numerologijos būrimo puslapis

Numerologija 5

Numerologija – tai mokslas apie skaičius ir jų reikšmes. Kiekvienas skaičius turi savitas vibracijas ir energijas, kurios gali turėti įtakos žmogaus gyvenimo keliui. Skaičius penki siejamas su nepriklausomybe, laisve ir avantiūrizmu. Žmonės, kurių gyvenimo kelio skaičius yra 5, dažnai yra iš prigimties gimę lyderiai. Jie greitai mąsto ir yra išradingi, visada pasirengę imtis naujų iššūkių. Be to, jie puikiai bendrauja, geba aiškiai išreikšti savo idėjas ir viziją. Nors jie trokšta laisvės ir nuotykių, penktąjį gyvenimo kelio skaičių turintiems žmonėms taip pat reikia stabilumo. Jiems reikia jaustis taip, tarsi jie patys valdytų savo likimą. Priešingu atveju jie gali lengvai tapti neramūs ir nusivylę. Jei jūsų numerologinis gyvenimo kelio skaičius yra 5, esate unikali asmenybė, galinti pasauliui pasiūlyti daugybę dovanų. Priimkite savo nuotykių pojūtį ir naudokitės savo talentais, kad paliktumėte savo pėdsaką pasaulyje.

AVINAS – 5 “LIBERALAS KŪRĖJAS”

Avinų – 5 teigiamos savybės: kūrybiškumas, dosnumas, iniciatyvumas. Penketukas papildomai suteikia draugiškumo, energingumo, išradingumo, laisvės.

Tai tikro tyrėjo tipas, turi neišsenkančios energijos, pasižymi žinių troškimu ir bebaimiškumu.

Pagrindinė Avinų trauka nuotykiams (Penketuko veikimo pasekmė) perauga į tikrą azartą. Jiems nuolat norisi vis daugiau naujų įspūdžių bei rizikos, nekreipia dėmesio, kad tai gali būti pavojinga. Jeigu būtų toks atrakcionas, – šokti iš aukštybių su nepripūstu oro balionu, o kelio viduryje galėtų jį pripūsti, – tai eilė prie šios pramogos susidarytų vien iš Avinų-5. Asmeniniame gyvenime jie gana dažnai sumano “palošti rusišką ruletę” (į revolverį Įdedamas tik vienas šovinys ir pasukus būgną, nuspaudžiamas gaidukas, prisidėjus sau prie smilkinio), ir tai padaro juos labai pavojingais varžovais, o jų draugams ir numylėtiniams sukelia stresą. Netgi tais retais atvejais, kada sėkmė laikinai nusisuka nuo jų, sutrinka neilgai. Nenumaldomas optimizmas verčia vis bandyti laimę. Rezultatas anksčiau ar vėliau vis tiek pasiekiamas.

Šokinėja nuo vienos viršūnės ant kitos, netgi sekti juos sunku, tačiau daugelis mano, kad žaidimas vertas dėmesio. Papasakoti, kaip pertvarkyti visą planetą, Avinai-5 moka geriausiai iš visų. Jeigu ir kiti turėtų tokią vaizduotę ir drąsą, pasaulis taptų geresnis.

Svajodami apie pasaulį be engiamųjų, jie įnirtingai gina ir savo asmeninę laisvę. Bandymas juos sutramdyti, sukelia milžinišką atsakomąją ataką. Kovoti už teisybę pradėjo ankstyvoje jaunystėje. Todėl patirtis ir žinios leidžia tvirčiau jaustis bet kokiu atveju. Draugijoje tuojau pat apie tai ima diskutuoti.

Būdingas kitiems Avinams charakterio ūmumas šiems Avinams -5 pasireiškia kiek labiau, kad ir kiek jie bandytų savo sarkazmą paversti paprastu juoku, jis vis tiek žeidžia skaudžiai.

Smalsumas juos verčia rinkti įvairius duomenis ir apsilankyti visur. Jie neturi net mažiausio noro gyventi veltui. Netgi jeigu tiki reinkarnacija, sutelkia dėmesį į dabartines problemas. Kadangi orientuojasi į rezultatus, bei kokie dvasiniai apmąstymai ar ieškojimai turi turėti konkretu tikslą.

Avinai-5 niekada nenuobodžiauja. Vertina įvairovę ir paskatinimus, jų siekia. Nepataisomi romantikai, trokšta meilės ir pagyrų labiau, negu aplinkiniai mano. Kai šalia geras partneris, jie retai kada nusivilia rimčiau ir ilgesniam laikui.

Seksas jiems – taip pat nuotykis, tik labiau siekiamas. Juos gąsdina galimybė tik prarasti jaudulį ir susipažinimo paslaptingumą. Mažai kas sugeba jiems atsispirti ir padovanoti ištikimybę. Per gyvenimą jie pakeičia ne vieną vestuvinį žiedą.

Pinigai jiems prilygsta laisvei, todėl nuo jaunų dienų mokosi juos uždirbti. Jeigu tampa vadovais, tai pasirenka pavaldinius, sugebančius atlikti visus darbus, nes nori retkarčiais ištrūkti iš savo kontoros.”

Reikėtų išsirinkti tokį darbą, kuris leistų jiems apsilankyti egzotiškose šalyse, rinkti meno kūrinius, susipažinti su įdomiais žmonėmis ir apskritai apkeliauti visą pasaulį. Todėl jiems tinka žurnalisto, sportininko, kario, šokėjo, prekybininko, juristo specialybės.

Jie nuolat ieško teisybės, pataria ir kitiems, kaip jos siekti. Iš esmės yra užgimę mokytojai, aiškina, kaip įveikti stereotipus ir atverti užrakintas duris. Žinoma, tai ne visiems patinka. Jie taip pat siekia pusiausvyros ir tokia veikla tikrai nestiprina sveikatos. Savikontrolė vargina, tačiau jos dėka gali pragyventi ilgiau.

Avinų – 5 neigiamos savybės: užsispyrimas, įžūlumas, valdingumas. Penketukas papildomai suteikia nepastovumo, lengvabūdiškumo, nekritiškumo.

Laimingų skaičių eilutė: 5, 15, 36.

JAUTIS – 5 “KLASTINGAS STATYTOJAS”

Jaučių – 5 teigiamos savybės: elegantiškumas, pasitikėjimas savimi, genialumas, tvirtos pažiūros. Penketukas papildomai suteikia lankstumo, išradingumo, smalsumo, išraiškingumo.

Skaičius “penki” rodo, kad nuovokiam Jaučiui amžinai tabaluoja vadelės, kurios nuolat patenka jam po uodega. Tada JAUTIS – 5 ima ir išleidžia garą, kurį kaupė ilgus metus. Ir dar, pavyzdžiui, linksmai nusijuokęs, paaiškina, jog mirtinas ginčas, kurį jis pradėjo – tai tik mielas ir nekaltas pokštas.

Jaučiai – 5 yra užgimę žaidėjai: nebijo stipriai rizikuoti ir niekas negali jų priversti skubėti. Skaičius “penki” taip pat padovanoja jiems optimizmą ir šypseną, neleisdamas, kaip kitiems Jaučiams, pykti ir niurzgėti dėl įsivaizduojamų skriaudų.

Kitaip nei visus Jaučius, šios vibracijos žmones traukia permainos, ir nėra tokių įspūdžių, kurių jie nenorėtų patirti. Jei nepatiko kieme augantys dobilai, jie tuoj ieško kitos rūšies žolės. Įvairumas ir nuolatinė įvykių kaita būtini jų gerovei. Nereiklūs nei maistui, nei drabužiams. Jie puikiausiai jaučiasi su visur ir visada dėvimais džinsais. Nors jų įvaizdis ir gyvenimo būdas skiriasi nuo aplinkinių, tačiau juos gelbsti darbas ir seksas-jie yra patrauklūs.

Jaučiai-5 jaunystėje dirba iki septinto prakaito ir tik dėl to, kad į pensiją išeitų pilnomis pinigų kišenėmis. Tačiau jie ne iš tų, kurie vaidina džentelmeną fermerį. Juos traukia nusipirkti seną XVIII amžiaus namą ir jį kruopščiai restauruoti. Dar jiems reikalinga ir jachta kelionėms aplink pasaulį. Tai nereiškia, kad jų nevilioja tradicinis šeimos židinys, paprasčiausiai jie nori savo autografą palikti kažkur prie šiaurės ar pietų ašigalių.

Jaučiai – 5 pradėtus darbus užbaigia, o nuobodulio išvengti padeda vis nauji siekiai. Jie dar vaikystėje planuodavo darbus penkis-dešimt metų į priekį; sulaukę trisdešimties ir susiradę jaunystėje rašytus dienoraščius, daugeliu atvejų tik nusišypso.

Šios vibracijos žmonės intuityviai supranta savo vaidmenį gyvenime. Jie visą laiką lygina savo pranašumus su kitais žmonėmis. Penketukas juose pasėja maištingumo sėklą, todėl vėliau išmoksta pasinaudoti tomis savybėmis kovodami už vietą po saule.

Jaučiai-5 apdovanoti stebinančiu apsukrumu, judesių gracingumu, milžiniška užsispyrimo jėga. Bet kokie fizinio lavinimo pratimai idealiai tinka jiems. Todėl jie geri sportininkai, akrobatai, treneriai, įvairių specialybių gydytojai, kariai, politikai. Dėl smalsaus proto gali tapti rašytojais, muzikais, žurnalistais, kovojančiais su korupcija.

Pinigai, jų įsitikinimu, skirti utopinėms svajonėms įgyvendinti. Patys noriai kuria turtingą gyvenimą, perka brangius baldus ir keliauja į egzotiškus kraštus. Jaučių – 5 nuoširdumu pasinaudoja draugai, kurie mano, kad jiems pasiseka mikliai apdumti juos.

Jaučiai – 5 turi nepaprastą misiją gyvenime: parodyti žmonėms, kaip galima tapti revoliucionieriais nepažeidus įstatymų. Jeigu jie iš išorės ir atrodo garbėtroškos ir paviršutiniški, vidumi tvirti kaip akmenys. Ir dar viena būdinga jų savybė: niekada nesinaudoja nesąžiningai uždirbtais pinigais. Visada sąžiningi, todėl patrauklūs aplinkiniams. Tad reikėtų protingai panaudoti žvaigždžių suteiktas dovanas.

Jaučiai-5 labai seksualūs. Lovoje jie panašūs j laukinę katę, niekada negali pasisotinti. Iš partnerio laukia absoliučios ištikimybės ne tik gyvenime, bet netgi svajonėse ar vaizduotėje. Kartais -ir paprastai dėl savo kaltės-jų gyvenimas labai susikomplikuoja dėl piktnaudžiavimo maistu.

Jaučius-5 sunku suvilioti romantika, nes jie visada stengiasi išsaugoti visus savo kozirius. Jie mano, kad meilės ryšiai iš jų atima tokį jiems svarbų darbo laiką. Jie tiki ištikimybe, tačiau jos nesuradę namuose iškeliauja ieškoti nuotykių kitur. Tokiu veiksmu jie bando “sudeginti” namuose susikaupusią neigiamą energiją ir taip išspręsti bekylančią audrą. Tačiau, net ir taip elgdamiesi, santuoką laiko šventu dalyku. Jie jos negriauna, kol nepajunta artimųjų spaudimo bei savo laisvės varžymo.

Neigiamos Jaučių-5 savybės: godumas, nepasitikėjimas, nuolaidžiavimas sau. Penketukas papildomai suteikia kaprizingumo, lengvabūdiškumo, yra linkę elgtis neapgalvotai.

Laimingų skaičių eilutė: 5, 16, 24.

DVYNIAI – 5 “DRAUGIŠKAS GUDRUOLIS”

Dvynių – 5 teigiamos savybės: konkretumas, intelektualumas, dosnumas, linksmumas. Penketukas papildomai suteikia išradingumo, energingumo, įvairiapusiškumo, smalsumo.

Ko Dvyniams tikrai nereikia? Ogi ypatingo potraukio į nuotykius. Tačiau skaičius “penki” kaip tik tai jiems dovanoja. Dvyniai – 5 taip suorganizuoja, kad visus nuobodžius darbus už juos atliktų kiti. Kartais jų beprotiškumas būna stulbinamas-jie netgi liaujasi galvoję, ką veikti. Juos talžo du bizūnai ir verčia ieškoti nuotykių: tai nuobodulys ir nieko neveikimas. Laimei, jie myli gyvenimą ir griaunančios tendencijos jiems svetimos. Tačiau jie pasirengę išbandyti absoliučiai viską. Kiekvienai nuotaikai, kiekvienam atvejui jie turi ypatingų pažįstamųjų ratą. Jokios tolybės, kitos kliūtys neglumina jų, jei tik užgimsta noras ką nors naujo pamatyti. Jų energija atrodo begalinė. Naktiniai varginantys pokalbiai juos atgaivina, bet papasakoti apie turėtus meilužius tiesiog nepatogu.

Dvynius-5 meilės partneriai kartais suranda susijaudinusius, ir dažnai vėliau stebisi, kodėl taip greitai santykiai nutrūksta -jiems juk viskas sekasi be ypatingų pastangų. Detalės jiems labai svarbios ir jeigu kas pasako, jog jie labai skrupulingi, tai tikra tiesa. Iš tikrųjų įdomu stebėti šios vibracijos žmones, sėdinčius tarp dešimties porų batų ir derinančius kaklaraištį, kad šis tiktų prie kostiumo. Visgi jie po ilgų svarstymų pasirenka idealų derinį.

Šios vibracijos žmonės teikia ypatingą reikšmę ryšiams su žmonėmis. Jie mikliai rezga pinkles, rišliai kalba ir gali susidraugauti su kuo nori ir bet kur. Besižvalgydami surenka naudingą jiems informaciją, o domina juos absoliučiai viskas.

Nesėslūs Dvyniai-5 jau nuo vaikystės siekia pirmauti ir tapti lyderiais, pavyzdžiui, sublizgėti kokiame nors renginyje, užsidirbti šiek tiek pinigų ir žiūrovų aplodismentų. Suaugę, lyg išgirdę signalą iš visatos, sėda į lėktuvą ir skrenda į kitą pasaulio kraštą pailsėti. Jie ir ten stengiasi išgauti naudos: susipažįsta su parduotuvių tinklo valdytojais, pasiūlo savo paslaugas. Šitaip ryšiai plečiasi, o verslas klesti.

Dvynius-5 domina visa, kas paslaptinga ir nepaprasta. Mėgsta gerus anekdotus ir kartais patys juos kuria. Trokšta žinoti visas naujienas pasaulyje. Klajoja iš vienos vietos į kitą ir “maitinasi” pikantiškų paskalų nuotrupomis. Susidomėję ima rašyti knygas, išleidžia savo fotografijų albumus. Šių žmonių meilumas, suderintas su entuziazmu, atveria jiems bet kokias duris. Visada stengiasi ištesėti pažadus ir tai jų universalus raktas į visus seifus. Jie išradingi keliautojai ir nepatiria jokių sunkumų norėdami patekti ten, kur planuoja. Nepavyksta tik vienas dalykas – išsilaikyti vienoje vietoje. Jie pabėga anksčiau ir nelaukia uždirbto honoraro-jį vis tiek kada nors atsiųs nurodytu adresu.

Dvyniai-5 ieško nenuobodžių darbų. Dažniausiai jie patiria tris rimtus posūkius savo karjeroje, neimant domėn mažųjų. Turėdami įvairiausių interesų, jie suspėja nudirbti bet kokius darbus, ypač tuos, kur reikia bendrauti su žmonėmis. Labiausiai patinka dirbti turizmo agentūrose, pramogų versle, organizuoti žmonių poilsį. Vadyba, prekyba, leidyba, politika, pedagoginis darbas, scena – visa tai traukia juos.

Šiems žmonėms pinigai – paprasčiausia medžiaga statyti tokį gyvenimą, apie kurį svajoja. Per daug nesiplėšo, tačiau ir neišleidžia daugiau negu reikia. Pats sunkiausias uždavinys – išmokti savidrausmės. Ir dar, Dvyniai – 5 turi talentą iš anksto nuspėti aplinkinių norus. Vykdyti juos vargu ar pradeda, tačiau idėjomis dosniai pasidalija, suorganizuoja bendraminčių grupes ir nuteikia darbui.

Jiems naudingiausia būtų kuo anksčiau nuleisti inkarą šeimoje ar įsigytoje mažytėje salelėje tolimoje jūroje. Šis inkaras priverčia juos sustoti ir pasirinkti, galutinai apsispręsti, sutrukdo nukirsti juos laikantį lyną ir metus viską vėl išplaukti į atvirą ir audringą vandenyną.

Dvynių – 5 meilė įdomi, jie negriebia pirmų pasitaikiusių žuvyčių. Visų pirma kruopščiai apskaičiuoja puolimo planus. Jie ne snobai, bet prieš imdami bendrauti su pirmu patikusiu asmeniu stengiasi sužinoti jo biografiją. Atsargūs ir siekia intelektualios ir seksualinės lygybės. Jeigu nesukuria šeimos jaunystėje, tai vėliau žengti tokį žingsnį tampa vis sunkiau. Kai susituokia, konstatuoja, kad visgi malonu būti jaukiuose namuose, bendrauti su vaikais ir gyvuliukais – jie mėgsta kates ir šunis.

Dvynių – 5 neigiamos savybės: paviršutiniškumas, nepraktiškumas, manipuliavimas. Penketukas papildomai suteikia neramumo jausmą, impulsyvumo,nepastovumo.

Laimingų skaičių eilutė: 5, 26, 32.

VĖŽYS – 5 “NAMISĖDA STRAKALAS”

Vėžių – 5 teigiamos savybės: įsigilinimas į reikalus, atidumas, emocingumas, smalsumas. Penketukas papildomai suteikia aštraus proto, draugiškumo, meilės laisvei, beprotiškos drąsos.

Vėžiai – 5 dažnai patiria įvairių nemalonumų. Tai priklauso nuo “penketuko” įtakos, kuris nuo pat jų gimimo skatina norėti nuotykių. Jie trokšta viską gyvenime išbandyti. Tai liečia ir jų seksualinius santykius. Jų emocijos tokios stiprios, kad kartais sukelia pavojingus padarinius. Sekse jie daugiau patyrę, negu kitų Vėžių vibracijų atstovai. Audringas gyvenimas dažnai palieka jų kūnuose neužgyjančių randų.

Vėžiai-5 labai intelektualūs, žino, kaip išpešti naudą iš bet kokios gyvenimo situacijos. Bręsdami dėl savo audringų emocijų tampa mažiau pažeidžiami. Jausmus moka derinti su subtiliu mokėjimu gražbyliauti. Gabūs literatūrinei bei pedagoginei veiklai. Jų įgimti artistiniai sugebėjimai žavi visus.

Šios vibracijos žmonės turi išskirtinai padorią išvaizdą, tačiau jų stalo stalčiuose gali gulėti revolveriai ar keli imponuojantys peiliai. Jų skonis keičiasi tiesiog kas minutę – vieną dieną gali dėvėti džinsus, kitą – prestižinį kostiumą.

Vėžiai – 5 mėgsta namus ir jų jaukumą, tačiau dega entuziazmu sėsti į lėktuvą ir po keliolikos valandų atsidurti kitame pasaulio krašte. Atmintini vėžiai atsiskyrėliai, kurie periodiškai keičia savo kiautus ir ieško vienatvės giliame urve. Žmonės Vėžiai – 5 ne iš tų, kurie ilgiau užsibūna viename urve, ypač jeigu dar jaučia atslenkantį pavojų. Jų neramumas ir santūrumas mainosi kaip potvynis su atoslūgiu, netgi jų kaprizai nuspėjami. Kitaip nei daugelis kitų vibracijų Vėžių, jie nemėgsta būti pririšti grandinėmis: būtina saviraiškos laisvė ir saugus užnugaris. Namai jiems – ir vitrina, ir darbo vieta; čia jie saugo įvairių suvenyrų kolekcijas parsivežtas iš daugybės kelionių. Vėžiai – 5 informaciją semiasi iš knygų, interneto ir realaus gyvenimo; ja dalijasi su aplinkiniais. Po kiekvienos egzotiškos kelionės jų žinios vis plečiasi.

Kaip ir Penketukai, Vėžiai-5 nuolat iškelia naujas idėjas. Jų pastangomis daugelis tiki ir mano, kad jie įneša neįkainojamą indėlį į bendrus žmonijos reikalus. Nuostabūs įkvėpėjai ir todėl jiems patikimi atsakingiausi darbai ir leidžiama elgtis savo nuožiūra. Jų laukia vadybininkų, ekonomistų, pedagogų, rašytojų karjera. Dėl geros intuicijos ir judrumo jie tampa gerais darbų bei idėjų vykdytojais.

Kad ir kuo užsiimtų Vėžiai – 5, jie visada pirmose linijose. Juos domina viskas, kas praplečia horizontą, leidžia prisiliesti prie kitų tautų kultūrų fondų. Šios specialybės jiems yra tinkamiausios: etnobotanika, fotografijos menas, geologija, kultūros antropologija. Jie prisiekę keliautojai. Beje, dirbdami minėtus darbus, išleidžia mažai savo pinigų – komandiruotes dažniausiai apmoka įstaiga.

Vėžiai – 5 visiems prieinami, žavūs, mėgsta paplepėti, o kartais nustebina savo giliomis ir prasmingomis mintimis. Geri santykiai su aplinkiniais būtini jiems dėl dvasinio komforto. Jie pasijunta nejaukiai, kai jų pašnekovai mažai kalba, todėl sunku užmegzti draugiškus ar dalykinius santykius. Daug laiko ir jėgų praranda, kol artimiau susidraugauja, tačiau po šios sėkmės tampa nuoširdūs ir pasitikintys. Jų užrašų knygelėje pilna įvairiausių užrašų bei pastabų, pavyzdžiui, kada ir kokiomis progomis pasveikinti, pažįstamų adresai, kokias artimiausiu metu nusipirkti knygas ir panašiai. Ne veltui jiems prigijęs pavadinimas “visuomenės dvasia”.

Jeigu Vėžiams – 5 pavyksta susirasti juos mylintį partnerį, gebantį palaikyti morališkai, jų pasitikėjimas savo jėgomis greitai išauga. Jie ne iš tų, kuriems santuoka reikalinga vien dėl lovos malonumų. Paprastai ieško gyvenimo draugo, kuris leistųsi su jais į fizinę ir dvasinę kelionę. Keliaudami savo įspūdžius fiksuoja dienoraštyje, tampo savo bendrakeleivius už rankovės ir įkvėptai šnabžda: “TU tiktai pažiūrėk!” Mėgsta pasidalyti su kitais ne tik darbo patirtimi, bet ir naujausiais anekdotais. Savyje jie nesugeba sulaikyti nei minčių, nei jausmų, todėl partneriai turėtų būti panašūs į juos. “Penketuko” veikimas sužadina norą domėtis naujausia literatūra apie intymius santykius, tačiau jeigu partneriai paprašo pasakojimus ta tema atidėti kitam kartui, neužsigauna. Padėtį ištaiso netradiciškai pasimylėję ne miegamajame, o, pavyzdžiui, virtuvėje, beplakant grietinėlę kokteiliui. Visiems ir visada teigia, jog jų šeima pati idealiausia pasaulyje.

Vėžių – 5 neigiamos savybės: susierzinimas, veidmainiavimas, savęs gailėjimas. Penketukas papildomai suteikia nepasitikėjimo, per didelį temperamentą, neapgalvotumo.

Laimingų skaičių eilutė: 5, 27, 38.

LIŪTAS – 5 “FANATIKAS KEISTUOLIS”

Liūtų – 5 teigiamos savybės: vyriškumas, įtakingumas, patrauklumas, įžymumas. Penketukas papildomai suteikia linksmumo, išradingumo, komunikabilumo, laisvo mąstymo.

Šios vibracijos Liūtų sėkmei ir asmeniniam gyvenimui didžiulę įtaką daro skaičius “penki”, kuris jiems suteikia velniško pasitikėjimo savimi, polinkių Į ne visai garbingus žaidimus ir nuostabaus žavesio.

Liūtams – 5 gyvenimas – ištisas žaidimas. Gali atsirasti aistra kelionėms ir naujiems pojūčiams. Gali aplankyti tolimiausius pasaulio kampelius, tačiau tai netampa gyvenimo būdu. Jie kartais jaučiasi neužtikrinti su gerai pažįstamais žmonėmis, tačiau elgiasi visiškai laisvai su svetimais. Labai pasitiki savo jėgomis. Dirbdami kartais nevengia avantiūrizmo. Jeigu tenka pasirodyti televizijos laidoje, tai tirpsta iš pasitenkinimo ir vaizduoja eterio žvaigždę.

Liūtus-5 daugelis bando mėgdžioti – jiems patinka jų vyriškumas ir drąsa. Kartais tai netgi naudinga, nes jie gali užbaigti Liūtų – 5 drąsius projektus, apgalvotus tik bendrais bruožais, neįsigilinus į esmę. Šios vibracijos žmonės dėl savo avantiūriškų veiksmų kartais atsiduria ant prarajos krašto, jiems gresia bankrotas, tačiau laimingasis “penketukas” apsaugo juos nuo galutinės pražūties.

Liūtai-5 labai patrauklūs, todėl greitai pripranta prie gerbėjų dėmesio, tampa dar labiau patenkinti savimi. Juos gundo viskas, kas nauja, ryšku, kas krinta j akis, jie patenkinti, kai šokiruoja geranoriškai nusiteikusius žmones. Kartais ima meluoti, erzinti tik tam, kad galėtų įsiutinti mandagius kaimynus. Gali susidraugauti su transvestitais vien tam, kad aplinkiniai atkreiptų

į juos dėmesį. Liūtai – 5 gali nusispjauti į tai, ką galvoja kiti apie juos – tegu šnibždasi už nugarų, tik kad neiškreiptų faktų. Šios vibracijos žmonės dėl tuščio efekto gali sureikšminti bet ką, tačiau jų pačių gyvenimas nuo to nepagerėja. Jie nutrūktgalviai, išbando viską, kas tik šauna j galvą, pavyzdžiui, nusileidžia slidėmis nuo Alpių kalnų šlaito ar iššoka parašiutu iš lėktuvo, skrendančio penkių kilometrų aukštyje. Jų vaizduotė ir smalsumas nežino ribų, jie siekia minčių ir veiksmų laisvės, nors ne visada pasirenka teisingus kelius.

Liūtai – 5 mėgsta sublizgėti visur, negaili nei laiko, nei pinigų, ypač jeigu tai siūlo malonumą aplinkiniams. Tada jie triumfuoja, buria apie save bendraminčius ir leidžia gėrėtis jų didžiadvasiškumu. Netgi tapę turtingi, vidumi pasilieka gatvės katinais, kurie klajoja, kur tik sugalvoję, džiūgauja savo išdykėliškais pokštais. Jie nuolat trokšta visų dėmesio. Neįmanoma Įsivaizduoti jų palinkusių prie nusibodusio vieno projekto kokioje nors įstaigoje. Netgi plepėdami apie naujausią kino filmą, ieško internete naujų pažinčių. Jiems reikalinga erdvė vaizduotei. Geriausia išeitis – “laisvojo dailininko” darbas ar vaidmuo kokiame nors spektaklyje. Kartais apstulbina draugus savo gražbyliavimu. Kam jiems rūpintis šlamančiais banknotais? Svarbiausia – turėti galimybę pareikšti: “Moku už visus!”

Liūtai – 5 yra kiršintojai, tai visiems aišku, tačiau jie patys mano, kad jų paskirtis – išlaisvinti žmoniją nuo sąlygiškumų ir prietarų. Jie gyvena taip, kaip jiems patinka, sukursto žmones ištrūkti iš kasdieninių rūpesčių ir suteikia fantazijoms laisvę. Jų kasdieninis gyvenimas ir nuotykiai – tinkama medžiaga skandalų kronikai, tačiau patys tvirtai tiki, kad kiekviename žmoguje esantį laukinį žvėrį retkarčiais reikia išleisti Į laisvę.

Nedaugelis žino apie Liūtų – 5 gerus darbus, nes jie patys stengiasi sukurti savo, kaip “nepadoraus” berniuko (arba mergaitės), įvaizdį. Tačiau, nors ir keista, aplinkiniai labai gerai atsiliepia apie juos, laiko kukliais ir maloniais.

Nepasotinami ir nepataisomi Liūtai – 5 dar jaunystėje parodo kaktusų spygliukus. Tėvams ir aplinkiniams aišku, kad juos reikia nuolat tramdyti, tačiau bizūnas ir narvas – ne išeitis.

Liūtų-5 meilė pasireiškia keistai. Juos reikia atakuoti. Kuo ilgesnis bučinys penkių žvaigždučių restorane, tuo geriau, tačiau tai turi vykti nuošaliame kamputyje. Įsimylėję pameta galvą, tačiau jiems reikalinga nuolatinė stimuliacija, išradingumas bei įvairovė. Liūtai – 5 labiausiai bijo žodžių: “Aistros jau nebėra”.

Liūtų – 5 neigiamos savybės: impulsyvumas, pagyrūniškumas, ūmumas. Penketukas papildomai suteikia nesavikritiškumo, nedrausmingumo, neapgalvotumo.

Laimingų skaičių eilutė: 5, 10, 46.

MERGELĖ – 5 “PALAIKYMO GRUPĖS LYDERIS”

Mergelių – 5 teigiamos savybės: erudicija, išsiauklėjimas, gražiakalbiškumas, pagaulumas. Penketukas papildomai suteikia įvairiapusiškumo, aktyvumo, aštraus proto, energijos.

Mergelių – 5 tipo žmonės – patys seksualiausi pasaulyje, jų poelgiai nenuspėjami ir netikėti. Tai donžuanai ledine aristokrato kauke. Skaičius “penki” irgi tai paryškina. Iš išorės paprasti ir inteligentiški, mėgsta darbą, nesiskundžia sveikata, optimistai, kuriais visada galima pasikliauti. Jie visada pridengia pavėlavusius į darbą kolegas, padeda sunkiais gyvenimo momentais. Tačiau kai tik nusivelka darbinį chalatą, tampa visai kitokie. Jie gali suorganizuoti tokį pasilinksminimą, nuo kurio bendradarbiams plaukai ant galvos pasišiauš. Jie visada žino, kaip praleisti laisvalaikį, o jame didesnė dalis laiko skirta seksui. Juos veikia dviguba Merkurijaus įtaka, todėl gali sublizgėti gražbylyste, tapti populiariausiais tarp kitų Mergelių.

Šie žmonės niekada nesutrinka ir visada blaiviai vertina draugus ar partnerius. Bet kokias jų pražangas ar klaidas ilgai atsimena. Atvirai jiems nieko nepasako, tačiau paprasčiausiai lapelį su jo pavarde išplėšia iš savo bloknoto-jie tampa nereikalingi visiems laikams.

Mergelės-5 tai pačios paprasčiausios mergaitės ir berniukai, kurie, sulaukę dvidešimties, bėga iš namų ieškoti nuotykių. Be abejonės, jie įsigudrina autobusais važinėti be bilieto. Vaikiškas naivumas atidaro daugelį durų, kai renka pinigus “kokiems nors fondams”. Argi jie kalti, kad niekas neįtaria, jog jie veikia savo iniciatyva? Beje, jų moraliniai principai ir savimeilė priverčia išpirkti kaltę ir kitą mėnesį paaukoja surinktus pinigus, tarkime, vargstantiems vaikams. Be abejonės, tokia veikla-tai nenumaldoma aistra eksperimentuoti! Tai jų amžinas pomėgis ir bizūnas. Jų keista savybė – ieškoti nemalonumų. Juos išsprendę, jie pakyla laipteliu į naujas aukštumas.

Šios vibracijos žmonėms nebūdingi polinkiai nusikalsti, tačiau kai jie geri, tai geri, labai labai geri, o kai blogi, tai tiesiog baisūs. Juos dažnai gelbsti išvaizda. Nors pagauna su įkalčiais, juos būtinai paleidžia: meilūs, smagūs kaip Šimpanzės, kai jas apima žagsulys.

Jų tėvai seniai suprato, kad juos laikyti užrakintus visiškai nenaudinga: mikliai išlipa pro langą, nusileidžia lietvamzdžiu, ir tegyvuoja laisvė!

Penketukai trokšta žinių ir jie nuostabiai dera su Mergelių stropumu, sukuria neregėtą intelektą. Mergelių-5 žmonės atspėja pačias slapčiausias žmonių elgesio priežastis, padeda jiems suprasti jų poelgių motyvus. Penketukas suteikia dvasios laisvę, o Mergelė priverčia save valdyti. Penketukas taip pat suteikia savybę susigaudyti aplinkybėse ir užmegzti ryšius, o Mergelė tampa užsispyrusi ir ištikima savo siekiams. Todėl Mergelių – 5 žmonės, kaip geri komikai scenoje arba darbovietėje, nuostabiai įkvepia žmones, įvairiais pokštais nuveja blogą nuotaiką ir užkrečia entuziazmu. Jei dar turėtų kantrybės, tai galėtų tapti nuostabiais vadybininkais. Tačiau jie nėra primityvūs robotai, prirakinti prie savo darbo vietos. Jie – energijos ir entuziazmo kamuoliai. Jeigu darbas įdomus, jie visada viršija save. Reklama, žurnalų leidyba, televizijos laidų rengimas, dainavimas, pedagogika – štai kas juos domina. Turi nuostabų humoro jausmą ir pastabumą, potraukį į meną ir todėl sugeba tapti aktoriais, dailininkais, skulptoriais. Ypatingą vietą jų gyvenime užima astrologija, kuria labai domisi. Jie judrūs, todėl linkę tapti tyrėjais, geologais, sportininkais bei treneriais.

Šios vibracijos žmonės būna ir aistringi, ir šalti. Jie gali susitikinėti su keliais meilužiais. Laikosi klasikinio principo, jog visa tai tik smulkmenos, nevertos prisiminti. Daugelis jų – sąžinės švaruoliai, tačiau tai nesulaiko, kad pultų į kitą kraštutinumą – vaizduotėje tampa nešvariomis kiaulėmis. Tai tinka ir intymiems santykiams. Kai kurie – seksualiniai maniakai, turi nenumaldomą apetitą. Po santuokos paprastai viskas įeina į savo vėžes, tačiau tik tol, kol sutuoktinis tenkina jų poreikius. Nors jie toli nuo šeimyninių rūpesčių, tačiau savo vaikus labai myli, tampa gerais jų draugais.

Mergelių-5 neigiamos savybės: susierzinimas, neatsikratomumas, nenuramdomumas. Penketukas papildomai suteikia nekantrumo, neapgalvotumo, polinki liežuvauti.

Laimingų skaičių eilutė: 5, 20, 41.

SVARSTYKLĖS – 5 “ĮKŪNYTAS PATRAUKLUMAS”

Svarstyklių – 5 teigiamos savybės: bendravimas, skvarbus protas, lankstumas, šmaikštumas. Penketukas papildomai suteikia geranoriškumo, įvairiapusiškumo, atidumo, gyvenimo džiaugsmo.

Svarstyklių – 5 asmenybė pilna kontrastų. Skaičius “penki” rodo, kad jos mažiausiai turi du veidus: vieną tikrą, kitą -rodomą žmonėms. Tikrasis jų charakteris yra bjaurus, tačiau pašaliniai net nežino, kiek jie gali ištarti grubių žodžių. Jie sugeba pasirodyti esą nepaprastai gerai išsiauklėję – praktiški ir puritoniški. Vis dėlto ta regimybė yra klaidinga – nesugeba pasakyti “ne”. Prižada atlikti bet kokius darbus, įgyvendinti pasiūlymus, nors jau turėtų jų apie šimtą.

Labai supratingi, įsijaučia į bet kokią situaciją, siekia visus padaryti laimingus, tačiau periodiškai perdega, nes jiems sunku ilgai išlikti meiliems ir draugiškiems. Tačiau netgi tada, kai nukrinta ramumo kaukė ir dingsta diplomatiškumas, situaciją gelbsti jų sugebėjimas toli matyti, išskyrus tik juokingąsias puses. Labai talentingi, kai nori, būna labai darbštūs. Vis dėlto jiems reikalingi ryžtingi ir kieti viršininkai, kurie galėtų juos sudrausminti.

Svarstyklių – 5 žmonės paprastai žavingi: iš nuotraukų žvelgia putlūs vaikučiai, o šalia jų – idealiomis pasididžiavimo šypsenomis pasipuošę tėvai. Ir dabar, kada jie užaugo, aplinkiniams jie patrauklūs: išvaizda tokia, lyg kiekvienu momentu būtų pasiruošę apsikabinti, pažaisti, pakikenti. Kad palankiai nuteiktų save, jie svajingai rauko antakius. Gyvena taip, lyg turėtų nuosavą viduramžių pilį, atgabentą iš Burgundijos. Neprašytus svečius be jokių ceremonijų išstumia už geležinių vartų arba tiesiog prieš nosį užtrenkia duris.

Šios vibracijos žmonių gyvenimo stilius bei išsiauklėjimas -privilegijuotas ir bohemiškas. Jiems patinka sukiotis aukštuomenėje, dailininkų parodose, nors kartais nuo bėgiojimo ištinsta kojos. Jiems būtina humoro ir sėkmės atmosfera. Organizuoti vakarėlius mėgsta ne mažiau, negu juos lankyti: užgimę bendrauti, pašiepti kitus. Jų gyvenimo kelią pasekti taip sunku, kaip žaislinio biliardo rutuliuką žaidimo metu.

Vis dėlto, nepaisant išviršinio lengvabūdiškumo, jie moka atidžiai klausytis ir gilintis į detales. Turi fotografinę atmintį. Nenumaldomas domėjimasis viskuo padeda užpildyti neišsenkančias jų žinių saugyklas.

Svarstyklių – 5 žmonės efektyviai darbuojasi šiose srityse: kino, teatro, šokių, madų, režisūros, dailės, muzikos, žurnalų leidybos, kosmetikos pramonės, interjerų dizaino, ryšių su visuomene. Jie tikri klubų, restoranų reklamos genijai. Tinka taip pat darbai, kurie reikalauja stovėti gražia poza, sutikinėti ir sveikinti atvykstančius svečius. Tai metrdoteliai, restorano padavėjai, poilsio namų vadybininkai. Nors nemėgsta rutinos, jų tiriamasis protas ir perspektyvos matymas žada mokytojų, mokslinių, apžvalgininkų arba psichoanalitikų karjerą.

Sie žmonės nemėgsta užsibūti vienoje vietoje. Nors mėgsta komfortą, tačiau dažnai jį išmaino į keliones. Tolimi kraštai traukia savo egzotika. Nepatartina investuoti kapitalo į vieną verslą. Reikėtų pasidėti šiek tiek pinigų juodai dienai, nes ji gali tapti tiesiog stichine nelaime.

Svarstyklių – 5 žmonės nepamainomi skonio ir madų autoritetai. Labai išrankūs, tačiau demokratiški. Jiems kiekvienas žmogus vertas dėmesio. Galėtų dirbti durininkais madingose įstaigose ir spręsti, ką įleisti, o ko ne. Tai galbūt ne visiems patiktų, tačiau nuojauta jų neapgauna. Turbūt mėgstamiausia Svarstyklių – 5 disciplina mokykloje buvo biologija ir anatomija. Jie rijo visas knygas seksualiniais klausimais, todėl dabar jiems ši sritis geriausiai pažįstama. Jų pažiūra į intymius klausimus savotiška. Aplinkiniai gali netgi suabejoti jų padorumu. Turi daug romanų gyvenime, tačiau vienas išrinktasis priverčia užmiršti viską. Iš partnerio visų pirma reikalauja interesų bendrumo. Sutuoktinio nuolatinis augimas, intelekto lavinimas – tai raktas į ilgus tarpusavio ryšius.

Svarstyklių – 5 neigiamos savybės: nepastovumas, paviršutiniškumas, lengvabūdiškumas. Penketukas papildomai suteikia išsiblaškymo, nekritiškumo, nepasitenkinimo. Patartina šios vibracijos žmonėms vengti demonstruoti visiems savo “privalumus”, girtis, reikia vengti alkoholio bei narkotikų.

Laimingų skaičių eilutė: 5, 30, 42.

SKORPIONAS – 5 “PRAKTIŠKASIS KELIAUTOJAS”

Skorpiono – 5 teigiamos savybės: ištikimybė, energingumas, konstruktyvumas, nuovokumas. Penketukas papildomai suteikia išradingumo, laisvės meilės, smalsumo, glaudaus bendradarbiavimo.

Skorpionų – 5 ypatingas seksualumas kartais priimamas kaip nelaimė. Net nespėjo atverti burnos, o jau aplinkui pilna sudaužytų širdžių skeveldrų. Visi pažįstami slapta jaučia jų gerą įvaizdį. Jiems valdžia ir meilės norai neatskiriami, bet iš pradžių tenka pasiekti padėtį visuomenėje ir tik tada suteikti laisvę savo jausmams. Daugelis norėtų turėti Skorpionus – 5 partneriais, bet kol nekeliauja pirmąja klase ir nedalyvauja pasaulinio masto konferencijose, šansų neturi…

Iš Skorpiono žvaigždyno šie žmonės gavo aštrų protą, o skaičius “penki”, susietas su Merkurijumi, suteikė- oratoriaus gabumų. Todėl jie – talentingi pasakotojai, nuostabūs rašytojai bei poetai. Savo rašytiniu žodžiu bei veiksmais jie veikia žmonių protus ir širdis. Yra tikimybė, jog pasinaudodami tarnybinėmis pareigomis ims prie savo darbuotojų seksualiniai priekabiauti. Dar vienas rimtas pavojus gresia jiems: dėl per didelio patiklumo aplinkiniais gali ištuštėti jų piniginė, netgi sugriūti asmeninis gyvenimas. Vis dėlto jų didžiausia jėga – sugebėjimas bet kokiomis aplinkybėmis neprarasti šaltakraujiškumo, kai viskas aplinkui griūva, išlaikyti viską, ką galima, ir netgi kompensuoti nuostolius.

Skorpionai-5 jaunystėje buvo labai smalsūs. Užėję į biblioteką manė, kad galės perskaityti visas ten esančias knygas. Ir suaugę daro tą patį, tik realiau vertina savo galimybes. Labai vilioja kelionės į pačius atokiausius pasaulio kampelius. Jie kaip gyvsidabris negali nustygti vietoje – kiek pasaulyje įdomybių ir nenuveiktų darbų! Už tokias nenumaldomas svajones tėvai ne kartą bardavo juos – kas atsitiktų, jeigu tokių smalsuolių būtų daug? Ir štai, sukūrus šeimą, nors ir keista, vaikai gimsta vienas po kito. Jie važinėja triračiais dviratukais, patenka į įvairiausius nemalonumus, tačiau Skorpionai – 5 į tai nekreipia dėmesio. Jie įsitikinę, jog vaikai privalo suprasti priežastinius ir būsimų įvykių ryšius. Vis dėlto savo vaikams padeda įvairiausiais būdais.

Juos globoja netgi suaugusius. Asmeniškai jiems niekada baimė netrukdo pasielgti savaip. Šios vibracijos žmonės ištikimi ir geri draugai. Su jais susipažinti daug lengviau, negu atrodytų iš šalies. Po kelių pokalbių atrodo, kad su jais jau draugaujama labai seniai. Jie ir patys laiko save visų pasiekiamais, tačiau audringa veikla kartais atbaido aplinkinius.

Skorpionų – 5 žmones pinigai retai jaudina, išskyrus atvejus, kai reikia mokėti už jachtą ar už išsimokėtinai prieš metus nusipirktą automobilį. Turtingi jie ar ne, visada įsitikinę, jog pinigai iš dangaus nekrenta, ir tik atkaklus darbas gali suteikti turtus. Jeigu jie nedirba turizmo agentūroje, tai tikriausiai išsirenka sveikatingumo centrą arba alpinizmo sekciją. Mėgstamam darbui atsiduoda visu kūnu ir dvasia. Domisi astrologija, filosofija, medicina, politika. Labai traukia darbas su įdomiais žmonėmis, ir visai nesvarbu, ar jie būtų viršininkai, ar pavaldiniai.  Netgi mažiau apmokamas darbas tenkina juos, jeigu tik tektų dirbti gerų draugų būryje. Pasitikėjimas savimi iš dalies susijęs ir su tuo, kad pinigų užtenka netgi juodai dienai.

Šios vibracijos žmonės nėra mėgėjai pasaldinti gyvenimą plepalais, jie retai dalijasi savo nuomone, jeigu tik tam nėra būtino reikalo. Tačiau jeigu juos kas suaudrina, tai išsako savo nuomonę karštai ir tiesiai, nieko neaplenkdami. Jų humoras labai kandus. Dėl turtinės patirties ir nenumaldomo žinių troškimo jie puikiai pažįsta žmones, jų psichologiją. Kartais paleidžia j valias savo aštrų liežuvį ir netgi išplaka niekuo dėtus žmones. Tačiau turi tam pagrindą – tarkim, nepagarba arba neteisingos pretenzijos jiems. Bet kokiu atveju jų žodžiai pataiko ne į antakius, o tiesiai į akis. Skorpionai – 5 formuoja kolektyvinę sąmonę ir tam negaili faktų, komentarų ar pamąstymų.

Gyvenimo gėrybių žinovai ir saugotojai – šios vibracijos žmonės mėgaujasi intymių pasimatymų žaidimais. Nors jaučia didžiulį norą keliauti, jie svajoja apie ištikimą meilės objektą. Niekas jiems nepakeis sutuoktinių, kuriais gali visapusiškai pasitikėti ir kurie taip pat jais tiki.

Potencialiam išrinktajam tenka gerokai paplušėti, kad užkariautų Skorpiono širdį. Ir dar, būsimieji sutuoktiniai turi mėgti nuotykius ir keliones, kad be jokių abejonių galėtų keliauti nors į pasaulio kraštą. Į kelionę pasiimami ir vaikai, nors jie būtų dar visai maži.

Neigiamos savybės: uždarumas, ūmumas, kvailumas. 5 suteikia neramumo, nepastovumo, užsiplieskimo.

Laimingų skaičių eilutė: 5, 31, 44.

ŠAULYS – 5 “PASITIKINTIS KELIAUTOJAS”

Šaulių – 5 teigiamos savybės: natūralumas, žinių troškimas, energingumas, temperamentingumas. Penketukas papildomai suteikia progresyvumo, bendravimo, sukalbamumo, išradingumo.

Šauliai – 5 jaučia nenumaldomą aistrą nuotykiams, poreikį viską patiems išbandyti ir gyventi laisvai. Amžinai pasinėrę į naujų pojūčių paieškas, jie susikuria turtingą autobiografiją, tačiau gėl to rizikuoja skaitinėti ją senatvėje, ir visiškoje vienatvėje. Veikiančių juos planetų derinys primena degantį skystį-jo pripildytus žmones labai sunku pavyti. Skaičius “penki” apdovanoja veikliu protu ir kalbos dovana. Jie kalba taip greitai, kad dažnai tenka paprašyti pakartoti, ką pasakė.

Šios vibracijos žmonės pasirengę viskam ir su bet kuo. Žinoma, jiems būtinas tam tikras gyvenimiškas vakuumas aplinkui, tačiau paskaitę jų dienoraštį aptinkame tiek meilės nuotykių, jog darosi net nejauku. Idealus, jų manymu, romanas išsilieja akinančia aistra, kuri greitai išsitaško. Jie tada atsitraukia, kad galėtų vienatvėje susikaupti kitam kartui.

Jeigu Šaulių-5 darbas nesusietas su kelionėmis, vadinasi, tas darbas ne jiems. Jų įvairiapusiškumo kiti net pavydi, o sportiškumas ir bendradarbiavimas susijungia su nuovokumu. Sugebėjimas mokytis, be jokios įtampos griebti pakeliui viską sudaro tam tikrą pagrindą kitų pykčiui.

Jie keliautojai laiku, ieško naujų pasaulių ne tam, kad juos užkariautų, o kad laikinai apsisaugotų, kol neatsiranda kitų nuotykių. Labai mėgsta veiksmo filmus, netgi jei juose būtų vienintelis žygdarbis, tarkime, kaimyno katino išgelbėjimo operacija. Klaidžioja po geografinius ir dvasinius pasaulius, ir iš tikrųjų jiems nesvarbu, kur eiti: svarbiau įgyti žinių, patirties ir naujų pažinčių. Svajoja pagauti nuodingą žuvį, iššokti iš lėktuvo su parašiutu, susikauti su įnirtusiu buliumi ar ilgiausiai išsėdėti saunoje. Jeigu nesiryžta sužaisti rusiškos ruletės, tai dar nereiškia, kad nemėgsta rizikuoti. Dar jaunystėje nemėgo ramiai sėdėti. Neklausydami baimingų mamos šauksmų, galvotrūkčiais lėkdavo dviračiu. Būdami dešimties sukonstravo deltaplaną ir šoko nuo stogo.

Nulūžus keliose vietose sparnams, jie driokstelėjo į žemę. Tačiau tai neatbaidė nuo kitų nuotykių. Su pasididžiavimu mokykloje demonstravo mėlynes ir guzus kaktoje. Suaugę šiek tiek surimtėjo ir skrydžiams siuntė tik savo idėjas, tačiau ir toliau griūdavo ir įsitaisydavo mėlynių.

Šauliai – 5 yra tikri seno kirpimo prekeiviai: su pilnais lagaminais idėjų ir idealų keliauja po pasaulį. Pražįsta tarp netvarkos. Tiktai įsivaizduokite, kiek galimybių, neišspręstų uždavinių, bekraščių horizontų! Ir jokių draudimų! Siekdami viską pamatyti ir išbandyti, niekada nesensta siela.

Šios vibracijos žmonėms tinka bet koks darbas, tik ne kėpsoti prie stalo: antrasis pilotas, o geriau – pirmasis, astronautas, mokslininkas eksperimentatorius, žurnalistas, ypač karo korespondentas, kelionių biuro agentas, advokatas, valstybės veikėjas… Kadangi jų vaizduotei nėra ribų, jie būna geri aktoriai, kompozitoriai, muzikantai ir astrologai…

Pinigai jiems teka pro pirštus kaip vanduo, ypač jeigu užsimano įsigyti kokią nors technikos naujovę ar bilietą į Antarktidą. Be abejonės, jie pirmieji užsirašys kelionei į Mėnulį, net jeigu prireiktų parduoti visą savo turtą. Todėl jiems patartina ugdyti atsakomybės jausmą. Įleisti šaknis – dar nereiškia netekti laisvės.

Ir dar, reikėtų retkarčiais pasitarti su specialistais ir suderinti savo planus. Numačius tikslus – nepalikti jų.

Šauliai – 5 per gyvenimą patiria daugybę meilės nuotykių. Linksmesnių kompanionų kaip jie vargu ar galima būtų surasti. Jiems reikalingi bendrakeleiviai, kurie taip pat trokšta keliauti. Balansuoja tarp romantikos ir pavojaus įkliūti, seksas lifte ar lėktuve – svajonių svajonė.

Paprastai meilei subręsta po trečio pasimatymo, tuokiasi po aštuntojo, paskui – skyrybos, ir ratas ima suktis iš naujo. “Tai tik seksas, o ne meilė”,-štai jų mantra. Palaimą patiria, kai užmezga kelis romanus vienu metu. Reikalingas išbandymas, o ne prieinamumas.

Šaulių – 5 neigiamos savybės: netaktiškumas, tiesmukiškumas, neprotingumas. Penketukas papildomai suteikia nepastovumo, neatsakingumo, pramuštgalviškumo.

Laimingų skaičių eilė: 5, 44, 48.

OŽIARAGIS – 5 “PATIKIMAS RIZIKUOTOJAS”

Ožiaragių – 5 teigiamos savybės: geraširdiškumas, žemiškumas, ekonomiškumas, kilnumas. Penketukas papildomai suteikia įvairiapusiškumo, smalsumo, avantiūrizmo, išradingumo.

Šios vibracijos Ožiaragius visur galima atskirti. Jų platus gyvenimo būdas krinta į akis, o jie to visai ir neslepia. Skaičius “penki” suteikia papildomą polinkį bendrauti ir trauką nuotykiams. Yra dvi skirtingos asmenybės pusės, kurios komplikuoja aplinkinių gyvenimą. Niekas ir niekada nežino, kuria koja ryte išlips iš lovos: kaire – jokių pasilinksminimų nebus, nes turi per daug darbo, dešine – staiga gali pakeisti visus darbus, tarnybinius pasitarimus ir išlėkti pirkti bilieto kelionei prie jūros. Kadangi dažniausiai jie būna viršininkai, tai kartu su jų nuotaika keičiasi ir juos supančių žmonių nuotaikos. Tačiau labiausiai skaičius “penki” veikia juos tik naktimis. Kaip tik tada apninka noras išbandyti viską – nuo egzotiškų valgių iki šiuolaikinės muzikos naujienų – jie yra naktiniai paukščiai.

Ožiaragių – 5 gyvenimas audringas ir įvairus – jie nekompleksuoti meilužiai. Iš visų Ožiaragių šios vibracijos žmonės gavo iš žvaigždžių daugiausia seksualumo ir potraukio į azartinius žaidimus, tačiau po nepriekaištingu išviršiniu grožiu slypi sudėtinga ir laisvę mylinti asmenybė. Pavyzdžiui, niekam nepranešę gali praleisti kavos gėrimo valandėlę ir nueiti išsimaudyti, ilgai bastytis po paplūdimį ir rinkti kriaukleles. Jeigu sutuoktinis neturi laiko, tai pabendrauti pasikviečia tetulytę ar draugą. Kadangi jie yra nuotykių ieškotojai, tai sugeba nuo gamybinių reikalų, įvairių susitikimų bei telefoninių pokalbių nugvelbti laisvų minučių. Pirmadienį – paplūdimys, antradienį – tenisas, trečiadienį – aerobika, ketvirtadienį – pasimatymas su patraukliu kandidatu į sutuoktinius; dar reikia suspėti pasveikinti uošvę (svotą) su gimtadieniu ir nuvesti vaikus į mokyklą. Visiškai nesistengia aprėpti neaprėpiamo, tik racionaliai paskirsto laiką darbams ir poilsiui. Susitaikę su tuo, kad dauguma laiko visada tenka gamybiniams reikalams, stengiasi išnaudoti kiekvieną minutę ir atlikti kuo daugiau darbų.

Šios vibracijos žmonės vertina riziką, siekia paaukštinimo tarnyboje ir nepraleidžia progų papildyti ir taip jau solidžią sąskaitą banke – finansinės galimybės užtikrina jų didelius norus. Tačiau netgi galinga energija kartais išsenka, priverčia pasirinkti sunkų sprendimą: paplaukioti jachta ar ruošti finansinę ataskaitą. Vien mintis, jog reikės grįžti prie nuobodžių darbų, sukelia antrąjį kvėpavimą. Jeigu tik yra būdas suspėti padirbėti ir pailsėti, suranda jį.

Pinigai Ožiaragiams – 5 – tai ne viskas, tačiau pomėgis plačiai gyventi, gerti brangius gėrimus, paslidinėti kalnuose nuolat reikalauja išlaidų. Atėjus sunkiam metui, nedejuoja, o su visa šeima išvyksta žiemai kur nors į kaimą – ten pragyvenimas pigesnis. Tačiau jeigu atkakliai dirba vien dėl pinigų, dar nereiškia, kad jie yra šykštuoliai: visada apmoka sąskaitas ir po truputį kaupia pinigus atostogoms.

Pasirenka labai įvairias profesijas. Jie geri gamybininkai, firmų ar korporacijų valdytojai, technikos žinovai, mokslininkai, medikai, pedagogai, turistinių agentūrų darbuotojai, sportininkai, žurnalistai. Kadangi mėgsta smulkmeniškai tirti bei analizuoti įvairias problemas, tampa politikais, oratoriais. Kada auditorijai dėsto savo pažiūras, sklandi kalba ir autoritetinga išvaizda prikausto klausytojus. Jie puikūs aktoriai, dainininkai, kompozitoriai. Siekia atrodyti konservatyviai, tačiau vienu metu propaguoja naujoves, kviečia diegti pažangiausias technologijas.

Nors Ožiaragiai-5 būna fiziškai tvirti, tačiau dažnai pervertina savo galimybes. Todėl patartina prieš naują šuolį į nežinomybę įvertinti save – neaišku, kas laukia už kito posūkio.

Šie žmonės kartais gali išsinarinti sprandą besisukiodami į pro šalį einančias gražuoles (jaunikaičius), tačiau susipažįsta su tokiais kandidatais į sutuoktinius, kurių rankose mato valstybių žemėlapius, o ant piršto nėra žiedo. Norint juos suvilioti, pakanka pritarti jų interesams, noriai juoktis ir provokuojamai šypsotis. Seksas ir malonus laiko praleidimas priklauso ne tik nuo fizinės, bet ir nuo protinės darnos. Todėl per gyvenimą būna keliolika vestuvių ir tiek pat skyrybų.

Senstant visam laikui užmiršta buvusius nuotykius. Sutuoktinis turi būti visada pasiruošęs išvykti į kelionę arba, norėdamas patenkinti jo užgaidas, kartu šokti parašiutu iš lėktuvo. Savo atžalas labai myli ir rūpinasi jomis.

Ožiaragių – 5 neigiamos savybės: atsargumas, nevikrumas, žiaurumas. Penketukas papildomai suteikia neramumo, bruzdumo, neapdairumo.

Laimingų skaičių eilutė: 5, 33, 44.

VANDENIS – 5 “KILNIADVASIS REFORMATORIUS”

Vandenių – 5 teigiamos savybės: humaniškumas, gražbylystė, kompetentingumas, palankumas. Penketukas papildomai suteikia išradingumo, avantiūrizmo, progresyvumo, smalsumo.

Šios vibracijos žmonės yra nuotykių ieškotojai, siekia patirti naujų įspūdžių, sužinoti nežinomų dalykų. Skaičius “penki”, susietas su Merkurijaus planeta – oratorinio meno globėja,- suteikia šiems žmonėms gražbylystės dovaną, leidžia pateikti pačias beprotiškiausias idėjas. Be gailesčio panaudoja savo įtikinėjimo dovaną, priverčia kitus įtemptai dirbti, vykdyti fantastinius projektus. Patys, turėdami šiek tiek laiko, greitai vykdytojams skiria naujų užduočių.

Vandeniai – 5 asmeniniame gyvenime nepripažįsta jokių kitų taisyklių – tik savuosius norus. Partneriai laukia iš jų elgesio, pagrįsto priimtinomis normomis, tačiau nesulaukę nemaloniai nustemba. Turi išskirtinės jėgos jausmų, tačiau jų nedemonstruoja pagal kitų užsakymus. Dirbtino ar nenatūralaus elgesio niekada neparodo.

Sapnuodami nukeliauja į šalis, kur viskas leidžiama. Atsiminę tai šypsosi ir peržiūri užrašų knygelės telefonų numerius, išsiaiškina, ar tikrai pietų šalyje įvyko potvynis, kurį matė sapne. Dažniausiai tai būna teisybė. Tada ima organizuoti potvynio aukoms labdaros siuntas. Labai jaudinasi, teiraujasi, ar visi nukentėjusieji gavo jų siųstus vilnonius apklotus.

Daugelis juos myli, nes jie rūpinasi žmonėmis, nukreipia į tikrą gyvenimo kelią, pataria, palaiko jų sprendimus. Dažnai pateikia nestandartinių pasiūlymų ir karščiuojasi, kad tik jie būtų vykdomi. Pavyzdžiui, pasiūlo kontoroje pakeisti kavos malimo mašinėlę į automatą su sultimis. Prezidentas Abraomas Linkolnas ir Franklinas Ruzveltas-Vandeniai-5-vienijo Ameriką ir kovojo prieš ekonominę depresiją.

Kai Vandeniai – 5 pasitraukia apgalvoti sprendimų, jiems netrukdo jų išskirtinumas. O jeigu juos užvaldo prieštaringos mintys? Netgi toli nuo audros epicentro išlieka patys aktyviausi žmonės – reputacija aplenkia juos. Vieni juos vadina likimo dovana, o kiti bijosi. Dauguma laikosi viduriuko: žavisi jų planais.

Šios vibracijos žmonės darbe ir namie elgiasi skirtingai, tačiau neapsimeta. Turi daug talentų, kuriais gali pasinaudoti.

Todėl išsirenka darbą, kuris jiems tikrai įdomus: piešia akvarele, tampa psichologu, baleto šokėju, poetu, fotografu, aktoriumi, politiku, mokslininku, žurnalistu. Atlikdami pareigas niekada nenuobodžiauja ir užsidirba nemažai pinigų.

Jeigu jie gimsta turtingoje šeimoje, tada startiniu kapitalu per daug nesirūpina. Beje, didžiulio dėmesio pinigams neteikia, tačiau jų ir nevengia. Jeigu gimsta neturtingi, patys užsidirba atkakliu darbu, sukaupia kapitalo tiek, kad galėtų pavažinėti po pasauli, įsigyja laisvę. Nepaisant padėties, sėkmingai dirba su žmonėmis, išnaudoja jų mokslinį potencialą, o paskui atsisako jų. Vis dėlto jie ne tokie blogi, noriai padeda bendradarbiams kilti karjeros laiptais. Išskirtiniai, perspektyvūs sumanymai ne visada atitinka kasdienybę, tačiau tai netrukdo kelti vis naujų pasiūlymų. Nereikėtų pamiršti ir savuosius įtraukti į šiuos svajonių planus. Aplinkiniams kartais sunku suprasti, kada jie į savimeilę žiūri kitaip negu visi. Niekada netrukdo mylimiesiems realizuoti savo galimybių. Jaučia subtilią ribą tarp pagarbos bei asmeninės laisvės ir abejingumo savo draugams. Jeigu nori būti laimingi, patartina elgtis taip, lyg jau būtų laimingi!

Vandeniai – 5 yra inteligentiški ir rūpestingi, domisi intymių santykių paslaptimis. Santuoka gali būti pagrįsta draugyste, gimusia iš bendrų interesų, arba netikėtai užsimezgusią pažintimi gatvėje. Jeigu abiejų vienodos piniginės ir abu mėgsta kinų patiekalus, santykiai klostosi dar sėkmingiau.

Jie žvelgia į gyvenimą kaip į kelionę ir sąmoningai numato galimus sustojimus. Patinka skrieti aplink planetą trečiuoju kosminiu greičiu, retkarčiais vis sugrįžta į mielą uostą, apstatytą naujausia kompiuterine technika ir garso aparatūra. Jeigu šeima darni, ima galvoti apie vaikus.

Vandenių – 5 neigiamos savybės: radikalumas, lengvabūdiškumas, impulsyvumas. Penketukas papildomai suteikia nepastovumo, staigumo, neapgalvotumo.

Laimingų skaičių eilutė: 5, 16, 31.

ŽUVYS – 5 “IŠRADINGAS SVAJOTOJAS”

Žuvų – 5 teigiamos savybės: idealizmas, įvairiapusiškumas, įkvėptumas, jautrumas. Penketukas papildomai suteikia išradingumo, progresyvumo, avantiūrizmo, smalsumo Šios vibracijos žmonėms norisi turėti kuo daugiau Įtakingų partnerių. Partnerių “prisiveisia” tiek daug, jog ne šių žmonių jėgoms su jais susitvarkyti. Tada nustebę žiūri i atsiradusi chaosą. Žuvų prigimtyje užkoduotas natūralus draudimas suteikti kitiems skausmo, priversti pavyduliauti, todėl šiuo atveju pasijunta nejaukiai.

Žuvų – 5 žmonės atrodo malonios asmenybės, kurių galvoje vyrauja visiška netvarka. Kai tik atsiranda plyšelis, atrodo sumišę, susipainioję savo jausmuose, patys nesuvokia, ką daro. Dėl tokios būklės nereikėtų jų kaltinti!

Žuvys – 5 yra svajotojos, turi kūrybinę gyslelę, kuri realizuojama, jeigu skiriama atskira patalpa, kurioje gali pasilikti vieni su savimi. Darbų atlikimo trumpi terminai – didžiausia bėda. Merkurijaus planetos įtaka, susieta su jų gimimo datos skaičiumi (penketuku), baigiasi tuo, jog jie pradeda pamesti savo darbų siūlus, sukelia sumaištį gyvenime. Paprastai šie žmonės neužmiršta nuoskaudų, ignoravimo arba didžiadvasiškumo – o apie skriaudas neužsimena. Kiekvienas rytas atneša jiems naują saulės patekėjimą ir naujus kelius. Žino, jog vaidmenys gali keistis, todėl laiko liežuvi už dantų, nors visada turi ką pasakyti.

Šios vibracijos žmonės – optimistai ir realistai. Toks naivumas pakeri aplinkinius ir liūdina juos pačius. Pasitiki visais, pavyzdžiui, mažai pažįstamas žmogus pasiūlo praleisti kartu atostogas prie jūros-iš karto sutinka. Mintyse iškyla nuostabus paplūdimys, žydros bangos, bet… “draugas” neskambina. Tada patys skambina, atsakiklyje palieka pranešimą ir laukia. Atsakymo taip ir nesulaukia. Tada griebia užrašų knygelę ir išbraukia tą pavardę visiems laikams.

Atostogaudami kalnuose po žvaigždėtu dangumi, pasineria į fantazijas, pradeda rašyti romaną. Kai kurie aplinkiniai juos laiko svajotojais, tačiau jeigu pažvelgtume į jų čekių knygelę, paaiškėtų, jog pinigų turi pakankamai – paprastai uždirba kurdami. Nors patiria audras ir žaibus, vis dėlto moka išgyventi dideliame pasaulyje, sutaria su juo.

Žuvų-5 žmonės idealistai ir savimylos, kiekviename poelgyje vadovaujasi asmeniniu etikos ir elgesio kodeksu. Problemos – jų asmeninis reikalas: sprendžia jas savarankiškai, todėl sukelia draugų pagarbą, o priešų pyktį. Kai gyvenimas juos lepina, dalijasi gėrybėmis su kitais. Kartais ilsisi, veda ištikimą žirgą į ganyklą, skambina vienam iš artimiausių draugų.

Genialiai tvarko verslo ryšius – jų veiksmams vadovauja išmintis. Gavę trokštamą užduotį, puikiai susidoroja su ja. Tada aplinkui save nieko nemato. Savimeilę slepia, kol kontraktas ar užduotis nepasirašyti. Jeigu dirba nuo skambučio iki skambučio, tai dar nereiškia, jog tai vienintelis jų užsiėmimas. Moka ne tik pajusti galimybes, bet ir pasinaudoti jomis. Pinigus laiko neišvengiama blogybe ir esant progai susiranda naują darbą. Tiki, jog geriausias galimybes susikuriame patys.

Žuvų – 5 žmonės svajotojai ir mistikai, daugelis jų studijuoja astrologiją bei numerologiją. Rašytojai, aktoriai, dainininkai, režisieriai, dailininkai, literatūros tyrinėtojai – šiose profesijose pasireiškia kaip novatoriai, atveria savo vidinį pasaulį. Atsipalaidavimui tinka sportas, fotografija, žurnalistika.

Nors yra išsiblaškę, puikiai žino, koks turėtų būti jų mylimasis. Didesnė nei kitų seksualinė energija ne kartą pagimdė audringą meilės romaną. Dažniausiai tikrąjį aistros objektą sutinka tolimuose kraštuose ir neįprastomis aplinkybėmis. Be to, mėgsta žaidimą “mokytojas ir mokinys” – abu vaidmenis vienu metu.

Žuvis traukia vienišumas, tačiau Penketukas nekenčia pasikėsinimo į laisvę. Todėl šios vibracijos žmonės teigia: “Mylėkite mane už tai, kad aš toks, o ne už piniginę!” Anot jų, santuokos pagrindas – draugystė, o aistra suteikia jai ypatingo žavesio.

Žuvų – 5 neigiamos savybės: neryžtingumas, lengvatikystė, uždarumas. Penketukas papildomai suteikia nepastovumo, neramumo, audringumo.

Laimingų skaičių eilutė: 5, 26, 34.

numerologija (burtų ratas)