numerologijos būrimo puslapis

Finansinė Sėkmė

Numerologai aiškina, kad skaičiai padeda suprasti, ar žmogus gali pasiekti finansinės sėkmės. Yra daug skirtingų numerologinės analizės metodų, tačiau šiuo atveju paanalizuosime žmogaus gimimo datos skaičių. Tai skaičius, kuris atspindi įvairius asmenybės aspektus. Pagal numerologiją tam tikri skaičiai siejami su teigiamomis savybėmis, galinčiomis lemti sėkmę versle, pavyzdžiui, ryžtu ir ambicijomis. Manoma, kad kiti skaičiai rodo kliūtis, kurias reikia įveikti norint pasiekti finansinę gerovę. Atidžiai išanalizavus asmens numerologinį profilį, galima geriau suprasti jo sėkmės versle ir finansuose potencialą. Nors numerologija nėra šimtaprocentinis finansinės sėkmės užtikrinimo metodas, ji gali suteikti nemažai vertingų įžvalgų apie asmens gebėjimus ir savybes, galinčias turėti įtakos jo gebėjimui pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Sudėkite visus savo gimimo datos skaičius kol gausite vienaženklį skaitmenį.

Pavyzdžiui: gimimo data yra 2004 05 28:

2004+05+28=2037=>2+0+3+7=12=>1+2=3

1

Turite visas galimybes pasiekti sėkmės finansinėje sferoje, tačiau turite nugalėti savo polinkį rizikuoti – veikite atsargiau. Jūs mėgstate gyventi prabangoje ir pertekliuje, tačiau, kai Jums nesiseka, turite saugoti tai, ką turite, išmokite apriboti savo išlaidas.

2

žinote pinigų vertę, tačiau Jūs nesate jų vergas. Nelinkęs į kaupimą. Esate pernelyg dvasingas, kad pinigai galėtų valdyti Jus ir Jūsų gyvenimą. Finansiniuose reikaluose atsargus ir viską apgalvojate, tačiau kartais tampate labai išlaidus. Išlaidumas greičiausiai susijęs su artimais Jums žmonėmis. Gaunate tikrą pasitenkinimą, kai perkate įmantrius, tačiau nereikalingus daiktus vien tam, kad tai malonu Jūsų artimiesiems. Jūs palyginti nedažnai leidžiate pinigus sau pačiam. Jeigu Jums pasiseka sutaupyti gana didelę pinigų sumą, investuojate juos į kažką patikimo, solidaus ir pastovaus.

Stengiatės niekada nenustatinėti kainos už savo paslaugas. Tokio pobūdžio sprendimo priėmimas kankina Jus. Dažnai būna, kad praleidžiate daugybę galimybių pagerinti savo biudžetą vien dėl to, kad atsisakote to, kas Jums teisėtai priklauso. O tuo dažnai pasinaudoja aplinkiniai.

Jūs turite talentą “kalti pinigus”, tačiau dažniausiai tuo nenorite tikėti.

3

Beveik niekada neturite sunkumų su apsirūpinimu. Kur kas sunkiau yra išlaikyti tai, ką uždirbote. Paprastai labai nenoriai taupote, nes manote, kad pinigai reikalingi tik tam, kad juos leistumėte. Dažnai neapribojate savęs kokiu nors biudžetu, esate laimingas, kai investuojate pinigus negalvodamas, spontaniškai. Tuo pat metu džiaugiatės, galėdamas padėti kitiems.

4

Finansiniuose klausimuose esate konservatyvus ir sekate tam tikromis taisyklėmis. Dažnai Jums nelengva užgyventi turtą. Jums būtina labai daug dirbti, kad uždirbti pinigų, todėl griežtai kritikuojate švaistūnus ir pramogautojus. Pinigai yra gana svarbūs Jūsų gyvenime, tačiau juos vertinate ne kaip priemonę nerūpestingam gyvenimui, o kaip stabilumo ir pasitikėjimo rytojumi garantą.

Jūs dažnai gyvenate su mintimi apie rytdieną, todėl kažkokių materialinių rezervų sukūrimas leidžia labiau pasitikėti savimi ir ateitimi. Tačiau lengviau nei kiti žmonės pergyvenate pinigų trūkumą. Jeigu jie yra, stengiatės gauti iš jų maksimalios naudos. Jeigu ne – “judam toliau”. Prieš apsispręsdamas investuoti ar pirkti, išstudijuojate visą galimą naudą ir nuostolius, investuojate tik į patikimus ir nešančius pelną projektus. Savo pinigais paprastai nerizikuojate, todėl nežaidžiate azartinių žaidimų.

Nežiūrint į tai, kad lemtis nelepina Jūsų, tačiau su laiku finansinė padėtis tampa stabilesnė, nei sėkmingesnių, tačiau netoliaregiškų žmonių. Geros finansinės padėties pasiekiate dėka savo sistematingumo, teisingu finansinių priemonių paskirstymo ir sveiko proto. Jūs – lyg pastoviai užimta skruzdėlė, besirūpinanti, kad niekas neprapultų be naudos.

5

Nesate labai prisirišęs prie pinigų, tačiau sugebate įvertinti jų teikiamus pranašumus ir noriai naudojatės jų suteikiamais patogumais (nors tvirtinate, kad tai – ne svarbiausia Jūsų gyvenime). Turint omeny norą rizikuoti, pastatydami viską ant kortos, per akimirką galite prarasti visus savo turtus. Tačiau ir tokią situaciją priimate ramiai ir stoiškai. “Kaip Dievas duos”.

Labiausiai Jus gniuždo laisvės praradimas. Jūs vertinate nepusiausvirą ir pilną rizikos gyvenimą. Nors Jums uždirbti pinigus nėra sunku, tačiau žymiai sunkiau išlaikyti tai, ką uždirbate. Finansuose esate gana dosnus ir lengvabūdiškas. Jūsų nedomina materialinis stabilumas, nemokate taupyti, nemėgstate rūpintis ateitimi. Savo finansinius reikalus turėtumėte patikėti atsakingesniam žmogui, tada įgysite daugiau stiprybės. Juk žinosite, kad Jūsų turtas bus išsaugotas, ar netgi padidintas.

6

Pinigai Jums svarbūs tiek, kiek galite aprūpinti patogumais ir saugumu savo šeimą. Esate dosnus, kai kalba eina apie Jūsų laiką, asmenybę, patarimą, pagalbą, tačiau tai netaikoma finansiniams reikalams. Esate linkęs būti absoliučiais padėties šeimininkais.

Finansinės gerovės pasiekiate, jei kituose šios interpretacijos skirsniuose yra agresyvesnių savybių. Turtas dažnai tenka paveldėjimo keliu. Tiek finansiniu, tiek kitais gyvenimo aspektais Jūsų gyvenimas primena liftą: aukštyn, žemyn.

Jūs dirbate, įgyvendinate savo planus, o kai pasiekiate to, ką numatėte, išleidžiate viską arba dalį to, ką uždirbote dėl nepriklausančių nuo Jūsų valios aplinkybių. Nežiūrint į tai, Jūs mokate pasirūpinti savo finansais. Esate atsargus ir apgalvojantis, sugebate gauti daug naudos (dividendų) iš turimo turto. Jums svetimas išlaidumas ar beprasmis pinigų leidimas.

Nesate labai didelis garbėtroška, Jūsų netraukia kova už sėkmę, nemėgstate girtis savo turtu, mokate gyventi pagal pajamas, nesiskolinate netgi tada, kai finansiniai reikalai neina labai gerai. Esate linkęs pats išspręsti savo problemas, nesiremti aplinkinių pagalba.

7

Pinigai Jums – garbingo gyvenimo šaltinis, ne daugiau. Tačiau galite tapti turtingas, tikru sėkmės kūdikiu. Jūs nesivaikote šlovės ir turto tik todėl, kad nematote prasmės, Jūs juk pažįstate dvasinį pasaulį! Kaip bebūtų, tačiau garbė ir apdovanojimai ateina patys savaime, ir be didelių pastangų.

Esate gana nepraktiškas, todėl teisingai pasielgtumėte savo finansinius reikalus patikėjęs praktiškesniam žmogui. Tačiau žinote pinigų vertę ir mokate tvarkyti namų išlaidas – Jūs galite įsiterpti į iš anksto suplanuotą biudžetą, o kai reikia – susiveržti diržus, būti ekonomiškam.

8

Turite išskirtinį talentą finansiniuose reikaluose. Mokėjimas puikiai valdytis palengvina pinigų gavimą, o įdėjimai yra labai sėkmingi. Esate materialistas, daugiau linkęs į utilitarią ir praktišką gyvenimo pusę, nei į filosofiją. Gyvenate, galvodamas apie ateitį.

Uždirbti pinigus Jums yra lengviau, nei kitiems. Užgyvenate turtą išskirtinai savo darbo ir intelekto dėka. Turite būti atsargesnis su nepasisotinimu (godumu), ir tiek. Nežiūrint į tai, kad nemėgstate švaistūniškumo, esate dosnus artimiesiems, noriai paremiate kitus. Tuo pat metu, Jūsų širdies neužgauna įvairiausio plauko elgetos, prašinėtojai, ir kiti parazitai, kuriuos, savo įžvalgumo dėka, lengvai atpažįstate. Prieš padėdami kam nors, įsitikinate, ar tas žmogus padarė viską, ką galėjo padaryti, ar tapo objektyvių aplinkybių, nepriklausančių nuo jo valios, auką.

9

Nei pinigai, nei patogumai, kuriuos suteikia pinigai netraukią Jūsų. Gyvenimas tik dėl materialių vertybių paverčia Jus nusivylusiu ir niekuo nebetikinčiu žmogumi. Pasižymite gana dideliu dosnumu. Mėgstate daryti priėmimus. Neretai pagalbą pasiūlote iki to, kol kas nors jos paprašys. Dažniausiai skolininkui neprimenate apie skolos grąžinimą, nes manote, kad tas žmogus neturi pinigų. Principas gana originalus – duoti skolon yra gera investicija, lyg investicija į ateitį.

Nežiūrint į dosnumą, reikaluose Jus ne taip lengva apgauti. Didelė intuicija ir intelektas dažnai paverčia įtariais ir nepasitikinčiais kitais žmonėmis.

Jūs manote, kad pinigai egzistuoja tik tam, kad patenkinti pagrindines gyvenimo reikmes. Jums nederėtų užsiimti dideliais ir rizikingais projektais. Finansinio stabilumo pasiekiate savo darbo ir protingų investicijų dėka. Kuklus ir nereiklus, siekiate paprasto, tačiau užtikrinančio laisvę, gyvenimo.

numerologija (burtų ratas)