numerologijos būrimo puslapis

Numerologija 4

Jei jūsų gyvenimo kelio skaičius yra 4, tai reiškia, kad esate čia tam, kad mokytumėtės apie struktūrą ir discipliną. Esate prigimtinis lyderis ir klestite, kai sugebate iš chaoso sukurti tvarką. Taip pat esate labai lojalus ir patikimas, todėl žmonės dažnai kreipiasi į jus patarimo ir stabilumo. Pasižymite stipria darbo etika ir nebijote įdėti sunkaus darbo, reikalingo savo tikslams pasiekti. Kartais jūsų mąstymas gali būti nelankstus, tačiau visada esate sąžiningas ir teisingas.

Puikiai sprendžiate problemas, todėl dažnai esate kviečiami taisyti sugedusius dalykus. Jei išmoksite rasti pusiausvyrą tarp struktūros ir kūrybiškumo poreikio, jums nepaprastai seksis viskas, ko imsitės. Numerologija gali būti vertingas įrankis, padedantis suprasti save ir savo gyvenimą. Gyvenimo kelio skaičius yra ypač svarbus, nes jis gali padėti suprasti mūsų gyvenimo tikslą.

AVINAS – 4 “ĮKVĖPTAS KŪRĖJAS”

Avinų-4 teigiamos savybės: kūrybiškumas, vyriškumas, įkvėptumas, aistringumas. Ketvertukas papildomai suteikia praktiškumo, užsispyrimo, organizuotumo, tradicijų laikymosi.

Tai tikriausiai vienintelis Avino tipas, linkęs tvarkingai gyventi. Avinų-4 elgesys daug kam kelia nuostabą, juk susidūrus su kito tipo Avinais tekdavo girdėti tik miglotus pažadus, o šie Avinai tvirtai stovi ant žemės ir žino savo paskirtį – kurti ir diegti savo idėjas. Jeigu sulaukia palankaus įvertinimo, jie darbus seka nuo pradžios iki pabaigimo.

Skaičius 4 stipriai tramdo ir protingai valdo Avinų įgimto impulsyvumo pliūpsnius, tačiau pagimdo ir netobulumo apraišką: jie irzlesni negu kitų vibracijų Avinai, labiau slepia pyktį, jeigu nori jį išlieti ant kitų.

Mąsto plačiai, tačiau yra per daug praktiški, kad susižavėtų nepasiekiamomis svajonėmis. Jiems atrodo, kad tai būtų tik nenaudingas laiko švaistymas. Mano, kad niekas veltui nedingsta, ir kuria naujas idėjas iš senų šipulių. Jų galimybės neribotos. Jie tai žino iš patirties, nes ne kartą bandė prisiartinti prie to paties tikslo skirtingais būdais.

Mėgsta daug keliauti ir patirti įvairių nuotykių tol, kol jų gyvenimas tampa pilkas ir kasdieniškas, išskyrus vos kelis atmintinus įvykius. Vidumi nesensta – tai ir gerai, ir blogai: sulaukę penkiasdešimties, žiūri į gyvenimą kaip ir būdami penkerių. Lieka užsispyrę, toliau žingsnis po žingsnio siekia naujų tikslų. Visko iš karto pasiekti nepavyksta. Jų pergalės nedidukės, tačiau viena prie kitos užtikrina pasiturintį gyvenimą. Neatsietina jų visų planų dalis – pinigai, nes suvokia, kad nuo jų viskas priklauso. Esmė – ne patys pinigai, bet pasitikėjimas ir nepriklausomybė, kuriuos pinigai suteikia. Netgi susituokus būtina atskira sąskaita banke.

Avinai – 4 mėgsta romantiką ir ieško meilės nuotykių. Santuoka užtikrina jiems ramią prieplauką, tik su viena sąlyga -išsaugojant nepriklausomybę. Yra aistringi, ir jų sutuoktinis nuolat turi kurstyti aistros liepsnas. Darbas Avinų – 4 gyvenime užimtų pirmą ir svarbiausią vietą, jeigu ne šeima. Paprastai jie rūpinasi šeima ir vaikais, tačiau kartais darbas juos tiesiog įsiurbia.

Jie dar vaikystėje išmoksta dirbti. Svarbiausia, kad sėkmė atneštų turtus. Todėl reikėtų imtis tokio darbo, kuris leistų patiems diktuoti ir nustatyti žaidimo sąlygas bei tvarką. Kaip kompetentingi vadybininkai, vadovaujasi sveiku protu ir rūpinasi savo pavaldiniais.

Šios vibracijos žmonės dažnai pervargsta, todėl reikėtų savo darbotvarkėje nustatyti laiko pailsėti, pasivaikščioti bei pasigrožėti saulute. Pasivaikščiojimas – tai aktyvi meditacija, judesys, kuris padeda išlaikyti pusiausvyrą.

Jiems žinoma, kad svajonėms įgyvendinti reikalingas įkvėpimas ir užsispyrimas. Todėl reikėtų naudotis galimybe užsiimti išsirinkta veikla ar darbu.

Avinų-4 neigiamos savybės: impulsyvumas, naivumas. Ketvertukas papildomai suteikia tingumo, išsiblaškymo, rezervuotumo.

Laimingų skaičių eilutė: 4, 23, 49.

JAUTIS – 4 “PATIKIMAS RANGOVAS”

Jaučių – 4 teigiamos savybės: stabilumas, kantrumas, patikimumas, stropumas. Ketvertukas papildomai suteikia atkaklumo, konstruktyvumo, konservatyvizmo, darbštumo.

Jaučiai-4 negali gyventi be plytų ir cemento. Jeigu jų nėra, tai šie žmonės paprastai ima domėtis savo patogia buitimi ir nori įsigyti nekilnojamojo turto. Jaučius labai traukia jaukus šeimos židinys, nuolat stengiasi ką nors statyti. Jiems pagalbininkų nereikia, patys pasistato namą ir pedantiškai sutvarko aplinką. Tam jie turi pakankamai metodikų, meilės darbui, vaizduotės ir skonio. Tačiau tie, kurie pabando juos skubinti arba siūlo darbą atlikti nekokybiškai, atsimuša į geležinę sieną. Jaučiai-4 ne iš tų, kurie panikuoja: jeigu jie meistrauja valtį, tai joks potvynis neprivers pagreitinti darbo arba dirbti bet kaip.

Jaunystėje Jaučiai-4 mėgo kloti bėgius žaisliniam traukinukui, statyti namus lėlėms, rinkti fantastiškus lėktuvų modelius iš konstruktoriaus rinkinio, netgi skrosti varles, vaidinti “daktarus” ir “ligonius”. Paaugę jie nepasikeičia. Tada perka įvairias priemones, žinynus iš serijos “Pasidaryk pats”.

Jaučiai – 4 kieti kaip akmenys ir pakankamai drąsūs, nuo pavojų nesislapsto. Kaip vadovai, geranoriškus darbuotojus išklauso, net jeigu nesutinka su jų nuomone. Nuoširdumą, užsispyrimą, tvarkingumą ir patikimumą vertina labiausiai. Galinga ir efektyvi ryšių sistema ypač svarbi jiems tiek darbe, tiek ir šeimoje. Su mobiliuoju telefonu jie tiesiog suauga ir nesiskiria nė minutei.

Šios vibracijos žmonės realistai ir pragmatikai, tačiau tiki gamtos suteiktu žmonių gerumu ir mano, kad jeigu tik yra pasirinkimas, šie visada pasielgia teisingai – jie juk patys taip elgiasi. Pamatę jiems nepriimtinų dalykų, atvirai nesistebi ir tuojau pat bando pateisinti kitų poelgius. Jie mano, kad už tvarkingumą ir nuoširdumą juos jau seniai reikėjo apdovanoti ordinu ar kaip nors kitaip paskatinti. Jie dievina “praktiškų” savybių žaidimus ir pokštus. Ne veltui jie siausdami užrišdavo draugų kelnių klešnes arba išgręždavo persirengimo kambaryje skylutes j moterų kambarius. Panašus žmogiškumas ir lengvas elgesio nepadorumas, išjuokiant konservatyvumą, visada būdavo jų sėkmės laidas.

Jaučiai-4 kartais impulsyvūs, ypač gindami mylimus žmones. Iš visų Zodiako ženklų ir gimimo skaičių jie patys ištikimiausi partneriai. Vienintelis trūkumas – tai polinkis lovoje elgtis vienodai. Niekas negali priversti jų pakeisti lovoje išsirinktos vietos. Tačiau vargu ar galima tikėtis tokių intymių santykių stabilumo.

Šios vibracijos žmonės seksualiai stiprūs ir su malonumu pasirenka partnerius vienai nakčiai (kol nėra susituokę). Tačiau viskam ateina pabaiga: anksčiau ar vėliau reikia pasirinkti gyvenimo palydovą visam gyvenimui. Fizinis atitikimas – viena iš bendro gyvenimo sąlygų. Jie mėgsta naktį įlįsti į šaldytuvą ir pasmaguriauti, rytą atnešti į lovą savo sutuoktiniui kavutės su pyragaičiu.

Jaučių – 4 nesugriaunamas pastovumas ir kantrybė padeda jiems tapti bet kokios srities tyrėjais. Noras analizuoti įvairias konstrukcijas bei situacijas, jų veikimo supratimas leidžia šios vibracijos žmonėms tapti rimtais mokslininkais. Jie taip pat puikūs inžinieriai, politikai, medikai, namų statytojai. Ryškūs organizaciniai ir komunikaciniai sugebėjimai leidžia tapti gamyklų ar medicinos įstaigų vadovais. Labai puiki jų savybė – ne laukti įkvėpimo, o atkakliai dirbti. Nors dažnokai jų kišenės kiauros, tačiau senatvei sukaupia pakankamą kapitalą.

Jaučiai – 4 yra visuomenės šulai ir žemės druska. Jie ne iš tų, kurie juda kreive; niekas negali jų nukreipti nuo išsirinkto tikslo.

Jaučių – 4 neigiamos savybės: nepalenkiamumas, užsispyrimas. Ketvertukas papildomai suteikia skepticizmo, noro ginčytis.

Laimingų skaičių eilutė: 4, 15, 33.

DVYNIAI – 4 “SMALSUS REALISTAS”

Dvynių – 4 teigiamos savybės: protingumas, smalsumas, tyrinėtojo ugnelė, draugiškumas. Ketvertukas papildomai suteikia atsakomybės, praktiškumo, atkaklumo.

Dvyniai-4 sugeba savo gyvenimą statyti iš mažų plytelių. Už tai jie turi būti dėkingi žvaigždėms ir skaičiui “keturi”, kurie netvarkingam Dvynių gyvenimui suteikia tam tikros tvarkos. Tai kaip tik tokia savybė, kurios trūksta kitų vibracijų Dvyniams. Jų galvoje nuolat gimsta genialios idėjos, kurias jie sugeba įgyvendinti. Tai privalumas gyvenant šeimyninį gyvenimą. Šios vibracijos Dvyniai turi polinkį vis tobulinti savo šeimos židinį, beje, jie vieninteliai tarp visų kitų Dvynių turi tokį talentą.

Dvyniai – 4 mėgsta daug skaityti, ir ne vien romanus. Jų knygų spintos tiesiog lūžta. Tačiau skaito paviršutiniškai ir lyg vėtros gūsiais. Šios vibracijos žmonės apdovanoti kantrybe ir logika, ir tai leidžia išsaugoti nervų energiją. Jų darbų metodai iki kraštutinumo paslaptingi, nes jų protas, kad ir koks jis aštrus ir blaivus būtų, vis tiek, kaip ir visų Dvynių, susuktas suktuku.

Dvyniai – 4 neieško žodžio kišenėje – netgi artimieji nežino, ko laukti iš jų artimiausią minutę. Jie gali visus nustebinti kokiu nors žygdarbiu, tarkim, užkopti į aukštą ir nepasiekiamą viršukalnę. Visą laiką kenčia nuo rutinos. Jie dieną pradeda nuo naujų laikraščių bei žurnalų pavartymo ir jiems reikalingų žinių rinkimo. Jeigu planavo praleisti valandėlę restorane, o atėjo žmogus prašyti pagalbos – visada padės jam, nors ir praras galimybę restorane susitikti su įtakingu žmogumi.

Iš Dvynių – 4 niekas nelaukia konkrečių nurodymų. Jie aiškiai aplinkiniams duoda suprasti: kiekvienas atsako už savo darbą. Į juos žmonės kreipiasi vien dėl to, kad šie sugeba įvertinti bet kokias situacijas ar galimybes. Patys gyvenime dažnai vaizduoja nuskriaustus ir mano, kad aplinkiniai turėtų suprasti jų problemas.

Šios vibracijos žmonės labai punktualūs. Pamatę, kad jau atėjo laikas, baigia pokalbį ir skuba į savo darbo vietą. Nemėgsta, kai pavaldiniai anksčiau ateina į darbą. Juos pykina telefono skambučiai ir laiškai, tačiau per valandą sugeba atlikti darbų daugiau negu kiti per dvi. Labai atsakingi. Kada darbus reikia kuo skubiau padaryti, jie darbuojasi nepakeldami galvos nuo popierių ar kompiuterio. Galų gale jie žino, kad niekas už juos geriau neatliks eilinių darbų.

Dvyniai – 4 teikia didelę reikšmę komfortui ir saugumui, bando eiliniam darbui suteikti svarbų vaidmenį, lyg tai būtų griežtos atskaitomybės banko dokumentai. Dvynių laimei nereikalingi milijonai, o “ketvertukas” moko juos ekonomiškumo ir praktiškumo, taip pat numatyti įvairias išeitis. Ne veltui jie nuolat siunčia grėsmingus ir prieštaringus signalus savo vadovams.

Dvyniai – 4 nepraleidžia progos tobulinti savo intelektą ir neabejoja, kad gali susitvarkyti su bet kokiu darbu. Jų viršininkai yra geros nuomonės apie juos, todėl šios vibracijos žmonės sėkmingai kopia karjeros laiptais. Jie turi ir kitų planų – pradėti savo verslą arba sutaupytą darbo laiką panaudoti kelionėms su draugais prie jūros ar pasižvalgyti po pasaulį. Beje, dažniausiai pinigai jiems plaukia vienu metu iš kelių šaltinių. Ir kodėl tam prieštarauti? Jie juk mėgsta darbą ne mažiau kaip ir poilsį.

Dvyniams-4 mieli darbai mažai kuo skiriasi nuo pasilinksminimų. Todėl ir kitus sužadina geriau dirbti, tapti įvairiapusiais, išbandyti visa, kas nauja, nevengti pastangų. Draugai, matydami šių žmonių skrydžius ir kritimus, pasitiki jais ir neabejoja, kad atkakliai dirbant galima pasiekti ko tik norima.

Dvyniai – 4 greitai įvertina žmones ir retai suklysta, todėl tampa gerais pedagogais, teisininkais, sportininkais, valstybės veikėjais. Jų draugai – įvairių sričių specialistai bei bendraminčiai.

Meilės srityje laikosi labai griežtų reikalavimų ir moralės principų. Jų sutuoktiniai privalo turėti panašius pomėgius kaip ir jie patys, aktyviai gyventi iki pat žilos senatvės. Seksas jiems nėra žaidimai ir susitarimai; jeigu šviečia mėnulis ir jie geros nuotaikos, niekas jų nesulaikys! Ir dar, išrinktasis turi būti praktiškas svajotojas, kad padėtų jiems eiti išsirinktu keliu.

Neigiamos Dvynių – 4 savybės: neramumas, plepumas, nenuoseklumas. Ketvertukas papildomai suteikia tingumo, prieštaringumo.

Laimingųjų skaičių eilutė: 4, 25, 41.

VĖŽYS – 4 “GERAS KARVEDYS”

Vėžių – 4 teigiamos savybės: pasitikėjimas, solidumas, konservatyvumas, nuoširdumas. Ketvertukas papildomai suteikia ištikimybės, užsispyrimo, apsukrumo, mąslumo.

Skaičius “keturi” Vėžiams palieka mažiau noro svajoti, bet suteikia laisvę konkrečiau darbuotis – jie yra kūrėjai. Susiformavę tarpusavio ryšiai atlaiko netgi sunkius išbandymus. Vėžių – 4 karjera turi stiprų fundamentą; jame įmaišyta patirtis, kurią jie sukaupė po savo klaidų. Jų tvirti šarvai, po kuriais slepiasi jautri širdis, gerai surėdyti. Jie mažiau jausmingi ir pažeidžiami negu kitų vibracijų Vėžiai. Kantriai tikrina savo partnerių jausmų tikrumą ir tik įsitikinę ima pasitikėti jais.

Vėžiai – 4 darbštūs, atviraširdžiai ir sąžiningi. Dėl to jais pasitiki aplinkiniai ir bendradarbiai. Kai kurie pasiekia aukštų postų tarnyboje. Tačiau į save žiūri gana negailestingai – kaip ir daugelis Vėžių, nesugeba atsisakyti, jeigu kas nors prašo jų pagalbos.

Šios vibracijos žmonės – tikra žemės druska, nors kartais jiems atrodo, kad visa planeta gyvena laikydamiesi bedruskės dietos. Jie nenuilsdami darbuojasi dėl kitų, o šie, atrodo, priima jų stengimąsi, lyg taip ir turėtų būti. Aplinkiniai mano, kad jie nesugriaunami, kaip jūros krantų uolos, tačiau patys žino, jog bangos silpnina jų jėgas. Vėžiai-4 yra įsitikinę, kad žmonija be jų negali apsieiti. Jie kartais dėl kitų problemų gali staiga viską mesti ir išdumti net į kitą pasaulio kraštą. Vis dėlto sąmoningasis “ketvertukas” juos prilaiko ir skatina visų pirma užsidirbti sau duonai ir sviestui.

Jeigu Vėžiai – 4 nori pasijusti laimingi, tai visų pirma turi sugrąžinti visas skolas, šaldytuvus prikrauti maisto ir nuolat kaupti pinigus ne tik savo poreikiams tenkinti, bet ir žvelgti į ateitį-juk auga jų vaikai, kuriems reikės padėti įsigyti išsilavinimą. Jie ne tarnaitės, tačiau reikalui esant ado kojines, plauna grindis, taiso santechnikos mazgus. Rankų darbas juos atpalaiduoja nuo kasdieninės proto įtampos. Savaitgaliais mėgsta pasivaikščioti po gamtą, darbuojasi sode, tvarko fonoteką, piešia miniatiūras, kuriose daugybė detalių.

“Ketvertukas” Vėžių svajones nukreipia realybės linkme. Nors jiems patinka tradiciniai vaidmenys, tačiau širdies gilumoje svajoja apie didžiules scenas, vaidmenis keliaujančiuose cirkuose. Vargu ar jie ryžtųsi tam, tačiau maištinga jų siela nuolat trokšta kažko nekasdieniško – ima ir “pagražina” savo kūną įmantria tatuiruote, o paskui gailisi dėl tokios kvailystės. Tačiau jie ne bailiai: lįstų į apkasus dėl idėjos ar mylimų žmonių.

Aplinkiniai didžiuojasi Vėžiais – 4, nes jie siekia visur tvarkos. Ne veltui jie puikūs architektai, landšafto ar miestų planuotojai, gabūs vadybininkai, ekonomistai, teisininkai, šachmatininkai. Su savo pavaldiniais bendrauja kietai, tačiau supranta jų poreikius, žino, kaip paskirstyti jėgas, kad darbai būtų atlikti laiku. Jie siekia nenutrūkstamo žmonių ir technikos funkcionavimo. Įgimtas lankstumas ir gracija leidžia tapti profesionaliais šokėjais ar sportininkais. Jie šiek tiek senamadiški, domisi fechtavimu, o meilė elegantiškiems judesiams pagimdo norą žaisti tenisą.

Vėžiai-4 finansinius reikalus tvarko labai praktiškai. Pinigus investuoja protingai, siekia maksimalaus pelno. Nemėgsta derėtis kaip turguje, tačiau sugeba neišvaizdų statinį nusipirkti už labai mažą kainą. Daugiausia naudos jiems atneša įvairūs priešventiniai ar sezoniniai prekių išpardavimai.

Šios vibracijos žmonių tiesus ir tikslingas požiūris į gyvenimą padeda įsigyti draugų bei veikti aplinkinius. Netgi užkopę į tarnybos viršūnę, jie pasilieka “savais berniukais” vyresniems ar buvusiems mokyklos draugams. Nuostabiai patikimi ir kruopštūs, pavyzdžiui, filmuojantis kino filme ar televizijoje jiems užtenka vienintelio dublio. Draugai pripranta prie jų privalumų ir nesistebi jais. Tačiau tai tik regimybė – dauguma gerbia juos, o Vėžiai-4 niekada nepalieka be dėmesio jiems brangių žmonių ir artimųjų.

Vėžių – 4 meilė bręsta labai ilgai, todėl daugelis neiškentę palieka juos. Retkarčiais jie įsipainioja į nepalankias istorijas, tačiau įsimylėję tampa patikimi ir ištikimi, ir tai turėtų žinoti jų išrinktieji. Šios vibracijos moteryse siaučia galingos jausmų audros, jos labai ambicingos, gali užpykti vien dėl to, jog sutuoktinis išeidamas į darbą jų nepabučiavo ar nepamylavo.

Šios vibracijos žmonės ekspresyvūs bendraudami su kitais. Kad geriau juos suprastų, žiūri pašnekovams tiesiog į akis, liečia rankomis. Jų slapta svajonė atlikti dirbtinį kvėpavimą burna į burną netekusiai sąmonės nepažįstamai moteriai.

Vėžių-4 neigiamos savybės: užsispyrimas, kerštingumas, šykštumas. Ketvertukas papildomai suteikia neorganizuotumo, nepasitikėjimo, uždarumo.

LIŪTAS – 4 “BIČIULIS GALIŪNAS”

Liūtų – 4 teigiamos savybės: ištikimybė, žaismingumas, apsukrumas. Ketvertukas papildomai suteikia valingumo, pareigingumo, principingumo.

Dėl “ketvertuko” įtakos Liūtai būna užgimę organizatoriai. Ta savybė pasireiškia dar jaunystėje. Pavyzdžiui, pamatę senučiukę čiumpa už parankės ir veda per gatvę, o ši neklausydama veržiasi atgal – ji visai net nesiruošė eiti per gatvę. Liūtai – 4, pradėję širdingąją veiklą, auga kaip ant mielių – kažkas stumia juos vadovauti kitiems. Jeigu jie, tarkim, po laivo katastrofos būtų išmesti į negyvenamą salą, nenorėdami išprotėti, jie imtų draugauti ir vadovauti netgi krokodilams.

Šios vibracijos žmonės, kaip ir kiti Liūtai, iki kaulų smegenų yra žaidėjai, tačiau lošia laikydamiesi taisyklių. Pinigai jiems nesusuka galvos, o atvirkščiai, juos kaupia iki milžiniškos sumos. Užsispyrę, energingi ir darbą mylintys Liūtai – 4 žino, kaip sukelti reikiamą įspūdį. Bendraudami su aplinkiniais vaizduoja donžuanus, o įsimylėję tampa pirmo ryškumo žvaigždėmis. Jeigu gyvenimas klostosi sklandžiai, jie ima nerimauti ir visada sukuria sau kelias problemas – nori išsklaidyti nemalonią ramybės būseną.

Liūtai – 4 paprastai draugiški ir netgi moka slėpti pyktį ar nusivylimą, tačiau negalima įsivaizduoti didesnio pykčio priepuolių, kai emocijos išsiveržia. Labai susierzina, jeigu kas nors ima griauti jų planus, nepakenčia neorganizuotų partnerių ir nesugeba ko nors ilgai laukti. Tačiau vaikams nuolaidžiauja.

Liūtai – 4 – ypatingi aristokratai, kurie po rytinio pasijodinėjimo, patys iškuopia arklides. Kokioje aplinkoje būtų gimę ir užaugę, jie save laiko “paprastais žmonėmis”. Visų pirma vertina žmonių savybes, o ne banko sąskaitos svorį. Nepaisant pragmatiškumo, tiesmukumo ir potraukio i menkaverčius pokštus, jie vis dėlto elgiasi kaip tikri aristokratai. Nuoširdžiai tiki valios jėga ir sąžiningumu. Tik darbas – sėkmės laidas. Kruopščiai studijuoja visais aspektais kiekvieną situaciją. Jais galima pasitikėti. Apdovanoti nežmoniška energija ir netgi antrasis kvėpavimas prilygsta galingam uraganui. Nors jie siekia visada būti pirmi, vis dėlto kartais aptingsta. Patenkinę savo ir artimųjų poreikius, kartais palaimingai raivosi ant kilimo.

Liūtai – 4, patyrę nusivylimą, skuba apie tai pranešti visam pasauliui, piktinasi, kokie nepatikimi šiuolaikiniai žmonės. Ar turi kas atsakomybės jausmą? Atvirai pasipiktinę, sieloje didžiuojasi savu įvaizdžiu. Jie sumaniai išblaivina pašnekovus lediniu tylėjimu. Savo varžovus taip pat gali nugalėti vien savu užsispyrimu.

Liūtai – 4 – nenuilstami darbuotojai. Į pensiją juos sunku išvaryti. Turi įgimtą savybę valdyti žmones ir pinigus. Vien tik pažvelgę į aukso gabalą, be klaidos pasako prabą. Blogai tai, kad užimdami atsakingas pareigas, pamiršta, jog nepakeičiamų nėra. Jie tobulina ne tik savo protą, bet ir kūną. Gali nesunkiai atsikelti penktą valandą ryto, nubėgti 10 kilometrų, o paskui atlikti dar ir energingus pratimus.

Šios vibracijos žmonių aistra kelti gamybos efektyvumą tiesiog stebėtina. Jų vadovaujami tarnautojai nesipriešina ir paklūsta įvestai tvarkai. Natūralu, Liūtai siekia visuotinio dėmesio: kad ir kur dirbtų, jie mėgsta demonstruoti savo talentus bei privalumus. Gal ne be reikalo Liūtai – 4 tampa mokslininkais (pirma vieta tarp kitų Liūtų). Juos domina darbai, derinantys grožį su praktiškumu, pavyzdžiui, sodininkystė ar žvėrininkystė. Turi smalsų protą, kuris leidžia tapti gerais analitikais. Stiprus kūno sudėjimas atveria kelius į profesionalųjį sportą, kosmonautiką, baleto meną. Kartais Liūtai – 4 padaro. staigų posūkį ir persikvalifikuoja į kitą specialybę. Vienu žodžiu, jų galimybės neribotos! Liūtų entuziazmas ir Ketvertukų užsispyrimas nežino pralaimėjimų skonio. Reikėtų jiems patarti, kad nesiginčytų vien dėl ginčo, gerbtų ir kitų nuomonę.

Liūtai – 4 užsispyrę kuria draugystės santykius, ieško priimtinų gyvenimo draugų. Kadangi juos piktina bet kokios nesėkmės, skyrybos šeimoje – kraštutinė priemonė, ir ne vien dėl to, kad siekia išsaugoti savo reputaciją. Jie nenori prisipažinti buvę neteisūs – jų pažiūros reikalauja surasti išeitį iš bet kokios krizinės situacijos, netgi jeigu tektų patirti negarbę.

Liūtų – 4 pažiūra į meilės romanus – idealizmo ir pragmatizmo mišinys. Jie supranta, kad kiekvienas turi savų paslapčių, todėl nešturmuoja tvirtovės, o tik kukliai beldžiasi į vartus ir kviečia išeiti.

Liūtų – 4 neigiamos savybės: pompastiškumas, pozavimas, užsispyrimas. Ketvertukas papildomai suteikia dogmatizmo, priekabumo, prieštaringumo.

Laimingų skaičių eilutė: 4, 18, 19.

MERGELĖ – 4 “SPECIALISTAS TAKTIKAS”

Mergelių – 4 teigiamos savybės: kuklumas, pragmatiškumas, reiklumas, stropumas. Ketvertukas papildomai suteikia metodiškumo, organizuotumo, praktiškumo, principingumo.

Mergelių – 4 žmonės labai praktiški ir metodiški. Tikriausiai niekas ir nenustebtų, juos pamatę į darbą atvažiuojančius savo gamybos automobiliu. Metodiškas ir nuobodus darbas juos alina, todėl gali vadovauti ir iš namų pasitelkę kompiuterį. Ketvertukas padaro juos kosminio amžiaus kūrėjais. Labai domisi sveikatos ir ekologijos problemomis. Labai rimti ir praktiški žmonės palyginti su kitomis Mergelių vibracijomis. Skrupulingai sąžiningi, jiems galima patikėti bet kokias paslaptis. Gyvenimą smulkmeniškai planuoja ir netgi turi strateginių planų ateičiai. Sugeba koreguoti bet kokius projektus ar darbus, jei pastebi, jog jie stringa.

Šios vibracijos žmonėms darbas užima centrinę vietą gyvenime, todėl ir asmenines problemas dažniausiai sprendžia darbe. Visada išlieka savimi: jokių hierarchijos pažeidimų, jokių familiarumų. Savo kolegas vadina pavardėmis, net jeigu dienų dienas praleidžia kartu. Patinka meilės žaidimai su apsimestiniu oficialumu. Nors iš šalies šie žmonės atrodo ypač griežti, tačiau kas juos artimiau pažįsta, žino, jog jie patys didžiausi vaikai.

Mergelių – 4 tipo žmonės – tikrų tikriausia atrama – fizinė ir moralinė – visiems, kas tik pakliūna i jų orbitą. Mėgaujasi santechniko, namų remontininko ar žmonių gelbėtojo vaidmenimis. Daugelis noriai dirba tokius darbus, kurie atrodo monotoniški ir neįdomūs: tiksint metronomui kartoja muzikines gamas, per krepšinio treniruotę padaro šimtus metimų iš tos pačios vietos, šimtus kartų atsispaudžia nuo žemės. Jie tiki, jog tobulumą galima pasiekti tik per atkaklias pratybas. Labai vertina laiką. Mokykloje rašydavo kontrolines užduotis pedantiškai ir užbaigdavo jau skambant pertraukos skambučiui. Todėl nenuostabu, kad juos erzina tuščias laiko leidimas – kodėl gi nepadaryti per atsipūtimus ką nors naudingo? Jie nuostabūs, realiai protaujantys aukštųjų mokyklų klausytojai.

Šios savybės praverčia ir darbe: ramiai išklauso problemines situacijas ir randa stulbinamą išeitį. Iš prigimties atsargūs ir konservatyvūs, o jų aistra rizikuoti pasireiškia pačiais netikėčiausiais rakursais.

Pasaulyje dauguma žmonių nuolat kažkuo nepatenkinti, tačiau Mergelės – 4 visada džiaugiasi tuo, ką turi, neįsipareigoja ir neduoda neįvykdomų pažadų. Jie bando įtikinti žmones, jog progresas pasiekiamas po truputį.

Meilės srityje Mergelės – 4 atrodo šiek tiek konservatyvios, tuo atbaido partnerius, kurie taip ir nesugeba pastebėti aistros po jų kauke. Tada šie žmonės gailisi, kad partneriai neįvertina jų rūpesčio, nuolatinio užimtumo tiek darbe, tiek ir namuose. Sąrašą galima būtų tęsti iki begalybės. Vis dėlto supranta, kad neužtenka tik pasėti meilės sėklą: lepūs ūgliukai reikalauja nuolatinės priežiūros. Supranta, bet nieko daugiau nesiima. Patartina jiems pabandyti bent improvizuoti norą draugauti. Tikrai pamilę į seksą žiūri kaip į naudingą sportinę pramankštą. Jie tai atlieka su gimnasto lengvumu ir ledo ritulininko ištverme.

Mergelių – 4 neigiamos savybės: uždarumas, mechaniškumas, hipochondriškumas. Ketvertukas papildomai suteikia rezervuotumo, apriboja vaizduotę.

Laimingų skaičių eilutė: 4, 10, 23.

SVARSTYKLĖS – 4 “PRAKTIŠKAS SVAJOTOJAS”

Svarstyklių – 4 teigiamos savybės: teisingumas, įžvalgumas, Įtikinamumas, santūrumas. Ketvertukas papildomai suteikia pastovumo, susikaupimo, tvarkingumo, širdingumo.

Svarstyklių žmonės – puikūs statytojai, tačiau daugelis jų stato tik oro pilis, nors šios vibracijos žmonės kuria ir materialias vertybes. Jų žodžiais visada galima pasikliauti. Jie, kaip niekas kitas, sugeba argumentais paremti pateiktus planus ar idėjas. Nuobodulys ir monotonija jų nebaugina. Kad ir koks būtų sudėtingas projektas ar idėjos, jie numato jų rezultatus ir su užsispyrimu vykdo. Nenuostabu, jog jie įkvepia pagarbą ir pasitikėjimą savo kompetencija ir pasiekia gerokai daugiau negu kiti, gimę po šiuo ženklų. Geraširdžiai, rūpestingi ir neaplaidūs, puikiai žino, jog viskam yra savas laikas, ir kaip tik dėl to niekur neskuba.

Svarstyklių – 4 žmonėmis galima pasitikėti. Jie žodžių veltui nemėto, siekia bet kokiose situacijose kompromiso. Turi retą Svarstyklėms apdairumą pinigams, tačiau pamatę jiems patikusį paveikslą ar gražų daiktą aukcione, lengvai pasiduoda ekstravagantiškumui ir gali išleisti visus turimus pinigus.

Šios vibracijos žmonės sugeba vienu metu dirbti su keliais projektas ir atsakinėti į keturių telefonų skambučius. Namuose paprastai laiko keliolika šunų, turi kelis sunkaus charakterio paauglius. Vienas iš jų “kala” chemiją, o kitas repetuoja baleto šokį, žmona amžinai neranda nuotolinio televizoriaus valdymo pulto. Šie žmonės niekada nenukrypsta nuo kurso, nors ir kokia būtų jo permaininga tėkmė. Ketvertukas nuramina Svarstyklių abejones – vietoje audringų šuolių lieka tik lengvas vandens raibuliavimas. Bet kokiose situacijose išlaiko nedrumsčiamą ramybę. Prieš pasakydami savo nuomonę, visada pasveria visus “už” ir “prieš”. Jie užima tarpinę vietą tarp nenumaldomų tiesos ieškotojų ir tų, kurie į gyvenimą žiūri pro rožinius akinius. Niekada nemeluoja, tačiau gali gudriai išsisukti nuo atsakymo, jeigu tai liečia jų interesus – jiems svarbu išlošti laiko. Visada ryžtingi, dažnai išsprendžia konfliktines situacijas.

Svarstyklių – 4 žmonės turi tik jiems būdingą skonį ir konservatyvumą, pavyzdžiui, gali panaudoti antikvarinę kėdę kaip drabužių lyginimo lentą, o senovinę komodą prikimšti pasenusių žurnalų. Nepakenčia pigių ir vulgarių posakių, gali tada parodyti angelišką veido išraišką ir “trenkti” lėkštą pokštą. Ramybė, susikaupimas kritinėje situacijoje, šaltakraujiškumas stebina aplinkinius. Nei atominės bombos sprogimas, nei aukšta vaiko temperatūra neišveda iš pusiausvyros.

Svarstyklių – 4 žmonės nuostabiai sugeba suburti kolektyvą. Netgi užimdami viceprezidento pareigas, žino, kaip parodyti pavyzdį kitiems – pasiraitoja rankoves ir gali atlikti pačius paprasčiausius darbus. Jų niekas negali sustabdyti. Genialiai atakuoja pagal iš anksto numatytą planą: klausimai atrodo neužgaulūs ir nereikšmingi, tačiau tik tokiais metodais palaužia priešo pozicijas. Nuostabiai dirba ir jų galva, ir rankos, todėl būna gabūs dizaineriai, architektai, medikai, mokslininkai, skulptoriai, valstybės veikėjai. Bet kokiame darbe rodo entuziazmą ir įkvėpimą. Kada Svarstyklių žavesys ir kūrybiniai gabumai susilieja su Ketvertuko gabumais, jie tampa puikūs aktoriai, dainininkai, rašytojai. Kūryba atneša pelną ir užsitarnauja kritikų palankumą. Jie taip pat stiprūs ir gabūs politikai, verslininkai; lankstus kūnas ir ištvermė padeda tapti gerais sportininkais.

Šios vibracijos žmonėms nėra nepasiekiamų viršūnių. Patrauklių Svarstyklių ir pragmatiško Ketvertuko duetas nežino pralaimėjimo: pirmasis atveria prieš juos duris, o antrasis padeda įsitvirtinti patogioje kėdėje. Jie niekada nepraranda šaltakraujiškumo, išlieka ramūs, pasiekia norimų rezultatų. Esančios pusiausvyroje svarstyklių lėkštės tarnauja pavyzdžiu aplinkiniams.

Svarstyklių – 4 žmonės meilės reikaluose dažniausiai užima laukimo poziciją. Tačiau dėl jų švelnumo ir šmaikščių pajuokavimų gali kilti tikri seksualiniai žaibai. Vis dėlto ketvertukas suminkština tipiškus Svarstyklėms protrūkius. Jie ima filosofuoti, jog meilė negali priversti suktis Žemės, tačiau su meile suktis maloniau. Dėl užgimusių aistrų jie gali pakilti į erdves, tačiau, palietę debesis, skuba sugrįžti atgal. Šie žmonės nemėgsta meilės žaidimų. Kam atsisakyti laisvės?

Jie per daug užimti žmonės ir ilgai draugauti nenori. Užtenka kelių mėnesių, kad galėtų nuspręsti, ar sujungti savo gyvenimą amžinai, ar ne.

Svarstyklių – 4 neigiamos savybės: valios stoka, nieko neveikimas. Ketvertukas papildomai suteikia tingumo, prieštaringumo, charakterio sunkumo.

Laimingų skaičių eilutė: 4, 11, 42.

SKORPIONAS – 4 “ENERGINGAS ARCHITEKTAS”

Skorpionų – 4 teigiamos savybės: vyriškumas, energingumas, pareigingumas, ambicingumas. Ketvertukas papildomai suteikia praktiškumo, logiškumo, geraširdiškumo, griežtumo.

Savo prigimtimi visi Skorpionai yra diktatoriai, tačiau skaičius “keturi” suteikia tiesiog nenugalimos jėgos. Priežastis visai ne ypatingas patrauklumas ar sugebėjimai – kitų vibracijų Skorpionai kur kas energingesni ir temperamentingesni. Viską nulemia energijos kilmė. Skorpionai – 4 nepripažįsta gailesčio, labiau primena geležinę mašinos dalį.

Skorpionų – 4 žmonių kryptingumas primena skruzdėlių kelią, nukreiptą i savo tikslą, – sutrypti jas galima, tačiau sustabdyti – ne. Savo kelyje jie dažnai daug ką praranda, tačiau jų energija ir naujos idėjos pritraukia naujus vykdytojus. Dirba su aistra, energija ir genialumo kibirkštimis, visada užbaigia pradėtus darbus. Skaičiaus “keturi” vibracijos, susietos su nemėgstančio apribojimų Urano planeta, išlaisvina iš sukaustymo protą ir jausmus.

Šios vibracijos žmonių didžioji energijos dalis panaudojama dideliems užmojams vykdyti, negaišina laiko tuštiems pokalbiams ir nevertina plepių. Žvaigždės apdovanojo juos sugebėjimu pritraukti prie savęs vertus jų žmones. Jie visą laiką mano, kad stovi ties kokio stambaus atradimo slenksčiu, įsidėmi, kaip žmonės išsibarsto į šalis arba prisijungia prie jų, kai tik griebiasi naujų idėjų įgyvendinimo. Prisijungusieji žino, jog Skorpionai-4 pasieks savo – dėl to galima iškęsti visus kelio vingius ir duobes. Įkvėpimas ir darbas iki prakaito – štai jų sėkmės formulė.

Skorpionams – 4 patinka matyti savo nuveikto darbo rezultatus. Ne veltui jaunystėje kaupė kelerius metus tėvų dovanotus pinigus, kad nusipirktų slides ir dalyvautų varžybose. Kai kurie gimnazijos mokytojai juos laikė labai uoliais mokiniais, o kiti tvirtino, jog jie tik atsėdi pamokas. Šios vibracijos žmonės mokosi visą gyvenimą, tiktai nebūtina, pavyzdžiui, kalti japonų ar kinų kalbas – juos traukia labiau techniniai mokslai. Nors jie dirbti pradeda jauno amžiaus, tačiau galutinę profesiją pasirenka tik tada, kai gauna aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Daugelis jų siekia mokslinio laipsnio, tačiau tuo nesididžiuoja. Jiems niekas negali atstoti ištikimų ir gerų draugų. Laikosi moralės principų, analizuoja savo poelgius.

Skorpionams – 4 darbas suteikia specifinį, tik jiems suprantamą pasitenkinimą. Tiki progresu. Jeigu jie pavaldiniai, tai neilgai iškenčia abejingą viršininko požiūrį į jų pastangas ir sugebėjimus. Jeigu patys tampa vadovaujančiais darbuotojais, tai suburia entuziastus ir sukuria tiksliai dirbančią komandą.

Šios vibracijos žmonės tiesmuki, išsisukinėjimai ir slaptumas siutina juos. Mėgsta tik sąžiningus žmones. Dažnai užsisvajoja ir netgi nepastebi pažįstamų žmonių-jų mintys kuria naujas idėjas bei darbus. Paprastai jie gabūs daugeliui dalykų. Vilioja naujausi mokslo laimėjimai bei technologijos, ekonomika, astronomija, geologija, istorija. Randa pasitenkinimą ten, kur reikia geležinės logikos.

Pinigai – neatskiriama šios vibracijos žmonių darbo dalis. Dėl meilės savo darbui galėtų kurį laiką dirbti be jokio užmokesčio, žinoma, jeigu turi banko sąskaitoje padorią pinigų sumą. Tačiau yra įsitikinę, kad kiekvienas darbas turi būti apmokamas. Dažnai lieka dirbti ir sulaukę pensinio amžiaus.

Tikrasis Skorpionas – 4 galvoja taip: “Priešintis – beprasmiška”. Tvirtai tiki savo idėjų bei darbo metodų perspektyvumu, todėl visur susiranda bendraminčių. Patartina nesinešti darbo į namus, nes gali prarasti mylinčią šeimą bei nuostabius namus.

Meilės reikaluose jie kaip magnetas traukia norinčius tapti jų sutuoktiniais. Jiems materialus pasaulis, seksas ir jausmai glaudžiai persipynę, todėl be mistikos elementų juos suvilioti labai sunku. Sukūrę šeimą, šie praktiški svajotojai savo partnerį gali atvesti į ekstazę išradingai tyrinėdami erogenines zonas. Netgi nutilus pirmiems aistros pliūpsniams, jie moka vėl atgaivinti santykius. Nors šiuos žmones nuo meilės nuolat atitraukia begaliniai darbai, bet teisingai suplanavus darbus, jie gali tapti laimingi.

Skorpionų – 4 neigiamos savybės: įtarumas, savavališkumas, bukaprotiškumas. Ketvertukas papildomai suteikia nesuprantamumo, nepatiklumo, paskendimo darbuose.

Laimingų skaičių eilutė: 4, 12, 35.

ŠAULYS – 4 “DRĄSUS REVIZORIUS”

Šaulių – 4 teigiami bruožai: sąžiningumas, gudrus protas, gyvumas, prakilnumas. Ketvertukas papildomai suteikia širdingumo, meilės gamtai, metodiškumo, užsispyrimo.

Šios vibracijos Šaulių atmaina stipriai laikosi ant kojų, nors niekas neįpareigoja stovėti toje pačioje vietoje. Jie daug praktiškesni už kitus Saulius, kurie daug svajoja ir fantazuoja. Tiesiaeigiai meilėje. Sekse vilioja natūralumas – jokių nukrypimų, jokių užtęsimų. Mažiau laiko švaisto tuščiai. Darbe – stropūs ir atsargūs, mėgsta tvarką.

Visi Šauliai yra keliautojai. Ne išimtis ir šios vibracijos žmonės. Tačiau kad ir kur jie nukeliautų, greičiau nusipirks ir įsirengs padorų namą, o ne valgys iš kelioninio dubenėlio. Kadangi jiems visiškai svetimas egoizmas, jie imasi vadovauti judėjimui už laisvę ar išsilaisvinimą. Draugai, kuriuos pasirenka, būna protingi, myli gyvenimą ir mėgsta dalykiškai pasiginčyti. Todėl jiems reikėtų ypatingą dėmesį kreipti į partnerių protinius sugebėjimus.

Šauliams-4 gyvenimas – tai nuolatinis ieškojimas vidurio tarp žemiškumo ir tvirtos atramos. Tikri darbo pelės, netgi tada, kai nepatinka darbas arba jis monotoniškas. Vis dėlto moka susirasti idealų visur: įžiūrėti grožį netgi pačiame nuobodžiausiame darbe, nors ne mažiau už kitus stena ir skundžiasi nuobodumu. Juos apgauti sunku: draugai ir kolegos visada pastebi juose atramą ir pasiaukojimą darbui. Tai tinka ir jų šeimyniniam gyvenimui. Laisvalaikį skiria namo remontui, tenisui (beje, be gailesčio vaiko partnerį) bei retorikos kurso studijoms. Be to, save paskatina gyvu, kartais netgi nepadoriu humoru. Mėgsta paplepėti ir krėsti visokius juokus; vaikai tiesiog kraustosi iš proto dėl jų triukų ir vartaliojimosi ant kilimo.

Nors yra gyvybingo charakterio, visų nuostabai, yra labai jautrūs. Jeigu kas nors supykina juos, visam laikui nutraukia santykius, netgi ir tais atvejais, kai sielos gilumoje pripažįsta oponentų teisumą. Ir dar, Šaulius-4 mažai kas supranta. Jie yra vaikščiojantys paradoksai: apsėsti idėjų, kurios klesti rutinoje, tačiau greitai pavargsta nuo to. Todėl stengiasi užbaigti darbus kuo greičiau, kad turėtų galimybe judėti pirmyn.

Audringi idealistai jaunystėje, bręsdami įgauna praktiškesnį požiūrį į karjerų ir meilę.

Šauliais – 4 žmonės žavisi dėl jų sugebėjimo greitai atsitiesti po nesėkmių. Jiems nėra nenugalimų kliūčių. Greitai atsistoja ant kojų ir su šypsena žvelgia j ateitį. Nenuilsdami šalina kliūtis iš kėlioj kartais priešininkai pasiduoda dėl pagarbos jų asmenybei.

Šie žmonės greiti žodžiais ir poelgiais. Gali tapti puikiais automechanikais, kompiuterių inžinieriais, programuotojais konsultantais, dailininkais, muzikantais, teisininkais, valstybės veikėjais. Taip pat traukia tiltų ir tunelių statyba. Puikiai vertina įvairias situacijas, ypač investicinėje politikoje. Tarp jų – garsūs šachmatininkai. Didesnis ekscentriškumas sukuria dirva aktoriniai menui, režisūriniam darbui, rašyti.

Šauliai – 4 – žmogaus ištvermės pavyzdys. Sveikas ir taiklus humoras padeda nugalėti bet kokias kliūtis. Atidumas nuskriaustiesiems bei ligoniams suteikia kilnių ir gerbiamų žmonių vardą.

Šios vibracijos žmonės meilėje nekonkretūs. Svajoja vienu metu turėti ir namus, ir laisvę. Įdeda daug jėgų, kad pasiektų savo, o jeigu nepasiseka, išeina aplamdyti, bet nenugalėti. Nusivylę partneriu palūžta, griebiasi visuomeninių darbų, vengia pasimatymų. Tačiau jeigu apsisprendžia sukurti šeimų, niekas negali jų perkalbėti.

Šaulių-4 neigiamos savybės: nepastovumas, egocentriškumas, ūmumas. Ketvertukas papildomai suteikia prislopintumo, pervargimo, prieštaringumo.

Laimingų skaičių eilė: 4, 7, 48.

OŽIARAGIS – 4 “UŽSISPYRÆS PERFEKCIONISTAS”

Ožiaragių – 4 teigiamos savybės: kompetentingumas, organizuotumas, tikslo turėjimas, išsamumas. Ketvertukas papildomai suteikia konstruktyvumo, praktiškumo, atkaklumo, santūrumo.

Skaičius “keturi” sąlygoja nepaprastai ambicingą Ožiaragių saviraišką, tačiau nuo to nenukenčia jų respektabilumas. Vis dėlto šios nepriekaištingos asmenybės slepia nemažai netikėtų siurprizų. Pavyzdžiui, arba pasineria į darbą, arba lygiai taip pat gali užsimiršti žaisdami rulete. Linksmų bičiulių kompanijoje visiškai užmiršta pavojus ir savo kaukę, kuria taip žavisi aplinkiniai.

Ožiaragiai – 4 mėgsta jausti tvirtą žemę po kojomis – arba beveik visada, nes, kaip ir tinka tikriems Ožiaragiams, vikriai ir greitai šokinėja nuo vieno pavojingo skardžio ant kito, veržiasi į viršų tuščiagarbiškumo šlaitu. Ir tiktai pačioje viršūnėje,-o jie iš tikrųjų sugeba pasiekti didelių aukštumų, – atsipalaiduoja ir truputį pasvajoja.

Šios vibracijos žmonės labai apdairūs, todėl ne daug kam leidžia pasekti jų proto vingius. Netgi patys kai kada nesugeba iki galo suprasti, kokie jie šaltakraujiški ir kaip protauja. Darbštūs ir atsakingi, dažnai tampa galinga atrama kiekvienam, kas nutaria pasikliauti jais. Juose slypinti energija neįtikėtinai aktyviai veikia jų seksualinį gyvenimą.

Nuo to laiko, kai Ožiaragiui-4 iš kubiukų ar lėgo kaladėlių pavyko pastatyti pirmąją pilį, ėmė džiaugtis kūrybos jausmu. Tada pilis statydavo kelias dienas ar savaites – priklausė nuo tėvų kantrybės ir katino nuotaikos, kuriam patikdavo griauti jo šedevrus. Supykdavo, bet kitą pilį statyti sekėsi daug lengviau, taip Įsitikino, kad darbus reikia tobulinti.

Šie žmonės mąsto plačiai, su užmoju, tačiau savo didžiuosius planus laiko paslaptyje, kad pasiryžimo nesugriautų kritikai. Jie realistai, visada pradeda nuo mažesnių sumanymų, studijuoja pasaulinio masto Įžymybių veiksmus: sportininkų, dainų kūrėjų, aktorių ir kt. Todėl gyvenimas virsta nepertraukiama pasiekimų grandine, stebinančia pavyduolius.

Tik mažai kas žino, kokie negailestingi sau yra Ožiaragiai – 4. Kitus žmones jie sveikina su draugiška šypsena, leidžia suprasti, jog juos priima tokius, kokie yra, pokštauja, norėdami sumažinti įtampą. Taip mėgsta darbą, jog pasiryžę užmušti drakoną, kad išlaisvintų karalystę iš jo priespaudos. Keista, tačiau nelaukia atsakymų, bet kartais pagalvoja, jog tai būtų neblogai ir netgi naudinga.

Dar jaunystėje, nusibrėžę konkrečius tikslus, žinojo, jog nepasisekimai tik laikinai juos sustabdo. Prieš pradėdami darbus, atidžiai peržiūri visus “už” ir “prieš”. Daugelis netgi nesistebi jų atkaklumu, net kai gauna Nobelio premiją ar “Oskarą”.

Ožiaragiai – 4 perpranta verslo subtilybes per bandymus ir klaidas. Laimei, jie ypač atsargūs, tad visiškai neprasilošia. Jiems dažniausiai pavyksta sudaryti naudingas ir perspektyvias sutartis. Patyrę fiasko, kaltina tiktai save – giliai įkvepia ir planuoja kitus darbus. Kad jaustų pasitenkinimą, būtinai dalyvauja realizuojant savo projektus. Jie ne iš tų, kurie norėtų sėdėti dramblio kaulo bokšte, tačiau ir ta užduotis jiems įkandama.

Šios vibracijos žmonės pasirenka išradingus ir patikimus darbų vykdytojus, kurie tiksliai laikosi nurodymų. Juos traukia archeologo, ekonomisto, geologo, mediko specialybės. Taip pat būna puikūs buhalteriai, gamybos inžinieriai, statybininkai, valstybės veikėjai. Kai kurie pasirenka meną bei valdymo pareigybes. Jie optimistai, drąsiai atmeta miglotas prognozes. Reikėtų tiktai suderinti profesionalų ir asmeninį gyvenimą, plėsti artimų draugų būrį, priimti jų pagalbą.

Ožiaragių-4 gyslomis teka karštas kraujas, todėl jie renkasi į sutuoktinius panašius asmenis – būtina vidinio pasaulio darna ir seksualinis patrauklumas. Draugaujant su potencialiais kandidatais į sutuoktinius, jie kelia aukštus reikalavimus, tačiau miegamajame užtenka visai nedaug, svarbu, kad partneriai mylėtų ir nevengtų meilės žaidimų. Jie anksti sukuria šeimą ir yra tvirtai įsitikinę, jog visam gyvenimui. Jeigu sutuoktinis palieka juos, atsigavę vėl ima ieškoti naujos meilės. Paprastai jie atsakingi tėvai ir patikimi partneriai, kuriais visada galima pasitikėti.

Neigiamos savybės: nervingumas, garbės troškimas, nekantrumas. 4 suteikia tingumo ir užsispyrimo.

Laimingų skaičių eilutė: 4, 14, 26.

VANDENIS – 4 “KONSERVATYVUS MAIŠTININKAS”

Vandenių – 4 teigiamos savybės: novatoriškumas, filosofiškumas, laisvumas, kompetentingumas. Ketvertukas papildomai suteikia praktiškumo, konstruktyvumo, ryžtingumo.

Ir gimimo skaičius “keturi”, ir pats Vandenio ženklas susietas su maištingąja Urano planeta. Šios vibracijos žmonės įgauna keliolika ypatumų, viena iš jų – sugebėjimas pateikti vertingas idėjas. Yra be galo plataus horizonto asmenybės, labai kantrūs, sugeba pasijusti lygūs bet kokioje socialinėje terpėje. Jie iš prigimties atradėjai, pilni energijos ir optimizmo. Žvaigždžių derinys, po kuriuo gimė, apdovanojo reta intuicija. Vargu ar kam pavyktų tobulai juos demaskuoti. Mėgsta pabūti vieni ir apgalvoti ateities planus.

Vandeniai-4 turi techninę gyslelę, kurią tinkamai panaudoja, o kur dar atradėjo vaizduotė! Todėl darbe sukuria daug daugiau, negu reikalauja užimamos pareigos. Artimieji dažnai sunerimsta ir susirūpina, kai šios vibracijos žmonės staiga ir dažnai ima keisti veiklos sritis, tačiau rūpintis nereikia: jų gyvenime visada užtenka vietos naujiems užsiėmimams.

Šių žmonių darbo stalas atrodo keistai: dešimtys krūvelių, išmėtyti popieriai, rausvi lapeliai su fakso pranešimais. Kūrybinė netvarka? Tačiau taip tik atrodo – jiems taip patogiau. Tuojau pastebi, jeigu nors vienas popierėlis pajudintas. Artimieji žino, kad jie bematant suras tetulės adresą, užrašytą ant seno voko ir numesto į šiukšlių krūvą. Jeigu pameta kokį nors daiktelį, tam yra sekretorė, kuri jį suras. Visgi būdinga kiekvieną dieną ką nors pamesti, kol neišmoksta susidoroti su užduotimis: vienu metu galvoti, kaip pateikti naujausią informaciją partneriui, viršininkui, motinai ar mokytojui. Idėjos trykšta fontanu. Nors ir keista, jie trokšta naujo stalo, antikvarinio laikrodžio, paveikslo su jūros peizažu. Kai juos Įsigyja, tai pereina visus namus, kol suranda vietą naujiems pirkiniams.

Vandeniai – 4 stebina aplinkinius užsigalvojimu – atrodo, kad jie skraido padebesiais ir nieko nepadaro iki pabaigos. Tai tiesa, tiktai ne skraido, o galvoja, kuria Įvairias teorijas, filosofuoja, renka faktus.

Dievina bet kokią informaciją. “Žinios – jėga”,-teigia jie ir skuba tai patikrinti praktiškai. Šie žmonės eina mažais žingsneliais j tikslą, kartais abejoja pasirinkta strategija, tačiau stabiliai juda. Pakeliui renka žinias ir drąsina kolegas. Kol visi suvokia, kuo jie užsiima, netikėtai atsiduria pastatytos pilies aukštybėje, kur iki žvaigždžių visai netoli.

Vandenius – 4 perpildo idėjų srautai, todėl jie turi dailininko žvilgsnį ir galingą intuiciją bei vaizduotę. Vyriausybė vertina jų nuomonę bei patarimus. Kartais pagalvoja, jog neblogai būtų patiems tapti bosais-juos juk supa gabūs bendradarbiai ir patyrę patarėjai, mokantys jų idėjas įdiegti i gyvenimą.

Pinigai svarbūs, nes suteikia laisvę ir sukuria startinę aikštelę humaniškoms pastangoms ir kūrybiniams sumanymams. Ne tik paremia kitus ir vykdo planus, bet dar trokšta įsigyti sklypelį žemės ir namą, galbūt du. Tai suteikia stabilumo. Jų kantrumas ir ramybė aplinkiniams malonūs. Žino, jog pasikeitimai neišvengiami ir iš visų jėgų įsitraukia į veiklą. Kosmopolitizmas ir solidus išsimokslinimas leidžia imtis daug patrauklių profesijų. Geri ekonomistai, vadybininkai, istorikai, literatūros tyrinėtojai, medikai, sportininkai, valstybės veikėjai. Kai kurie nukrypsta į meną: būna aktoriai, dainininkai, rašytojai – štai sritys, atitinkančios jų sugebėjimus.

Prie Vandenių-4 kaip musės prie medaus suskrenda kandidatai į sutuoktinius. Kad neapkurstų nuo zyzimo, atidaro duris visiems. Tačiau jie per daug užsiėmę, susirūpinę, mandagūs, o humoras ir entuziazmas, kurie traukia gerbėjus, padeda išlaikyti nepavojingą nuotolį. Jeigu sumano pasilinksminti tik vieną naktį, užtenka pamoti pirštu ir Įvykiai klostosi pagal numatytą scenarijų.

Santuoka su šiais žmonėmis – sudėtingas uždavinys. Tiki bendradarbiavimu ir vaidmenų pasiskirstymu santuokoje, bet mano, kad kai kurie klausimai nesvarstytini. O kaip ištikimybė? Tai kartais gali pasirodyti per sunkus išbandymas.

Vandenių – 4 neigiamos savybės: radikalumas, slaptumas, nepatikimumas. Ketvertukas papildomai suteikia uždarumo, priešpriešos, triūslumo.

Laimingų skaičių eilutė: 4, 33, 40.

ŽUVYS – 4 “TALENTINGAS ŽAVĖTOJAS”

Žuvų – 4 teigiamos savybės: simpatizavimas, metodiškumas, kompetentingumas, kūrybingumas. Ketvertukas papildomai suteikia praktiškumo, konstruktyvumo, mąslumo, atkaklumo.

Šios vibracijos žmonės yra klajūnai, kurie slepia po kauke garbaus princo ar princesės veidą. Jų darbai tikslūs, poelgiai nepriekaištingi, pavyzdingi, supratingi ir darbštūs. Tiktai įtartinos linksmos ugnelės, blyksinčios akyse, pranašauja, jog anksčiau ar vėliau jie netikėtai iškrės kokį griaunamą, siaubingai nederamą veiksmą – prasidės chaosas.

Žuvų – 4 žmonės jaučia gilias, kartais juodas emocijas. Vaizduotė dar sutvirtinama įgimtomis parapsichologinėmis galiomis, kurios priverčia žvelgti į juos su tam tikrais būgštavimais ir atsargumu. Daugelis turi telepatinių sugebėjimų ir gali surasti nusikaltėlius, bet kuriuo atveju žino, kada suskambės telefono skambutis.

Šios vibracijos žmonių svajonės – tikras įkvėpimo šaltinis, ypač jeigu darbe reikalingi kūrybiniai sugebėjimai. Iškankintus įvairių problemų draugus konsultuoja kaip geriausi psichoanalitikai. Renkantis karjerą labiau tradiciški negu kitų vibracijų Žuvys, mažiau švaisto meilės jausmus.

Dar lankydami vaikų darželį, šie žmonės pasakodavo stebuklingas pasakas savo bendraamžiams. Paprasčiausi tikslai pavirsdavo gudriausiu planu. Paaugę ir išsinuomoję kambarį, kovojo tarp siekimo palikti pėdsakus gyvenime ir noro padrybsoti lovoje su romanu. Įgyvendinti jų grandioziniams užmojams prireikė daug pastangų. Tačiau sunkių darbų nevengė: mokėjo perprasti priežasties ir pasekmės ryšius ir tai padėjo pasiekti tikslų.

Žuvims – 4 sunkiausia palikti namus – bendrauti su pingvinais zoologijos sode daug lengviau. Jie kaupė drąsą, prisimindavo vaikystę, kai tėvai skatindavo pasitikėti savo jėgomis. Mama ne kartą sakė, jog įkritus į balą reikia pačiam save ištraukti už plaukų. Dabar reikėjo giliau įkvėpti ir pasiruošti nerti į minios šurmulį. Eidami į darbą nevėlavo – verta juk įsitraukti į naują žaidimą -priekyje bolavo pasiekiamos kalnų viršūnės. Kodėl tad nepabandyti?

Reikia save išbandyti – štai dėl ko Žuvys – 4 dirba, o pinigai čia visai niekuo dėti. Turėdami įgimtą lankstume tampa gabiais vadybininkais, kultūros darbuotojais, vertėjais. Šiems žmonėms visos durys atviros, nes žingsniuodami gyvenimo keliais užsitarnavo patikimų patarėjų reputaciją. Atėjo laikas pagalvoti ir apie politiko karjerą – šis darbas labai patrauklus. Beje, šios vibracijos žmonės daugialypiai, todėl gali sėkmingai darbuotis įvairiose gyvenimo srityse. Pasirinkimas platus: jie istorikai, muzikantai, režisieriai, rašytojai. Už darbą gauna gerą atlyginimą, nors pinigams neteikia ypatingo dėmesio. Vis dėlto svajoja apie nuosavą namą, prestižinį automobilį, suteikti vaikams išsilavinimą.

Žuvų – 4 nuostatos apie save keičiasi greičiau negu orai. Siekia stabilumo, bet neapsieina be pamokymų, pavyzdžiui, kaip išlieti tvirtus namo pamatus. Dažniausiai šie žmonės būna neokomformistai, švenčia tradicines šventes. Kam konfliktuoti? Dažniausiai pasikliauja tik savimi. Dėl to atsakomybė tampa sunkia našta. Reikėtų kreiptis į draugus ir paprašyti pagalbos. Kad užsitikrintų pasitikėjimą savimi, primintinas principas “tu man, aš tau”.

Kai šie žmonės įsimyli, pasirenka tiesų ir sąžiningą kelią. Tada ima veikti jausmai, poezija, rožės, perlai ir teisingai paruošta scena. Įsipareigojimus pareiškia iki intymių santykių.

Paprastai Žuvims – 4 geriau gyventi santuokoje. Ji pagardina namų ūkį meile. Su džiaugsmu suka lizdą, perka baldus, naujus indus Jeigu dar butas turi židinį ir vaikių kambarį – palaima garantuota.

Žuvų neigiamos savybės: lengvatikystė, neryžtingumas, užsiplieskimas. Ketvertukas papildomai suteikia tingumo, paskendimo darbuose, pomėgio žadėti.

Laimingų skaičių eilutė: 4, 16, 43.

numerologija (burtų ratas)