numerologijos būrimo puslapis

Parašo reikšmė

Jūsų parašas yra labai asmeniškas atributas, jį naudojate svarbiausiais gyvenimo momentais. Ar prisimenate kada susikūrėte savo parašą? Galbūt praėjo daug laiko, kaip keitėsi Jūsų parašas? O gal išliko toks pat? Tai Jūsų dalis kurią nešatės per gyvenimą, tačiau numerologai aiškina, jog žmogaus parašas rodo esamuosius Jūsų norus, svajones, Jūsų paties numanomus įvykius, galbūt dabartinę Jūsų paskirtį. Tai signalas iš Jūsų pasąmonės, kuo turite užsiimti.

Susumuokite parašo raides ir gimimo datą, tuomet skaitykite gauto skaičiaus aprašymą apačioje.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C D E F G H I
Ą K Č M Ę O P Q R
J T L V Ė X Y Z
S U N Ž
Š Ų W
Ū

Skaičių reikšmės

1

Didelė sėkmė pasiekiama tik asmeninėmis pastangomis. Ši sėkmė šimtaprocentinė, tačiau gali ateiti vėliau, nei, galbūt, Jūs to laukiate. Jūs pasižymite dideliu kūrybiškumu ir originalumu. Jūsų laukia kelionės ir kontaktai su įtakingais asmenimis. Jūs gyvenate kūrybiškai, Jūsų gyvenimas pilnas puikių ir neįprastų įvykių. Jūs pasikliaujate tik savimi. Kiti žmonės gerbia Jus dėl neeiliškumo (netgi neįprastumo) ir intelekto. Esate tikras lyderis – žmogus esantis dėmesio centre.

2

Galbūt Jūsų gyvenimas pilnas pakilimų ir kritimų. Nusiraminti padeda šeima ir draugai. Jūsų visiškai nedomina verslo pasaulis, tačiau tam turite sugebėjimų, ypač jeigu kam nors dirbate. Protingai naudodami savo kūrybinius sugebėjimus, galite pasiekti didelės sėkmės. Reikia labiau kontroliuoti savo jausmus ir nuotaikas, labiau pasitikėti savimi – tada gyvenimas bus naudingas ir įdomus. 11 – Esminės papildomos savybės – Ateitis žada pačių drąsiausių lūkesčių išsipildymą. Aukšti idealai ir garbingi motyvai. Gyvenimas – tai sėkmių grandinė: puikios kelionės, nepakartojamas originalumas, mokėjimas įgyvendinti grandiozinius projektus, daugeliui naudinga veikla. Jūs sugebėsite išnaudoti savo intuiciją, kūrybinius, finansinius ir organizatorinius sugebėjimus. Jūs būsite didžių darbų kūrėjas, o savo valdžia ir turtu dalinsitės su kitais. Po savęs, be abejonės, paliksite gana svarbų ir neištrinamą pėdsaką.

3

Gyvenimas pilnas nuotykių, sėkmingas ir linksmas. Komunikabilumas ir optimizmas teikia Jums daugybę draugų, daugelis jų netgi labai įtakingi. Jūs naudojatės dideliu populiarumu ir galite padaryti neblogą karjerą, jeigu sugebėsite nugalėti polinkį į neatsakingumą, lengvabūdiškumą, sugebėjimą manipuliuoti kitais. Daug keliausite ir gyvensite aktyvų, įdomų gyvenimą, tačiau norėdami visiškos sėkmės visame kame turėsite įgyti daugiau disciplinuotumo ir saikingumo. Įvykiuose galimas saugumas arba apsaugos praradimas. Pastarieji dalykai priklauso nuo žmogaus minčių, poelgių, jausmų.

4

Sėkmė finansiniuose reikaluose ir pripažinimas visuomenėje. Jūs norite padaryti kažką konkretaus, kažko daugiau pasiekti. Pasirinkę profesiją labiausiai atitinkančią Jūsų gabumus, pasieksite viso to, ką sumanėte. Saikingumas ir taupumas padės pasiekti žymesnės finansinės sėkmės. Progresas yra lėtas, tačiau užtikrintas. Išmokite labiau mėgautis ir džiaugtis gyvenimu.

22

Esminės papildomos savybės – Ateitis žada pačių drąsiausių lūkesčių išsipildymą. Aukšti idealai ir garbingi motyvai. Gyvenimas – tai sėkmių grandinė: puikios kelionės, nepakartojamas originalumas, mokėjimas įgyvendinti grandiozinius projektus, daugeliui naudinga veikla. Jūs sugebėsite išnaudoti savo intuiciją, kūrybinius, finansinius ir organizatorinius sugebėjimus. Jūs būsite didžių darbų kūrėjas, o savo valdžia ir turtu dalinsitės su kitais. Po savęs, be abejonės, paliksite gana svarbų ir neištrinamą pėdsaką.

5

Aktyvus gyvenimas, permainos: džiaugsmingi ir liūdni įvykiai. Impulsyvus, agresyvus charakteris gali tapti kliūtimi Jūsų vystymosi kelyje. Ilgas ir aktyvus, tikrai nenuobodus ir monotoniškas, gyvenimas. Jums reikia sukoncentruoti energiją ties pozityvia kūrybiška veikla, priešingu atveju, būsite nepatenkintas ne tik savo gyvenimu, kaltinsite ir likimą. Tai lyg neteisingai nustatytas magnetas traukiantis vien rūpesčius ir nemalonumus.

6

Ateitis finansine ir profesine prasme nėra konkrečiai apibrėžta. Jeigu dirbsite labai aktyviai ir sugebėsite prisitaikyti prie gyvenimo, ji bus palanki. Negalite sau leisti iškrypti iš pasirinkto kelio, turite kontroliuoti savo emocijas, o taip pat išmokti išnaudoti galimybes, teikiamas Jums gyvenime. Dėl savo neryžtingumo ir pasyvumo esate linkęs prarasti galimybes. Daugybė šeimyninių įsipareigojimų gali varžyti Jūsų laisvę, todėl galite pasijusti nejaukiai.

7

Savo gyvenime galite pasiekti aukštos padėties. Jūs daug keliausite ir, galimas dalykas, gyvensite toli nuo ten, kur gimėte. Tarp Jūsų draugų bus nemažai įtakingų žmonių. Aplinkiniai, pažįstami bus sužavėti Jūsų proto, elegancijos, gero skonio ir gyvenimo sampratos. Galima sėkmė praktiškai bet kokiose veiklos sferose, o gyvenimas bus pilnas įdomių ir daug dvasiškai reikšmingų įvykių. Galimas variantas – gyvenimas vienatvėje.

8

Drąsa, vyriškumas, sėkmė versle; aktyvus gyvenimas. Laikini finansiniai sunkumai, kuriuos nugalėsite patirties ir intelekto dėka. Profesinė, visuomeninė ir finansinė sėkmė. Garbėtroškiški, toli siekiantys planai. Gyvenimas dažnai audringas, galimi netikėti pykčio proveržiai ypač kritiškose situacijose. Liguista savigarba gali tapti nukrypimo nuo pasirinkto kelio priežastis.

9

Jūs esate pasiaukojantis, vadovaujatės humaniškais, išaukštintais principais. Jus gerbia ir Jumis žavisi kiti. Neįprastos situacijos ir įvykiai, daug kelionių. Jus traukia viskas, kas yra neįprasta ir nuostabu pasaulyje, tokia pati yra Jūsų veikla ar profesija, kuriai pašvęsite save. Jūs – laisvas ir nebijote rizikuoti. Sėkmė, už kurią, galbūt, būsite dėkingas užsienio kontaktams ar savo kūrybiniams sugebėjimams.

numerologija (burtų ratas)