaižo tik vienumoje.

Šokinėdami per kelis laiptelius, Ožiaragiai – 2 atvyksta į numatytą susitikimo vietą anksčiau už visus – trokšta išsiaiškinti, kas kam priklauso. Kad ir kokius postus užima, nesijaučia stambia figūra. Save laiko sveikos nuovokos žmonėmis, sugebančiais susikoncentruoti į bendrus tikslus.

“Elkis teisingai” – tai ne paprastas lozungas, o jų veiklos gairės. Užsispyrę ieško geriausio veiklos varianto, o tokio neradę, rūpinasi, kad jų artimieji nenukentėtų. Jau rašėme, jog jie turi kelis “aš”, todėl blaškosi neapsisprendimų jūroje. Vis dėlto turi nuostabią intuiciją ir meistriškai derisi su konkurentais. Svajoja apie didelius pinigus, tačiau dar labiau trokšta profesinių Įgūdžių pripažinimo. Gana dažnai keičia darbus, nes svyruoja tarp kontoros ir kūrybinės profesijos. Todėl tarp jų yra nuostabių archeologų, istorikų, medikų, sportininkų, valstybės vyrų.

Kitą grupę sudaro aktoriai, dailininkai, dainininkai, fotografai, kompozitoriai, rašytojai bei žurnalistai.

Ožiaragiai – 2 lengvai valdo savo pavaldinius ir sudaro jiems visas darbo sąlygas. Mainais už tai reikalauja sąžiningo darbo, nurodymų vykdymo ir pagarbos. Nujaučia piniginius ar kitus apdovanojimus ir iš anksto žino, ar yra įtraukti į sąrašus.

Šios vibracijos žmonėms pakanka surinktų faktų ir logikos, kad teisingai nuspėtų įvairias tendencijas bei darbo rezultatus. Tačiau savo pranašystėmis pasidalija tik su artimiausiais žmonėmis. Nuramina pavaldinius gerais žodžiais bei viena kita šimtine litų ir neprašo jokių paaiškinimų. Mano, jog draugai ir giminaičiai turi užsidirbti patys.

Kad šie žmonės nekristų dvasia, patartina nuolat keisti įprastinę aplinką ir ne rečiau kaip kartą per mėnesį numatyti iškrovos dieną. Tada turi tik ilsėtis ir jokiais darbais neužsiimti. Tik nedaugelis žino, kad po Ožiaragio – 2 kietu kiautu slepiasi romantiška asmenybė. Jie nuolat ieško nuostabaus princo ar karalaičio – bendraminčių, išsilavinusių asmenybių. Tik tada atsiranda plyšelis jų sieloje. Netgi po vienkartinių ir nepavykusių ryšių nepraranda vilties, tiki, jog greitai atvyks jų vienintelis.

Santuoka-tai taip pat partnerystė, o ji paprastai prasideda sporto salėje ar biure. Kadangi labai daug laiko praleidžia darbe, todėl priversti derinti asmeninį gyvenimą su profesine veikla. Žinoma, jie tų sąvokų neskiria, todėl patartina neužmiršti užrakinti kontoros durų ir tik tada nukauti meilės partnerį ant raudonmedžio rašomojo stalo.

Ožiaragių – 2 neigiamos savybės: polinkis persidirbti, fatališkumas, kandumas. Dvejetukas papildomai suteikia permainų, susierzinimo, baikštumo.

Laimingų skaičių eilutė: 2, 21, 35.

VANDENIS – 2 “SANTŪRUS ARISTOKRATAS”

Vandenių – 2 teigiamos savybės: ryžtingumas, atidumas, dosnumas, gražbylystė. Dvejetukas papildomai suteikia kantrumo, rūpestingumo, bendradarbiavimo, įtaigumo.

Šios vibracijos žmonės nervingi ir labiau emocingi, negu kiti Vandeniai, rūpinasi savo saugumu. Jų širdys, tarytum gražiausios gėlės, laukia, kada jas praskleis nusipelnęs to tyrėjas. Yra visada dėmesio centre, juos supa bičiuliai, ir mažai kas nutuokia, jog giliai širdyse juos kankina įvairiausios baimės, o viena iš jų – vienatvės baimė. Lengvai susibičiuliauja, tačiau tuos santykius nukreipti meilės link jiems labai sunku. Ir net jeigu daugeliui simpatizuoja, tai dar nereiškia, jog tai tikroji meilė.

Vandeniai – 2 turi tvirtus įsitikinimus, o dvasinės energijos galia padaro juos patrauklesnius. Žodžiai ir veiksmai beveik nenuspėjami. Pasirenka darbus, kuriems skiria visas savo jėgas, labai domisi gyvenimo įvykiais. Paprastai šios vibracijos žmonės pasirenka gana keistus potraukius ir tampa jų tikrais ekspertais.

Kada šie žmonės koncerte pasirodė su barškalais, suprato, jog jų asmenybė susidvejinus. Iškilo klausimas, ar taip būna ir kitiems? Vėliau, klajodami universiteto koridoriais, stebėjosi: nejaugi viskas aplinkui suderinta skirtingomis bangomis? Toks pojūtis stabdė jų progresą, kol galų gale jie suprato: būtent jie patys yra keistuoliai. Per daug tuo rūpintis nereikėtų, viskas glūdi jų prote bei mąstysenoje. Reikėtų pasirinkti vieną priimtiniausią idėją ir ją vystyti. Kartais užsispiria ir tą panaudoja, kad paslėptų savo drovumą ir išloštų šiek tiek laiko ar atitolintų sprendimo priėmimą. Jautrūs iki ašarų, tačiau tai reikėtų nugalėti. Sėdėti vietoje dar pavojingiau: atsiranda gudruolių, kurie priverčia juos blaškytis, daryti pakeitimų, kurių taip norėjo išvengti.

Vandenius – 2 plėšo giliai širdyje paslėptas garbės troškimo jausmas. Tvirtai žino, kaip reikėtų veikti, tačiau bijo tiesiai apie tai pasakyti – reikalas gali pasibaigti skandalu. Be to, nežinia kuo tada gali pavirsti jų gyvenimas. Lėtumas – ne toks jau blogas bruožas, tačiau jis gali sutrukdyti vystytis ir padaryti juos storaodžiu. Kai kas apkaltina juos per dideliu originalumu, o ištikrųjų jie vadovaujasi tik intuicija.

Pinigai – ne šios vibracijos žmonių laimikis. Vargu ar atsisakytų privilegijų ir gero uždarbio, tačiau patartina iš pradžių perskaityti sudaromą kontraktą ir įsitikinti, ar jų pavardė įrašyta sąrašo viršuje. Nesvajoja apie šlovę, tačiau yra linkę pademonstruoti savo kūrybinius sugebėjimus. Ne veltui dauguma jų pasirenka aktoriaus, fotografo, žurnalisto profesijas. Laisvalaikiu gali kurti muziką.

Pagyrimai jiems suteikia pasitenkinimo ir didina jų entuziazmą, taigi jeigu nusprendžia dirbti vieni, nereikėtų vengti tokių žmonių, kuriems nebereikšmiai jų pasiekimai. Todėl tinkamiausios profesijos bei užsiėmimai būtų medžiagos apie istorinius įvykius rinkimas, numerologijos tyrinėjimas, įvairių kartotekų sudarymas. Tai kaip tik jiems tinkantys individualūs darbai. Geriausius draugus susiranda darbo dėka, tačiau ne monotoniško, o kūrybinio ir naudingo žmonėms.

Vandeniai – 2, būdami daugiaplaniai, neturi išbarstyti savo jėgų, nors nuolat ieško tobulėjimo kelių. Jie juk savo darbo autoritetai! Ten, kur jie veržiasi, ne visada šviečia prožektoriai, nors jiems patinka jų šiluma. Pusiausvyrą išlaikyti nėra lengva, o jie linkę į kraštutinumus – svyruoja nuo abejonių iki begalinio pasitikėjimo. Asmeniniuose ir profesionaliniuose darbuose skrydžiai keičia kritimus. Vis dėlto reikėtų siekti pusiausvyros, nes kitais atvejais gresia darboholiko arba išprotėjusio dailininko likimas.

Šios vibracijos žmonės nevengia santuokos: norėtų turėti klausytoją, pašnekovą ir vienmintį. Tačiau dar labiau trokšta laisvės, be to, netiki, jog sugebės atrasti giminišką sielą. Patartina nesibaiminti: kandidatų į sutuoktinius magnetizmas bei dvasinės vibracijos padės juos surasti.

Namai – vieta, kur Vandeniai – 2 atstato jėgas ir mėgaujasi ramybe. Seksas nėra priežastis, kodėl jie tuokiasi, tačiau tiesą sakant, būtent meilė paskatina tam žingsniui.

Vandenių – 2 neigiamos savybės: skandalingumas, radikalumas, uždarumas. Dvejetukas papildomai suteikia susierzinimo, baikštumo, įkyrumo.

Laimingų skaičių eilutė: 2, 31, 49.

ŽUVYS – 2 “PASLAPTINGAS KOORDINATORIUS”

Žuvų – 2 teigiamos savybės: įkvėptumas, susikaupimas, geraširdiškumas, jautrumas. Dvejetukas papildomai suteikia diplomatiškumo, garbingumo, paslaptingumo, kantrumo.

Jeigu vaistinėje būtų parduodami rožiniai akiniai, per minutę išsirikiuotų Žuvų – 2 eilutė. Kiekvienas iš jų rankose spaustų itin jiems brangų receptą, duodantį laimingą gyvenimą – tokioms pažeidžiamoms asmenybėms tikrovę būtina perfiltruoti. Bijo tikro gyvenimo realijų, paprastai bando nutolti nuo sumaišties, visokių blogybių ir pasineria i savąjį-be abejonės, visiškai nepavojingą ir rožinių spalvų. Todėl jiems reikalingi keliavedžiai – draugai, broliai, seserys – bet kas, kurie vestų šio pasaulio siūbuojančiais keliais. Kitais atvejais – jie lengvas grobis, pavyzdžiui, vietiniams Jehovos liudytojams ar netgi buitinių prietaisų platintojams, nes jie niekada neatsisako pagelbėti kenčiantiems bei bėdų prispaus-tiems žmonėms. Dėl kitų nelaimių jaučia beveik fizinę kančią.

Žuvų – 2 žmonės idealistai, yra lakios vaizduotės, ištobulėję ir labai kultūringi. Paprastai užsiima savišvieta, puikiai išmano visus įvykius, mėgsta muziką ir meną. Dažniausiai groja kokiu nors instrumentu ir, jeigu netampa profesionalais, tai tik dėl Žuvims būdingo nepasitikėjimo savimi. Jiems reikalingas bendradarbių užnugaris. Tada tikrai gali daug ko pasiekti.

Žuvys – 2 nuostabiai moka saugoti savus įsitikinimus ir taip mikliai keičia pokalbio temas, kad tik po kelių valandų pašnekovai susigaudo, jog šios vibracijos žmonės neatsakė nė į vieną asmeninį klausimą. Jeigu grubus ir netašytas klientas atkakliai spaudžia, jie pasinaudoja vienu mėgstamu triuku – dingsta. Netgi artimiausieji žino, kad šią taktiką jie perprato idealiai. Jų atsakiklyje susikaupia daugybė sunerimusių klientų pranešimų ar klausimų, o šie slapukai užsiima mėgstamais darbais, linksminasi ir keičia mobiliuosius telefonus.

Šios vibracijos žmonės paslaptingi, romantiški, siekia viską paliesti, pačiupinėti, vertina technikos naujoves. Jiems būtina informacija, nori žinoti, kas vyksta užkulisiuose ir pagrindinėje scenoje. Trokšta ne vien tiesos, bet ir smulkmenų.

Kūrybingi ir kalbūs šiandien, rytoj be jokios akivaizdžios priežasties tampa tylūs stebėtojai. Daugialypiai, plepūs, sugyvena su rimtais varžovais. Kai kas nusistebi, jog jie pasikeitė, tačiau paprasčiausiai jie pasirinko naują vaidmenį ir propaguoja kitokią nuomonę. Kadangi skoniai keičiasi nuolat, nereikėtų to demonstruoti aplinkiniams -ne visi gali tai teisingai suprasti.

Žuvims – 2 “daryti” pinigus – tas pat, kaip burti. Kita vertus, jų poreikiai nedideli. Mano, jog būtina turėti šiek tiek santaupų nelaimės atveju. Nori dirbti tiktai tada, kai pritrūksta pinigų, tačiau jaučia, jog toks kelias nėra progresyvus. Jeigu veikla nesuteikia galimybių kurti ir turėti laisvą darbo grafiką, greičiausiai pakeičia ją. Patinka mediko, dailininko, aktoriaus, režisieriaus, kompozitoriaus darbas. Dvasinius polėkius patenkina tapę kosmonautais ar lakūnais. Turi paranormalių savybių, sugeba parašyti stulbinančius trilerius su mistikos elementais. Be to, reikalingi asmeniniai kontaktai, kad išliktų aukštumoje. Darbai nelieka nepastebėti. Garsūs jie ar ne, žmonės žino jų pavardes.

Žuvys – 2 turi stiprią valią, tačiau dažnai pasiduoda svetimų kaprizams. Todėl patartina naudotis savo žavesiu ir ugdyti diplomatines savybes, kad visi tiesiogiai suprastų jų žodžių esmę. Turi nuostabų humoro jausmą ir intuiciją, todėl su jais malonu bendrauti. Apmaudą sukelia tiktai jų nepastovumas ir netikėti dingimai, todėl reikėtų perspėti aplinkinius, kada išsiruošia į didžiuosius žygius.

Šios vibracijos žmonės subtilūs meilėje. Jų nuotaikos dažnai persiduoda ir partneriams. Sunku mylėti, nes nori asmeninės laisvės, įdėmaus meilės objekto dėmesio, kuriam galėtų atiduoti aistringas glamones. Vargu ar gyvenime būna tokių idealių partnerių.

Rimčiausi išbandymai tenka tada, kada intymiuose santykiuose reikia atskirti fantazijas nuo realybės. Tikrai meilei neužtenka vien dvasinių vibracijų. Bet kokios, netgi mažiausios, abejonės tuojau pat gali pakenkti subtiliems ryšiams. Kaip jiems išmušti iš galvos nuomonę, jog tik atvirumas – vienintelis būdas sukurti šeimą?

Žuvų – 2 neigiamos savybės: polinkis į kraštutinumus, ciniškumas, nepaslankumas. Dvejetukas papildomai suteikia neramumo, užgaulumo, polinkį ginčytis.

Laimingų skaičių eilutė: 2, 14, 16.

numerologija (burtų ratas)