numerologijos būrimo puslapis

Emocinė Pusiausvyra

Žmonės visada ieškojo būdų, kaip įprasminti savo gyvenimą ir juos supantį pasaulį. Netikrumo ar krizės metu dažnai griebiamės tokių metodų kaip numerologija, kurie padeda kontroliuoti ir suprasti situaciją, dažnai tai padeda mums atrasti emocinį palengvėjimą. Pasaulyje, kuris dažnai atrodo chaotiškas ir nekontroliuojamas, numerologija ir kitos maginės ar mistinės metodikos suteikia galimybę susivokti situacijoje ir atgauti kontrolės jausmą. Kai kurie tvirtina, jog tai iliuzija, tačiau šių metodikų teikiamas emocinis palengvėjimas gali būti labai realus.

Paprastai skirtingi žmonės įvairiai reaguoja į likimo vingius: vieni pasišalina, kad viską ramiai apmąstytų, kiti – bėga, dar kiti – puola. Dažnai žmonės reaguoja greitai, negalvodami ir neanalizuodami. Kažkokia vidinė jėga verčia mus reaguoti tam tikru būdu. Vidinės Pusiausvyros savybės rodo, kokiose situacijose Jūs jaučiate emocinę įtampą, suglumimą. Čia aprašytos savybės greičiau atspindi santykius ir požiūrį, nei talentus ar sugebėjimus. Tai lyg mažas langelis, pro kuri sunkiasi Jūsų jėgos.

Sudėkite pirmą vardo raidę su pirma pavardės raide.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C D E F G H I
Ą K Č M Ė O P Q R
J T L V Ę X Y Z
S U N Ž
Š Ų W
Ū

Gauto skaičiaus reikšmių aišnimas pateikiamas čia:

1

Reikškite savo jėgą, stenkitės dalintis savo problemomis su šeima ar draugais, kitaip galite tapti vienišas; galite netgi savo noru izoliuotis. Geriau įsiklausykite į aplinkinių patarimus, tai suteiks Jums papildomų galimybių, ir informacijos, kuria remdamiesi, galėsite spręsti savo problemas. Jūsų ginklas – jėga. Drąsa ir išradingumas. Jums galima pritaikyti posakį: “Vienas lauke – karys“.

2

Naudokite taktą ir diplomatiją. Nebūkite toks emocionalus, ginkite savo problemų sprendimo būdus, požiūrį, nesitraukite vien dėl to, jog jaučiate pasipriešinimą. Nepasiduokite, Jūs sugebate rasti sprendimų, kurie patenkina visus.

Siekiate kompromisų. Būkite optimistiškesni, nepervertinkite kliūčių svarbos. Jūs esate labai jautrus, tobulinate savo vidinę pusiausvyrą. Pusiausvyra ir harmonija padės Jums išspręsti bet kokią problemą. Galite tapti taikdariu.

3

Daugiau optimizmo ir atsainumo, kai sprendžiate problemas. Ieškodami sprendimo stenkitės dirbti su kitais. Sugebėtumėte rasti tokį, kuris patenkintų visus. Sunkiose situacijose panaudokite savo žavesį. Kliūčių ruožuose galite būti ypač emocionalus, todėl stenkitės kontroliuoti šią savybę: Jums būtinas objektyvumas. Galite pernelyg ilgai ieškoti sprendimo būdo, nerasti išeities, kuri patenkintų visas tuo suinteresuotas puses.

4

Stenkitės matyti perspektyvą ir elkitės ramiau įtemptose situacijose, kontroliuokite savo pyktį. Jūsų jėga – disciplinuotumas. Stenkitės matyti esmę ir ieškokite kompromisų. Savo teisingumo jausmą stenkitės transformuoti į kitą lygmenį, kur jis galėtų reikštis nuolaidumu, gailestingumu ir giliu supratimu. Plėskite savo akiratį, nes Jums žinomos ne visos problemų, su kuriomis Jūs susiduriate, pusės. Išmokite mintimis susitapatinti su žmonėmis, su kuriais Jūs konfliktuojate, ir viską suprasite.

5

Nevenkite spręsti problemų, susikoncentruokite ties jų sprendimu. Jei jaučiate, kad konfliktai gali suteikti Jums skausmo, vengiate jų. Atsargiai su iškreiptais instinktais. Galite rasti tikrai konstruktyvių sprendimų, tereikia atidžiau pažvelgti į problemą.

6

Jūsų stiprybė – konfliktuojančių žmonių ir tuos konfliktus sukeliančių priežasčių supratimas. Ekstremaliose situacijose mokykitės būti savarankiškesnis, nes galite pernelyg stipriai remtis draugais ir šeima. Sprendžiant problemas Jums skiriamas svarbus vaidmuo – pabandykite suprasti jį.

7

Į ūs slepiatės savo vidiniame pasaulyje ir tikitės, kad taip išvengsite nemalonumų, ir būsite saugus. Panaudodami savo blaivų protą ir analitiko sugebėjimus, galėsite rasti konkretesnį būdą problemoms spręsti. Jus pernelyg įtraukia emocionalusis problemos aspektas. Jis temdo protą, neleidžia rasti aiškaus atsakymo.

8

Racionaliai išnaudokite savo milžinišką energiją. Jums labiau patinka manipuliuoti žmonėmis, nei paprasčiausiai konfliktuoti. Atsakingai tai išnaudokite (ne visada priemonės pateisina tikslą). Esate labai išradingas, galite tapti lyderiu praktiškai bet kurioje veiklos srityje. Stenkitės įtvirtinti savo nuomonę kolektyve, tačiau, jei sprendžiami labai svarbūs klausimai, įvertinkite aplinkinių reikmes ir idėjas. Naudokite savo valdžią į naudą visiems.

9

Jūs galite išspręsti problemas, apimančias daugelio žmonių reikmes. Suprantate įvairius žmones. Platus akiratis. Dėl savo aristokratiškos laikysenos galite tapti atsiskyrėliu. Iš dangaus nusileidę ant žemės rasite sprendimus. Duodami – gaunate.

numerologija (burtų ratas)