numerologijos būrimo puslapis

Vardo Reikšmė Išsamiau

Numerologinė analizė gali atskleisti įdomios informacijos apie žmogų. Vienas iš svarbiausių požymių yra asmens vardas. Štai kodėl numerologai skaičiavimams ir prognozėms naudoja jūsų vardą. Apie numerologinį vardo skaičių, vardo svarbą, sąsajas su dangaus kūnais jau rašėme, tačiau tai toli gražu nėra visa informacija kurią numerologija atskleidžia žmogaus vardo pagalba.

Asmens vardas dažnai suteikia užuominų apie jo charakterį, likimą ir net ateitį. Analizuodami asmens vardo raides, numerologai gali atskleisti paslėptus talentus ir savybes, taip pat galimas kliūtis ir iššūkius kurie laukia gyvenime. Kai kuriais atvejais asmens vardo skaičiai netgi gali padėti sužinoti apie jo ankstesnius gyvenimus. Vardų analizė gali būti neįkainojama priemonė, padedanti suprasti save ir kitus.

Numerologinė vardo analizė

Vardą apibūdina jį sudarančių raidžių skaičius. Susiskaičiuokite raides. Dviženklį skaičių sudėkite, kad gautumėte vienaženklį.

1 – stengiatės būti originalūs, kartais net įžūloki. Tinkamiausia spalva: raudona.

2 – kuklūs, pedantiški. Tinkamiausia spalva: oranžinė.

3 – kūrybingi, bet šiek tiek neryžtingi. Tinkamiausia spalva: geltona.

4 – uolūs tarnautojai, nebijote sunkumų. Tinkamiausia spalva: žalia.

5 – veiklūs, bet kartais trokštate ramybės. Tinkamiausia spalva: mėlyna.

6 – vertinate komfortą, niekam neleidžiate lipti ant galvos. Tinkamiausia spalva: ryškiai raudona.

7 – filosofai, mėgstate diskutuoti. Tinkamiausia spalva: juoda.

8 – kritiški sau bei kitiems, bet objektyvūs. Tinkamiausia spalva: pilka.

9 – dinamiški, ne namisėdos, mėgstate malonumus. Tinkamiausia spalva: balta.

Svarbioji balsė

Labai svarbi pirmoji vardo balsė. Ji apibūdina temperamentą bei charakterį, nusako, kaip elgsitės tam tikru momentu. Jeigu ji kirčiuota, užkoduotos savybės stiprėja.

Pirmoji vardo balsė:

A – jūs lyderis, stiprus ir valingas žmogus.

E, ę, ė – esate veiklūs ir norite daug suspėti gyvenime.

I, y – labiau rūpinatės kitais nei savimi, lyg angelas sargas atsirandate tinkamu laiku reikiamoje vietoje.

O – užjaučiantys ir nesirūpinantys artimaisiais, trokštantys meilės.

U, ū – jūs labai talentingi, turite draugų, esate kompanijos siela.

Ar atitinka?

Vardo skaičius turėtų būti kuo artimesnis gimimo datos skaičiui arba su juo sutapti.

Jei vardo ir gimimo datos skaičiai sutampa, žmogus jaučiasi geriausiai. Jo asmenybė harmoninga, gyvenime viskas sekasi.

Gimimo skaičius didesnis už vardo skaičių – gyvenate pagal savo principus, bet iš tiesų kartais iki galo nesugebate išreikšti savęs.

Gimimo skaičius mažesnis už vardo skaičių – esate linkę vadovauti, nepaklūstate kitiems. Kartais apima garbės troškimas.

Sudėkite visus savo gimimo datos skaičius kol gausite vienaženklį skaitmenį.

Pavyzdžiui: gimimo data yra 2004 05 28:

2004+05+28=2037=>2+0+3+7=12=>1+2=3;

Vardo raidžių skaičius

Sudėkite visas vardo raides. Turite gauti vienaženklį skaičių.

Pvz.: Rita – 9+9+2+1=21=2+1=3;

DĖMESIO: Balses veskite lotyniškomis raidėmis.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C D E F G H I
Ą K Č M Ė O P Q R
J T L V Ę X Y Z
S U N Ž
Š Ų W
Ū

Gauto skaičiaus reikšmių aišnimas pateikiamas čia:

1

Apie jus. Esate energingi, veiklūs, dinamiški. Drąsiai siekiate tikslo, nugalite visas kliūtis. Esate ryžtingi ir spontaniški, pasitikie savo jėgomis. Kartais galbūt net per daug. Išblėsus entuziazmui, apstingstate ir pradedate nuobodžiauti. Tačiau atsigavę vėl šokate į „transą“. Jums dažnai kyla puikių sumanymų, tik kartais elgiatės perdėm emocingai, todėl nepavyksta jų įgyvendinti. Šiek tiek kantrybės – tada labiau seksis. Turite ne vieną privalumą: daug kuo domitės, mokotės iš kitų klaidų, esate sąžiningi ir draugiški.

Meilė. Linkę greitai susižavėti, tačiau nebūtina kiekvieno susižavėjimo priešingos lyties asmeniu vadinti meile. Atidžiau rinkitės tą vienintelį.

Patarimas. Nebijokit pokyčių, jie – tik į gerą. Venkite rizikos, nes jūsų gyvenime jos ir taip per daug. Neužsiimkite jokiais abejotinais verslo reikalais – dar nusvilsite.

2

Apie jus. Esate nepastovaus būdo, nuolat besiblaškantys. Kartais nepasitikite savimi, jaučiatės išsekę ir nemylimi. Mokykitės pažinti save, plėskite draugų ratą, atsiribokite nuo blogų dalykų. Patikėkite, kuo daugiau šypsositės, tuo gyvenimas atrodys gražesnis. Jūs labai jautrūs: pirmieji ištiesite pagalbos ranką bičiuliui, mokate atsidėkoti. Už tai esate mėgstami.

Meilė. Jums reikalingas subtilus, ypatingas partneris. Jautraus, švelnaus ir draugiško būdo. Galbūt toks jau seniai šalia jūsų? Jeigu dar ne, būtinai ateis. Tik neskubinkite įvykių – viskam savas laikas.

Patarimas. Stiprinkite kūną ir sielą. Nešvaistykite jėgų veltui ir užsiimkite tik labiausiai dominančiais dalykais. Įgyvendinkite sumanymus ir idėjas. Jeigu esate nepatenkinti gyvenimu, keiskite – viskas jūsų rankose. Likimas jus būtinai nudžiugins.

3

Apie jus. Jūs linksmo būdo ir nestokojate humoro jausmo. Turite daug pomėgių ir draugų, mėgstate sportuoti, turiningai ir aktyviai ilsėtis. Esate šiek tiek plevėsa ir nenuorama. Po darbo mielai traukiate kur nors paplepėti su draugais ar draugėmis. Greitai užmezgate pažintis. Tačiau taip pat greitai jas ir nutraukiate. Jau pavargote nuo paviršutiniško bendravimo, trokštate tvirtesnių santykių. Profesinėje srityje jums neblogai sekasi. Esate labai gabūs ir daug galite pasiekti savo jėgomis. Klausykite sveiko proto – pavyks įgyvendinti slapčiausius sumanymus.

Meilė. Stabtelėkite ir išsiaiškinkite, ką iš tikrųjų jaučiate ir kokio žmogaus trokštate šalia savęs. Jeigu dar nesutikote savo antrosios pusės, būtinai sutiksite. Greičiausiai kelionėje.

Patarimas. Nenukabinkite nosies – didžiųjų permainų metas dar priešakyje. Sunkiausiomis akimirkomis pagalbos ranką išties artimieji.

4

Apie jus. Kantrūs, nuoseklūs, patikimi ir sąžiningi. Punktualūs. Jums netrūksta sveiko požiūrio į viską, todėl drąsiai galite dirbti vadovaujantį darbą. Realiai planuojate savo gyvenimą ir ateitį. Jei kas nepavyksta, nepuolate į depresiją, bet sukaupiate jėgas ir stengiatės iš paskutiniųjų. Esate stipri asmenybė, puikus strategas. Nors gyvenime pasitaikys sunkumų, visus nugalėsite. Kartais įsiklausykite, ką sako kiti. Būkite veiklūs ir nepražiopsokite šanso, kurį siūlo gyvenimas.

Meilė. Antrą pusę būtinai rasite. Veikiausiai pačioje netikėčiausioje vietoje. Jūsų santuoka patirs nemažai išbandymų, daug kryžkelių ir klaustukų, tačiau iš esmės ji bus sėkminga.

Patarimas. Džiaukitės tuo, ką turite, neieškokite trukumų. Bėdas išspręsite greičiau nei manote.

5

Apie jus. Nelinkę dramatizuoti gyvenimo, į viską žiūrite filosofiškai. Mėgstate laisvę ir nepriklausomybę. Nė už ką nepaminsite savo principų, net jei už tai siūlytų milžiniškus pinigus. Mėgstate nuotykius i keliones, sunkiai ištveriate be veiklos. Labiau pasikliaujate savo, o ne kitų nuomone. Esate reiklūs ne tik sau, bet ir kitiems. Žmogus, kartą praradęs jūsų pasitikėjimą, sunkiau jį beatgauna. Privalote siekti karjeros. Puikiai susidorotumėte su atsakingomis pareigomis.

Meilė. Jūs vertinate protą ir nuoširdumą, o ne užimamas pareigas ir padėtį visuomenėje.

Patarimas. Einate teisingu keliu ir toliau stenkitės neišsikvėpti. Nuolat tobulinate profesines žinias, galbūt teks stažuotis užsienyje.

6

Apie jus. Jūs esate arčiau meno. Estetas, turintis puikų skonį. Labiausiai mėgstate gražius, bet praktiškus daiktus. Sugebate užkrėsti kitus savo idėjomis ir lengvai įgyjate jų pasitikėjimą. Mokate suburti kolektyvą. Likimas iš jūsų reikalauja atkaklumo, nuoseklumo ir protingų sprendimų. Jei kuo nors esate nepatenkinti, tarkite ryžtingą ne. Taip pasielgti verta. Tik nieko nedarykite gerai neapsvarstę.

Meilė. Neskubate užmegzti artimų ryšių, juolab susisaistyti santuoka. Tačiau pamilę pasiduodate jausmams. Palaimą išgyvenate kiekviena kūno ląstele.

Patarimas. Rudenį ir žiemą pasineriate į melancholiją. Šiltai renkitės – nuo vidinės šilumos priklauso jūsų dvasinė būsena.

7

Apie jus. Sumanūs, mokantys pasinaudoti proga. Jums šypsosi sėkmė. Tačiau būkite atsargūs: kiti jums pavydi. Stenkitės įgyti aplinkinių palankumą – gerų bičiulių niekada nebūna per daug. Pasiekimai darbe priklausys nuo to, ar mokėsite realizuoti save. Galite būti lyderiu. Tačiau dirbant vadovaujantį darbą jums prireiks aplinkinių pagalbos.

Meilė. Trokštate būti patrauklūs ir geidžiami. Turite savo stilių ir visada įdomiai rengiatės. Mėgstate flirtuoti. Tik neperlenkite lazdos.

Patarimas. Ateities priklauso tik nuo jūsų. Apsispręskite. Būkite stiprūs – gyvenimas rengia ne itin malonių netikėtumų. Kliūtis įveiksite, nes esate pakankamai tvirti ir energingi.

8

Apie jus. Puikūs verslininkai, gimėte vadovauti. Įvairiais būdais trokštate užsitikrinti materialinę gerovę. Galvoje knibžda minčių i komercinių sumanymų, kuriuos norisi kuo greičiau realizuoti. Vos įgyvendinę vieną, kaipmat imatės kito. Manote, kad kiekvienoje srityje įmanoma ko nors pasiekti. Tereikia pasukti galvą ir pasinerti į darbą. Labiau pasikliaukite savimi, nenukrypkite nuo savo plano ir reikalais eisis kaip iš pypkės.

Meilė. Į veiklą pasineriate stačia galva, neturite net laiko pagalvoti apie meilę. Santykius su mylimu žmogumi taip gali ištikti didelė krizė. Skirkite artimiesiems daugiau dėmesio. Priešingu atveju grės vienatvė.

Patarimas. Neignoruokite kritikos. Jei dėl ko nors abejojate, pasvarstykite ir tik tada darykite. Kantrybės. Laimi tas, kas neskuba ir sugeba laukti.

9

Apie jus. Pasitikite savimi, oriai žengiate pasirinktu keliu. Žinote, ko norite ir kaip gauti. Visais įmanomais būdais stengiatės uždirbti pinigų. Trokštate gerai gyventi, vertinate komfortą ir prabangą. Esate ryškūs ir pastebimi. Tokie žmonės kaip jūs greitai įgyja autoritetą ir tampa lyderiais. Tik nebūkite smulkmeniški, nes prarasite pagarbą, kurią taip sunkiai iškovojote. Be reikalo neniurzgėkite ir nebūkite per daug reiklūs. Atsipalaiduokite.

Meilė. Jums reikalingas stiprus partneris – veiklus ir valdingas. Nesusidėkite su dvasiškai silpnesniu – šie santykiai pasmerkti žlugti.

Patarimas. Ne viskas iš karto. Kol svajonės išsipildys, teks palūkėti. Beje, kartais elgiatės labai egoistiškai – valdykite savo emocijas ir aistras.

numerologija (burtų ratas)