numerologijos būrimo puslapis

Charakteris pagal gimimo dieną

Gimimo dienos skaičius, kaip ir dauguma kitų skaičių žmogaus gyvenime numerologijoje turi tam tikrą reikšmę. Tikriausiai jau žinote, jog šis skaičius naudojamas jūsų gyvenimo kelio ir likimo skaičiams apskaičiuoti (Gimimo dienos skaičius pridedamas prie mėnesio ir metų skaičių, kad gautumėte savo asmeninį metų skaičių), tačiau šį kartą norime paanalizuoti būtent gimimo dienos skaičių (mėnesio dieną) kuri gali suteikti tam tikrų įžvalgų apie žmogaus charakterį.

Gyvenime nemaža dalis žmonių turi iš ties didelį sėkmės potencialą, tačiau turi atrasti tinkamą kryptį save realizuoti. Čia lemiamą svarbą turi paties žmogaus charakteris bei noras atrasti savo gyvenimo kelią. Tai padaryti padeda įvairūs numerologijos paskaičiavimai, tarp kurių ir gimimo dienos skaičiaus reikšmė.

Gimimo diena 1

Stiprios valios, nepriklausomas. Tokie žmonės turi tvirtą charakterį, atkaklūs, pasiliki tik savimi, komunikabilūs, turi išradėjo talentą, intelektualus, originaliai mąstantys. Tai įvairaus lygio vadovai. Žmonės tiesmuki, labai ambicingi, šiurkštūs ir netgi žiaurūs, todėl įsigyja daug priešų. Savo užsispyrimo dėka pasiekia aukščiausios valdžios viršūnes. Turi gerokai neigiamybių. Jie egocentriški, save laiko vos ne žemės bamba. Darydami kažkam gero, būtinai laukia pompastiškų padėkų. Kartais jie visiškai abejingi kitų žmonių jausmams. Mėgsta save laikyti bet kokios padėties šeimininku. Gimusiems pirmąją mėnesio dieną rekomenduotina užsiimti sportu. Geriausiai tinka gimnastika, tenisas, aerobika. Smegenis pramankštinti padeda šachmatai. Žmonės jausmingi, tačiau mažai domisi partnerio jausmais. Santuokoje gyvena tik su tais, kurie sąmoningai jiems paklūsta. Kadangi pirmąją mėnesio dieną gimusieji labai emocingi, tai jie nekreipia dėmesio į savo fizinę būklę. Todėl gana dažnai suserga diabetu, skrandžio ir virškinamojo trakto ligomis.

Gimimo diena 2

Tokie žmonės jausmingi, romantiški, trokštantys bendrauti su kitais, pasitikintys, nekonfliktuojantys, turintys turtinga vaizduotę. Vyrauja protas. Fiziškai nestiprūs, todėl vengia fizinio darbo. Labai diplomatiški ir gali spręsti bet kokius pašalinius ginčus. Gyvenimą priima tokį, koks jis yra. Nemėgsta intrigų, savo pažiūras gina nepakeldami balso, tačiau stengiasi nepasiduoti. Antrą dieną gimusius labai traukia ramus šeimyninis gyvenimas, domisi naujomis idėjomis, paranormaliais reiškiniais, joga, meditacija, myli gamtą. Psichiškai nepastovūs, greitai puola į neviltį, suserga depresija, pasiduoda fiziniam spaudimui. Jiems labai reikalingas partneris, kuris galėtų moraliai paremti. Turi pluoštą neigiamų savybių. Susinervinę įpuola į emocijų jūrą, išsako daug dalykų, dėl kurių vėliau gailisi. Labai žeidžia kitų neteisingi samprotavimai apie juos. Depresijos metu tampa energiniais vampyrais. Linkę į smulkmenas, pamiršdami apie pagrindinius dalykus. Pedantiški. Visą gyvenimą ieško auksinio viduriuko. Nėra labai seksualūs, todėl ieško panašaus temperamento partnerio. Kartais būna perdaug reiklūs savo sutuoktiniams ir tokia būsena juos labai erzina. Kita problema – baimė prarasti partnerį

Gimimo diena 3

Tai gyvi, emocingi, simpatiški, pilni optimizmo, komunikabilūs, o kartais agresyvūs žmonės. Bendraujant su jais, būtina suklusti ir apgalvotai elgtis. Jų jausmai kaip tos jūros bangos mėto į visas puses. Mėgsta pobūvius, vakarėlius, kuriuose galima į valias paplepėti su draugais. Mėgsta kandų humorą, įkąsti aplinkiniams, tačiau nesupyksta, jeigu ir tie išradingai atsikerta. Jie tiesiog gyvena ir džiaugiasi gyvenimu. Visada apsupti gerbėjų. Šios dienos žmonės nelaužo sau galvos pasaulinėmis problemomis, tikėdami, kad gyvenimas sustatys viską į savo vietas. Jie optimistai, linkę pastebėti tai, kas jiems patinka arba sukelia teigiamas emocijas. Labai moka prisitaikyti prie bet kokių situacijų, bandydami iš gyvenimo pasiimti kuo daugiau malonumų. Labai mėgsta keliauti, užsiima mistika ir okultiniais mokslais; gali turėti ekstrasensinių savybių. Neigiama savybė – energijos iššvaistymas keliems darbams vienu metu, daro juos išsiblaškiusius. Būdami lengvabūdžiai, jie dažnai leidžia sau apkalbėti kitus, išduoda patikėtas paslaptis ir todėl įsigyja priešų. Trečią mėnesio dieną gimusiems reikalingas mėgstantis bendrauti partneris. Jam tenka susitaikyti su klausytojo vaidmeniu. Šeimoje neprieraišūs.

Gimimo diena 4

Tai didelę atsakomybę jaučiantys žmones. Jie proto galios atstovai, labai gabūs mokslams, turintys tvirtą požiūrį į daiktų tvarką. Jie niekada nesiblaško į šalis ir turbūt dėl to reiklus ne tik sau, bet ir kitiems. Todėl kartais sukelia tam tikras komplikacijas. Jie nėra karštakošiai, todėl retai konfliktuoja. Gyvena monotonišką gyvenimą, praktiški ir atkaklūs. Kova už išgyvenimą turi jiems ypatingą reikšmę. Darboholikai, gali dirbti monotonišką ir kruopštų darbą net po 12 valandų per dieną. Realistai ir mažais žingsneliais artinasi prie numatytų tikslų. Tą daryti gali ištisą gyvenimą. Turi trūkumų. Laikas nuo laiko įpuola į melancholiją ir baimę dėl ateities. Juos spaudžia per didelis atsakomybės jausmas. Turtas jiems turi ypač didelės reikšmės. Tos dienos žmonės paprastai įsimyli gyvenime tik vieną kartą ir būna ištikimi. Kadangi dažnai užvaldo pesimizmas, su jais sunku bendrauti. Jų sutuoktinis turi būtinai juos paremti.

Gimimo diena 5

Tai nenuilstantys ir žingeidūs pasaulio studijuotojai. Jie veiklūs ir moka daryti pinigus, labai energingi, guvaus proto, nuolatos ieškantys kelių, kaip praturtėti. Labai komunikabilūs – nori bendrauti su viso pasaulio žmonėmis. Mėgsta keliauti, nuostabiai jaučiasi bet kokioje kompanijoje. Labai gestikuliuojantys ir reiškiantys jausmus veido mimika. Gali sėkmingai bendrauti su žmonėmis, visai nežinančiais jų kalbos. Turi telepatijos dovaną, be vargo gaudo svetimas mintis. Tos dienos žmonės turi mokslinio mąstymo protą. Jie nepasitiki niekuo, kol nepačiupinėja ar neįsitikina faktų tikrumu. Nuo jų sklinda magnetinės bangos, todėl aplinkiniai neatsilaiko jų kerams. Mėgsta daug kalbėti, girtis – gali pasakoti savo nuotykius ištisas valandas. Žmonės – nenuspėjami. Jie gali išeiti į parduotuvę ir nuėję nežinoti, ko atėję. Jie persmelkti meile pinigams, todėl ir sukūrę šeimą, nesibodi užsiiminėti net prostitucija – būdu pasipelnyti. Pajutę, kad partneris negali aprūpinti pinigais, jie dažnai nutraukia santuoką ir ieško naujų pelningų partnerių. Viena iš blogybių yra ta, kad nebaigę vieno darbo jie griebiasi kito, puola į naujus įspūdžius. Penketukai turi nuostabią savybę greitai atsigauti po nesėkmių, netekčių ar katastrofų, nes jų gyvenimas pilnas rizikos.

Gimimo diena 6

Pagrindinis bruožas – atsakomybės jausmas. Iš prigimties romantikai ir idealistai. Jų gyvenimas – emocijų kunkuliavimas. Jie stengiasi tapti bet kokios bendruomenės nariais: darbo kolektyvo, šeimos klano, kaimo ar miesto bendruomenės, valstybės lygio draugijos, visos žmonijos nariais. Intuityviai jaučia tos grupės, kuriai priklauso, poreikius, turi gerai išvystytą šeštąjį jausmą. Tačiau šalia to jie sugeba matyti visą vaizdą. Labai stiprus teisybės jausmas ir todėl stengiasi, kad kiekvienas būtų išgirstas ir suprastas. Jie labai atidūs kitų problemoms ir bėdoms. Niekada nekaltina kitų. Šeštos dienos žmonės trokšta gyventi su visais harmoningai. Turi savitą skonį valgiui ir gėrimams, jausmingiems paveikslams ir gerai muzikai. Mėgsta nešioti seksualiai atrodančius drabužius. Praktikuoja jogą ir meditaciją. Negatyvūs šios dienos žmonės siekia patenkinti tik savus poreikius, stengiasi būti visur pirmi, nori gauti už darbą didesnį negu kitų savo kolegų užmokestį. Visada pabrėžia savo išskirtinumą. Kartais tos dienos žmonės pasidaro labai jautrūs ir pajutę užgaulę tampa kerštingi. Nepamiršta skriaudų. Šešiukės turi daug magnetizmo, yra patrauklios ir seksualios. Grožio jausmas padeda pasirinkti mylimą gyvenimo draugą. Sutuoktinį renkasi nekreipdami dėmesio į jo turtingumą. Šeimyninis gyvenimas užima labai svarbią vietą jų gyvenime.

Gimimo diena 7

Tai mąslūs žmonės, norintys pažinti visą pasaulį. Jie ne materialistai, tačiau pinigų prasimano. Žmonės rimti, stengiasi įsigilinti į visa ko esmę. Mėgsta analizuoti būties lygyje. Turi išvystytą intuiciją, intelektą ir daugybę gabumų. Labai jautrūs. Gyvenimo kredo – gyventi pagal širdies paliepimą. Žmonės filosofai, linkę dvasiškai tobulėti, kartais pasineria į svajones. Labai punktualūs, madingai rengiasi, todėl iš savo pavaldinių reikalauja tvarkingumo. Mėgsta medituoti, miške vaikščioti, studijuoja okultinius mokslus. Domisi baletu, tenisu, plaukimu. Negatyvūs žmonės dažnai patys ieško priežasčių nerimui kelti, jaučia diskomfortą. Jų galvoje visą laiką vyksta scenarijus kas, jeigu… Negatyvios mintys iššaukia įvairius nemalonumus. Nepastovūs, nuolat nerimstantys, todėl ir santuoka netvirta. Dažnai keičia partnerius. Jie labai pažeidžiami, reikia partnerio, kuris apdairiai suprastų jų jausmus.

Gimimo diena 8

Žmonės – su kūrybine dovana ir stipriais jausmais, gerais organizaciniais gabumais. Garbėtroškos. Jie dvilypiai žmonės, todėl jų elgesį nuspėti labai sudėtinga. Dėl to jie dažnai pasijunta nesuprasti. Šių žmonių dvilypumas pasireiškia tiek dvasiniais, tiek materialiniais aspektais. Jeigu į pirmą vietą iškelia materialinį aspektą, tai sulaukia didelio pasisekimo. Jeigu dvasinį – gali tapti visiškais beturčiais. Jų gyvenimas – ištisa kova už egzistenciją, ypač finansiniuose reikaluose. Tai stiprios asmenybės. Valdžia jiems nesusuka galvos – atvirkščiai, jie tada jaučia didžiulės atsakomybės naštą. Aštuonetuko vibracijos suteikia tokiems žmonėms jų interesų žemiškumą. Visų dažniausiai jų gyvenimo tikslas yra materialinių gėrybių kūrimas ir kaupimas. Didžiulę reikšmę turi brangūs drabužiai, paskutinės markės automobilis, sudėtinga aparatūra. Ir kiek jie turto beturėtų, vis tiek būna maža. Todėl jiems reikėtų prisiminti ir apie dvasinį gyvenimą. Kartais jų pagyros, nuolatiniai nurodinėjimai, akivaizdus savo vertybių demonstravimas, sukelia neigiamą aplinkinių reakciją. Siekdami tikslo, nesiskaito su jokiomis priemonėmis, naudoja melą, papirkimus ir kitus negarbingus būdus. Meilėje tą dieną gimusių sutuoktinis turi būti pilnavertis partneris versle, patikimas gyvenimo palydovas.

Gimimo diena 9

Šią dieną gimę žmonės apdovanoti potraukiu žinioms ir filosofiniams pamąstymams. Jie altruistai, besisielojantys dėl žmonių nelaimių bei įvairių neteisybių. Žmonės ambicingi, turi vadovo gyslelę, nemėgsta kam nors paklusti. Mėgsta laisvę. Lengvai atleidžia skriaudas ir nesugeba ilgai pykti. Didžiulį dėmesį kreipia į savęs tobulinimą, ypač dvasinį. Būdami nepriekaištingo intelektualinio lygio, jie nepraleidžia progos padiskutuoti bet kokiomis temomis. Seka tarptautinius įvykius ir turi savitą požiūrį į politiką. Devynetukai kartais būna giliai religingi. Tokia savybė teikia jiems tam tikrų privalumų, pritraukia kitų dėmesį. Mėgsta medituoti, studijuoti įvairias pasaulio tradicijas. Neignoruoja nė vienos religinės pakraipos. Apdovanoti meniniu skoniu ir muzikiniais gabumais. Daugelis jų moka groti keliais muzikiniais instrumentais. Tą dieną gimę turi ir gana daug neigiamybių. Gali tapti šiurkštūs, nekantrūs, nepakęsti jokių pamokymų. Tokie žmonės labai konservatyvūs ir laikosi senovinių vertybių, liečiančių pažiūras bei elgesį. Toks puritonizmas gali jiems sukelti nemažai nepatogumų. Kartais jie pradeda save laikyti idiotais, jaučia nepilnavertiškumo jausmą. Todėl reikėtų išmokti nekreipti dėmesio į mažmožius, nes visko aprėpti tikrai neįmanoma.

Gimimo diena 10

Tą dieną pasaulį išvydę žmonės nepriklausomi, tiesiantys kelią į gyvenimą be kitų pagalbos. Jie emocingi mąstytojai, nepakenčiantys, kai į jų reikalus kas nors kišasi. Ä® dienos skaičių įeinantis nulis parodo ne tik norą lyderiauti, bet ir pasidalinti su kitais savo žiniomis. Taip pat nulis daro įtaką asmenybės formavimuisi ir sustiprina visas vienetuko savybes. Todėl tokie žmonės sugeba apsisaugoti nuo kitų ne vien fizine prasme, bet ir emocine. Atsidūrę sunkiose situacijose, jie tuojau pat pajaučia minkštinantį nulio efektą. Gimę dešimtąją dieną energingi, myli gyvenimą, gudrūs ir drąsūs. Jie supranta kitus ir žino, kaip jiems padėti. Turi savybę pirmauti bet kokioje veikloje, geri politikai. Išdidūs. Vengia skolintis, drovisi paprašyti kitų pagalbos. Iš negatyvių veiksnių paminėtinas nepakankamas atkaklumas, siekiant tikslų; galbūt iškyla abejonės dėl savo galimybių. Aktyvūs periodai keičiasi su apatija ir tingėjimu. Kai užvaldo melancholija, nustoja gerbti netgi save. Šią dieną gimusiems reikia susirasti linksmą ir gyvenimą mylintį partnerį, kuris galėtų išvaduoti juos iš vidinių išgyvenimų. Tuo pačiu jų išrinktasis turi išsiskirti nepriekaištingu intelektu, mokėti palaikyti pašnekesį bet kokiomis gyvenimo temomis. Intymiame gyvenime jie moka slėpti savo jausmus, tačiau sutikę tinkamą gyvenimo draugą, atsiskleidžia visiškai.

Gimimo diena 11

Tą dieną gimusius veikia 1, 2 ir 11 vibracijos (11 = 1 + 1 = 2). Žmonės turi turtingą intuiciją ir tvirtą norą daryti įtaką aplinkiniams. Jie visiškai pasitiki savo vidiniu balsu ir vadovaujasi savo nujautimais. Turi aštrų protą ir turtingą vaizduotę, taip pat poetinių sugebėjimų. Tai labai jautrūs, įsimintini ir geranoriški žmonės. Tačiau jie būtinai turi kontroliuoti savo emocijas. Dienos skaičiaus vibracijos padaro žmones nemaištingus ir mylinčius taiką. Jie nenuilstamai siekia harmonijos, ypač šeimyniniuose santykiuose, laikydami namų židinį šventove. Labai intelektualūs, jų protas negali būti ramybės būsenoje ir visą laiką reikalauja naujų žinių ir idėjų. Moka atidžiai klausytis kitų ir momentaliai susiorientuoti žmonių siekiuose. Daugelis tą dieną gimusių turi ekstrasensorinių gabumų. Polinkis save analizuoti daro juos svajotojais. Pasinėrę į abstrakčių idėjų pasaulį, jie netenka savybės susikoncentruoti, tampa išsiblaškėliais, o tai kartais atveda prie nelaimingų atsitikimų. Tos dienos žmonėms būtinas daugiau žemiškas partneris, kuris nuslopintų per didelį jautrumą, ir išlygintų kilusius prieštaravimus. Ir dar, partneris turėtų būti didelio vidinio dvasingumo.

Gimimo diena 12

Šią dieną gimę žmonės turi didžiulį talentą, kuris pasireiškia visur – nuo namų virtuvės iki kūrybinės saviraiškos. Labai jautraus charakterio, turi aštrų protą ir gero tono humorą. Tai visuomenės dvasia, sugebanti palaikyti pakilią nuotaiką, palinksminti žmones įvairiomis istorijomis arba taikliais pastebėjimais. Turi didžiulį gyvenimiškos jėgos perteklių. Jų kūnas po ligų ir traumų labai greitai atsistato. Tai, dažniausiai, ekstravertai, tiesiog spinduliuojantys gyvenimo meile. Jie visą laiką užsiėmę. Užbaigę vieną darbą, griebiasi kito. Turi neišsenkančio entuziazmo krūvį. Todėl jiems labai gerai tinka žavaus pardavėjo darbas. Tą dieną gimę visada pilni idėjų ir užmojų, kurios materializavusios suteikia jiems pasisekimo ir džiaugsmo bei pasitenkinimo. Dvyliktos dienos skaičių (12 = 1 + 2 = 3) vibracijos nulemia šių žmonių nervingumą, kuris kartais perauga į kaltų paieškas. Per didelis priekabumas, smulkmeniškumas ir pedantiškas reiklumas kartais atstumia nuo jų aplinkinius. Taigi jiems patartina atsipalaiduoti, vengti naudoti laiką ir energiją smulkmenoms. Būtina išmokti sutelkti pastangas ir kūrybinius polėkius į konkretesnius dalykus. Tai juos apsaugotų nuo nekontroliuojamo energijos iššvaistymo. Asmeniniame gyvenime tų žmonių prioritetas – šeima. Todėl jų partneris taip pat turėtų siekti to paties. Santuokoje jie kartais mėgsta lyderio pozicijas užleisti partneriui.

Gimimo diena 13

Tokie žmonės socialiai orientuoti, mėgsta šeimą ir senovės tradicijas. Sugeba iki užbaigti bet kokį darbą arba pavedimą. Dirba kryptingai, tiksliai. Brangina daiktus, įžvelgdami jų konkrečias praktines savybes. Turi artistinių gabumų, kurie pasireiškia jų kasdieninėje veikloje. Mėgsta gamtą, jos tobulumą ir grožį, formas ir funkcijas. Numerologijoje skaičius 13 vadinamas karminės skolos skaičiumi. Todėl žmonės gimę tą dieną turi savas unikalias charakteristikas. Jie praeituose gyvenimuose piktnaudžiavo tinginiavimu. Todėl šiame gyvenime turi atkakliai dirbti, vykdydami bet kokias užduotis. Jų kelias pilnas kliūčių. Jie dažnai praranda pasitikėjimą savimi, matydami savo pastangų beviltiškumą. Jiems dažnai iškyla mintys mesti pradėtą darbą, įsikala, kad jie tikrai nebus pirmi. Kai kurie iš jų vėl ima piktnaudžiauti praeito gyvenimo nuodėme – ima tinginiauti ir viską neigti. Daugelis Tryliktukų yra žymūs įvairių profesijų žmonės – verslininkai, artistai, sportininkai. Raktas sėkmei – tvarka, atkaklumas ir nuolatinės pastangos. Turi daug ir negatyvių bruožų. Kartais jaučiasi nesaugūs, praleidžia puikiausias progas sublizgėti. Tokiais atvejais reikėtų tik susikaupti ir viską pradėti iš naujo. Intymiuose santykiuose gana drovūs. Todėl iniciatyvos turi imtis jų partneriai. Gresia netikėti nelaimingi atsitikimai, įvykstantys dėl jų išsiblaškymo arba lengvabūdiškumo.

Gimimo diena 14

Gimę keturioliktąją dieną mėgsta permainas, emocijas, keliones. Tai taip pat vienas iš karminių skaičių. Tokie žmonės praeituose gyvenimuose naudojosi per didele asmenine laisve, paleistuvavo. Karminė skola reikalauja nuolatos prisitaikyti prie besimainančių aplinkybių ir netikėtų atsitikimų. Gresia pavojus tapti narkotikų, alkoholio, sekso aukomis. Žmonės visą laiką turi save laikyti už apynasrio. Kuklumas ir susilaikymas – vaistai nuo šios karminės skolos. Lankstumas ir adaptacija – pagrindinės kovos ypatybės. Negalima keisti tikslų ir idealų! Žmonės turi kalbos dovaną, lengvai kontaktuoja su bendradarbiais. Jie nenustygstantys vienoje vietoje. Tokia savybė leidžia jiems lengvai mainyti užsiėmimus arba partnerius. Potraukio permainoms pasekmės gali būti negatyvios. Už tų žmonių išorinio ramumo ir netgi šaltumo slepiasi emocijų audros, kurios bangų kaskadomis daro įtaką vidinio nepastovumo būsenoms. Tos dienos žmonės – daugiaplaniai ir talentingi. Tačiau kai kurias savybes reikėtų išmesti iš jų gyvenimo praktikos. Jie taip pat sugeba būti labai darbštūs, žinoma, jeigu prieš akis būna aiškus tikslas. Gyvenimo pasisekimo raktas – pusiausvyra. Turi kai kurių trūkumų. Kartais nerangūs, inertiški ir, baimindamiesi permainų, nieko nesiima. Ä®sikibę į vieną darbą, jo nekeičia, nenorėdami naujų sunkumų. Tokiu būdu jie užkerta kelią nuostabioms galimybėms. Kartais bendraudami su žmonėmis, jie jaučiasi sukaustyti, o kitą kartą tampa perdaug tiesiaeigiai, prikalba neapgalvotų ir aštrių žodžių. Gyvenimo partneris turi turėti panašias savybes: vaikščioti į vakarėlius, dalyvauti didžiuliuose susibūrimuose, keliauti.

Gimimo diena 15

Tą dieną gimę yra namisėdos, turi nuostabių kūrybinių bei artistinių sugebėjimų; labai gabūs užsienio kalboms. Jie lyderiai, mėgstantys laisvę, nesavarankiški, veiklūs, nors ir romantiški. Labai jautraus charakterio. Kritika iš šalies juos gali labai sutrikdyti. Dėl tos priežasties daugelis draugų bei pažįstamų gali nuo jų nusigręžti. Todėl jiems patartina gyventi, laikantis savo auksinės taisyklės: aš valdau tuos, kurie patys to nori, kad juos valdytų. Skaitmens 15 vibracijos padaro žmones labai gerais patarėjais, ir kuo jie bebūtų – gydytojais ar modeliuotojais, visada padeda žmonėms. Turi iškalbos talentą. Namų aplinkoje gali diskutuoti kulinarijos temomis, nes yra puikūs valgio gaminimo specialistai. Labai valingi ir ambicingi. Numatę sau užduotį, jie atiduoda visas jėgas jai įvykdyti ir tik po to imasi naujo darbo ar veiklos. Gamta juos apdovanojo labai dideliu darbštumu. Kartais tos dienos žmonės užsidaro savyje, ir tai išprovokuoja nepalankias gyvenimo aplinkybes. Jeigu pabosta šeimyninė ramybė, tai gali staiga mesti viską, netgi darbą, ir išvažiuoti į kitą pasaulio kraštą. Dar viena jų blogybė – tiesmukiškumas, kurį jiems valdyti labai sunku. Kartais prisiima per didelius įsipareigojimus ir atsakomybę, ir ta našta tampa per sunki. Todėl tik blaivus protas ir turima intuicija gali padėti jiems įveikti realybę ir užsikrautą atsakomybę. Ištikimybė ir vienintelė meilė dažniausiai ne jiems, nes mėgsta įvairoves, trokšta permainų, naujų susitikimų ir įspūdžių. Didžiulis kūno magnetizmas traukia juos jausti glaudų partnerio fizinį kontaktą. Mėgsta paerzinti ir todėl jų partneris turi būti labai kantrus.

Gimimo diena 16

Tos dienos žmonės išsiskiria iš kitų savo vidiniu turtingumu ir išvystyta intuicija. Jie intravertai ir tuo pačiu metu atviri pasauliui. Todėl gali pasiekti sėkmės bet kokioje gyvenimo srityje. Vienodai juos domina dvasiniai ir materialiniai reikalai. Turi ypatingą potraukį filosofijai. Trokšta pažinti nematomąjį pasaulį, kartais netgi jaučiasi esą ne šios žemės gyventojai. Gyvenimo užduotis – patenkinti dvasinio pasaulio troškulį, prisitaikyti prie konkrečių gyvenimiškųjų situacijų, menas dirbti su žmonėmis. Tą dieną gimę atsineša į šį pasaulį karminę skolą. Jie praeituose gyvenimuose buvo per daug egocentriški, lydėjo lytinis pasileidimas ir nusikaltimai. Karminė skola reiškia atgyvento sugriovimą ir naujo gimimą. Atgyvenos – tai sukauptos blogybės per buvusius gyvenimus. Todėl šiame gyvenime reikia siekti dvasinio atgimimo. Šis procesas gali pasirodyti labai skausmingas, nes vyksta vertybių, prie kurių žmogus buvusiuose gyvenimuose buvo prisirišęs, perkainojimas. Iš esmės – tai kova tarp savęs ir dieviškosios valios. Griaunat sena prasideda dvasinis atgimimas ir atsiranda naujas pažinimas. Karminės skolos sėkmės laidas – dvasinis augimas, kuris gali vykti tik teisingai elgiantis. Žmogus turi pasiekti didįjį tikėjimą ir atiduoti savo likimą Dievui (Kosminei dievybei). Galbūt todėl tą dieną gimę žmonės turi puikų analitinį protą, sugeba prasiskverbti į pačią objekto esmę. Jų protas – galingiausias ginklas. Neveltui tie žmonės mėgsta labai siauras specialybes ir tampa išsirinktos specialybės ekspertais. Tokios savybės atneša jiems ir materialinį apsirūpinimą. Dažnai mėgsta vienatvę, atsiduoda stebėjimams ir meditacijai, tačiau jiems reikėtų saugotis nuklysti per toli. Iš prigimties nepriklausomi ir todėl nepasiduoda kitų įtakai. Turi neigiamybių: vėluoja į darbą, atsisako padėti partneriui, fiziškai subliūkšta, nes nesivargina fiziniu darbu ar sportu. Gali įpulti į religinį fanatizmą arba imti skleisti ateistines mintis.

Gimimo diena 17

Labai ambicingi ir turintys neeilinių verslininko ar finansininko sugebėjimų. Požiūris į verslą originalus, drąsus ir kūrybingas. Labai nepriklausomi. Gabūs, giliai protaujantys. Tai puikūs vadybininkai ir organizatoriai, sugebantys matyti tolimą perspektyvą, ir, kas svarbiausia, jaučiantys skirtingų dalykų tarpusavio santykį, sugebantys efektingai dirbti ir gyvenime įgyvendinti didžiulius projektus. Tą dieną gimusiųjų gyvenimiškoji užduotis – išmokti išvengti prisirišimo ne vien prie savo samprotavimų ir jėgos, o suteikti galimybę pareikšti atsakomybę ir savarankiškumą jų kolegoms. Tokie žmonės lengvai imasi diktatoriaus vaidmens, tačiau gali būti ir labai kilnūs. Turi potraukį dramatizuoti, ypač kai kalba pakrypsta į finansus. Jie solidarizuojasi ir bendrauja su žmonėmis, kurių gimtadieniai būna bet kurio mėnesio 8-ąją dieną. Aplinkiniams juos sunku suprasti, nes jiems būdingas veidmainiavimas ir smulkios išdavystės. Ir tai gali sugadinti santykius netgi su artimiausiais žmonėmis. Skaitmens 17 vibracijos kartais žmones padaro įkyrius ir agresyvius. Kaip pinigai, taip ir padidintas dėmesys savo asmenybei gali tapti ydomis. Nesėkmės gali palaužti jų dvasią arba, atvirkščiai, netikėtos svajonės materializacija sukelti paniką. Todėl norėdami jausti ramybę ir taiką savo dvasioje, turėtų surasti auksinį viduriuką tarp materialumo ir dvasingumo. Gimę bet kurio mėnesio 17-ąją dieną, šeimoje nepastovus – tuokiasi dažniausiai daug kartų. Jie tiesiog eksperimentuoja, ieškodami geriausio gyvenimo draugo.

Gimimo diena 18

Žmonės, gimę tą dieną, turi impulsyvų ir sprogstantį temperamentą, kuris dažnai sukelia įvairius gyvenimiškus konfliktus. Jie puikūs stebėtojai, turintys skvarbų ir analitinį protą. Nepriklausomi, reiklūs, trokštantys dažniausiai gyventi vienišą gyvenimą. Tai užgimę lyderiai ir efektyvūs vadybininkai, sugebantys organizuoti ir įkvėpti kitus. Dažniausiai užbaigia kelius aukštuosius mokslus, ypač susietus su menu. Tarp jų daug žymių artistų. Žmonės panašūs į vėlyvąją gėlytę ir gali daug laiko skirti profesijai išsirinkti. Jie būtinai išstudijuoja ir patikrina daugybę dalykų, kol išsirenka sritį, kurioje specializuojasi visą gyvenimą. Dvasios gilumoje tokius žmones labai jaudina žmonijos likimas, visada trokšta pagerinti žmonių gyvenimą. Mokėdami susikoncentruoti ir būdami ypač darbštūs, jie atkakliai siekia užsibrėžtų tikslų. Gyvenime prie savęs patraukia gabius bei pirmaujančius specialistus ir todėl patys tobulėja ir stengiasi tapti geriausi. Labai liberalių pažiūrų. 18-ąją dieną gimę turi neigiamų bruožų. Kartais jie per daug užsispyrę ir taip įtiki savo teisumu, kad nesugeba nei per plauką nukrypti nuo savo įsitikinimų. Kartais tampa per daug agresyvūs, manipuliuoja kitais žmonėmis arba elgiasi taip, lyg būtų visatos centras. Kai kurie šią dieną gimę būna labai egocentriški ir savo asmeniui skiria labai daug dėmesio. Labai patenkinti, kai kas juos giria. Nepaprastai seksualūs, tačiau būdami drovūs dažnai patiria skaudžius išgyvenimus. Kartais gyvenimo partnerio ieško visą gyvenimą.

Gimimo diena 19

Šią dieną gimę žmonės labai ryžtingi ir siekiantys nepriklausomybės, originalūs, gyvenantys audringą ir avantiūristišką gyvenimą. Turi milžinišką energiją ir dvasios stiprybę. Gali užsispyrusiai dirbti ir kovoti su įvairiomis negerovėmis, kurios atsiranda jų kelyje. Nepriklausomybės siekis toks stiprus, kad gali užtemdyti kitas gana svarbias perspektyvas. Iš čia išplaukia jų pagrindinė gyvenimo pamoka – išmokti atskirti nepriklausomas svajas nuo realaus gyvenimo reikalų, kurie visada grindžiami abipuse priklausomybe. Gimę 19-ąją dieną – taip pat karminės skolos žmonės. Praeituose gyvenimuose jie neteisingai naudojo savo jėgą. Karminė skola – viena iš pamokų, skirtų išmokti padėti kitiems, kada to reikia. Jų laukia sunkus evoliucijos kelias nuo robinzono su ideologija mano namas – mano tvirtovė iki ideologijos visi mes esame visumos dalelės. Svarbiausias gyvenimo uždavinys – išmokti konstruktyviai bendrauti su kitais žmonėmis, daugiau mainytis idėjomis. Turi neigiamybių. Kartais praranda pasitikėjimą savo jėgomis ir kūrybiniais sugebėjimais. Tokiais momentais nustoja kontroliuoti situaciją. Daug jėgų atiduoda, kad įveiktų kitų viršenybę ir neriasi iš kailio, kad įrodytų aplinkiniams (ir sau), jog jie sugeba visa ką. Jeigu reikia pasitraukti, tai jaučia užslėptą pyktį, kuris kartkartėmis prasiveržia į viršų.

Gimimo diena 20

Šie žmonės padidintai jautrūs, jiems reikia taikios ir draugiškos aplinkos, sąžiningi ir ištikimi, labai pasitikintys aplinkiniais. Nepaprastai imlūs. Turi gilias žinias ir geba suprasti žmones netgi tada, kai šie slepia nuo jų savo mintis, todėl lengvai pasiduoda aplinkinių įtakai. Kadangi emocionalumas trykšta per kraštus, jie dažnai patys kalti dėl pasikeitimų jų aplinkoje. Tokius žmones stipriai veikia grožis, harmonija ir meilė. Jie patrauklūs ir turi bendrauti su žmonėmis. Labai vertinga savybė – fizinis prisirišimas. Jie mėgsta šeimą ir draugus. Patikimiausi partneriai tiek asmeniniame gyvenime, tiek ir darbinėje veikloje. Šios dienos žmonės linkę daugiau domėtis dvasiniais, o ne materialiais dalykais. Fiziškai silpni. Tai svajotojai, susikūrę savo išgalvotą pasaulį. Jų šeimos išsiskiria aukštu intelektu. Nuolatiniai draugai – nuostabi jiems terpė. Jų trūkumai: per didelis emocingumas, žmonių skirstymas į medžiotojus ir medžiojamuosius. Slopindami kitų ginčus, pakliūna tarp dviejų ugnių. Kartais manipuliuoja kitų žmonių jausmais, stengiasi turėti sau naudos, amžinai patarinėja kitiems, trokšta garbės, iš aukštumos žvelgia į prasčiokėlius. Su savo sutuoktiniu labai noriai dalinasi likimu, vargais ir džiaugsmais. Jų partneris turi būti atviras ir taip pat reikšti emocijas.

Gimimo diena 21

Tai žmonės, trokštantys žinių. Jausmai stipriau priimami, negu atiduodami. Prieštaringos asmenybės. Labai komunikabilūs, draugiški ir nuoširdūs. Taip pat ir ryškios asmenybės. Svarbiausia jų gyvenime – draugystė ir bendradarbiavimas su žmonėmis. Socialiai orientuoti. Sugeba palaikyti bet kokio lygio santykius ilgą laiką ir dėl to jaučia didžiulį pasitenkinimą. Turi turtingą vaizduotę ir ta dovana pasireiškia visur, ką jie bedarytų – nuo paprasčiausio pokalbio iki sudėtingiausių ilgalaikių projektų vykdymo. Jų aštrus protas sprendžia labai greitai. Gimusių 21-ąją dieną gyvenimiškoji užduotis – išmokti savąją energiją nukreipti konkretiems uždaviniams spręsti. Būtina vykdyti savus talentus ir atlikti kuo daugiau gerų darbų. Labai giliamįsliai ir linkę jausminėms kontempliacijoms. Daugelis apdovanoti ekstrasensoriniais gabumais. Iš neigiamybių reikėtų pirmiausia išskirti tų žmonių neryžtingumą. Daugelis savo kelią suranda per įvairius išbandymus ir klaidas. Labai bijo pralaimėjimo kartėlio. 21 (21 = 2 + 1 = 3) vibracijos pasireiškia tiesiog prieštaringomis pozicijomis. Galimi atvejai, kai juos užvaldo paranojos priepuoliai, ypač tada, kai nervai ir vaizduotė tampa nekontroliuojami. Sukūrę šeimą, džiaugiasi jos pranašumais. Jų namuose visada pilna svečių.

Gimimo diena 22

Tai vienas iš mokytojo skaičių, kuris apibrėžia tam tikrus žmonių charakterius ir savybes. Tokie žmonės turi aukštus idealus ir tarnauja žmonijos labui. Turi galingą lyderio potencialą ir didžiulį atsakomybės jausmą. Tai didžiulės energijos įkrova, kurią reikia mokėti valdyti. Žmonės geri oratoriai, jų galvose gimsta grandioziniai planai, o svarbiausia, kad jie sugeba juos įgyvendinti. Kartais linkę išsigąsti savų didžiulių ambicijų, širdies gilumoje gali gimti abejonės, ar jų darbai (idėjos) turi svarbą žmonijai. Todėl ima ir atsitraukia nuo savo užmačių, o tai sukelia gilų nusivylimą. Tos dienos žmonių gyvenimo uždavinys – išmokti ruošti planus, einant mažais žingsneliais nuo idėjos atsiradimo iki pilno projekto įgyvendinimo. Gimusių tą dieną požiūris į pasaulį savitas. Turėdami labai didžiulę intuiciją, gali pasikliauti pirmu įspūdžiu. Jie vienu metu ir praktiški ir idealistai. Jų namai – tai jų tvirtovės, tarp kurių sienų su savo artimaisiais jaučiasi saugūs. Pedantiški. Labai greitai priima sprendimus. Turi daug trūkumų. Kartais praranda realybės jausmą ir ima gyventi iliuzijų pasaulyje. Tada nesistengia nieko spręsti, o darbus stengiasi perkelti ant kitų pečių. Būna momentų, kai jaučia baimę prarasti lėšas egzistuoti. Tada įpuola į liūdesį ir tamsias mintis.

Gimimo diena 23

Šios dienos žmonės labai protingi, visapusiškai apdovanoti, turi galimybę pasiekti sėkmės bet kokiose žmogaus veiklos sferose. Jie save išreiškia vienodai tiek intelektualinėje, aristokratiškoje, tiek ir gamybinėje veikloje. Kadangi gabumai tiesiog trykšta, kartais jiems sunku pasirinkt iveiklos sritį. Tai geri draugai, patarėjai, įvairiapusiškai išprususios asmenybės. Tačiau nepastovaus charakterio, dėl ko kartais tampa šiurkštūs. Stengiasi nuskriausti silpnesniuosius, stipresniųjų – bijosi. Jie išdidūs, tačiau jautrūs žmonės. Visur ir visada teisūs, todėl sunku su jais bendrauti. Labai mėgsta pinigus. Jausmingi ir greitai prisirišantys. Sugeba puikiai sugyventi su namiškiais ir bendradarbiais, tačiau iki tie nepradeda bandyti jų išnaudoti. Nemėgsta ilgai užsibūti vienoje vietoje. Turi daugybę neigiamų savybių. Kartais tą dieną gimę būna infantilūs ir nepaiso savo įsipareigojimų, nenorėdami pažvelgti į veidą žiauriai realybei. Kartais savo atsakomybę bando nustumti kitiems. Kartais tų žmonių neatsakingumą nulemia jų svajingumas. Dažnai tai virsta nemaloniais nesusipratimais. Partnerio paieškos trunka ilgai, iki tol, kol surandama giminiška siela. Jų partneris turi būti pasiruošęs bet kokiems netikėtumams,sukeliantiems pagreitintą kraujo tekėjimą gyslomis. Jie impulsyvus ir nesutramdomi, todėl sutuoktinis turi visiškai pritapti prie tokių savybių.

Gimimo diena 24

Tą dieną gimę žmonės labai darbštūs ir negaili jėgų tikslui pasiekti. Jie orientuojasi į šeimą. Turi talentą palaikyti pusiausvyrą ir harmoningus santykius. Labai imlūs ir emocionalūs. Pesimistai, romantikai, o ne lyderiai, mėgstantys demonstruoti savo prisirišimą. Gali būti per daug jausmingi ir netgi melodramiški. Turi polinkį emocijų blykstelėjimams, ypač tada, kai pareiškiama kritika jų adresu. Artimiausiems juos reikia nuolat globoti, nes juos dažnai išduoda draugai. Tos dienos žmonės turi gydymo dovaną ir polinkį į meną. Jų artistiškas talentas sugeba pasireikšti daug kur, tačiau geriausiai – dramos žanro aktoriaus vaidmuo. Be to, gabūs ir verslo reikaluose, nes yra nuoseklūs, tvarkingi ir kantrūs. Trūkumai: savo įsipareigojimus ima per daug giliai į širdį, dėl ko kenčia nuo emocijų perkrovų. Jiems atrodo, kad padarė labai mažai, ir tokios mintys nuliūdina. Neišskirtina ir visiškai priešinga pažiūra į savo pareigas: jie ima elgtis neatsakingai, vengia savarankiškų sprendimų ir darbus nustumia kitiems. Meilėje jie atviri, nuoširdūs ir mėgsta atvirai ir matomai reikšti švelnius jausmus. Jiems ypač svarbu pajusti partnerio širdies šilumą. Jie mėgsta susukti stiprų lizdą ir sukurti materialinį pagrindą būsimai šeimai. Kreipia dėmesį į busimojo sutuoktinio vidų, o ne išorę.

Gimimo diena 25

Žmonės jautrūs, permainingi; išradėjai, lošėjai, spekuliantai. Jų reikalavimai aplinkiniams gana griežti, nepripažįsta prieštaravimų. Tą dieną gimusios moterys kartais tampa prostitutėmis, tačiau greitai nusivilia tokiu gyvenimu. Jas traukia gerai apsirūpinę partneriai, verslo žmonės. Turi gilų ir racionalų protą bei aštrią intuiciją. Jų gyvenimo samprata pagrįsta logika ir vyrauja intelektualus charakteris. Kartais prasiveržia stiprūs intuityvūs praregėjimai, kurių reikia klausytis ir tai gali tapti kelrode žvaigžde gyvenime. Gyvenimiškas uždavinys yra tas, kad analitinis gyvenimo studijavimas nepereitų į emocijas. Todėl reikia priimti pasaulį labai ramiai ne tik protu bet ir širdimi. Gimę 25-ąją dieną siekia dirbti vieni ir pasikliauti tik savo jėgomis. Jie turi labai daug užsispyrimo, kad užbaigtų pradėtus darbus. Labiau už viską vertina lengvai ir greitai įsigytą turtą. Kadangi jie labai nervingi žmonės, patartina daugiau laiko praleisti gamtoje, pasiklausyti muzikos. Skaičiaus 25 vibracijos apdovanoja žmones prieštaringu charakteriu. Iš vienos pusės, jie siekia taikos ir ramybės, o iš kitos – noro visada būti dėmesio centre. Žmonės imlūs ir gabūs giliam jausmui, tačiau savo jausmus slepia nuo kitų. Ieško sau partnerio, turinčio geras manieras ir prisilaikančio padorumo. Vadovaujasi protu, o ne jausmais. Jų partneris turėtų mokėti linksmintis ir turėti avantiūristišką gyslelę.

Gimimo diena 26

Gimę tą dieną labai temperamentingi, lengvai pasiduoda savo emocijoms ir staigioms nuotaikų permainoms. Sugeba gerai organizuoti, moka bendrauti su žmonėmis. Neretai idealistiški, romantiški, visada pasiruošę padėti kitiems, todėl nepajunta, kaip juos pradeda eksploatuoti draugai. Turi mokslininko talentą. Ä® verslo reikalus žiūri originaliai; drąsūs ir pilni kūrybinių jėgų. Sugeba giliai mąstyti ir visada žino, ko nori. Sėkmingai gali diegti į gyvenimą stambius projektus, organizuoti naujas gamyklas. Praktiški ir labai ambicingi. Jų gyvenimo uždavinys – palaikyti pusiausvyrą tarp materialių ir tokių žmoniškųjų vertybių, kaip: savitarpio supratimas, užuojauta ir meilė. Visi tą dieną gimę talentingi ir turi praeitų gyvenimų karmines skolas. Todėl turi sėkmingai užbaigti savo aukštybių numatytą tobulėjimo programą. Tą dieną gimę žmonės labai kilniaširdžiai. Jie visada pasiryžę padėti kitiems. Daug vietos jų širdyse užima vaikai, kurie su jais mielai draugauja ir jaučiasi saugūs. Jų pagrindinė jėga ir gyvenimiškoji energija yra aukščiausias dvasingumas. Tos dienos žmonės turi ir daug neigiamybių. Kartais jie jaučiasi nesaugūs ir laukia pagalbos iš šalies. Todėl nenuostabu, kad jie reikalauja padidinto dėmesio sau. Kartais tampa vaidingi ir susierzinę ir tokiais momentais gali pratrūkti pyktis. Būdami tokios būsenos jie nesuvaldomi ir norėdami išlieti susikaupusias emocijas, gali svaidyti daiktus, plėšyti knygas ar popierius. Paprastai tokie blykstelėjimai skirti žmonėms, su kuriais jaučia karminį ryšį. Tarp kitko, po tokios audros jie labai greitai sugrįžta į normalią būseną ir atsiprašo. Taigi, reikia valdyti savo emocijas! Asmeniniame gyvenime jie nelinkę viešai demonstruoti savo jausmų. Savo gyvenimo partnerius renkasi savarankiškus ir materialiai nepriklausomus.

Gimimo diena 27

Tai individualistai, labiausiai vertinantys laisvę. Ekstravagantiški, jautrūs, valingi atsakingi už savo veiksmus, išsiskiriantys guviu protu, šmaikštumu ir lakia vaizduote. Juos traukia visa, kas paslaptinga, dvasinga bei meniška. Lyderiai, talentingi vadybininkai, sugebantys organizuoti ir įkvėpti kitus. Ypatingi gabumai slypi politikos sferoje, religijoje, mene ir teisėtvarkoje. Tai kūrybinės asmenybės, puikiai suprantančios kitus žmones. 27-osios (27 = 2 + 7 = 9) dienos vibracijos nulemia grožio pojūtį. Tie žmonės žino, kad gyvenimas nuostabus. Nepaisydami nemalonumų, jie lieka optimistai ir su viltimi žiūri į ateitį. Kartais per didelis jautrumas sukelia staigius nuotaikos pasikeitimus ir slegiančiai veikia psichiką. Todėl gali būti perdaug rūpestingi arba, atvirkščiai, – visai bejausmiai. Kartais neįvertinę savo pranašumo, ima netgi galvoti, kad jie niekam tikę. Tokiais atvejais reikia kuo greičiau nusiraminti ir bandyti įgyti pasitikėjimą savo jėgomis. Tai žmonės – priešingos lyties medžiotojai. Seksualumas nedidelis, tačiau pats suviliojimo procesas jiems yra labai patrauklus. Tos dienos moterys pasiduoda vyrų fizinei jėgai. Savo gyvenimo draugo ieško labai ilgai ir kruopščiai.

Gimimo diena 28

Tą dieną gimę žmonės ekstravagantiški, juos domina viskas, kas yra neįprasta ir paslaptinga. Turi stiprų charakterį, aukštus idealus, lyderiavimo dovaną. Nepriklausomi, stiprios valios ir ambicingi, pirmiausia vertina savo laisvę. Turi retą dovaną įtikinti ir įkalbėti. Pasiekę vieną tikslą, eina prie kito. Šių žmonių pranašumas – mokėjimas vienyti žmones geriems tikslams. Racionalus protas sugeba paruošti puikius planus, organizuoti ir nuteikti žmones. Tačiau nuolat besikartojantis ir nuobodus darbas greitai įgrysta. Todėl jie stengiasi viską realizuoti, rizikuoja. Juose gyvena išradėjų dvasia, todėl pasiruošę bet kokioms ekstremalioms situacijoms. Ir vis tik turi silpnybę – pradėtą naują darbą stengiasi užkrauti vykdyti ir užbaigti kitiems. Jie – didieji iniciatoriai, tačiau tai ir viskas. Daugiau ar mažiau žmonės jaučia skaičiaus 2 veikimą. Todėl jie susitvardantys, diplomatiški ir pakantūs kitų nuomonei. Lengvai bendrauja su kitais ir jiems sunkiais momentais padeda. Jie atviri, mokantys klausytis. Kartais jie elgiasi nenuspėjamai, kalba šiurkščiai. Stengdamiesi pajungti žmones savo valiai, jie į kairę ir dešinę svaido vertingus nurodymus. Jiems patinka kirsti iš peties, ir tokiomis minutėmis primena įsiutusius bulius. Panašiai kaip skaičiaus 1-as (28 = 2 + 8 = 10 = 1 + 0 = 1) turėtojai, jie stengiasi izoliuoti save nuo pašalinių įtakos. Dažniausiai jų sutuoktinis būna žymiai vyresnis, kuris, panašiai kaip geras tėtušis ar mylima močiutė, išmoko juos rimtai žiūrėti į vedybinį gyvenimą.

Gimimo diena 29

Šią dieną gimę – didžiulio temperamento ir permainingi žmonės, domisi daugybe dalykų vienu metu. Juos išskiria iš kitų reta intuicija, taip pat idealizmas ir jausmingumas – pranašumai, kuriuos jie turi panaudoti savo artimųjų labui. Jie individualistai, kurie nesugeba prisitaikyti prie visuotinių elgesio bei moralės normų, trokštantys gyventi pagal savo taisykles ir principus. Kovingi, ambicingi, pasižymintys gerais organizaciniais bei administraciniais sugebėjimais žmonės. Romantiški ir svajingi. Su tokiais žmonėmis gyventi sunku, nes jie visą laiką bando kitiems primesti savo valią. Žmonės labai kūrybingi, turi vaizdingą galvoseną. Informaciją ir idėjas kartais gauna tiesiog iš kosmoso. Kartkartėmis pasišvenčia dvasiškiems reikalams, ir tada aplinkiniame pasaulyje nieko vertingesnio nemato. Dvasinė ir filosofinė sfera sąlygoja kasdieninį aktyvumą. Savybė subtiliai jausti žmones sukelia jiems gailiaširdiškumą, padaro gerus ir meilius. Tada jie turi viską, ko tik reikia pasiekti. Siekdami realizuoti originalias, novatoriškas idėjas ir nesulaukę reikiamo dėmesio, jie pajunta gilų nusivylimą. Skaitmens 29 (29 = 2 + 9 = 11 = 1 + 1 = 2) vibracijos apdovanojo tokius žmones stipria energija, o to rezultatas – sprogstantis charakteris. Tarp kitko, kai kurie žmonės nuo jų energiškai pasikrauna ir todėl atsiranda abipusis ryšys. Turėdami charizmatinę išvaizdą, tie žmonės nuolat trokšta girdėti iš savo partnerio pagyrimo ir nuostabos žodžius.

Gimimo diena 30

Tą dieną dažniausiai gimsta žmonės, mėgstantys harmoniją ir tvarką. Asmenybės apdovanotos turtinga vaizduote ir kūryba. Labai komunikabilūs žmonės. Jie ambicingi, agresyvūs, visada besiveržiantys į valdžią, paklūstantys drausmei ir to paties reikalaujantys iš kitų. Žmonės turi išvystytą kūrybinį talentą. Savo dvasioje jie – artistai. Gali tapti puikiais rašytojais, dailininkais ar aktoriais. Jei į tas sferas neįsitraukia profesionaliai, tai menas jiems gali tapti puikiu hobiu. Kai kurie gimę tą dieną mėgsta paplepėti ir girdi tik savo kalbą. Užsikalbėję gali viską užmiršti: užsukti vandens kraną, išjungti degančią viryklę, nepadėti telefono ragelio. Kartais mėgsta paliežuvauti su draugais. Kartais juos užgriūna tinginystės priepuoliai, tada viskas krinta iš rankų, galvoje vyrauja chaosas. Tokiais momentais jų namuose vyrauja betvarkė. Ima be jokio reikalo kibti prie kolegų ir taip sukuria sau papildomas problemas. Apskritai tą dieną gimę žmonės gyvena aktyvų gyvenimą, mėgsta keliauti. Todėl jiems reikalingas gyvenimo partneris, sugebantis išlaikyti padūkusį gyvenimo tempą, išklausyti jų audringas kalbas.

Gimimo diena 31

Tai visiškai atsidavę darbui žmonės. Jie praktiški, energingi, gerai planuoja savo veiklą, atsakingi, linkę pasvajoti ir pafantazuoti. Tos dienos žmonės išdidūs, nepriklausomi, nelinkę niekam nuolaidžiauti. Tačiau perdaug pasitikintys ir todėl dėl draugystės gali įklimpti į abejotiną veiklą, gresiančią visišku sužlugimu. Dažniausiai pesimistai, nelankstūs ir tai juos žlugdo, siekiant karjeros bei sėkmės. Tiems žmonėms reikalinga subtili parama ir padrąsinimas, nes jų reakcijos ir galvosena lėtokos. Žmonės labai stipriai prisirišę prie šeimos, tradicijų bei draugų. Gali įkurti bet kokios veiklos akcinę bendrovę ir tvarkingai dirbti. Mėgsta visumą ir apibrėžtumą. Ir dar, turi neeilinių artistinių sugebėjimų. Tos dienos žmonėms būtina vystyti pasitikėjimo jausmą savimi. Jeigu neturės tos savybės, tai taps nestabilūs nei siekdami karjeros, nei asmeniniame gyvenime. Todėl visomis galiomis reikia išnaudoti savo užsispyrimą ir tikslo siekimą. Paklusdami skaičiaus 31 (31 = 3 + 1 = 4) vibracijoms, jie nepraleidžia gyvenime nė vienos galimybės tobulėti. Nenorėdami sustoti nuolatos ieško kelių bei įspūdžių. Dėl to jie dažnai išsibarsto ir praranda energiją bei tikslą, nesugebėdami susikoncentruoti veiklai.

numerologija (burtų ratas)