numerologijos būrimo puslapis

Gyvenimo Kelio Skaičius

Jūsų gyvenimo kelio skaičius atskleidžia aspektus, nuo kurių gali priklausyti jūsų gyvenimo sėkmė. Tai unikali jūsų gyvenimo kelionė. Nors kiti skaičiai gali priklausyti daugeliui kitų žmonių, šis derinys yra daug individualesnis ir padeda sužinoti, kaip geriausiai įveikti savo gyvenimo kelionę. Jūsų kelias gali būti nusėtas rožėmis, užlietas saulės šviesos arba priminti geltonų plytų kelią, tačiau šis kelias su visais jo vingiais ir posūkiais suteiks jums daugybę galimybių panaudoti savo prigimtinius talentus.

Gyvenimo kelionės skaičių galima panaudoti norint tinkamai pasirinkti profesiją ar karjerą. Jis parodo veiklos sritis, kuriose jums seksis net ir be didelio specialaus pasirengimo. Šią energiją galite naudoti kaip stiprybės šaltinį visą gyvenimą, nes ji įkūnija jūsų prigimtinius gebėjimus ir talentus. Jūsų gyvenimo kelio skaičius veikia kartu su likimo skaičiumi. Trumpai tariant, jūsų gyvenimo kelionės skaičius parodo, kuo gimėte būti ir tapti.

Jums reikės atlikti elementarų aritmetikos veiksmą ir taip sužinosite savo gyvenimo kelio skaičių.

 

Apskaičiuokite savo gyvenimo kelio skaičių:

Pavyzdžiui, jūs gimėte 1988 metų spalio 27 dieną. Ant lapo analogiškai surašykite savo gimimo datą tokia tvarka:

I veiksmas. 1988 10 27; Sudėkite visus surašytus skaitmenis: 1+9+8+8 +1+0+2+7 = 36;

II veiksmas. Dabar sudėkite gauto skaičiaus skaitmenis: 3 + 6 = 9 (jeigu skaičius didesnis už 9, sudėkite dar kartą, kol gausite skaitmenį nuo 1 iki 9). Šis skaičius – vienas svarbiausių, dar vadinamas gyvenimo kelio arba likimo skaičiumi. Anot numerologų, pagal šį skaičių galima skaityti žmogaus gyvenimą kaip atverstą knygą.

Dėmesio: numeroiogljoje egzistuoja ir keletas vadinamųjų tobulų skaičių, kurių nebūtina Išskaidyti. Tarkim, jei gavote 11, 22, 33, 44, žinokite, jog esate išskirtinė asmenybė, mokytoja plačiąja prasme, kuriai likimas skyrė atlikti ypatingą misiją. Apie Ją galite nė nenutuokti, bet anksčiau ar vėliau gyvenimas pastūmės ten, kur galėsite vykdyti savo pašaukimą. O gal savo misiją žemėje jau atliekate, bet tiesiog pati to nežinote?

Gyvenimo kelio skaičius: Vienetas – lyderė

Pašaukimas, gabumai, polinkiai, charakteris.. Anot numerologų, tai – sėkmės žmonės, apdovanoti intelektu, vadovo gabumais ir trokštantys garbės bei pripažinimo. Iš prigimties esate lyderė, individualiste, drąsi, emocinga, jausminga, impulsyvi. Siekdama tikslo, galite būti net agresyvi. Jums būtina veikla, mėgstate dominuoti ir žavėti. Iš kitų reikalaujate dėmesio ir pagarbos. Jautriai reaguojate ir nemėgstate kritikos.

Darbas, karjera. Esate gimusi vadovauti, būti aukščiau už viduti nybes, bet kokia kaina kopiate karjeros laiptais. Jums tiktų būti direktore, banko valdytoja. Taip pat tinka gydytojos, dailininkės, fotografės, žurnalistės, vadybininkės, dėstytojos profesijos. Kadangi mėgstate pamatyti naujas vietas, neapsiriksite pasirinkusi ir profesiją, susijusią su kelionėmis.

Meilė. Lengvai pavergiate vyrus, net tuos, kurie iš pradžių nereaguoja į jūsų koketišką žavesį. Pakerėjusi iš karto trokštate dominuoti ir imate reikalauti dėmesio. Miegamajame būnate aistringa, gundanti ir nesivaržanti, tikra eksperimen-tatorė. Karštai įsimylėjusi, tampate ištikima, romi ir švelni. Dėl didelės meilės linkusi aukotis. Jums geriausiai tiktų gyvenimo draugas, kurio likimo skaičius yra 2,6,7, dar 3 ir 4.

Sveikata. Turite polinkį į didesnį kraujospūdį. Jautresnė jūsų širdis, kraujotakos sistema ir akys.

Patarimas. Neišpuikite ir netapkite garbėtroška.

Spalvos, talismanai. Geltona ir bronzos. Sėkmę neša auksiniai ir gintariniai papuošalai, ypač ant bevardžio piršto nešiojamas žiedas (geriau kvadrato formos).

Gyvenimo kelio skaičius: Dvejetas – Romantiška diplomatė

Pašaukimas, gabumai, polinkiai, charakteris.. Esate geros širdies, suprantanti aplinkinius, sentimentali, jautri, išmintinga, diplomatiška. Gamta jus apdovanojo nuosaikumu, intelektu, nuovokumu. Nemėgstate išsiskirti, esate pareiginga, sąžininga, kūrybinga, kantri. Visada vadovaujatės sveiku protu, nemėgstate intrigų. Anot numerologų, tokių žmonių paskirtis – pasinaudoti iš ankstesnių gyvenimų sukaupta patirtimi.

Darbas, karjera. Jums labiausiai tiktų ne vadovaujamas, o pavaldinės darbas. Galite būti puiki pradinių klasių mokytoja, darželio auklėtoja, pedagogė, gydytoja, socialinė darbuotoja, bankininkė, administratorė, pardavėja, buhalterė ir kt. Sėkmingai save realizuositės meno ar turizmo srityse, nes turite išlavintą šeštąjį pojūtį, esate jautrios ir meniškos sielos. Anot numerologų, netinka verslininkės karjera, nes iš prigimties jūs nelinkusi rizikuoti.

Meilė. Labai rimtai žiūrite į vedybas, esate ištikima, atsidavusi šeimai. Tekate tik iš meilės, nes be jos gyvenimas neturi prasmės. Priešingu atveju tampate vienišė. Kartais visiškai pasiaukojate šeimai ar darbui ir pamirštate save. Miegamajame būnate aktyvi. Geriausiai jums tiktų partneris, kurio likimo skaičius 2, 4, 6, 3, 5 ar 9.

Sveikata. Esate apdovanota puikia sveikata. Jautriausia vieta – virškinamasis traktas.

Patarimas. Nekaupkite emocijų savo viduje, aklai nepasitikėkite kitais, išmokite atsipalaiduoti. Labiau save mylėkite ir skirkite laiko ne tik šeimai, bet ir sau.

Spalvos, talismanai. Žalia, kreminė, balta. Mėnulio akmuo, perlai, turkio spalvos akmenys.

Gyvenimo kelio skaičius: Trejetas – draugijos siela

Pašaukimas, gabumai, polinkiai, charakteris.. Kupina gyvybinės energijos ir džiaugsmo, pasirengusi padėti kitiems. Iš prigimties apdovanota talentu ir stipria valia. Ne retai emocijos nustelbia sveiką protą, bet gelbsti išlavinta intuicija ir psichologės įžvalgumas. Esate apsukri, dosni, lakios vaizduotės, ambicinga, romantiška svajotoja. Mėgstate bendrauti ir džiuginti aplinkinius bei atkreipti į save dėmesį. Nekenčiate rutinos ir monotonijos. Anot numerologų, trejeto žmonės nemėgsta būti pavaldiniais. Jų tikslas – siekti karjeros aukštumų, tobulėti ir nuveikti kažką prasminga, nes tik tada pajunta gyvenimo pilnatvę.

Darbas, karjera. Galite pasirinkti pediatrės, rašytojos, aktorės, dainininkės, šokėjos, žurnalistės, dailininkės, juristės profesiją. Taip pat būtumėte gera renginių organizatorė, misonierė, architektė, dizainerė ir kt.

Meilė. Labai ilgai ieškote tobulos meilės, idealizuojate partnerį. Neskubate kurti šeimos, nes vertinate laisvę ir savarankiškumą. Itin rūpinatės savo išvaizda, jums ilgai pavyksta išsaugoti jaunatvišką žavesį ir grožį. Pavykus rasti gyvenimo meilę, būnate ištikima ir lojali. Meilėje esate aikštinga ir reikli. Nors gerai sutarsite su bet kurį gyvenimo skaičių turinčiu vyru, idealiausia sąjunga – su 3,1,5 ir 9.

Sveikata. Jautriausia vieta – nervų sistema, inkstai.

Patarimas. Nepervertinkite savo sugebėjimų. Negyvenkite vien šia diena ir nesielkite lengvabūdiškai. Netapkite garbėtroška ir pedantė. Išsiugdykite kantrybę.

Spalvos, talismanai. Violetinė, purpurinė, mėlyna ir rožinė. Laimę neša ametistas.

Gyvenimo kelio skaičius: Ketvertas – stovinti ant žemės

Pašaukimas, gabumai, polinkiai, charakteris.. Tvirtai stovite ant žemės, nes vadovaujatės protu. Visada žinote, ko norite. Iš prigimties esate uždara, ryžtinga, savarankiška, rimta, garbinga, tvarkinga, praktiška, reikli sau ir aplinkiniams. Mėgstate primesti kitiems savo nuomonę. Neskubate susižavėti naujomis idėjomis – tikra konservatorė bei maištautoja. Turite puikų humoro jausmą. Anot numerologų, ketverto žmonių pašaukimas – siekti aukštumų mokslo ir technikos srityje.

Darbas, karjera. Pagal jūsų prigimtį tinka net monotoniški darbai, kuriems reikia tikslumo ir kruopštumo. Galite būti išradėja, mokslo darbuotoja, skulptorė, matematikė, ekonomistė, banko tarnautoja, juristė, buhalterė.

Meilė. Trokštate darnių santykių. Paprastai ilgai ieškote partnerio, kuris sugebėtų branginti jūsų meilę. Nepatikli ir uždara. Užuot kalbėjusi apie meilę, linkusi ją įrodyti. Jūs ištikima ir lojali, puikiai sugebate rūpintis šeima. Miegamajame esate drąsi ir išradinga. Jums reikia partnerio, kuris visada lauktų sugrįžtančios, pasitiktų su šypsena ir apibertų komplimentais. Tad nesuklysite pasirinkdama gyvenimo palydovą, kurio likimo skaičius 2, 6, 7 ar 5.

Sveikata. Esate linkusi į melancholiją ir mažakraujystę. Jautri vieta – nugara ir galva.

Patarimas. Gerai jausitės, jei visą laiką tobulinsite žinias, domėsitės naujovėmis. Tai padės jums sulaukti trokštamo dėmesio ir įvertinimo. Išmokite pripažinti klydusi.

Spalvos, talismanai. Visi mėlyni atspalviai, žalsvai melsva. Laimę neša papuošalai su safyru. Juos geriausiai nešioti arti kūno.

Gyvenimo kelio skaičius: Penketas – aktyvi individualistė

Pašaukimas, gabumai, polinkiai, charakteris.. Esate linksma, kupina gyvybės ir entuziazmo. Romantiška svajoklė. Negalite pakęsti, kai kas nors mėgina varžyti jūsų laisvę. Vertinate nepriklausomybę. Geriausias jūsų mokytojas – ne knygos, o pats gyvenimas, per kurį lėkte lekiate. Turite daug draugų ir mėgstate išbandyti naujoves, išgyventi stiprias emocijas. Monotonija ir nuobodulys – didžiausi jūsų priešai. Numerologai teigia, kad tokių žmonių pašaukimas – padėti kitiems, bendrauti, išklausyti. Realizuoja save tik jausdamiesi reikalingi.

Darbas, karjera. Geriausias pasirinkimas – žurnalistės, diplomatės, advokatės profesijos. Taip pat tinka visi darbai, susiję su drąsa, rizika bei naujovėmis. Puikiai save realizuotumėte ir kaip sportininkė.

Meilė. Net meilėje ieškote permainų ir pramogų. Sukūrusi šeimą būnate švelni, tvarkinga ir ištikima, bet labai išlaidi. Jums puikiai sekasi šeimininkauti namuose. Esate patraukli, lengvai sužavite vyrus, tačiau pati sunkiai suviliojama. Neieškote žodžio kišenėje ir stengiatės rasti tokį pat partnerį. Jums geriausiai tiktų vyras, kurio skaičius 5,3, dar 2.

Sveikata. Kadangi gyvenate nuolat patirdama įtampą, labiausiai kenčia nervų sistema, gali kamuoti nemiga, esate linkusi sirgti neurozėmis ir skrandžio ligomis.

Patarimas. Išmokite tramdyti savo emocijas, neprarasti savitvardos ir neskubėkite priimti sprendimų, dėl kurių vėliau gailėtumėtės. Būkite kantresnė, nuosekliau siekite tikslo ir jus lydės sėkmė.

Spalvos, talismanai. Balta, pilka, visos blizgančios. Deimantu inkrustuotas sidabrinis papuošalas padeda privilioti sėkmę.

Gyvenimo kelio skaičius: Šešetas – kilniaširdė realistė

Pašaukimas, gabumai, polinkiai, charakteris.. Iš prigimties esate optimistė, elegantiška, kupina žavesio. Nuotaikos žmogus. Mėgstate kaišioti nosj į kitų reikalus. Nors netrokštate tapti lydere, visada turite savo nuomonę, tik kartais pristingate drąsos ją apginti. Jums svarbiausia – bendrauti, rūpintis kitais, todėl esate visų gerbiama ir mėgstama. Ypač jus vertina dėl to, kad esate tolerantiška, jautri ir dosni. Anot numerologų, „šešetukai” sukurti rūpintis artimaisiais. Jiems svarbu apgaubti mylimus žmonės meile, dėmesiu, komfortu ir prabanga.

Darbas, karjera. Jums svarbi materialinė gerovė, esate protinga, išradinga ir veikli, todėl save realizuosite pasirinkusi verslininkės karjerą. Taip pat tiktų tapti rašytoja, vertėja, psichologe, menininke. Nenusivilsite pasirinkusi vizažistės, kulinarės profesiją. Save galite realizuoti kaip madų ar interjero dizainerė, aktorė, dainininkė ar dailininkė.

Meilė. Šeima jums – svarbiausias dalykas gyvenime, todėl mielai pasišvenčiate buičiai ir vaikų auklėjimui. Išsirenkate tą vienintelį, kuriam paaukojate visą savo gyvenimą. Stengiatės, kad namuose tvyrotų jaukumas ir ramybė. Nors esate ištikima iki pat mirties, elgiatės pernelyg globėjiškai, o tai gali erzinti namiškius. Jums geriausiai tiktų vyras, kurio likimo skaičius 2,3, 5,1 ar 8.

Sveikata. Jautriausia vieta -viršutiniai kvėpavimo takai (esate linkusi sirgti peršalimo ligomis), krūtys ir širdis. Dažniau tikrinkitės krūtis ir širdį.

Patarimas. Būkite ryžtingesnė, atsikratykite smulkmeniškumo ir nemanykite, kad pinigai bei turtas yra svarbiausi dalykai gyvenime. Leiskite tiek mylimajam, tiek vaikams gyventi savo gyvenimą, nevaržykite jų laisvės.

Spalvos, talismanai. Mėlyna, rožinė. Laimingiausi akmenys – smaragdas ir turkis.

Gyvenimo kelio skaičius: Septynetas – santūri idealistė

Pašaukimas, gabumai, polinkiai, charakteris.. Esate dvasinga, santūri ir drovi, o kartais net baikšti ar spontaniška. Linkusi j mistiką, okultizmą, turite aiškiaregystės dovaną, todėl kitiems galite atrodyti keistuolė, nesuprantama, šalta ir nepasiekiama. Sunkiai prisitaikote prie realybės, nepraktiška, viską pernelyg idealizuojate. Siekiate tobulumo kiekviename žingsnyje. Turite moteriško žavesio, elegancijos ir tarsi magnetas traukiate kitus žmones. Jus vilioja permainos, kelionės. Anot numerologų, “septynetukų” pašaukimas-tobulėti, ieškoti, kurti, nuolat pažinti nauja.

Darbas, karjera. Tinka verslininkės, archeologės, poetės, rašytojos, dailininkės, kompozitorės, prekybininkės, teologės profesijos. Taip pat nenusivilsite tapusi gydytoja, chemike, fizike, matematike ar kirpėja. Gali būti, kad pašaukimą rasite net pasirinkusi vienuolės ar senovės kalbų žinovės kelią.

Meilė. Idealizuojate meilę. Graužiatės dėl neišsipildžiusių lūkesčių. Gana uždara, todėl retai atvirai reiškiate jausmus. Jums nelengva rasti partnerį. Ilgai ieškojusi, paprastai išsirenkate ramų ir švelnų gyvenimo palydovą. Intymiuose dalykuose jums kur kas svarbiau ne seksas, o dvasingi santykiai. Geriausiai tiktų partneris, kurio likimo skaičius 7, 9, taip pat ir 8,4.

Sveikata. Jautriausia vieta -nervų sistema. Kadangi esate labai jausminga, jautriai reaguojate į menkiausias smulkmenas.

Patarimas. Nepasiduokite melancholijai, nebėkite nuo realybės, neužsisklęskite svajonių pasaulyje. Nebūkite užsidariusi savo viduje, išranki, perdaug nereikalaukite iš kitų. Labiau pasitikėkite savimi, atsikratykite sarkazmo ir egoizmo. Tapkite ryžtingesnė.

Spalvos, talismanai. Žalia, balta ir geltona. Sėkmę neša Mėnulio akmuo, “katės akis” ir perlai.

Gyvenimo kelio skaičius: Aštuonetas – fatališka kovotoja

Pašaukimas, gabumai, polinkiai, charakteris.. Esate stipri fatališka asmenybė. Lyderė. Blaškotės tarp fizinių ir dvasinių vertybių. Daug reikalaujate ne tik iš savęs, bet ir iš kitų, todėl aplinkiniai jūsų dažnai nesupranta ir net nemėgsta. Jei kas nors vyksta ne taip, kaip su planavote, būnate griežta ir negailestinga. Taip pat esate veržli, nuoširdi, sąžininga ir kruopšti. Savo idėjomis gebate užkrėsti daugelį žmonių, atkakliai siekiate tikslo, net jei reikia pasipriešinti aplinkybėms ar kitų nuomonei. Anot numerologų, aštuoneto žmonės iš prigimties yra laimės kūdikiai, nesvarbu, kad tą laimę kartais jiems tenka iškovoti „dantimis ir nagais”. Jei savęs nerealizuoja, jaučiasi nevykėliai. Jūsų pašaukimas – pakeisti pasaulį, nuveikti ką nors reikšminga.

Darbas, karjera. Tinka valstybės tarnautojos, politikės, advokatės ar verslininkės karjera. Galite pasirinkti ir inžinierės, išradėjos, ekonomistės ar chirurgės profesijas.

Meilė. Trokštate didelės meilės, jums reikia labai stiprių išgyvenimų – arba visko, arba nieko. Valdote visą šeimą, net mylimam žmogui neleidžiate kištis į jūsų gyvenimą. Neretai dėl šios savybės „aštuonetukai” pasirenka vienatvę. Jei sąjunga su partneriu visiškai neteikia pasitenkinimo, pasišvenčiate karjerai. Santuoką geriausiai kurti su vyru, kurio likimo skaičius 6, 2. Tinka ir 5 bei 3.

Sveikata. Saugokite kepenis ir skrandį, nes tai – jautriausia jūsų organizmo vieta.

Patarimas. Nors jums gyvybiškai svarbu sėkmė, visuomeninė padėtis, materialinė gerovė, išmokite pasitenkinti ir džiaugtis tuo, ką turite. Nesistenkite bet kokia kaina dominuoti, nes užsitrauksite aplinkinių nemalonę.

Spalvos, talismanai. Pilka, juoda, purpurinė ir tamsiai mėlyna. Laimingi akmenys -juodieji perlai, ametistai ir safyrai.

Gyvenimo kelio skaičius: Devynetas – perfekcionistė

Pašaukimas, gabumai, polinkiai, charakteris.. Iš prigimties esate lakios vaizduotės, protinga, aktyvi, mandagi, taktiška, dvasinga, linksma ir draugiška. Visada pasirengusios aukotis dėl kitų. Siekiate tobulybės, žinių. Turite išlavintą intuiciją. Pinigai, turtai, šlovė, komfortas ir patogumai jums – nereikšmingi dalykai. Anot numerologų, šie žmonės turi aiškiaregystės ir iškalbos dovaną. Jų pašaukimas – padėti likimo nuskriaustiesiems, dvasiškai tobulėti ir padaryti pasaulį teisingesnį bei laimingesnį.

Darbas, karjera. Tinkamiausios – mokslininkės, filosofės, rašytojos, menininkės profesijos. Puikiai save realizuosite kaip parapsichologė, žiniuonė, astrologė, teologė, taip pat dalyvaudama visuomeninėje ir labdaringoje veikloje, dirbdama socialine darbuotoja, geografe, poilsio namų ar pensionato direktore, žurnaliste, geologe, dizainerė ar gide. Tinka ir politikės karjera.

Meilė. Esate nepriklausoma ir išdidi, nemėgstate rodyti jausmu to, dėl atrodote nepasiekiama. Tai atbaido stipriąją lytį. Suradusi savo meilę, tampate sentimentali ir romantiška. Labai trokštate vyro globos, jums reikia peties, į kurį galėtumėte atsiremti. Paprastai “devynetukės” išteka labai jaunos. Idealizuojate meilę, iš partnerio reikalaujate labai daug. Nusivylusi paliekate partnerį nedvejodama, visiems laikams išbraukdama jį iš savo gyvenimo. Geriausiai tiktų ištikimas ir dėmesingas vyras, kurio likimo skaičius 9,7,4 ar 3.

Sveikata. Jautriausia jūsų vieta – smegenys (linkusi sirgti smegenų, taip pat virusinėmis ligomis).

Patarimas. Būkite savikritiškesnė. Nedramatizuokite įvykių, kartais turite suprasti, jog neįmanoma išgelbėti viso pasaulio. Nereikalaukite iš kitų pernelyg daug.

Spalvos, talismanai. Raudona ir visi rausvi atspalviai. Laimę nešantys akmenys – granatai ir rubinai.

numerologija (burtų ratas)