numerologijos būrimo puslapis

Sėkmės Laikotarpiai

Sėkmės skaičiaus ciklai gyvenime gali būti apskaičiuojami, panašiai kaip ir išbandymų laikotarpiai.

Žmogaus gyvenime yra keturi sėkmės skaičiai. Kiekvienas sėkmės skaičius trunka tam tikrą metų skaičių – periodą. Pirmas ir paskutinis sėkmės skaičiai trunka ilgiausiai, o du vidurinieji – po devynis metus.

Pirmasis periodas prasideda nuo žmogaus gimimo. Kiek tęsiasi pirmasis sėkmės periodas?

Pirmiausiai apskaičiuokite savo gimimo datos galutinį skaičių, kol gausite vienaženklį skaičių.

Sėkmės skaičių periodui apskačiuoti naudokite šį principą:

Pvz.: 1981 05 03 -> 1+9+8+1+0+5+0+3 -> 27 -> 2+7 -> 9

Tuomet iš skaičiaus 36 atimkite gautą gimimo datos vienaženklį skaičių. Gautas rezultatas nurodo, iki kiek tęsiasi jūsų pirmo sėkmės skaičiaus periodas.

Pagal pavyzdį pirmasis periodas trunka iki 36-9 -> 27 metų.

Pirmąjį sėkmės skaičiaus periodą veikia toks skaičius: gimimo diena + gimimo mėnuo. Turite gauti vienaženklį skaičių.

Pagal pavyzdį pirmojo sėkmės skaičiaus periodas baigiasi sulig 27 metais. Šį periodą veikia skaičius 0+3+0+5 -> 8.

Antrąjį sėkmės skaičiaus periodą veikia toks skaičius: gimimo diena + gimimo metai. Turite gauti vienaženklį skaičių. Antras periodas trunka visiems vienodai – 9 m

0+3+1+9+8+1 -> 22 -> 2+2 – > 4

Pagal pavyzdį antrojo sėkmės skaičiaus periodas yra 27-36 metai. Šį periodą veikia skaičius 4.

Trečiąjį sėkmės skaičiaus periodą veikia toks skaičius: pirmas periodas + antras periodas. Turite gauti vienaženklį skaičių. Trečiasis periodas trunka visiems vienodai – 9 metus.

8+4 – > 12 -> 1+2 -> 3

Pagal pavyzdį trečiojo sėkmės skaičiaus periodas yra 36-45 metai. Šį periodą veikia skaičius 3.

Ketvirtąjį sėkmės skaičiaus periodą veikia toks skaičius: gimimo mėnuo + gimimo metai. Turite gauti vienaženklį skaičių.

0+5+1+9+8+1 -> 24 -> 2+4 – > 6

Pagal pavyzdį ketvirtojo sėkmės skaičiaus periodas yra nuo 45 metų iki pat mirties. Šį periodą veikia skaičius 6.

Apskaičiavus visus sėkmės skaičius, galite gauti ir kelis vienodus skaičius. Atsiminkite, tą patį skaičių skirtingu laikotarpiu galite visai kitaip suprasti ir išgyventi, juk su metasi įgyjate tam tikros patirties ir į tuos pačius daiktus jau žvelgiate kiek kitaip.

Numerologinis sėkmės skaičių analizavimas

1. Savęs įtvirtinimo ir pasiekimų periodas. Tai laikotarpis daryli tai, ką norite, ir leistis į gyvenimą. Jūs išeinate į pasaulį ir esate atpažįstamas toks, koks esate iš tikrųjų. Jūs dedate save ant žemėlapio. Tai lengvesnis periodas atviriems asmenybės skaičiams ir netinkamas traukimuisi.

2. Laikas užmegzti santykius ir mokytis gyventi artimai bei intymiai su kitais. Mokotės būti komandos žaidėju bei nustumti į šalį individulius savo poreikius. Bendradarbiavimas yra šio periodo tema. Šis periodas lengvesnis lyginiams sėkmės ciklo skaičiams. Gyvenimo ciklo du vibracijos neremia individualių veiksmų arba ego įtvirtinimo.

3. Tai optimistiškiausias jūsų gyvenimo periodas. Laikas, skirtas patirčių, žinių ir socialinio rato plėtimui. Puikiai tinkamas užsienio kelionėms ir darbui. Jūs galite atskleisti talentą arba gebėjimą ir stropiai dirbti, kad jį išreikštumėte. Šiuo laikotarpiu į jūsų gyvenimą gali ateiti užsieniečių. Naujos filosofijos, kurios išbando jūsų kultūrinį ir dvasinį išsilavinimą, gali teikti jums naujų būdų formuojant save.

4. Sunkaus darbo ir nedidelių pajamų periodas. Jūs mokotės tvarkyti savo laiką ir talentus taip, kad apdovanojimus galėtumėte susirinkti vėliau. Gyvenimas nedžiugina linksmybėmis, bet galiausiai sunkus darbas atsiperka. Rodos, jūsų resursai įtempti dėl aplinkybių, kurių negalite kontroliuoti. Pavyzdžiui, tai gali ženklinti periodą, kai kuriate namų židinį.

5. Tai įvairių pokyčių periodas. Įgyjate laisvę, atmesdami apribojimus ir bet kokius suvaržymus, griaudami senas struktūras. Vystote bendravimo ir kūrybiškumo gebėjimus. Jūs vėl ant kojų ir bendraujate su kiekvienu sutiktuoju.

6. Šeimyniniai įsipareigojimai prikausto jūsų dėmesį šiuo periodu. Palankus laikas mokytis prižiūrėti kitus. Puikus laikas asmeninei laimei ir finansinei sėkmei. Galite investuoti pinigus į nekilnojamo turto remontą ir gražinimą. Svarbūs tarpusavio santykiai dažnai yra esminis įvykis šiuo periodu. Iš tikrųjų per tuos metus visi santykiai vaidina svarbų vaidmenį.

7. Tai puikus periodas siekti aukštojo mokslo ir imtis mokslinio tyrimo projektų. Tai taip pat gali ženklinti dvasines paieškas, kurios neša jus toli nuo namų. Gilios savistabos ir savęs atradimo laikas – galite eiti į psichoterapiją. Tai taip pat žymi alternatyvių gydymo metodų, į kuriuos įeina filosofiniai ir mistiniai dalykai, studijavimo periodą.

8. Tikrovė – vienintelis šio periodo apibūdinimas. Jūs turite sutvarkyti savo finansinius reikalus. Pensijų planai, nekilnojamojo turto įkeitimo atsiėmimas, paskolų apmokėjimas – svarbiausi šiuo metu dalykai. Dabar įvesta tvarka jūsų gyvenime bus ilgalaikė, kol baigsis šis periodas. Tai puikus periodas rodyti savo galią ir įvertinti įtaką, kurią darote supantiems žmonėms.

9. Idealizmo ir svarbiausių pasaulio idėjų iškėlimo periodas. Situacijų, kurios jums nebe tokios svarbios, pabaiga. Humanitarinių ir idealistinių vertybių vystymas. Palankus laikas susirasti socialinę grupę, kuri duotų peno jūsų širdžiai. Galite jausti troškimą būti riteriu su švytinčiais šarvais, norinčiu apsaugoti tuos, kurie jūsų socialiniame rate yra silpnesni.

numerologija (burtų ratas)