numerologijos būrimo puslapis

Numerologijos Orakulas

Aiškiai suformuoti klausimą ir užduoti jį sau garsiai arba mintyse. Arba tiesiog imti staiga iškilusią galvoje mintį.

Pasižymėkite savaitės dieną ir valandą, kada jį uždavėte.

Lentelėje pagal užduotą laiką ir savaitės dieną susiraskite skaičių, kuris atitiks tam tikrą planetą (kiekviena planeta turi savo skaičių, žiūrėkite kiek žemiau). Tuomet reikėtų žinoti, kokią savaitės dieną jūs gimėte. Atsakymas bus tos planetos jūsų gimimo savaitės diena.

Valanda/Diena 6-8, 22-23 8-10, 23-0 10-12, 0-1 12-14, 1-2 14-16, 2-3 16-18, 3-4 18-20, 4-5 20-22, 5-6
Sekmadienis 1 6 4 2 7 5 3 1
Pirmadienis 2 7 5 3 1 6 4 2
Antradienis 3 1 6 4 2 7 5 3
Trečiadienis 4 2 7 5 3 1 6 4
Ketvirtadienis 5 3 1 6 4 2 7 5
Penktadienis 6 4 2 7 5 3 1 6
Šeštadienis 7 5 3 1 6 4 2 7

Kad būtų aiškiau, panagrinėkite pavyzdį:

Tarkim klausimas užduotas ketvirtadienį 17 val. Lentelėje susirandame ketvirtadienį ir stulpelį, kuris atitinka 17 val. Tai yra skaičius 2. Tarkim mes gimėme trečiadienį. Atsakymas tuomet reikėtų skaityti: Veneros (2) Trečiadienis.

1. Jupiterio orakulas

Jupiterio orakulas rodo materialių vertybių troškimą, harmonijos siekį, žinių poreikį.

Pirmadienis. Puiki perspektyva, tačiau turite įsiklausyti į tai, ką jums sako nuojauta, nes iš tikrųjų pats žinote atsakymą į šį klausimą.

Antradienis. Jus persekioja sunkumai, nes nėra baigtas kažkoks darbas arba, jei tai asmeniniai santykiai, jiems trūksta harmonijos. Jums teks palaukti geresnės progos veikti ar priimti reikšmingą sprendimą.

Trečiadienis. Šiuo metu situacija kiek komplikuota, nes jūs be reikalo kvaršinate sau galvą, ieškodamas naujų sprendimų. Nekeiskite anksčiau priimto sprendimo ir tvirtai laikykitės savo.

Ketvirtadienis. Viskas tik į gerą, viskas dar tik gerės, žydės, plėsis.

Penktadienis. Atsakymas į klausimą: taip. Jums tikrai turi pasisekti, ypač asmeniniame gyvenime arba kuriant. Tęskite tai, ką pradėjote, netrukus jums nusišypsos laimė.

Šeštadienis. Situacija pareikalaus iš jūsų ištvermės, o gal netgi teks iš naujo apgalvoti užsibrėžtą tikslą. Kai suvoksite, ko jums iš tikrųjų reikia, tada ir pradėkite veikti, bet ne šiandien.

Sekmadienis. Likimas jums bus palankus, jei priimsite aiškų sprendimą ir veiksite ryžtingai. Jums pavyks, jei sugebėsite žiūrėti ne vien sau naudos.

2. Veneros orakulas

Veneros orakulas teigia jausmų harmoniją, grožį, meną, meilę ir malonumus.

Pirmadienis. Nesitikėkite, kad kas nors jums padės. Sulauksite sėkmės tik tuo atveju, jei situaciją įvertinsite realiai, o ne matysite tai, ką norite matyti.

Antradienis. Viskas bus gerai, jei veiksite savo nuožiūra ir mažiau klausysite, ką sako kiti.

Trečiadienis. Kol kas vienas negalite išspręsti jums rūpimo klausimo. Jums trūksta arba informacijos arba patirties.

Ketvirtadienis. Likimas jums ne visai palankus. Kol kas nesiimkite ryžtingų sprendimų. Lukterėkite.

Penktadienis. Puiku! Jūsų laukia sėkmė. Tik žiūrėkite, kad žodžiai nesiskirtų nuo darbų. Tai jūsų sėkmės laidas.

Šeštadienis. Iš dalies situacija jums palanki. Būkite atviresnis sau ir kitiems. keliate sau realius tikslus, kuriuos galite pasiekti.

Sekmadienis. Jeigu pernelyg pasitikite savimi ar nepasitikite – blogai. Apsvarstykite visus “už” ir “prieš” ir užduokite šį klausimą truputį vėliau.

3. Saturno orakulas

Saturno orakulas teigia sunkumų, kliūčių įveikimą, taip pat darbą, pareigas, mąstymą ir minties skvarbumą.

Pirmadienis. Pasižiūrėkite į viską truputėlį ramiau, tarsi iš šalies. Tuomet rasite būdą elgtis taip, kaip iš tikrųjų reikalauja situacija.

Antradienis. Turite pasirinkti iš kelių variantų, bet nežinote, kuriam teikti pirmenybę. Kol kas palaukite, pasistenkite suprasti, kas jums svarbiausia, bet nesitraukite, jei jums kelia nerimą tik tai, kad tikslas sunkiai pasiekiamas.

Trečiadienis. Jums pavyks, jei esate pasiryžęs negailėti jėgų, nepasiduoti kitų įtakai ar bendrai situacijai.

Ketvirtadienis. Atrodo, kad reikalai nekokie. Bent jau kol kas. Jūsų mintys padrikos, tikslas nesubrandintas, neaiškus.

Penktadienis. Situacija nelengva, tačiau jums pavyks, jei sugebėsite laukti. Pernelyg nesiveržkite į priekį. Dabar laikas yra jūsų naudai.

Šeštadienis. Viskas bus gerai, jei pasikliausite ne likimu, o savimi. Stenkitės, būkite tvirtas ir nemeluokite pats sau.

Sekmadienis. Likimas jums palankus, tačiau teks kreiptis į ką nors pagalbos. Pasistenkite suprasti kitų elgesio priežastis, tuomet geriau suprasite ir save.

4. Saulės orakulas

Saulės orakulas teigia ambicijas, asmeninės naudos siekį, ryškią asmenybę.

Pirmadienis. Turite visas sąlygas pasiekti savo tikslą. Tik nepervertinkite savęs, paprasčiausiai pradėkite save gerbti ir reikiamu momentu save padrąsinkite.

Antradienis. Situacija jums nepalanki.

Trečiadienis. Įsiklausykite į tai, ką jums kužda nuojauta. Galite ja pasikliauti.

Ketvirtadienis. Likimas jums palankus. Svarbiausia – nemeluokite sau.

Penktadienis. Šiuo metu neskubėkite, nepulkite veikti impulsyviai, turėkite kantrybės. Tam, kad galėtumėte priimti svarbų sprendimą, dar reikia laiko.

Šeštadienis. Verta rimtai pagalvoti, ar tikslas, kurio siekiate, apskritai įgyvendinamas ir ar tikrai jūs to trokštate.

Sekmadienis. Viskas jūsų rankose. Jūs puikiai valdote situaciją ir jūsų laukia neabejotina sėkmė. Ir toliau laikykitės nusistatytos veiklos krypties.

5. Mėnulio orakulas

Mėnulio orakulas teigia intymų, vidinį pasaulį. Tai – jausmai, nuojautos ir visa tai, kas slepiama nuo kitų.

Pirmadienis. Jums žadama sėkmė. Ir toliau gerbkite save, o tai reiškia – ir kitus.

Antradienis. Reikalai gerėja, tik nebūkite nekantrus, ir laimė jums nusišypsos, galbūt tada, kai visai to nesitikėsite.

Trečiadienis. Dabartinė jūsų padėtis nėra lengva. Neieškokite tik asmeninės naudos, taip nieko nepasieksite.

Ketvirtadienis. Jaučiate, kad situacija bet kurią akimirką gali pasikeisti. Pasitarkite su žmonėmis, kurių nuomonę vertinate, kurie yra labiau patyrę už jus. Neidealizuokite situacijos, pažvelkite į ją realiai.

Penktadienis. Viskas išsispręs jūsų naudai, jei, užuot iš visų jėgų kovojęs, leisite įvykiams tekėti sava vaga. Prisiminkite savo gerąsias savybes – jo, o ne aplinkybės padės jums pasiekti tai, ko trokštate.

Šeštadienis. Jūs mėginate kakta pramušti sieną. Be reikalo. Jei taip elgtųsi kas nors kitas, tik pamanytumėte, kad turės guzų.

Sekmadienis. Dar neatėjo laikas rėžti iš peties. Palaukite geresnė progos.

6. Marso orakulas

Marso orakulas teigia drąsą ir veiksmą, būsimą kovą.

Pirmadienis. Kol kas atidėkite ateičiai grandiozinius projektus, pasistenkite būti pakantesnis ir lankstesnis.

Antradienis. Puiku! Turite nuostabią įtikinėjimo dovaną ir jei laikysitės užsibrėžto tikslo, pasitikėsite savimi, labai greitai sulauksite sėkmės.

Trečiadienis. Dar reikia daug ką įtikinti, pirmiausia – save patį. Stenkitės veikti bendram labui, nebūkite egoistas.

Ketvirtadienis. Jūsų situacija nestabili arba komplikuota. Bet nepulkite dėl to kaltinti viso pasaulio. Nusiraminkite, palaukite, kol laikas viską išspręs.

Penktadienis. Nenuostabu, kad jums kyla tokie klausimai… Atrodo, atėjo laikas pažvelgti į gyvenimą realiai ir iškelti sau įgyvendinamą tikslą.

Šeštadienis. Teks kibti į darbą ir pasistengti sutvardyti jausmus. Veikite ryžtingai, bet neskubėkite, ir jums viskas pavyks.

Sekmadienis. Situacija tokia, kad negalite laisvai reikštis arba susiduriate su didele kliūtimi. Teks palaukti, kol ji išnyks.

7. Merkurijaus orakulas

Merkurijaus orakulas teigia intelektualinę veiklą, komunikabilumą, asmenybės išraišką žodžiu ir raštu, taip pat nepastovumą, keliones.

Pirmadienis. Manote, kad jūsų nesupranta, jaučiatės nepakankamai įvertintas. Jus iš tikrųjų yra už ką vertinti, tačiau kol kas teks palaukti pripažinimo.

Antradienis. Pagalvokite, kas yra svarbiau. Pasistenkite atgauti dvasios ramybę.

Trečiadienis. Jūsų laukia puiki ateitis. Jums tikrai pavyks, nes turite duomenų apie tai, ką norite pasiekti. Tęskite, ką esate pradėjęs.

Ketvirtadienis. Jūsų negęstantis entuziazmas įveiks visas kliūtis.

Penktadienis. Jūs bijote, apgailestaujate arba jus graužia sąžinė ir tai trukdo rasti reikiamą sprendimą. Pasistenkite geriau suprasti jus supančius žmones, įvertinti situaciją iš jų pozicijos.

Šeštadienis. Neišspręsite savo problemos tol, kol nepripažinsite praeities klaidų ir nesuvoksite, kodėl jas padarėte.

Sekmadienis. Jums pavyks, jei nenorėsite visko ir iškart. Būkite atviras artimiausiems.

numerologija (burtų ratas)