numerologijos būrimo puslapis

Numerologija 8

Skaičius 8 dažnai siejamas su sėkme, galia ir turtais. Numerologijoje 8 gyvenimo kelias gali rodyti gausą visose gyvenimo srityse. Jei turite šį gyvenimo kelio skaičių, esate iš prigimties gimęs lyderis, stipriai siekiantis savo tikslų. Esate pasitikintis savimi ir charizmatiškas, o žmones traukia jūsų užkrečiantis pozityvus požiūris. Mėgstate rizikuoti ir visada esate pasiruošę iššūkiams. Taip pat esate dosnus, visada pasiruošęs ištiesti pagalbos ranką.

Tačiau kartais galite būti valdingi ir nelankstūs. Turite išmokti atsipalaiduoti ir kartais plaukti pagal srovę. Taip pat turėtumėte būti atsargūs, kad nepervargtumėte, nes dėl to galite perdegti ir negebėti tinkamai vertinti situacijos. Tačiau jei sugebėsite rasti pusiausvyrą, 8 gyvenimo kelias yra labai palankus ir galintis atnešti didelę sėkmę bei pasitenkinimą.

AVINAS – 8 “ĮKVĖPTAS PROFESIONALAS”

Avinų – 8 teigiamos savybės: atkaklumas, dosnumas, kūrybingumas, entuziazmas. Aštuonetukas papildomai suteikia gabumų, profesionalumo, atvirumo, jautrumo.

Savo kelią į sėkmę jie ne tiesia, ne grindžia, o tiesiog prakala uoloje. Jie yra Avinai, kurie už visus geriausiai sugeba paversti beprotiškus planus auksu ir sukrauti jį į maišus. Veržiasi į valdžią, ir tai ne jų kaltė, kad ieško geriausiai apmokamų darbų.

Jie geriau už kitus sugeba pasiekti gyvenime geriausių rezultatų. Jeigu tenka kartais būti negailestingiems, tai nebūtinai tik dėl savo interesų: skirtumas tarp teisingo ir neteisingo – tik supratimo ar pasirinkimo klausimas. Kad ir ką jie darytų, juos slegia neišspręstos abejonės. Mokėjimas nuspėti bet kokio poelgio ar įvykio pasekmes – kas tai, Dievo dovana ar trūkumas? Marsas jiems neleidžia ramiai stebėti įvykių. Jų dalia – išskleisti sparnus ir skristi lauk iš namų. Kartais kažkas pastumia juos desperatiškiems ir altruistiniams veiksmams.

Visi Avinai per gyvenimą žengia aukštai pakelta galva, tačiau Avinų – 8 – pakelta aukščiausiai. Kai iškyla dilema, jie skuba kuo greičiau pasirinkti geresnę išeitį.

Visi pažįstami, pradedant mama ir bendraklasiais, labai vertina Avinų – 8 nešališkus ir garbingus patarimus. Jie niekada neverčia nieko daryti: užtenka aplinkiniams paaiškinti, kaip jais dėti jie pasielgtų, bar nuo mokyklos laikų priprato, kad iš jų kiti laukia ne tik draugystės, bet ir patarimų ar užstojimų. Tačiau nors Avinai – 8 yra kantrūs, niekam ir niekada neleidžia savęs įvaryti į kampą. Žinodami, kad viskas keičiasi, jie išsaugo pasirinkimo laisvę.

Ieškodami savo antrosios pusės, gali apkeliauti pusę planetos. Šalia turi būti partneris, kuris būtų lygiavertis, žadintų aistrą, į Šeimos biudžetą įneštų nemenką dalį savo lėšų. Be abejonės, jie siekia namuose praleisti kuo ilgiau, nes norį mėgautis partnerio žavesiu bei glamonėmis. Seksas jiems ne toks jau svarbus, geriau filosofinis disputas. Pasirengę prisitaikyti prie visų mylimo žmogaus kaprizų.

Susitvardantys Avinai-8-tai proto ir jausmų derinys. Kad ir kas jie būtų – bankininkai, ministrai, advokatai, politikai, teisininkai ar poetai – visada trokšta garbės. Jų tikslas – vadovo postas ir galimybė patarinėti bei duoti nurodymus. Kad ir kur dirbtų, juos visi gerbia, jie protingai eikvoja savo jėgas.

Pinigai jiems kaip vanduo: tai jie maudosi juose, tai vos suduria galus. Kadangi Avino įtaka pažadina nepriklausomybę, jie paprastai suranda būdų polėkiams ir nuopuoliams užglaistyti. Darbas suteikia džiaugsmo, o pinigai reiškia pripažinimą ir atpildą už triūsą.

Gana dažnai Avinai – 8 savo karjerą padaro per vykusią santuoką, kada abu bendraminčiai tiksliai pasiskirsto savo vaidmenis gyvenime.

Patartina Avinams-8 suderinti savo neįprastą požiūrį į daiktus su valdingumu ir organizaciniais sugebėjimais. Tačiau verčiau nepersistengti – reikalingas ir šioks toks romantiškumas. Kartais reikėtų pažvelgti į jūroje besileidžiančią saulę, išlaikyti pusiausvyrą tarp dvasinio ir fizinio pasaulio.

Patartina pagalvoti, kad vien norų pakeisti pasaulį į geresnę pusę yra per maža, todėl nuo žodžių pereitina prie ryžtingesnių veiksmų.

Avinų – 8 neigiamos savybės: nekantrumas, nesusivaldymas, grubumas. Aštuonetukas papildomai suteikia neryžtingumo, polinkį persidirbti, švaistūniškumo.

Laimingų skaičių eilutė: 8, 18, 49.

JAUTIS – 8 “IMPERIJOS STATYTOJAS”

Jaučių – 8 teigiamos savybės: ryžtingumas, solidumas, nenu-ramdomumas, atkaklumas. Aštuonetukas papildomai suteikia profesionalumo, autoritetą, sugebėjimų, ambicingumo.

Jaučiai – 8 garbina materialines vertybes. Jie tiki, kad tik pinigai jų gyvenimą gali paversti tikru žemės rojumi. Jie taupo kiekvieną centą, tačiau tai negalima pavadinti šykštumu. Paprastai taupo, nes nori nusipirkti geriausias prekes, namus, baldus. Jie nelinkę maudytis prabangoje, tačiau apsirūpinti senatvei, madingai aprengti savo sutuoktinį, suteikti vaikams patį geriausią išsilavinimą, vasarą pailsėti prestižiniame kurorte-tai jų gyvenimo būtinybė. Dažniausia tas jiems pavyksta, tačiau tenka padirbėti sunkiau, negu reikėtų.

Būtų gerai, jeigu Jaučiai – 8 išmoktų ne tik duoti, bet ir priimti kai ką iš kitų. Jiems labai svarbi sėkmė. Vien mintis, jog aplinkiniai gali pamatyti jų nesėkmę, taip baugina, kad jie bando imtis net beviltiškų projektų ir dirbti iki devinto prakaito.

Jaučiai-8 nuo to momento, kai mokykloje pagyrė mokytojas, ima planuoti ateities vizijas. Vėliau jie išbando įvairius darbus-nuo senų automobilių perpardavinėjimo iki indų plovimo restoranuose.

Juos vilioja perspektyva ir vaizdas, kaip iš kiekvieno kiaušinio gali užaugti visa paukščių ferma. Po kiekvienos nesėkmės greitai atsigauna ir nebijo naujų kliūčių. Laimei, Jaučių dvasinė šiluma, paveikta šaltakraujiško “aštuonetukų” išskaičiavimo, šiek tiek suminkština jų charakterio griežtumą tvarkant piniginius reikalus.

Jaučiai – 8 gerai jaučiasi valdžios koridoriuose, niekam neparodo savo jautrių vietų. Tie, kurie pažįsta juos, žavisi jų patrauklumu, gracija ir įžvalgumu, jau nekalbant apie begalinį atsidavimą artimiesiems. Šios vibracijos žmonės nepasitiki atsitiktinėmis pažintimis, juo labiau laikraštininkais. Jie myli stipriai ir ištikimai, tačiau tai ne visada atsispindi išorėje. Užuot sakę komplimentus ar eiles, jie pradžiugina savo artimuosius subtiliomis dovanėlėmis. Tai gali būti ypatingo grožio lėlė dukrai ar juodų perlų vėrinys žmonai, atvežtas iš Haičio.

Nors myli namus, šeimą, tėvynę, jie veikia tarptautiniais mastais. Skleidžia žmonėms žinias, kurių neveikia nei valstybinės, nei kultūrinės ribos. Ir dar, Jaučiai – 8 labai gerbia svetimas tradicijas, o tai suteikia pasitikėjimo ir atveria jiems kelius į aukščiausius postus. Jų pastovumas ir prielankumas – pavyzdys kitiems.

Jaučiai-8 lyg magnetas pritraukia pinigus. Jie viską sėkmingai atlieka, ar tai būtų smulkmenos, ar stambus verslas. Jie puikūs valstybės vadovai, bankininkai, korporacijų valdytojai. Tinka paslaptingos “konsultantų” pareigybės. Daugelis jų mėgsta kolekcionuoti viską-nuo pašto ženklų iki senovinių automobilių. Kita Jaučių – 8 veiklos dalis – menas. Jie muzikantai, aktoriai, baleto šokėjai, rašytojai.

Jaučiai – 8 laikosi senų romantiškų tradicijų: neskuba pasirinkti gyvenimo palydovo. Prireikia daug laiko, kol atskiria savo širdį nuo bankinio sąskaitos turinio, tačiau kai tik apsisprendžia, pirmu dienotvarkės punktu numato įrašyti savo mylimojo (mylimosios) vardą į čekių knygelę. Gundymo planą apgalvoja taip kruopščiai, lyg tai būtų gamybinio pasitarimo darbotvarkė. Jie nėra pavydūs, tačiau kaip ir kitų vibracijų Jaučiai-tikri nuosavybės gerbėjai. Jie nekompleksuoja, puikiai žino savo galimybes ir laukia, kol partneriai ima pildyti jų fantazijas: meilių šnabždesių, meilės priesaikų.

Jaučių-8 neigiamos savybės: žemiškumas, šykštumas. Aštuonetukas papildomai suteikia valdžios troškimą, minkštabūdiškumą, polinkį tapti darboholiku. Jiems patartina nepasiduoti per dideliam materialumui, neprarasti dvasingumo. Reikėtų susilaikyti nuo noro komanduoti, nepamiršti, jog aplinkiniai laukia jų dosnumo. Daugiau dėmesio skirti labdaringai veiklai.

Laimingų skaičių eilutė: 8, 19, 24.

DVYNIAI – 8 “LINKSMUOLIS VADOVAS”

Dvynių – 8 teigiamos savybės: įvairiapusiškumas, dosnumas, konkretumas, smalsumas. Aštuonetukas papildomai suteikia profesionalumo, valdingumo, plačias pažiūras, ambicingumo.

Apie mėnesio vidurį Dvyniai paprastai ima žvilgčioti į tuščią piniginę, bando išsiaiškinti, kur dingo jos turinys. Dvynių -8 tai neliečia. Skaičius “aštuoni” apdovanoja juos ypatingu sugebėjimu leisti pinigus, nors linksminasi bei leidžia juos ne mažiau, o greičiausiai netgi daugiau negu kiti ir niekada nepritrūksta jų.

Dvyniams – 8 darbuojantis retai kada iškyla problemų: reikėtų pavydėti jų sugebėjimo laiku ir gerai užbaigti užsibrėžtas užduotis. Aštrus liežuvis visada pavojingas jų priešams. Ne mažiau aštrus protas ir neišblėstanti energija anksčiau ar vėliau atveda juos j turtuolių gretas.

Jų asmeninis gyvenimas nėra sustyguotas. Nuo susilaikymų – iki geidulių, nuo švelnios ištikimybės – iki pašėlusių iškrypimų -ką jie rytoj išsirinks, neįmanoma nuspėti. Turi didžiulę įkalbinėjimo dovaną, lengvai išsipainioja iš sudėtingiausių situacijų. Neabejotinai turi talentą apsukti galvą žmonėms, kurie tiesiog garbina juos. Tačiau tokios pergalės pavojingos. Ir dideliame versle, ir šalia jo DVYNIAI – 8 visus reikalus sprendžia profesionaliai. Aktoriai, poetai, skulptoriai, meilužiai – išsirinktas profesijas atitinka 100 procentų. Tačiau tai atsitinka po ilgų dvejonių, kol galų gale pajunta, kad išsirinktas kelias atitinka jų jėgas. Jų entuziazmo užtenka surinkti visiems duomenims, nepraleidžiant nė vieno šaltinio, todėl visas užduotis ar darbus atlieka kuo geriausiai.

Dvynių-8 darbotvarkė griežta. Pirmadienį jie sutinka vadovauti renkant pinigus benamių namams statyti, antradienį sūnaus gimtadienio proga nuperka porą bilietų į finalines futbolo rungtynes, sau nusiperka naują kompiuterio monitorių. Paskutinis pirkinys pagristas-jie daug laiko praleidžia dirbdami namuose. Trečiadienį – komandiruotė į technikos parodą arba iškilmingi pietūs su bendradarbiais. Panašiai atrodo maždaug trys šimtai jų gyvenimo dienų per metus. Labai patinka įvairovė ir galimybė pademonstruoti savo įvairiapusiškumą. Likusiomis metų dienomis jie poilsiauja pagal iš anksto sudarytą planą. Tomis dienomis jie sau leidžia pakeliauti ar patinginiauti gamtoje. Jų planuose atsispindi ir tai, kaip jie švęs savo devyniasdešimtmetį, nors jis dar labai toli.

Dvyniai – 8 anksti subręsta, tačiau humoro jausmas juos visada pajaunina. Ir aukšti valdininkai, ir daržovių prekeiviai visada su jais džiaugsmingai sveikinasi. Patys praeidami pro šalį, jie nusišypso, pasako kelis pagiriamuosius žodžius ir nekantraudami laukia kitų susitikimų. Kartais pavargę svajoja ištrūkti iš reikalų gausybės ir apsigyventi mažame namelyje miško glūdumoje. O kaip palikti kompiuterį, telefoną? Jie labai priklausomi nuo šiuolaikinės technikos ir ilgai ištverti vienatvėje nesugeba.

Šiems žmonėms patikėti kokią nors užduotį – vadinasi, vienu šūviu nušauti du zuikius. Jie gabūs vykdytojai, savo darbuotojus nuolat skatina, o gabiausius skiria į aukštesnius postus. Intuityviai supranta žmonių charakterį bei jų poreikius.

Dvynių – 8 mintys apie pinigus – amžinas jų galvos skausmas. Jų išlavinta uoslė tiesiog užuodžia pelningus darbus, o tada paversti smulkmę į auksinius luitus-vieni niekai. Ir tikrai jie dėl pinigų gali paaukoti madingą baleto spektaklį ar pažintinę kelionę į Afriką. Užčiuopę, jog gali uždirbti penkis centus nuo šimto, gali dirbti kiauras paras. Jiems labai svarbi garbė. Dėl jos gali daug ko atsisakyti.

Šios vibracijos žmonės, be piniginių reikalų, domisi ir dvasiniais. Susidomėję indų religija, gali išmokti tą kalbą ir semtis žinių iš pirminių šaltinių. Vis dėlto patartina Dvyniams – 8 vienu metu nešturmuoti visų pasaulio viršukalnių – sustreikuos sveikata ir nieko nebereikės. Taip pat svaidytis žodžiais, kurių vėliau negalima atsiimti.

Apie santuoką Dvyniai-8 galvoja atsargiai – tai labai atsakingas jiems žingsnis. Jie juk darboholikai, todėl apie šeimyninį gyvenimą kartais neturi laiko net pagalvoti. Tačiau jie taip pat žmonės: mylėdami būna sentimentalūs ir ištikimi. Jiems reikalingi gyvenimo palydovai, kurie netgi lovoje galėtų klausytis kalbų apie gamybines sutartis ar praleistus terminus. Prie altoriaus jie eina tik todėl, kad tiki amžinybe ir nori bent vieną kartą gyvenime pasakyti “taip”.

Dvynių – 8 neigiamos savybės: nepraktiškumas, neryžtingumas, potraukis į paskalas. Aštuonetukas papildomai suteikia materialumo, abejingumo, polinkį per daug dirbti.

Laimingų skaičių eilutė: 8, 20, 32.

VĖŽYS – 8 “RYŽTINGAS TVARKYTOJAS”

Vėžių – 8 teigiamos savybės: rūpestingumas, užsispyrimas, kūrybingumas, geranoriškumas. Aštuonetukas papildomai suteikia teisingumo, profesionalumo, plačias pažiūras, ambicingumo.

Vėžiai – 8 labiau primena ne vandenyje rėpliojančius, o sausuma energingai žengiančius padarus. Aštuonetukas juos apdovanojo didžiuliu užsispyrimu. Jie atsargūs, santūrūs žmonės, trokšta garbės ir linkę kaupti pinigus. Ten, kažkur viduje, po šarvais, siaučia tikrosios Vėžių aistros, tačiau jie greičiau numirtų, negu tai parodytų. Puikiai moka slopinti savo emocijas, neduok Dieve, kad tik nenukentėtų karjera, jei pasirodysiu pernelyg minkštakūnis. Reikia pripažinti, jog toks menas atsiranda ne iš karto, čia prireikia didelių pastangų. Kai kitų vibracijų Vėžiai kantriai kenčia bet kokį ignoravimą, Vėžiai – 8 be gailesčio kovoja už savo teises. Atsiradę audros epicentre, vis dėlto pasirenka kompromisą, taiką ir ramybę. Dažnai trokšta pasilikti vieni su savimi. Tiems, kurie dar neišmoko gerbti jų vienatvės, suranda keliolika aštrių žodžių.

Vėžiams – 8 pats sunkiausias darbas yra valdyti save. Jie viską ima giliai į širdį ir būna nešališki. Tai juos išgąsdina ir tokia būsena gali trukti tol, kol nesutramdo savo energijos. Jie aiškiai supranta savo galimybes bei ambicijas ir todėl bijo panaudoti savo kūno magnetizmą savanaudiškiems tikslams.

Šios vibracijos atstovai nuo vaikystės siekia vadovauti kitiems. Vėžio įžvalgumas ir Aštuonetuko sugebėjimai leidžia pajusti visumą-tai nuostabus atradimas jiems. Jie puikūs verslininkai. Pasinėrę į darbus, jie pamiršta perspėti namiškius, jog vėluos pietauti. Išpirkdami kaltę pavakary pasirodo namuose su nuostabiais valgiais iš prabangaus restorano. Vėžio Zodiako ženklas suminkština Aštuonetuko reiklumą ir nekantrumą, taip pat suteikia emocinę pusiausvyrą.

Aplinkiniai žino, kad Vėžiai-8 gali būti ir ištikimi draugai, ir nuožmūs priešai. Pageidautina, kad jie dažniau nusiimtų maskuojančią kaukę ir taptų švelnesni, atjaučiantys ir pasirengę išklausyti kitus. Tai padaryti jiems sunku, nes baiminasi, jog žmonės gali pasinaudoti jų nuolaidumu blogoms užmačioms įvykdyti. Vis dėlto vienišumas juos gąsdina labiau negu išdavystės, todėl reikėtų pasinaudoti savo nepriekaištinga intuicija ir pasirinkti ištikimus ir patikimus draugus.

Vėžių-8 pagaulumas leidžia pasirinkti keletą mėgstamų profesijų: archeologų, medikų, vadybininkų, valstybės veikėjų. Jie labai gerai sugeba nuspėti įvairias tendencijas, todėl tampa gerais ekstrasensais, skulptoriais, rašytojais. Autoritetinga jų išvaizda leidžia užimti teisininkų vietas-jie sugeba išsisukti iš bet kokios padėties, siekia visuotinio teisingumo. Reikėtų jiems panaudoti savo kūrybines jėgas, vengti smulkmeniškumo bei nuobodžių ir monotoniškų darbų.

Šios vibracijos žmonės geri verslininkai, atsargūs ir konservatyvūs. Jie visada apvalias pinigų sumas padeda į patikimus užsienio bankus. Nors ir keista, Vėžiai-8 kartais prisibijo pasisekimo, sėkmę padeda pasiekti kitiems. Turėdami puikią intuiciją, kartais užima aukščiausius vyriausybinius postus. Jų plačios pažiūros į pasaulį leidžia pažinti žmonių nuotaikas. Kai kas teigia, jog jie galėtų būti ir teisėjai, ir budeliai. Pinigai jiems reikalingi dėl jėgos, kuri suteikia galimybę gyventi be jokių apribojimų.

Vėžių-8 atsargumas trukdo asmeniniam gyvenimui. Gerbėjai gali paprasčiausiai negauti šansų pažvelgti j jų širdį. Meilės ryšiai kartais prasideda visiškai netikėtai, tačiau artimesnius santykius jie linkę išbandyti draugyste. Nereikėtų užmiršti, jog protingi Vėžiai niekada neparodo savo instinktų. Jų meilė – apnuoginti aukštos įtampos laidai. Jie išskirtinai jausmingi. Aštuonetukas suteikia magnetizmo ir kartu aprūpina juos papildomais privalumais. Jie žino, jog” rūsčiai atrodo tik dėl formos. Kandidatams į sutuoktinius tenka spręsti uždavinį, ar jie pajėgs gyventi šalia uždarų Vėžių ir dalykinių Aštuonetukų. Kartais Vėžiai-8 užmiršta atsargumą ir ima persekioti savo dėmesio objektą. Vėžiai dievina santuokos procedūrą, o Aštuonetukai skubina kuo greičiau pasirašyti santuokos sutartį ir grįžti į darbą.

Iš pažiūros šalti Vėžiai užsiliepsnoja lovoje. Kartais jie linkę dominuoti, tačiau nieko prieš ir pasikeisti vaidmenimis. Jiems reikia tokių pat dvasia stiprių partnerių kaip ir jie patys. Meilės žaidimai suteikia jų gyvenimui įvairumo ir suminkština jų tirono vaidmenį.

Vėžių -8 neigiamos savybės: nepasitikėjimas, nepaprastas jausmingumas, savininkiškumo jausmas. Aštuonetukas papildomai suteikia išskaičiavimo, noro per daug dirbti, jausmų santūrumo.

Laimingų skaičių eilutė: 8, 12, 47.

LIŪTAS – 8 “VERTEIVA LINKSMUOLIS”

Liūtų – 8 teigiamos savybės: valdingumas, pasitikėjimas savimi, azartiškumas, tiesumas. Aštuonetukas papildomai suteikia autoriteto, jausmingumo, įžvalgumo, sugebėjimų.

Susidaro regimybė, jog prie ko tik prisiliečia Liūtai – 8, viskas pavirsta auksu. Tai jų talentas. Per savo gyvenimą kartais sukaupia ne vieną milijoną. Yra globalinio mąstymo, su įkvėpimu diegia savo užmačias ir kiekvieną kartą vis geriau.

Kitas Liūtų – 8 poreikis – valdyti žmones. Tam jie naudoja įvairius būdus. Gali tapti savo šeimos atrama, nedidelės šalies diktatoriumi, garsiu aktoriumi. Savo vaidyba priverčia verkti ar juoktis milijonus žiūrovų. Taip pat gali sėkmingai suorganizuoti savo rinkiminę kampaniją į Seimą ar parlamentą, įtvirtinti savo valdžią supirkdami įmonių akcijas ar nekilnojamąjį turtą.

Ši aistra gali tapti manija visam gyvenimui. Nemėgsta antraeilių vaidmenų.

Liūtai-8 sugeba surinkti bendrų pažiūrų ar polėkių kompaniją. Jie atrodo taip didingai, kad žmonės patys puola jiems po kojų ir laukia įsakymų. Šios vibracijos žmonės labai pasitiki savimi, yra ekstravertai ir turi nuostabų intelektą. Netgi jų balso tembras priverčia suklusti. Draugai, giminaičiai, verslo partneriai, netgi nepažįstami, išgirdę jų balsą atsakiklyje, gailisi, jog tai tik įrašas. Vis dėlto, kad ir kaip Liūtai – 8 kalbėtų, reikia pripažinti jų įtaką kitiems.

Liūtai – 8 turi griežtą abstraktų teisingumo jausmą, juos lengva užgauti. Laikosi taisyklės “gyvenk ir netrukdyk gyventi kitiems”, tačiau patys kritikuoja kiekvieną savo poelgį. Noriai atleidžia, tačiau niekada neužmiršta jiems padarytų skriaudų. Pripažįsta savo trūkumus ir nesėkmes, tačiau stebisi, kodėl apie jų savybes kalba kiti. Be jokių abejonių, juos supa įtakingi ir tikslus turintys žmonės.

Liūtai-8 įnirtingai gina savo nuomonę. Kaip ir liūtas narve, rodo dantis, kai tik dresuotojas išdrįsta parodyti jiems rimbą Jie tiesiog trokšta konkurencijos ir piktų susirėmimų dėl valdžios. Jei kas išdrįsta stoti skersai kelio, tampa klastingi ir kerštingi. Pasiekę savo, demonstruoja stulbinamą kantrybę, atsidėkoja už pagalbą ar paramą.

Šios vibracijos žmonės niekada nebūna darbiniai arkliai ar dykaduoniai. Jie atkakliai ieško savo vadovo trūkumų, o suradę nustoja jį gerbti. Jeigu jie tampa aktoriais, tai būtinai siekia tapti prodiuseriais, jeigu sportininkais – tai nori tapti treneriais, o dar geriau – vyriausiais treneriais ar vadovais. Kur ar kuo jie dirbtų, tampa tik gerais darbuotojais. Dauguma jų pasirenka režisieriaus, geografo ar astronauto specialybę. Jie kyla karjeros laipteliais taip greitai, kad viršininkai ima bijoti jų progreso, nes bijo prarasti gerus darbuotojus.

Laisvalaikio praleidimo srityje Liūtai-8 pradeda savo verslą, pavyzdžiui, ryšių su visuomene agentais, vadybininkais. Kartais imasi rašytojo ar poeto veiklos. Tarp tradicinių profesijų labiausiai traukia jurisprudencija, nes tai plati dirva laimėti ir uždirbti didelius pinigus. Patartina jiems mažiau girtis, nes bet koks ginčas atsiliepia jų darbinei veiklai.

Liūtams – 8 užtenka energijos laimėti automobilių ralį su visiškai netikusia mašina. Nepaisant išorinio žiaurumo ir autoritarizmo, sielos gelmėse jie taikūs žmonės.

Paprasčiausiai nori pademonstruoti jėgą ir valdžią, tačiau nelabai tai mėgsta daryti, nes nenori išgąsdinti draugų ir artimųjų. Jų gyvenimo istorija – tai išspausdinta knyga “Kaip tinkamai tvarkyti reikalus įdėjus tam tikrų pastangų”. Tiesą sakant, jiems tai sunkiai sekasi, tačiau jie niekina tuos, kurie netgi nebando pasiekti neįmanomo.

Liūtai – 8, galima sakyti, nemoka atsipalaiduoti. Tačiau jie gabūs ir įvairiapusiai meilužiai. Jeigu nesiseka darbe, jie nustoja domėtis romantika, pasineria Į apmąstymus apie neišspręstas gamybines ar organizacines problemas ir būtinybę pakeisti savo pavaduotojus. Jų gyvenimas – nepertraukiama muilo opera, ir meilė-ne išimtis.

Jeigu Liūtų – 8 darbotvarkėje atsiranda vieta užmegzti daug žadantį romaną, jie patiria euforiją, tačiau reikalauja pasimatymų punktualumo. Jei prižadėjote paskambinti – skambinkite! Pasiūlę kitą savaitę papietauti – būtinai ateikite sutartu laiku. Argi tai labai sudėtinga? Nejaugi jie reikalauja per daug? Jeigu išrinktasis nesilaiko duoto žodžio, jie nusivilia, o viduje užverda pyktis. Todėl jų išrinktieji turi atitikti visus jų reikalavimus.

Neigiamos Liūtų – 8 savybės: egocentriškumas, nekantrumas, nesukalbamumas. Aštuonetukas papildomai suteikia polinkį per daug dirbti, išdidumo, slogumo.

Laimingų skaičių eilutė: 8, 31, 46.

MERGELĖ – 8 “ORGANIZUOTAS VYKDYTOJAS”

Mergelių – 8 teigiamos savybės: drausmingumas, aiškus mąstymas, pasitikėjimas savimi, įžvalgumas. Aštuonetukas papildomai suteikia plačių pažiūrų, dalykiškumo, veiklumo, santūrumo.

Mergelės – 8 slepia savo įgimtą drovumą, o tam padeda “aštuonetuko” vibracijos. Daugelis netgi neįsivaizduoja, kiek po jų dirbtiniu kiautu slepiasi dorybių, kaip lengvai jie pažeidžiami. Vis dėlto uždirbti pinigus ir išsikovoti prestižą jie sugeba.

Šios vibracijos žmonės nemėgsta įsakymų arba kai kiti lenda į jų gyvenimą, tačiau sugeba monotoniškai dirbti kaip mechaniniai automatai. Iš anksto planuoja kelius į gerovę, ir ne taip jau paprasta išmušti juos iš vėžių – jų užsispyrimas milžiniškas. Nemėgsta reklamos bei liaupsių, lanko tik tas vietas, kurios patinka, mažai dėmesio kreipia į kitų nuomonę, nebent tai būtų jų artimųjų ar draugų patarimai. Sugeba tobulai susikoncentruoti – ar tai būtų dienos pajamų suvestinė, ar futbolo rungtynės per televiziją. Kartais taip nugrimzta į savo mintis, jog tampa nepasiekiami. Moka susikaupti. Jų devizas – “viskam savas laikas”. Iš šalies atrodo, kad jie savo gyvenimą dalija į atskiras, izoliuotas dalis.

Mergelių – 8 tipo žmonės – ne iš tų, kurie kasa apkasus: taip galima ir sau duobę išsikasti. Jų saugumas priklauso nuo manevringumo. Labai apdairūs, instinktyviai žino, kaip pasiekti pusiausvyrą visur: nuo savo biudžeto iki tarnybinių pareigų. Aplinkiniai be prieštaravimų klauso patarimų, nes jie skleidžia autoritetingumą, profesionalumą, patikimumą ir kompetenciją. Nėra geri oratoriai, bet kartais visuotiniuose ar dalykiniuose pasitarimuose pareiškia svarių žodžių, juos pagrindžia.

Jie nėra robotai. Visada atranda laiko išklausyti svetimas bėdas, padrąsinti, suteikti geri} patarimų, tačiau laikosi nuostatos – pašnekovai turi būti sąžiningi ir patikimi. Tada drožia ugningas kalbas apie tai, jog negalima prarasti budrumo pasaulyje, kur žmogus žmogui vilkas. Suvaidinę griežtus užtarėjus, primena, kad galutinį sprendimą turėtų priimti darbdavys ar visuomenė. Kartais išbando kraštutinius atvejus: įstumia žmones į vandenį sakydami, jog šie savarankiškai turi mokytis plaukti.

Žinoma, tai alegorija, tačiau šventai tiki natūralia gamtos atranka – tik stiprieji ir geriau prisitaikiusieji išlieka. Maža mokėti išsilaikyti vandens paviršiuje, reikia dar sugebėti nardyti ir tik pirmieji, priplaukę krantą, gali tikėtis sėkmės.

Mergelių – 8 veidai griežti, tačiau jie subtiliai jaučia grožį ir pasaulio tikslingumą. Šie žmonės nenori matyti suluošintų būtybių, nes tai sukelia gailestį. Pagal juos, nė vienas žmogžudys nebuvo pasmerktas iš anksto-tai sunkios vaikystės aukos. Vis dėlto tai tik apsimetimas, norėjimas pademonstruoti savo kietumą. Iš tiesų jie negaili nei dėmesio, nei užuojautos to vertiems žmonėms. Mėgsta kartoti frazę, jog jų apkaustai yra iš grūdinto plieno.

Mergelių – 8 dalykinė nuojauta – išskirtinė. Trokšta būti pagrindiniais varžteliais sudėtinguose mechanizmuose, nepakeičiamais komandos nariais ar aukšto rango vadovais. Tačiau nesistengia užsikrauti visos atsakomybės. Maloniausia jiems vadovauti kokiam nors stambiam skyriui. Be abejonės, neleidžia pašaliniams įsibrauti į jų teritoriją – niekas geriau nežino visų organizacinių bei struktūrinių klausimų. Toli numatanti nuojauta leidžia jiems tapti gerais ekonomistais, architektais, žurnalistais. Jie ne žaidėjai. Rizikos laipsnį paskaičiuoja iki penkto ženklo po kablelio. Savo protą ir vaizduotę panaudoja išradimams, mokslo darbuose, medicinoje. Jeigu tampa aktoriais, tai dėl didžiulių organizacinių sugebėjimų prasiveržia į režisierius, prodiuserius ar agentus. Jie sugeba numatyti visų būsimų darbų bei veiksmų vaizdus. Niekada neatsisako savo įsitikinimų. Bet kokiame darbe jaučiasi lyg žuvis vandenyje, užsitarnauja visuotinę pagarbą bei susižavėjimą. Nesiveržia tapti herojais, tačiau jų pečiai gali atlaikyti viso pasaulio krūvį.

Šios vibracijos žmonės meilėje ištikimi ir pastovūs, tačiau labai neramūs. Meilė trukdo darbui, o jie ne iš tų, kurie sutinka kęsti. Tarp romanų susidaro ilgi laiko tarpai-per mažai dėmesio skiria asmeniniam gyvenimui. Netgi giminės ir artimi draugai tai pajunta.

Tada jie puola dar uoliau dirbti, o ant kalendoriaus užrašo: “Nepamiršti paskambinti artimiesiems”. Mergelių – 8 moterims labai reikalingi partneriai, nes pasijunta vienišos. Neturi laiko ilgiems pasimatymams, tačiau kankina ir išsiskyrimai. Tačiau jos nėra bejausmės: tinkamai pasirinktas partneris sugeba uždegti jų aistrą. Šių žmonių seksualinis gyvenimas normalus, tačiau atvirai nedemonstruojamas.

Mergelių – 8 neigiamos savybės: maniakiškumas, aikštingumas. Aštuonetukas papildomai suteikia neryžtingumo, nėrimosi iš kailio, įspūdžių vergystę.

Laimingų skaičių eilutė: 8, 14, 23.

SVARSTYKLĖS – 8 “ŽVITRUS JURISTAS”

Svarstyklių – 8 teigiamos savybės: teisingumas, filosofiškumas, santūrumas, galantiškumas. Aštuonetukas papildomai suteikia realizmo, autoriteto, supratimo, inteligentiškumo.

Svarstyklių – 8 žmonės protingi, myli visus, apdairiai tvarko piniginius reikalus. Jie labiausiai vertina nepriklausomumą. Vadinasi, nors ir siekia meilės bei veržiasi į ją, – tai būdinga visoms Svarstyklėms, – tačiau įkyriai neprikimba prie joms patikusio partnerio. Vis dėlto retai kada gyvena vieni, tačiau sugeba išlaikyti atstumą. Nemėgsta veidmainiavimo ir nekenčia žmonių pasibjaurėtinų ydų.

Svarstyklių – 8 asmeninis gyvenimas mažai nuodėmingas. Melas, panaudotas išsigelbėti, arba slapti pasitenkinimai, kuriais piktnaudžiauja kitų vibracijų Svarstyklės, – ne jiems. Retkarčiais nesusivaldo, tačiau vėliau labai gailisi ir tiesiog graužia save.

Šios vibracijos žmonėms reikėtų siekti protingiau maitintis: dažnai jie neprivalgo arba persivalgo. Skaičius “aštuoni” reiškia, kad jų charakterį veikia Saturno planeta, todėl praktiškai apgauti juos neįmanoma. Taip pat retai suklysta pasirinkdami partnerį ar karjerą.

Šie žmonės nugali įvairiausiais būdais, įteigia žmonėms nedrąsumo jausmą. Kovoja už teisybę ir tarptautinių santykių plėtrą, pridėdami dėl pikantiškumo “amerikietišką svajonę”. Protingai įvertina pasipriešinimą ir savo pastangų galimybes. Dažniausiai žaidžia sąžiningą žaidimą, netgi patirdami nuostolių, tačiau mano, jog tikslas pateisina bet kokias priemones. Tačiau jeigu tiki savo teisumu, jie nenugalimi.

Svarstyklių – 8 tipo žmonės liberalių pažiūrų užkietėję humanistai. Jie piktinasi, kad šiame pasaulyje etniniai ar grupiniai interesai gali įsigalėti pamindami pagrindines žmogaus teises. Puikiai supranta, kad kiekvienas turi teisę didžiuotis savo kultūriniu paveldu ir etnine priklausomybe, tačiau vis tiek spėlioja, kodėl negalima būti tiesiog žmonėmis, o tik po to – azerbaidžaniečiais arba lietuviais. Turi išdidumo ir principų perteklių, gali iš musės padaryti dramblį, tačiau pasekmes nuvokia.

Jie neverčia vežimėlio su obuoliais ant žemės, tačiau įnirtingai ginčijasi dėl obuolių ir apelsinų skirtumų, dėl abstraktaus ir realaus – vien tik tam, kad realizuotų savo žodžio laisvę.

Šie žmonės amžinai užsiėmę įvairiais projektais, jiems per maža vienu metu virti penkis puodus valgio; pasimatymai ir asistavimai nukeliami į antrą planą prieš audringą veiklą. Tačiau jeigu, jų manymu, yra tikslinga, nepamiršta ir savo asmeninių reikalų – pasiruošę nuversti kalnus. Išrinktojo buvimas šalia džiugina, tačiau ar daugeliui gali patikti toks Svarstyklių dalykinio tvarkaraščio griežtumas?

Svarstyklių – 8 žmonės dažnai keičia darbus, ypač jaunystėje. Jie nori išbandyti tiesiog viską – entuziazmas ir noras pažinti

liejasi per kraštus. Išsirinkę kelią, atkakliai siekia sėkmės ir profesionalumo savo pradėtuose darbuose. Pinigai, komfortas, pripažinimas, visuomeninė padėtis daug reiškia jų gyvenime. Gal todėl daugelis jų pasirenka mokslininko, ekonomisto, pedagogo, kultūros darbuotojo, sportininko karjerą.

Jiems labai svarbi darbo atmosfera. Jeigu neranda gero kontakto su kolegomis arba darbas nepateisina lūkesčių, jie vėl iš naujo pradeda paieškas. Labai lanksčiai moka manipuliuoti visuomenine nuomone. Todėl tinka valstybės veikėjų postai, mitingų organizavimas, visuomeninių darbų koordinavimas, žurnalistinė veikla. Savo įstaigoje jie geraširdžiai biurokratai, priekabiautojai, nemėgsta dirbti su popieriais. Turėdami skvarbų protą gali tapti žymiais rašytojais, literatūros tyrinėtojais ar kritikais. Be abejonės, rašo socialinės nelygybės klausimais ir pasitelkia nuodingą satyrą.

Svarstyklės – 8 filosofai maištininkai, patiklūs ir įvairiapusiai viso pasaulio švyturiai. Bet kokią piliulę jie moka pasaldinti aštriu protu ir įsimintinu intelektu. Si žmonių kategorija niekada lengvai nepasiduoda.

Svarstyklių – 8 žmonės mylėdami būna ištikimi, visiškai atsiduoda savo partneriui, dalijasi bet kokiais išbandymais ir nelaimėmis. Dažnai santuoka sudaroma iš išskaičiavimo.

Nemėgsta pigių kambarių, blogo apstatymo ir negero skonio. Tačiau kas patiria jų meilę, nenusivilia.

“Kiekvienas užmuša tą, kurį myli”,-rašė Oskaras Vaildas, Svarstyklių-8 atstovas. Šios vibracijos žmonės-tikri romantikai ir su jų jausmais žaisti nevalia. Už tikrą meilę pasiruošę sėsti net į kalėjimą, nutraukti visus santykius su pasauliu. Santuoka-tai ilgalaikė investicija, kuri turi atnešti gerus dividendus, taip mano Svarstyklės – 8.

Svarstyklių – 8 neigiamos savybės: gobšumas, išlaidumas. Aštuonetukas papildomai suteikia agresyvumo, polinkio persidirbti, materialumo.

Laimingų skaičių eilutė: 8, 33, 42.

SKORPIONAS – 8 “RINKTINIS KELIAUTOJAS”

Skorpionų – 8 teigiamos savybės: kantrumas, ryžtingumas, konstruktyvumas, įžvalgumas. Aštuonetukas papildomai suteikia autoritetingumo, toliaregiškumo, ištvermingumo, sugebėjimų.

Skorpionų – 8 smegenys primena galingą kompiuterį, kuris gali skaičiuoti loterijų piniginius laimėjimus. Geležinė valia visada leidžia jiems pirmauti. Jie nemėgsta jokio laukimo: atsistoti į eilę — tai prasčiokams. Turi labai ryškių organizacinių gabumų ir nenumaldomą norą praturtėti. Paprastai jie – stambių kompanijų, institucijų vadovai arba nusikaltėliai, padirbinėjantys pinigus. Viskas priklauso nuo praturtėti pasirinktų būdų.

Dauguma šios vibracijos žmonių didesnę gyvenimo dalį praleidžia užsienyje. Jų sėkmingos operacijos viršija net jų pačių drąsiausias viltis. Kartais turtai įsigyjami pažeidžiant įstatymus bei moralės nustatytas normas. Drausmingesniu bei labiau tikslo siekiančių žmonių turbūt apskritai nėra. Jeigu jie, neduok Dieve, nusikalsta ir atbūna kalėjime visą bausmės laiką, išėję į laisvę su dar didesniu užsispyrimu ir kvalifikuočiau tęsia ne laiku nutrauktą veiklą.

Skorpionai – 8 yra absoliučiai savarankiški ir mėgsta planuoti savo veiksmus paslapčia nuo kitų. Tokia pat taktika ir asmeniniame gyvenime. Visiškai įmanomas atvejis, kad pirma užuomina, iš kurios išrinktasis galėtų suprasti apie jų jausmus, – pranešimas apie vakar nupirktą namą ir kad jame galėtų gyventi kartu. Laikosi atokiau nuo kitų, net pačių artimiausių žmonių, ir visada prisimena, jog šie turi būti turtingi, labai turtingi.

Bet gamtoje nėra nieko vienareikšmio. Netgi paprasčiausio apdirbimo briliantas turi daug briaunų, atspindinčių šviesą. Žmonės – taip pat su daug briaunų, kai kurie talentingi. Geri žmonės ne visada geri, o blogi – ne kiaurai blogi. Pasitaiko, žinoma, išimčių, tačiau ne kiekviename žingsnyje ir ne tokioje aplinkoje, kurioje Skorpionai – 8 paprastai sukasi. Jeigu reikėtų ištirti tą visuomenę – tam tinkamiausi šios vibracijos turėtojai.

Šios vibracijos žmonėms labai rūpi surasti naują deimantą. Nedidelė premija už gerai atliktą darbą niekada netrukdo – nesvarbu, ar jie gavo šimtą litų, ar sudarė perspektyvią sutartį už milijoną.

Deimantą jie vargu ar pirktų, už tai aukščiausios rūšies kalnų krištolas žaižaruoja kaip pasisekimas. Puikiai žino skirtumą tarp sėkmės ir nesėkmės: ne naujiena didžiuotis pergalėmis arba būti purtomiems nepasisekimų. Viskas praeina ir – vėl pirmyn! Pavyzdžiu galėtų būti mažai žinomo mokslininko daktaro Džono Seiko darbai. Jis sukūrė vakciną nuo poliomielito. Po to su užsidegimu griebėsi ieškoti vakcinos prieš AIDS. Sis darbas buvo nesėkmingas. Toks užsispyrimas kaip tik iliustruoja Skorpionų – 8 veiklą.

Skorpionai – 8 pagarbą vertina ne mažiau nei pinigus. Jiems labai patinka sąvokos “privilegijuotos akcijos” ar “premijinių sumų padidėjimas”. Tai ne verteiviškumas: jie privalo uždirbti ir kad neprarastų domėjimosi darbais. Jiems tinkamiausios profesijos: įvairių koncernų vadovaujantys postai, moksliniai tyrinėjimai, meno sritys, dvasininkų pareigybės, taip pat visi darbai, susiję su kelionėmis. Netgi turnė su roko grupe (žinoma, dainininkų amplua) tenkina juos, tačiau tik tol, kol dosniai apmokama. Pinigai jų kišenėje tai atsiranda, tai išnyksta.

Įžvalgūs ir iš anksto nusistatę, šie žmonės smulkmeniškai klausinėja darbdavius apie būsimo darbo sąlygas. Tas pats laukia ir jų būsimų pavaldinių. Jausdami kitų galimybes, jie padeda atskleisti jas. Tie, kurie dirba Skorpionams – 8, dėkingi už tai, kad šie atvėrė prieš juos duris kaip tik reikiamu momentu. O šios vibracijos žmonės mano, jog jie tik geranoriškai atliko savo darbą.

Skorpionai – 8 dar jaunystėje pateikdavo įvairiausių netgi fantastiškiausių planų. Pavyzdžiui, būdami vos penkerių sugalvojo nupirkti Disneilendą. Žinoma, jis nebuvo parduodamas – jie net tokių galimybių neturėjo – tačiau tai netrukdė jiems kurti grandiozinių planų. Jau tada jie atrado savo verslininko gyslelę. Vis dėlto nereikėtų jiems taip plėšytis. Patartina retkarčiais gerai pailsėti ir atitrūkti nuo verslo reikalų – juk ir darboholikams reikia atokvėpio. Taip pat reikėtų prisiminti ir savo šeimą, nes be jos pagalbos tikrai neapsieis sunkiomis minutėmis.

Skorpionams – 8 meilei trūksta laiko. Ilgai trunkantys susitikimai – ne jiems. Paprastai sutuoktinius susiranda tolimų kelionių metu, kada sutampa jų požiūriai į gyvenimą ir kelionių tikslai. Jiems, sveikiems skeptikams, patinka tokie susipažinimo būdai, tačiau susižadėti neskubama. Iš pradžių reikia susipažinti su išsirinktųjų tėvais, giminėmis, jų turtine padėtimi. Geriau pakentėti, negu paskui gailėtis!

Skorpionų – 8 neigiamos savybės: ambicingumas, nepastovumas, įtarumas. Aštuonetukas papildomai suteikia darboholizmo, neryžtingumo, abejingumo.

Laimingų skaičių eilutė: 8, 16, 35.

ŠAULYS – 8 “ATKAKLUS STRATEGAS”

Šaulių – 8 teigiamos savybės: energingumas, dinamiškumas, atvirumas, dėkingumas. Aštuonetas papildomai suteikia naudingumo, sugebėjimo, ambicingumo.

Šauliams skaičius “aštuoni” prie gyvenimiško apsukrumo prideda dar ir kantrybės, taip pat apriboja jų įgimtą potraukį kietai taupyti pinigus, todėl dosniau dalija pinigus nepažeisdami savo biudžeto. Kitaip nei visi Šauliai, šie žmonės yra gerokai kantresni, ilgiau išsilaiko viename darbe, o tai palengvina siekti karjeros. Jie mėgsta pasijuokti, tačiau yra pakankamai atsargūs, nes bijo savo gyvenimą paversti pokštu, kaip kartais atsitinka kitiems Šauliams.

Šauliai-8 gyvenimo neįsivaizduoja be kompiuterio ar fakso. Atidžiai viską planuoja: penktą ryto pabėgioja su mylimu šunimi, valgo mažai kaloringus pusryčius, pavarto laikraščius. Paskui renka naujam projektui komandą. Nepamiršta gimtadienio proga telefonu pasveikinti tetos – siųsti atviruko nėra kada. Jai dovanų jau paruoštas naujas kompiuteris – įteiks, kai tik turės truputį laiko. Toliau rašo žurnalui straipsnį apie naujausių projektų naudingumą. Po pietų-teniso partija su vienu iš kolegų. Vėliau-keli susirinkimai įvairiomis aktualiomis temomis: plintantis vėžys, nauji teatro spektakliai. O jeigu netikėtai atsiranda laisvas vakaras, nervinasi, kodėl gi niekas nesumanė pakviesti į gimtadienio šventę ar nepasiūlė bilieto į “Karmen” spektaklį? Argi verta kaltinti žmones? Jiems tikriausiai ir į galvą neatėjo mintis, jog galėtų pasėdėti namie!

Šios vibracijos žmonėms patartina pažaboti emocijas, sulaukti savo valandos, kada galės pradėti pasaulio pertvarkymą. Jie juk engiamųjų gynėjai, tačiau metams bėgant tampa protingesni, ima bendradarbiauti su oponentais, tampa sukalbamesni, mažiau konservatyvūs. Pasikeičia ir poreikiai: keliaudami ima vengti pigių viešbučių, renkasi tik prestižinius.

Šauliai – 8 galėtų kilti visuomenės laipteliais nuosekliau, be didesnių šuolių. Ilgai sėdėti kabinete – ne jiems. Sėkmingai pinigus “daro” ir keliaudami. Daugelis trokšta tapti rėmėjais, pavyzdžiui, numatomos ekspedicijos į Everestą. Žinoma, jie ir patys trokšta toje ekspedicijoje dalyvauti – tai būtų nauji pojūčiai ir asmenybės.

Šaulių – 8 teigiamos savybės: energingumas, dinamiškumas, atvirumas, dėkingumas. Aštuonetas papildomai suteikia naudingumo, sugebėjimo, ambicingumo.

Šauliams skaičius “aštuoni” prie gyvenimiško apsukrumo prideda dar ir kantrybės, taip pat apriboja jų įgimtą potraukį kietai taupyti pinigus, todėl dosniau dalija pinigus nepažeisdami savo biudžeto. Kitaip nei visi Šauliai, šie žmonės yra gerokai kantresni, ilgiau išsilaiko viename darbe, o tai palengvina siekti karjeros. Jie mėgsta pasijuokti, tačiau yra pakankamai atsargūs, nes bijo savo gyvenimą paversti pokštu, kaip kartais atsitinka kitiems Šauliams.

Šauliai-8 gyvenimo neįsivaizduoja be kompiuterio ar fakso. Atidžiai viską planuoja: penktą ryto pabėgioja su mylimu šunimi, valgo mažai kaloringus pusryčius, pavarto laikraščius. Paskui renka naujam projektui komandą. Nepamiršta gimtadienio proga telefonu pasveikinti tetos – siųsti atviruko nėra kada. Jai dovanų jau paruoštas naujas kompiuteris – įteiks, kai tik turės truputį laiko. Toliau rašo žurnalui straipsnį apie naujausių projektų naudingumą. Po pietų-teniso partija su vienu iš kolegų. Vėliau-keli susirinkimai įvairiomis aktualiomis temomis: plintantis vėžys, nauji teatro spektakliai. O jeigu netikėtai atsiranda laisvas vakaras, nervinasi, kodėl gi niekas nesumanė pakviesti į gimtadienio šventę ar nepasiūlė bilieto į “Karmen” spektaklį? Argi verta kaltinti žmones? Jiems tikriausiai ir į galvą neatėjo mintis, jog galėtų pasėdėti namie!

Šios vibracijos žmonėms patartina pažaboti emocijas, sulaukti savo valandos, kada galės pradėti pasaulio pertvarkymą. Jie juk engiamųjų gynėjai, tačiau metams bėgant tampa protingesni, ima bendradarbiauti su oponentais, tampa sukalbamesni, mažiau konservatyvūs. Pasikeičia ir poreikiai: keliaudami ima vengti pigių viešbučių, renkasi tik prestižinius.

Šauliai – 8 galėtų kilti visuomenės laipteliais nuosekliau, be didesnių šuolių. Ilgai sėdėti kabinete – ne jiems. Sėkmingai pinigus “daro” ir keliaudami. Daugelis trokšta tapti rėmėjais, pavyzdžiui, numatomos ekspedicijos į Everestą. Žinoma, jie ir patys trokšta toje ekspedicijoje dalyvauti – tai būtų nauji pojūčiai ir asmenybės išbandymas.

Tiktai reikėtų prisiminti, jog išleisti pinigai gali be naudos įkristi į kokią nors bedugnę.

Šios vibracijos žmonės nors ir sėkmingai kyla pasisekimo laipteliais, tačiau niekur nesuranda pasitenkinimo. Jie nebijo aukščio, tačiau kuo aukščiau yra jų biuras, tuo dažniau susiduria su pavyduolių pasipriešinimu. Sunku sumažinti savo kompanijos etatus, nors žino, jog taip būtų taupomi pinigai! Nepaisant tokių samprotavimų, jie puikiausi verslininkai: netgi sapnuose gali įvertinti visuomeninę nuomonę. Jų mėgstamiausios profesijos: ekonomisto, istoriko, piloto, politikos analitiko, žurnalisto. Didžiąją dalį Šauliai – 8 paaukoja įvairiom labdaros organizacijoms, akcijoms ar kampanijoms. Galėtų įtikinti socialistus, jog kapitalizmas ne toks jau baisus, kaip jį piešia, paprasčiausiai reikėtų daugiau parodyti iniciatyvos ir imtis darbų, kurie atitiktų žmonių interesus.

Šauliai – 8 santuokai ir ilgiems ryšiams iš visų Šaulių progresyviausi. Nors potraukis keliauti išlieka, tačiau sugrįžę visiškai atsilygina audringais aistros protrūkiais už neilgą išsiskyrimą. Reikia manyti, jog mylimasis gali panorėti, jog jie dažniau išvyktų. Atvirai kalbant, šios vibracijos žmonės per daug užimti darbais, jog bėgiotų į meilės pasimatymus, nebent tai būtų pakeliui į kokią nors konferenciją. Tačiau santuoka jiems ne kalėjimas, o naudinga tarpusavio sąjunga. Jie sudaro sutartį su pačiu savimi, garantuoja mylimajam tam tikrą kiekį susitikimų per mėnesį. Geriausia, jeigu ir partneriai būtų užimti kaip ir jie, o tarnybines keliones derintų su jais. Neprieštarauja, kad atsirastų vaikų, tačiau mano, jog tada turėtų patys jais rūpintis, auklėti, o ne patikėti auklei ar mokytojams.

Šaulių-8 neigiamos savybės: kvailumas, neapdairumas, ginčijimasis. Aštuonetukas papildomai suteikia polinkį persidirbti, pagyrūniškumo, neryžtingumo.

Laimingų skaičių eilė: 8, 29, 48.

OŽIARAGIS – 8 “PRAKTIŠKAS FILOSOFAS”

Ožiaragių – 8 teigiamos savybės: darbštumas, realistiškumas, bebaimiškumas, ryžtingumas. Aštuonetukas papildomai suteikia gabumų, teisingumo, įžvalgumo, ambicingumo.

Ožiaragiai – 8 gyvenime pasiekia visko ir dar šiek tiek daugiau. Pavyzdžiui, jeigu stipendijai gauti trūksta tik vieno aukščiausio įvertinimo, tai jie pasistengia gauti bent tris kartus daugiau. Jų kelias veda prie didelių turtų: piniginius reikalus tvarko žvaigždžių Ožiaragio ženklas ir gimimo datos skaičius “aštuoni”. Šie žmonės nesitenkina trumpalaike sėkme, o siekia kur kas daugiau. Ir žingsnis po žingsnio artėja prie valdžios aukštumų. Saturno planeta suteikia jiems nedidelį atsipalaidavimą.

Šios vibracijos žmonės pasinaudoja bet kokia mažiausia proga karjerai siekti. Vargu ar jie praleistų galimybę pagaminti vėliavą naujai susikūrusiai valstybėlei ar išvykti su ekspedicija į Aliaską. Baiminasi tik vieno – likti nepastebėti. Netiki, jog pasaulis nusilenks, ir todėl laikosi principo: “10 procentų talento ir 90 darbo”. Kasdieninius planus keičia pagal būtinybę, o toli siekiančius-taiko į dešimtuką. Jeigu tik nesutrukdo asmeniniai reikalai, pasiekia užsibrėžtų tikslų. Pasiekę viršūnę ir gavę didelį apdovanojimą, noriai dalijasi turtais su kitais. Jie kantrūs mokytojai ir protingi patarėjai, padeda visiems, kas tik paprašo. Tačiau jeigu niekas neprašo, tyli. Praktiškumas puikiai derinasi su laisvės idealais ir dvasinėmis vertybėmis.

Ožiaragiai – 8 yra gudruoliai, vadovaujasi tik savo patirtimi. Jų žodžių niekas nepraleidžia pro ausis. Talentingi organizatoriai, jeigu tik patinka darbas, jų galimybės neribotos. Darbus planuoja, tačiau jiems reikalingas nors vienas padėjėjas, kuris galėtų padėti susitvarkyti su rutina, nes jos nekenčia.

Pinigus uždirba aistringu ir patraukliu darbu. Jiems reikia ne vien aukso kalnų, bet ir grynųjų pinigų kišenėje. Pasikliauja tik savimi, tačiau per didelis ekonominis režimas gali pakenkti sveikatai. Net prie rojaus vartų, išgirdę priekaištą, jog per daug dirbo, vis tiek apkaltina save tinginiavimu. Tvirtai tiki savo gabumais, ne veltui daugelis jų vadovauja stambioms korporacijoms.

Scenoje su gitara rankose sugeba sugraudinti žmonių širdį, įkvėpti žygdarbiams. Geri humoristai ir pasakotojai. Ir apskritai, kad ir kur dirbtų, gali nuversti kalnus. Jie kūrybingi architektai, fotografai, geologai, kompozitoriai, mokslininkai, dvasininkai, valstybių vadovai. Atsipalaidavimo minutėmis sukuria puikiausių poemų, eilėraščių, parašo įsimintinų kūrinių.

Ožiaragiams – 8 patartina reguliuoti mitybos racioną, nes mėgsta skaniai ir sočiai pavalgyti. Dalijant kitiems patarimus, reikėtų pažvelgti į juos iš savo varpinės.

Šios vibracijos žmonės gana vėlai sukuria šeimą. Iki to momento patiria nuostabiausių nuotykių ir paklydimų. Turi giluminę, švelnią kaip šilkas erotinę jėgą. Traukia romantiški pasimatymai su pramogų verslo atstovais, artistais arba išskirtiniais atvejais su karališkųjų šeimų nariais. Gyvenimas labai trumpas, kad švaistytum jį barniams, todėl ilgai abejoja, ieško logiškų pasiteisinimų, bijo patekti ant jiems skirto kabliuko, tačiau jeigu pasiryžta, tai žengia prie altoriaus be didesnio pasipriešinimo.

Siekdami korektiškumo, kartais prieina iki fanatizmo. Tinkamas sutuoktinis turi ne tik netrukdyti eiti jiems savo keliais, bet ir mokėti laiku atitraukti nuo kovos už “teisybę” ar piktnaudžiavimo vynu. Seksas-kitas reikalas, tačiau jis malonus ir be įrašo pase.

Ožiaragių – 8 neigiamos savybės: egoistiškumas, pretenzingumas, kritiškumas. Aštuonetukas papildomai suteikia materializmo, sekinančio darboholizmo, abejingumo.

Laimingų skaičių eilutė: 8, 18, 26.

VANDENIS – 8 “ĮVAIRIAPUSIS SPECIALISTAS”

Vandenių – 8 teigiamos savybės: paslaugumas, ryžtingumas, gražbylystė, nešališkumas. Aštuonetukas papildomai suteikia profesionalumo, Įžvalgumo, ambicingumo, atkaklumo.

Gimimo skaičius “aštuoni” i Įgimtą Vandenių originalumo ir sveiko proto mišinį įlieja ir finansinės gerovės siekimo. Šios vibracijos žmonės trokšta garbės, fantazijos ir realybės. Neišsenkanti nervinė energija ir įgimtas žavesys daro stebuklus, jiems niekada neiškyla sunkumų pasirenkant bendradarbius, kurie vykdo jų užduotis. Taigi dažniausiai sugeba dirbti svetimomis rankomis. Kelyje pasitaikančias kliūtis Vandeniai – 8 be didelių sunkumų nugali patys, nes fanatiškai tiki savo jėgomis. Taigi žingsnis po žingsnio, neskubėdami sukuria savo – beje, nemažą – imperiją. Tai pasakytina ir apie karjerą, ir asmeninį gyvenimą, ir šeimos kūrimą.

Niekada nereikia sakyti “niekada”. Per ilgą gyvenimo kelią šie žmonės išbando įvairiausius būdus tikslams pasiekti, kartais gali netgi pereiti į kitą barikadų pusę. Nuo pat pirmųjų pergalių mokyklos varžybose įsitikina, jog bet kokiame žaidime (veikloje) būna laimėtojai ir pralaimėjusieji. Nors Vandeniai – 8 moka garbingai pralaimėti, vis dėlto smagiau yra laimėti. Prieš priimdami kvietimą į darbą, susimąsto ir galvoja tik apie pergales. Jie toliaregiai ir jeigu perspektyvoje nemato laimėjimų, ryžtingai atmeta pasiūlymą.

Vandeniai – 8 nėra tokie griežti, kaip mano aplinkiniai, šiltai žvelgia į tuos, kurie tikrai mėgsta darbą ir gyvenimą, lygiai taip kaip ir jie patys. Noriai bendrauja su visais, pavyzdžiui, padėkoja kelionių biuro agentui už nuostabiai suorganizuotą kelionę, diskutuoja apie sudėtingas bendravimo problemas didelėje nepažįstamų keliautojų grupėje. Turi savo nuomonę apie viską, tačiau paprastai jos neišsako, jeigu neužgauta jų reputacija.

Po dalykine Vandenių-8 išvaizda, pasirengusių dirbti kiaurą parą, plaka auksinė širdis. Laimingi, kai gali kam patarti ar pasidalyti patirtimi. Nuoširdžiai tiki, jog tai gali pašnekovams padėti pasiekti laimėjimų. Užgimę globotojai ir mokytojai visais gyvenimo klausimais – nuo sekso iki obuolių pyrago kepimo, – dažniausiai reikalauja sau privilegijų ir netoleruoja bet kokio tupinėjimo. Aistringi aktyvumo šalininkai, turi daugybę draugų ir reikalų.

Vandenių – 8 pavaldiniai laimingi turėdami tokius viršininkus. Bet kokioje išsirinktoje srityje užsitarnauja pagarbą už pastangas, energiją ir įžvalgumą planuojant ar organizuojant bet kokius darbus. Juos mėgsta todėl, kad jie padeda visiems pasiekti sėkmės, sužadina aplinkinius vertinti savus sugebėjimus, daugiau mokytis ir savo rankomis kurti ateitį. Ir dar, nemaišo asmeninio gyvenimo su profesiniu. Paprastai būna geri ekonomistai, vadybininkai, geografai, istorikai, medikai, mokslininkai, kultūros darbuotojai, sportininkai, politikai.

Šios vibracijos žmonės uždirbtus pinigus tuojau pat investuoja į tik jų protui suvokiamas šakas. Rezultatai – puikūs. Mėgsta aristokratišką gyvenimą, todėl kartais santaupos greitai ištirpsta. Ne veltui dauguma jų dirba ir sulaukę pensinio amžiaus. Kadangi gabūs politiniams žaidimams, mažai kas gali juos sustabdyti siekiant pergalių. Tačiau atsitinka ir kitaip – “sugeba” akies mirksniu nusiristi iš aukštybių į dugną ir netekti žmonių pasitikėjimo. Todėl patartina nepasikliauti vien savo protu ir ambicijomis, o retkarčiais išklausyti ir draugų patarimų.

Žavūs, apdovanoti lakia vaizduote ir sugebantys nugalėti visokias negeroves, išgyventi sunkius laikus, Vandeniai – 8 turi susirasti artimą gyvenimo palydovą, kuris taip pat turėtų panašių savybių. Kai toks kandidatas į sutuoktinius pasirodo horizonte, jų širdis suminkštėja. Įsimylėti ne problema, nueiti prie altoriaus – taip pat. Tačiau sutuoktiniai turi žinoti, jog dažnai teks keliauti ir prisitaikyti prie judraus gyvenimo.

Vandenių – 8 neigiamos savybės: neapdairumas, nuožmumas, susvetimėjimas. Aštuonetukas papildomai suteikia neryžtingumo, agresyvumo, polinkį persidirbti.

Laimingų skaičių eilutė: 8, 28, 49.

ŽUVYS – 8 “SKRUPULINGAS TYRINĖTOJAS”

Žuvų – 8 teigiamos savybės: įkvėptumas, romantiškumas, paslaptingumas, susikaupimas. Aštuonetukas papildomai suteikia profesionalumo, sugebėjimo, toliaregiškumo, pagaulumo.

Šios vibracijos žmonės – idealistai, santaupas išleidžia vargšams šelpti ar kitiems geriems tikslams. Vis dėlto pinigus jiems patikėti galima – pasilieka šiek tiek ir sau. Aštuonetukas, reiškiantis protingumą ir pažiūras j materialines vertybes, prilaiko juos žemėje. Vos pasibaigus darbo dienai jų vaizduotė nuskrenda į dausas. Jie vieninteliai Žuvų atstovai, kurie sugeba valdyti svajones ir kuria žemišką gerovę. Dėl lakios vaizduotės tampa gerais matematikais, nors išlieka visoms Žuvims būdinga trauka i meną. Vis dėlto, jeigu šie žmonės įdiegia savo įsivaizduojamus sumanymus, jie greičiausiai būna abstrakčių arba geometrinių formų. Daugelis jų nugali Saturno įtaką siekti absoliutizmo ir nepasiekia tobulumo.

Žuvų – 8 žmones kartais vargina mintis, jog kažko darbe nepadarė, neįvertina savo kūrybinių sugebėjimų, nesupranta, kiek kainuoja jų svajonėms sugaištas laikas. Labai imlūs ir gabūs. Visi duomenys reikalingi darbui – faktai, skaičiai – slypi juose, tad bet kokiu atveju juos gali panaudoti. Kada reikia darbuotojams pakelti nuotaiką, parinkti kam nors kostiumą parduotuvėje, išsiaiškinti nacionalinių pajamų dydį, palyginus su valgomųjų ledų vartojimu-jiems lygių nėra. Per kelias minutes viską suskaičiuoja ir pagrindžia. Pasiknaisioti internete, nustatyti gretimo kambario žmonių nuotaikas, pagrįsti savo pažiūras faktais – visada prašome! O išsiųsti kelis šimtus dokumentų kopijų nesinori – tegul užsiima kas nors kitas.

Kol Žuvys – 8 rengia pranešimą apie grožio paslaptis, jų smegenys įtemptai dirba, analizuoja informaciją, apgalvoja būsimų komentarų apmatus, kartu jie svarsto, kaip sutikti draugą oro uoste, laukia atsiunčiamų naujų dokumentų.

Šie žmonės visada atrodo pasitempę ir žvalūs, tačiau kartais pajunta mirtiną nuovargį. Jie seniai išmoko laikyti save rankose, niekam nepasakoti apie savo savijautą. Draugai myli juos už tai, kad visa neigiamas emocijas laiko savyje.

Karjeros pradžioje jie juda sklandžiai, nesvarbu, koks išsilavinimas ir finansinė padėtis. Tiktai po ilgų išbandymų perpranta pinigų kalbą, atidžiai ima sekti pajamas ir išlaidas. Kaip kokie stebukladariai padeda draugams ir klientams uždirbti pinigų. Vis dėlto patartina jiems neišleisti iš rankų čekių knygelės, atidžiai studijuoti raštus, kuriuos pasirašo. Draugai kartais labai daug kainuoja tačiau jeigu jie reikalingi, susitaiko su išlaidomis.

Žuvys – 8 per gyvenimą išbando daugybę užsiėmimų, visur suspėja ir galų gale susikoncentruoja į vieną, dažniausiai sudėtingą darbą. Archeologai, mokslininkai išradėjai, architektai, pedagogai, muzikantai, finansininkai, aktoriai, istorikai, dvasininkai, sportininkai – kad ir ką pasirinktų, antri būti nesutinka.

Nors šios vibracijos žmonėms jaunystėje savarankiškumas nepatikdavo, vis dėlto pamokos nenuėjo veltui – pralenkė daugybę kitų. O dabar, nors dirba sunkiai, bet aiškiai mato savo tikslą, rūpinasi šeima, savimi ir verslu. Vis dėlto patartina pasakyti “ne”, kai jėgos baigia išsekti, o ne vadovautis logika ar ištikimybe. Nereikėtų taip pat manyti, kad jie vieni pasaulyje. Žinoma, būna išimčių, kai vien jų dalyvavimas priverčia žmones pasitempti.

Meilėje Žuvų – 8 žmonės kupini prieštaravimų – visiškas pasaulietiškas jautrumas arba absoliučiai nežemiškas romantiškumas. Kadangi turi gražų kūno sudėjimą, kaip magnetas traukia trokštančius juos užvaldyti. Šios vibracijos žmones traukia stiprios asmenybės, tačiau santuoka su jomis retas atvejis. Jos dažniausiai tampa gerais draugais, verslo patarėjais, o kartais meilužiais.

Nepriklausomybė suteikia meilei ypatingo skonio. Labiausiai jiems reikalingos subrendusios asmenybės, geriausiai – verslo partneriai su kuriais nesinori girtuokliauti, o būtų galima pasikliauti.

Žuvų – 8 neigiamos savybės: didelis jautrumas, kritiškumas, drovumas. Aštuonetukas papildomai suteikia neryžtingumo, polinkį persidirbti, karštuoliškumo.

Laimingų skaičių eilutė: 8, 12, 25.

numerologija (burtų ratas)