numerologijos būrimo puslapis

Veneros Kamėjos Skaičiai

Veneros Kamėją – tai simbolis, kurį sudaro visi su Veneros planeta susiję skaičiai. Jį galima naudoti įvairiais tikslais, įskaitant meditacijas, burtus ir ritualus. Originalią Veneros Kamėją sukūrė graikų matematikas ir astronomas Pitagoras. Tačiau per daugelį metų buvo sukurta daugybė Kamėjos variantų. Kai kurie žmonės tiki, kad Kamėjos gali padėti suderinti save su Veneros energijomis. Kiti ją naudoja kaip ateities spėjimo įrankį arba kaip būdą užmegzti ryšį su planetos mitais ir legendomis. Negana to, Veneros Kamėją yra reikšminga numerologijoje bei turi ilgą istoriją.

Norint geriau suprasti Veneros Kamėjos prasmę, svarbu panalizuoti kiekvieno Jums reikšmingo skaičiaus aprašyma žemiau šiame puslapyje. Tačiau prieš skaitydami, išsiaiškinkite kurie skaičiai svarbūs būtent Jums, tai padaryti galite paspaudę šią nuorodą.

Veneros kamėja – reikšmės

Kiekvienas skaičius nuo 1 iki 49 (čia vėl Veneros kamėjos įtaka) turi daugybę reikšmių ir magiškų ryšių.

Atsipalaiduokite ir neskubėdami pagalvokite, kuris iš tų skaičių (nuo 1 iki 49) jums labiausiai imponuoja, jus traukia. Pasąmonė tikrai išrinks vieną iš skaičių. Tada pažvelkite į jus patraukusio skaičiaus charakteristiką – jis išsamiausiai bylos apie jūsų likimą, sėkmę ir dar daug apie ką. Be to, jums bus pasiūlytas geriausių ir laimingiausių skaičių rinkinys. Tie skaičiai papildys jau jūsų turimų laimingųjų skaičių grupę.

1.

Jeigu jus patraukė kaip tik šis skaičius, vadinasi, jūs – kietas riešutėlis. Patys niekada neprašote pagalbos, tačiau ją, esant reikalui, suteikiate kitam. Jūs savarankiškas, nepriklausomas, visada turite daug idėjų ir tikriausiai visus sprendimus šeimoje priimate kaip tik jūs. Jūsų įdomus požiūris į gyvenimą, ir, atrodo, esate iš tų, kurie neskuba kurti artimų ryšių su aplinkiniais ir verslo partneriais, kol neišsiaiškinate smulkmenų, su kuo turėsite reikalų ir ką už tai gausite.

Jūs priklausote tam amžinai ieškančio žmogaus tipui, kuris išsiskiria bet kokiame darbe ir veikloje. Tačiau siekdami sėkmės galite tapti egoistu. Nenuostabu, kad jūs pasirinkote vienetuką – energijos ir apsukrumo skaičių, kurio jėga kaupiama vienam tiksliam šūviui. Ne veltui senovės graikai laikė vienetuką slaptu didžiosios dievybės skaičiumi. Iš vieno nedidelio kiaušinio, anot kinų mitologijos, prasidėjo mūsų pasaulis. Vienetas tradiciškai siejamas su netikėtais turtais, realiais ir apčiuopiamais, kuriuos galima paliesti tuojau pat.

Laimingi skaičiai: 1, 28, 46.

2.

Jus laimingiausias tada, kai yra žmogus, į kurį visada galite kreiptis patarimo jis panašaus proto tipo kaip ir jūs. Jūs trokštate būti dviese. Kaip tik skaičius 2 ir traukia jus dėl savo saugumo, pilnumo ir santūrumo savybių. Šis skaičius dar atspindi draugiškumą, diplomatiškumą ir bendradarbiavimo dvasią – tai tikroji jūsų asmenybės esmė. Jums gana būdingas ir santūrus atsargumus.

Dvejetukas lydi jus visą gyvenimą. Nenuostabu, kad šis skaičius padės padvigubinti ir jūsų pajamas. Ir dar, labai išvystyta jūsų savybė rūpintis kitais – visada norite pasidalyti su jais ne tik loterijos bilietais, bet ir bet kokiu kilu laimėjimu. Dvejetas tradiciškai siejasi su šeima, kraujo ryšiais ir palikimu; jūsų turtas artimųjų turtas.

Laimingi skaičiai: 2, 11, 47.

3.

Turite didžiulį kūrybinį potencialą, tačiau esate nerūpestingas ir bet kada galite savo talentus paleisti vėjais. Trejetukas, kuris patraukė jūsų dėmesį, atskleidžia gyvenimą mylinčią ir lengvai su visais bendraujančią asmenybę, kuri gyvenime linkusi pasirinkti lengviausią kelią, vedantį į turtus ir prabangą.

Nuo trejetuko driekiasi galingos gyvybės šaknys į žemę ir gamtą, o tai rodo jūsų instinktyvius polinkius į visa, kas gyva, ypač į augalų pasaulį. Be to, sugebate pažadinti gerąsias žmonių savybes.

Trejetukas – tai pagrindinės spalvos, iš kurių susidaro bet koks matomas objektas. Trys – tai erdvės matavimų kiekis mūsų pasaulyje. Tai pagrindinis ir galingas skaičius, suteikiantis galimybę išlikti realiame emocijų pasaulyje, girdėti netgi senolių balsus.

Jūs žmogus, sugebantis įžvelgti slaptas Visatos tiesas senovės padavimuose, ir jūs žinote, kaip jas galima panaudoti gyvenime. Mėgstate viską planuoti ir nieko nepalikti atsitiktinumui.

Laimingi skaičiai: 3, 21, 39.

4.

Viskas aišku: žemiškieji įgimti statytojo instinktai pritraukė jūsų žvilgsnį prie šio skaičiaus keturbriaunio pagrindo. Visa, ką turite šiame pasaulyje, jūs uždirbate savu ir labai nelengvu darbu; niekas jums nekrenta iš dangaus. Puikiai žinote, kokia svarbi bet kuri mažiausia detalė, ir jūsų energijos užtenka, kad nuo pradžios iki galo įgyvendintumėte didžiulius ambicingus projektus.

Ketvertukas turi magišką jėgą, jame slypi patikimumas ir ištvermė. Skaičius yra susietas su keturiais metų laikais, spinduliuoja rudenišką sveiką nuojautą, reiškiančią gerą pradą. Liaudies išmintis teigia, kad jeigu mergina keturiuose kambario kampuose pasodins hiacinto svogūnėlius, kiekvieną jų pavadinusi savo draugų vardais, tai tas, kurio augaliukas pirmasis išlenda, ir bus tikroji jos meilė. Jums visai nereikia burti savo laimės ieškant keturlapio dobilo – ketvertukas ir taip pilnas sėkmės. Tačiau laimė atkeliauja, kai panaudojami protingi ir nuo nieko nepriklausomi sprendimai.

Laimingi skaičiai: 4, 22, 31.

5.

Penki – tiek žmogus turi pojūčių. Tai ir erotinės meilės skaičius. Kad pasėtų žemėje norų sėklas, indų dievas Kama paleido penkias strėles su išsiskleidusių gėlių antgaliais. Penketuką gerbia kinai. Jie, sutikdami Naujuosius metus, ant savo namų durų iškabina ženklus su penkis kartus pasikartojančiais simboliais.

Jūsų žvilgsnį patraukė skaičius 5, nes esate iš tų, kurie labiausiai pasaulyje mėgsta įspūdžius, permainas ir laisvę. Trokštate gyvenimo įvairovės ir esate pasirengęs bet kada iškeliauti – dažniausiai dėl naujos meilės.

Jūs lengvai prisitaikote prie aplinkybių, turite aštrų ir lankstų liežuvį. Tikriausiai mokate kalbėti ne vien gimtąja kalba. Esate išlaidus ir mėgstate lepinti tuos, kuriuos mylite. Jeigu jūsų ryšys su penketu stiprus, vadinasi, turite tikro lošėjo instinktą, o laimėjimas įrodo, kad mėgstate aštrias ir permainingas gyvenimo situacijas.

Laimingi skaičiai: 5, 14, 32.

6.

Jūs atsargus, atsakingas ir ištikimas. Šešetukas jus patraukė savo tylia romantiška melodija. Numerologija šį skaičių sieja su vedybomis ir buto apstatymu – argi jūs galite pasipriešinti šiam senajam idealui?

Graikų mitologijoje šešetukas buvo Mėnulio karalienės, protingosios Artemidės ir romėnų deivės Dianos skaičius. Diana visada nešiodavosi šešias strėles. Šį skaičių naudoja jūreiviai, kad išvengtų audros ir laivo žūties. Bičių korio akelė turi šešias sieneles, mistikams būdingas šeštasis jausmas. Todėl šis skaičius reiškia ir praktiškumą, ir viltį.

Jūs pasirengęs aprūpinti savo artimuosius saugia pastoge, o gera gamybinė nuovoka niekada neapleidžia jūsų iškilus sunkumams. Tačiau laimėjimai reikalingi ir jums – taip apsidrausite nuo įvairių netikėtumų, galėsite perduoti vaikams laimėjimą, būstą ar kt.

Laimingi skaičiai: 6, 15, 42.

7.

Septynetuko, kaip laimingo skaičiaus, netgi nereikia pristatinėti. Jeigu jus netikėtai užgriūna pinigų lavina, iš pradžių pasijuntate lyg septintame danguje, o po to iškeliaujate susipažinti su septyniais pasaulio stebuklais.

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl jus traukia šis skaičius, yra ta, kad ir jūs, ir septynetukas esate labai dvasingi. Vienokiu ar kitokiu būdu sugebate suvokti teisybę kartais ji jus aplanko netgi per sapną. I5e to, ilgiausia grandinė nuostabių sutapimų nusidriekia ir į buvusį jūsų gyvenimą.

Turite analitinį protą, kuriam suteikiate peno, kai liekate mąstyti vienumoje. Taip pat ir dirbate geriau vienas, ir labai nemėgstate, jei į jūsų darbus kas nors kišasi. Slapta nepasisekimo baimė gali jus priversti pasikeisti, tačiau jums taip patinka svajoti, kad kartais ir laiką pamirštate. Mėgstate viską, kas susiję su praeitimi, esate lėtas ir gerų manierų. Septynetukas jūsų ryšys tarp praeities ir būsimų turtų.

Laimingi skaičiai: 7, 25, 43.

8.

Numerologai aštuonetuką laiko pinigų ženklu, rodančiu kelią į geras pajamas ir gyvenimą, išlaisvintą nuo buities problemų. Tradiciškai šis skaičius asocijuojasi su nauju gyvenimu, jausmingumu ir atletiška jėga, kuria mėgaujasi sutuoktiniai. Religijoje aštuoniakampio forma simbolizuoja ateitį.

Tie, kuriuos valdo šis skaičius, paprastai labai produktyvūs – kūryboje, versle ar šeimyniniame gyvenime. Jūs esate labai patrauklus, nes suprantate, kad ugnis pakursto dar didesnę ugnį, ir paprastai jums sekasi tvarkyti piniginius reikalus. Jeigu pasirinkote aštuonetuką, vadinasi, esate pasitikintis, kryptingas ir tiksliai žinote, kaip pasiekti sėkmę. Esate dosnus visuomenei, su kuria dalijatės savo turtais.

Laimingi skaičiai: 8, 17, 44.

9.

Jūs – geri ir pilni užuojautos visiems, netgi tiems, kurių net nesate matęs. Jus traukia bekraštės mistinės devynetuko savybės. Moteris devynis mėnesius nešioja kūdikį savo įsčiose; devyni išbandymai laukia tų, kurie trokšta įrodyti savo meilės tyrumą. Devynis gyvenimus turi katės, o Velso keltai matuoja nuotolį devyniais žingsniais.

Jūs įsiklausote į savo intuiciją ir sugebate ramioje gyvenimo tėkmėje pajusti audringas pasąmonės sroves. Susirandate nelinkusį į svarstymus klausytoją ir niekada nepasikliaujate tradicine logika spręsdamas savo arba svetimas problemas. Devynetukas dažnai susijęs su rimtais nacionaliniais arba tarptautiniais judėjimais. Tai skaičius žmogaus, kurio kilnios mintys nukreiptos į ateitį.

Laimingi skaičiai: 9, 18, 36.

10.

Jūs gimęs vadovauti ir dažnai imatės atsakomybės už daugybės žmonių likimą. Vadovaudamas kartu sugebate pakęsti nevisaverčius (jūsų manymu) žmones ir džiaugtis gautais pagyrimais. Sugebate bendrauti su žmonėmis esant įvairioms situacijoms. Vienu metu galite dirbti kelis darbus ar vykdyti pavedimus keliose darbovietėse.

Jūs pasirinkote dešimtuką, ir tai byloja apie polinkį vadovautis aiškiomis taisyklėmis. Kaip tik dešimt Dievo įsakymų gavo Mozė; mūsų skaičiavimo sistema yra dešimtainė. Trokštate valdyti sėkmę ir daugybėje situacijų jos sulaukiate, nes iš prigimties esate labai sumanus. Visgi kartais dėl atsargumo imatės patikrintų būdų, kurie ir taip jau yra nepriekaištingi. Kadangi skaičius „10″ gali reikšti ir staigų gyvenimo posūkį, įsitikinkite, ar kūrybinė jūsų energija nešvaistoma veltui.

Laimingi skaičiai: 10, 37, 46.

11.

Turite puikią intuiciją, tikriausiai todėl ir pasirinkote šį skaičių. Vienuoliktukas reiškia galingą dvasinę energiją. Tai įkvėpimo, o dažnai ir nepraktiškumo skaičius. Žmones prie jūsų traukia, tačiau jie jūsų dažniausiai nesupranta. Jūs – svajotojas. Nors jūsų idėjos gerokai aplenkia jūsų laikus, bei daugelis jų visgi įgyvendinamos, ir vien dėl to, kad esate imponuojanti asmenybė. Iš esmės vienuoliktukas simbolizuoja idealus ir aistringą siekį padaryti gyvenimą geresnį. Jūs visada pasirengęs bendradarbiauti, mėgstate klausytis muzikos ir talentingai muzikuojate. Esate jautrus, tačiau ramiai priimate sprendimus ir sugebate kantriai laukti. Jūsų valios jėga vis stiprėja, emociškai palaikoma mylinčio partnerio.

Laimingi skaičiai: 11, 20, 38.

12.

Dvylika apaštalų, dvylika Zodiako ženklų, dvylika metų mėnesių; tai puikiai organizuotos asmenybės skaičius, asmenybės, kuri aukštai taiko ir visada pasiekia savo. Dvylika, kaip ir skaičius „trys”, pasižymi įvairiapusiškumu. Sėkmės pasiekiate dėl savo sugebėjimo problemas ir uždavinius spręsti pasitelkus nepriekaištingą logiką. Esate itin disciplinuotas ir darbus atliekate preciziškai tiksliai. Tad nenuostabu, jeigu dirbate po dvylika valandų per parą arba užsiimate tokia veikla, kuri reikalauja intelekto ir sugebėjimo parduoti savo darbo rezultatus.

Jus šis skaičius patraukė ir todėl, kad paprastai esate draugiškas ir nuostabiai žavingas, gal ne tiek fiziškai, o daugiau dvasiškai. Tačiau jeigu jums meilės reikalai klostosi ne taip, kaip norėtųsi, tai galite pamiršti ne tik savus principus, bet ir draugus. Svarbūs sprendimai ir principiniai pasikeitimai jūsų gyvenime dažniausiai priklauso nuo eilinio meilės romano.

Laimingi skaičiai: 12, 30, 48.

13.

Jeigu jus nenumaldomai traukia šis skaičius, vadinasi, jūs kaip niekas kitas esate keista ir prieštaringa asmenybė. Mėgstate prisišlieti prie prasilošusiųjų, o kilus ginčui imate prieštarauti, kartais vien tam, kad neišblėstų diskusija.

Daugelyje šalių skaičius „trylika” turi negerą vardą, bet jūs esate įsitikinęs, kad kaip tik šis skaičius bus jums laimingas. Įsivaizduojate, kad vien tik šio skaičiaus „nešlovė” jau jus išskiria iš kitų žmonių savo originaliu pasirinkimu. Reikėtų prisiminti, kad Japonijoje tryliktoji mėnesio diena, ir dar penktadienis, laikoma viena laimingiausių ir parankiausių dienų per metus. Kažkada Meksikoje gyveno trylika gyvačių dievų -ir tik dėl nemirtingos pagarbos tam skaičiui. Judėjai tryliktuką laiko labai galingu ir sėkmingu skaičiumi.

Sulaukęs tokio amžiaus, berniukas tampa „bar micva” -„berniukas priesakas”, nes jau pats ima atsakyti už savo poelgius prieš Dievą.

Jūsų gera vaizduotė, esate drąsus ir nemėgstate atvirai reikšti savo jausmų, užtai puikiausiai žinote, kaip bendrauti su žmonėmis. Trylika, kaip ir skaičius „4″ (13=1+3=4), reiškia sugebėjimą pralobti.

Laimingi skaičiai: 13, 22, 31.

14.

Jūs įsitikinęs santūrumo nauda ir esate labai nuovokus. Tačiau, nors politikoje ir filosofijoje nesate pasikaustęs, neryžtingu ar neišraiškiu jūsų nepavadinsi. Jūsų jėga – pasiryžimas elgtis teisingai su kitais, taip pat ir su savimi. Keturiolika, kaip ir skaičius „5″ (14=1+4=5), kupinas erotinės energijos, kuri atsispindi jūsų išvaizdoje slaptu vidiniu jautrumu, pripildytu susitikimų, kelionių ir permainų geidulio. Keturioliktukas valdo žemės drebėjimus ir potvynius, todėl ir kai kurios jūsų permainos gali pasireikšti labai stipriai. Keturioliktukas susideda iš dviejų septynetukų (14=7+7), o tai jau yra dviguba sėkmės įkrova. Keturiolika susiję ir su mėnulio ciklais (mėnulis auga keturiolika dienų), ir tai lemia derlingumą ir bet kokios naudos augimą.

Laimingi skaičiai: 14, 32, 41.

15.

Žmonės, kurių gyvenimas susietas su šiuo skaičiumi, turi magnetinių savybių ir pritraukia sėkmę. Jūs – geras, kilniadvasis ir siekiate šeimyninės laimės. Atkreipėte dėmesį į penkioliktuką, vadinasi, turite antgamtinę nuojautą ir galite išspręsti bet kokius reikalus. Sugebate gražbyliauti, turite polinkį į meną. Jūsų jėga – neįtikėtina energija, kurią, beje, galite panaudoti keliaudami ir ieškodami malonumų. Mėgstate dirbti kolektyve, tačiau nepakenčiate bendradarbių noro pajungti ar spausti jus. Penkioliktuke slypi šešetukų (15 = 1+5=6) savybės – teisingumas ir taikingumas. Jis taip pat yra galingas derlingumo skaičius (vienas mėnulio ciklas yra pilnatis). Tai gali reikšti ir staigų gėrybių pagausėjimą.

Laimingi skaičiai: 15, 33, 42.

16.

Šis skaičius labai svarbus jį išsirinkusio žmogaus gyvenime. Jis persmelktas visomis sėkmės spalvomis, suteikia įvairių stulbinamų permainų, nušluoja visa, kas sena ir nereikalinga. Jame • slypi slapta misticizmo trauka, nes pagal numerologijos taisykles šešioliktukas gali būti susumuotas į septynetuką (16=1+6=7). Todėl netgi jums patiems ne visada pavyksta paaiškinti savo veiksmų logiką.

Šešioliktukas yra veikiamas meilės deivės Veneros; romantiški nutikimai dažnai nepalieka jūsų ramybėje. Jo matematinė šaknis – ketvertukas suteikia žmogui sąžiningumą ir tiesumą, leidžia jam gerokai pagerinti savo padėtį.

Šešioliktuko ryšys su meile ir sėkme nuo seno žinomas Indijoje. Ten jis reiškia visa tai, kas gražu. Tas, kuris turi šešiolika papuošalų su brangakmeniais, susilaukia didžiulės sėkmės

Laimingi skaičiai: 16, 25, 43.

17.

Skaičius „17″ siejasi su jūra ir nepavojingomis kelionėmis. Jis žymi mėnesio dieną, kai galų gale sustojo Nojaus arka ir baigėsi didysis potvynis. Senovės graikai, statydami laivus, nukirsdavo pirmą medį septynioliktą mėnesio dieną, ir tai turėjo lemti pastatytam laivui sėkmę. Senovės Egipte šis skaičius būdavo taip pat susiejamas su vandeniu ir laimingomis perspektyvomis. Taro kortų malkoje septyniolikta korta reiškia Paslaptingąją Žvaigždę kaip tik pagal žvaigždes orientavosi pirmieji jūrų keliautojai.

Šis skaičius reiškia žinias, kurios pasiekiamos tik intuicijos dėka. Išsirinkę septynioliktuką, jūs parodėte kraštutini pagaulumą ir stiprybę, leidžiančią garbingai atlaikyti bet kokius gyvenimo išbandymus. Esate geros sveikatos ir sugebate įteigti kitiems pasveikimo viltį. Darbe užgožiate aplinkinius, tačiau asmeniniame gyvenime esate emocingas ir jautrus

Laimingi skaičiai: 17, 26, 44.

18.

Šį skaičių paprastai pasirenka tas. kuriam lemta pasiekti gerų rezultatų sulaukus brandaus amžiaus arba gyvenimo pabaigoje. Sėkmė šiuo atveju tiesiogiai proporcinga tam, kokia gyvenimo dalis buvo paskirta kitų gerovei. Aštuonioliktukas reiškia visai ne lytinę brandą, kaip kai kas bando aiškinti, o brandų požiūrį į gyvenimą.

Jei išsirinkote šį skaičių, vadinasi, esate nepriklausomas, turite lakią vaizduotę ir labai mėgstate muziką bei šokius – galite šokti netgi vienas. Vienas pagrindinių jūsų trūkumų per didelis kritiškumas ir pomėgis kolegoms darbe reikšti reikalavimus. Visgi dažniausiai esate kitiems patrauklus ir juos užjaučiate.

Aštuonioliktukas gyvenime reiškia momentą, kai nugalimos pagrindinės jūsų fobijos ir baimė dėl ateities. Jis – gyvenimo raktas, suteikiantis turtus, taip pat emocinių santykių brandą.

Laimingi skaičiai: 18, 36, 45.

19.

Šis skaičius reiškia naują laimingą gyvenimą 1Q ir turtų kaupimą. Išsirinkote ji tikriausiai vadovaudamiesi vidiniu siekiu išsilaisvinu nuo minčių apribojimo. Numerologijoje devynioliktukas susumuojamas į vienetuką (191+9=10; 10=1+0=1), o tai reiškia, kad esate stipresnė asmenybė, negu atrodote. Todėl jūsų siekis dominuoti paprastai būna neblogai užmaskuotas. Bet kokia sėkmė jums pasiekiama tik po ilgų ir sunkių darbų. Šis skaičius reiškia ir meilės ryšių gausą, puikią sveikatą ir stiprų organizmą.

Jeigu jus traukia devynioliktukas, vadinasi, turite neišsenkamos energijos, esate linkęs tramdyti pyktį. Šis skaičius padeda keisti netvarkingą, neteikiantį jokio pasitenkinimo gyvenimo būdą, padovanoja jums naują tvarkos ir tikslo jausmą – jūs galų gale suprantate, kas esate ir kur einate.

Laimingi skaičiai: 19, 37, 46.

20.

Jeigu pasirinkote šį skaičių, vadinasi, nekantraujate realizuoti naujus planus ir siekius. Galbūt ne per seniausiai baigėte mokslus ir lapote kokios nors srities specialistu, ieškote, kur galėtumėte panaudoti savo gabumus.

Numerologijoje teigiama, kad dvidešimtukas, panašiai kaip ir dvejetukas (20=2+0=2), simbolizuoja bendradarbiavimą – jūs susierzinate, jeigu savo sugebėjimais negalite pasidalyti su kitais arba su mylimuoju. Skaičius „20″ senovėje buvo skaičiavimo sistemos pagrindas: jį sudarė dešimt rankų ir dešimt kojų pirštų.

Jūsų pastangos padės jums pačiais sunkiausiais momentais. Kantrus dėmesys smulkmenoms atrodo keistas tik iš pirmo žvilgsnio jums nuolat seksis.

Laimingi skaičiai: 20, 29, 47.

21.

Tai labai stiprus skaičius, susidedantis iš trijų septynetukų (7+7+7=21). Jis rodo, kad jūs iš gyvenimo gausite labai daug. Kortų būrėjui šis skaičius visada reiškia vienokio gyvenimo būdo pabaigą ir naujojo pradžią.

Žavus, neramus ir, pasak kai kurių aiškintojų, lengvabūdiškas, jūs esate labai nepastovus ir save išbarstote smulkmenoms. Kūrybinis darbas arba jokio darbo -toks jūsų devizas. Bet koks ne kūrybinis darbas žlugdo jus, o kūrybinis leidžia pasiekti tobulumo.

Meilė jūsų gyvenime turėjo ir ateityje turės didžiulės reikšmės. Jūs trokštate būti apsuptas grožio, ryškių spalvų ir meilaus prieraišumo. Pasieksite daugiau, jeigu išmoksite vadovautis protu, o ne jausmais.

Laimingi skaičiai: 21, 39, 48.

22.

Kelyje į sėkmę jums nėra jokių kliūčių. Gali atrodyti, kad esate valdomas jausmų, tačiau iš tikrųjų jie pavaldūs protui.

Skaičių „22″ numerologai susumuoja į ketvertuką (22=2+2=4) – solidų skaičių (pažvelkite į ketvertuko charakteristiką). Pats skaičius „22″, be kitų dalykų, išskirtinai pabrėžia, kad esate darboholikas, kuris pritraukia didelius pinigus. Laki jūsų vaizduotė leidžia žvelgti ten, kur eilinio žmogaus žvilgsnis nieko nerastų. Labai rūpinatės artimaisiais, noriai imatės bet kokios atsakomybės.

Jūsų gyvenimas eina ciklais (tarsi ratais), o apskritimas labai teigiamas simbolis. Jūs tikriausiai nežinote, kad apskritimo ilgis, kurio skersmuo lygus laimingam skaičiui „7″, visada dera su skaičiumi „22″. Todėl ir jūsų gyvenimas sukasi apie galingą sėkmės simbolį.

Laimingi skaičiai: 22, 31, 40.

23.

Esate sąžiningas, draugiškas, atkakliai siekiate sukurti šeimą. Jūsų asmenybės gilumoje funkcionuoja skaičius „penki” (23=2+3=5), kuris sukelia norą neapgalvotai demonstruoti savo jausmus. Prie jūsų seksualumo, tokio būdingo penketukui, prisideda daugiau atsakomybės, todėl esate ne lik aistringas, bet ir ištikimas meilužis.

Tai, kad jūs nužiūrėjote šį skaičių, rodo, kad sugebate numatyti tolimą ateitį. Žmogus, kuriam norisi išsilieti, pasirinks kaip tik jus, o jūs savo ruožtu pasinaudosite savo protiniais sugebėjimais, kad padėtumėte jam išsikapstyti iš bėdos.

„Dvidešimt trys” – sėkmės skaičius tiems, kurie greičiau už kitus randa bendrą kalbą su priešingos lyties atstovais. Čia ir vėl pasireiškia slapta skaičiaus „penki” įtaka. Jūs mokate tvarkyti pinigus, todėl jums gali pavydėti draugai ir bendradarbiai.

Laimingi skaičiai: 23, 32, 41.

24.

Mūsų paros gyvybinės jėgos ciklą sudaro dvi-24 dešimt keturios valandos. Jeigu jūsų dėmesį patraukė šis skaičius, vadinasi, normaliam gyvenimui jums būtinos nuolatinės permainos. Mėgstate gamtą ir mielai kuriate naujus projektus; esate labai pavydus mylimasis. Jeigu viskas sekasi, išliekate visą gyvenimą geru savo gyvenimo draugo palydovu.

Kaip sėkmės skaičius, „dvidešimt keturi” reiškia pinigus ir materialinę sėkmę, susietą su egzotiškomis vietovėmis ir nuostabiais meilės nuotykiais užsienyje. Skaičius lemia gerus darbo pasiūlymus, naujus projektus u asocijuojasi su žmonėmis, turinčiais tiek protinio, tiek fizinio potencialo. Jūs trokštate keliauti, tačiau gyvenimo darbotvarkes niekada nepažeidžiate.

Laimingi skaičiai: 24, 33, 42.

25.

Jūs paslaptingas, nekantrus priimdamas sprendimus, tačiau nepasiduodate įvykių tėkmei. Pasirinkote „dvidešimt penkis” – tai kaip tik atitinka jūsų darbą ir proto ypatybes. Jūs siekiate pagerinti savo finansinę padėtį, tačiau tik dėl to, kad pinigai suteikia asmeninę laisvę. Jaučiate poreikį didesnę dienos dalį praleisti vienatvėje; kartais tenka netgi nusipirkti tą laisvą laiką. Tikriausiai norėtumėte mesti valdišką darbą ir imtis savo verslo. Čia slypi skaičiui „septyni” (25=2+5=7) būdinga paslaptis ir sėkmė. Skaičius „dvidešimt penki” kalba, kad materialinės gėrybės atkeliaus žingsnis po žingsnio ir tik atkakliai dirbant. Jūs pasižymite geromis manieromis ir intuityviu skvarbumu – kaip tik todėl mėgstate ilgiau pagalvoti prieš įvertindamas žmogų. Kartais būnate drovus, tačiau, esant reikalui, galite tapti aistringas ir užsidegantis. Išorinė jūsų ramybė slepia galingą įkvepiantį intelektą.

Laimingi skaičiai: 25, 34, 43.

26.

Jūs kūrybinga asmenybė, tačiau tai dar nereiškia, kad esate svajotojas. Jeigu jus patraukė skaičius „dvidešimt šeši”, tiksliai žinote, ko norite iš gyvenimo; turite pakankamai ryžto ir talento, kad pasiektumėte lai. ko norite. Esate svajingas, artistiškas, apdovanotas subtiliu balsu, kuris gali gundyti ir vilioti; visada esate bet kokios žmonių grupės centre. Jūsų silpnybė negalite susilaikyti nuo pokštų, kurie dažnai labiau skaudina, negu prajuokina. Tačiau kartais skaičius „dvidešimt šeši” priverčia jus tarnauti publikai. Dvidešimt Šešetukas pritraukia pinigus, vadinasi, jūs siekiate finansinės sėkmės viršūnės ramiai ir užtikrintai. Labai retai pralaimite vykdydamas rizikingus projektus.

Partneriai prie jūsų tiesiog lipte limpa, tačiau dažniausiai pasitikite tik keliais draugais, o ne padlaižūnais.

Jeigu iki šiol nesupratote, kodėl esate toks gražbylys, tai rimčiau pagalvokite: juk lygiai 26 raides turi anglų kalbos abėcėlė, o jūs šią kalbą puikiai mokate.

Laimingi skaičiai: 26, 35, 44.

27.

Šį skaičių gali išsirinkti tiktai tikras artistas ir originalus mąstytojas. Tai naujos pradžios ženklas, be to, gali reikšti ir didelę šeimą ar netgi dinastiją. „Dvidešimt septynis” pasirenka žmonės iš labai turtingos šeimos. Tai lyg uždėtas antspaudas ant daugelio kartų protų. Gali būti, kad jūs pats būsite dinastijos pradininkas. Sis skaičius tų, kurie trokšta keisti pasaulį, atnešti naudos ne tik sau, bet ir kitiems. Tai skaičius, susijęs su didžiuliais, kilniadvasiškais poelgiais ir pinigais, uždirbtais iš nekilnojamojo turto operacijų.

„Dvidešimt septyni” reiškia paskirstytą sėkmę grupei kolegų arba bendraminčių, nuolat sutinkamų savo namuose. Visi pinigai, kurie uždirbami per gyvenimą, dažnai vienaip ar kitaip susieti su draugyste.

Laimingi skaičiai: 27, 36, 45.

28.

Mokslininkai ištyrė ir nustatė, kad odos ląstelės atsinaujina per dvidešimt aštuonias dienas. Jeigu šis skaičius patraukė jūsų akį, vadinasi, esate linkęs ką nors keisti – darbą, partnerį ir pan. Užkietėjęs apgavikas, kuris nenurimsta tol, kol nepasiekia savo profesijos aukštumų, dažnai yra veikiamas šio ženklo.

„Dvidešimt aštuoni” reiškia ir lyderio savybes, būdingas skaičiui „vienas” (28=2+8=10; 10=1+0=1). Šis skaičius sudarytas iš keturių septynetukų (7+7+7+7=28), o tai yra ypatingos sėkmės laidas. Skaičius susietas ir su mėnuliu. Jo ciklas trunka dvidešimt aštuonias dienas po keturis trumpesnius periodus. Jie padovanoja jums gilias emocijas, kurios periodiškai veikia darbo planus.

Jūs taip pat sugebate įtikinėti ir įpiršti savo nuomonę kitiems, nors jiems atrodo, kad nusprendė patys.

Laimingi skaičiai: 28, 37, 46.

29.

Jeigu jus traukia šis sėkmės skaičius – esate svajotojas su tobula intuicija ir įkvepiančiomis idėjomis. Mokate suburti apie save savanorius, kurie su džiaugsmu padeda įgyvendinti jūsų planus. Jumyse slypi tikros dvasinės vertybės. Sugebate susikoncentruoti į bet kokią sritį, tinkančią studijuoti. „Dvidešimt devyni” – likimo skaičius. Jis lemia didžiulę sėkmę sulaukus gyvenimo brandos. Skaičius taip pat reiškia poreikį dalytis su kitais įvairiomis vertybėmis, todėl jūs niekada neliekate vienas.

Sugebate nustebinti netgi savo pažįstamus, dažniausiai tada, kai pasirenkate perspektyvų naują darbą. Atkreiptinas dėmesys į tai, kad vasario 29-oji keliamaisiais melais suteikia naujo ryžto. Tą dieną galite nuveikti neįtikėtinų darbų, netgi sukurti šeimą. Taigi būkite tikras, kad, metams bėgant, jūs tapsite vis drąsesnis.

Laimingi skaičiai: 29. 38, 47.

30.

Jūs turite įgimtą gracingumą, kurio paprastai negalima pasiekti tik apsivilkus gražius drabužius, išleidus daug pinigų. Pasirodo, jūsų pasirinktas trisdešimtukas reiškia įgimtas manieras ir stilių, kurie užtikrina pasisekimą bet kuriame pasaulio kampelyje.

Jūs lengvai sutariate su bet kokiais žmonėmis ir šypsodamiesi pavergiate nepažįstamųjų širdis. Šis skaičius suteikia žmogui įvairių sugebėjimų ir diplomatiškumo, o tai padeda spręsti netgi įsisenėjusias problemas. Trisdešimtukas taip pat siejasi su šeimos kūrimu ir gerove sulaukus gyvenimo vidurio. Be to, jis tradiciškai padeda tapti teisėju ar mokytoju.

Jūs esate tokiame gyvenimo etape, kada galite tinkamai panaudoti sukauptą patirtį.

Laimingi skaičiai: 30, 39, 48.

31.

Paprastai šis skaičius traukia tuos žmones, kurie kaip sprogstamasis užtaisas turi praktiškumo ir daug kūrybiškumo. Šis skaičius pilnas ugnies ir dvasios, ir visada pažadina žmones kovoti už savo sėkmę – jūsų sėkmę. Jis taip pat laimingas siekiant uždirbti pinigų ir puoselėti meilę, kuri niekada neišblės. Asmeniniai santykiai tampa gilūs ir stiprūs.

Trisdešimt pirmukas dar reiškia sąjungą, kuri įsuka vieną iš naujavedžių į naujo vedybinio gyvenimo reikšmingus įvykius. Jis sukelia norą pažinti gamtą ir bendrauti su žmonėmis.

Jūs savo talentus geriausiai galite pritaikyti medicinos srityje arba tapęs žiniuoniu. Nors dėl jums būdingo užsispyrimo jaunystėje tikriausiai kildavo konfliktų, tačiau ištikimybė ir atsidavimas traukia prie jūsų daugybę draugų ir kolegų.

Laimingi skaičiai: 31, 4, 40.

32.

Nors šiam skaičiui būdingas penketuko (32=3+2=5) seksualumas, tačiau jis kalba apie kitokią meilę, kurios jums reikia. – labiau dvasinę, o ne fizinę. Jeigu išsirinkote šį skaičių kaip savo sėkmės simbolį, jis tikriausiai išpildys jūsų svajones – tai universalus visokios sėkmės ir laimės skaičius. Pinigai jūsų per daug nedomina, ir jūsų vertybės neaukojamos tik prizams laimėti. Tačiau „trisdešimt du” gali jus apdovanoti azarto gyslele, jums norėsis lošti ir dalyvauti loterijose.

Jūsų pasirinktame skaičiuje vyrauja ir viena galinga aštuonetuko (8+8+8+8=32) savybė – gabumai tvarkyti piniginius reikalus. Esant 32 laipsniams šalčio pagal Farenheitą, užšąlą vanduo, todėl jums šis skaičius dar reiškia gyvenimo lūžį – galite patirti esminių permainų.

Laimingi skaičiai: 32, 5, 14.

33.

Tai drąsių ir ypač nekantrių žmonių skaičius. Laimei, jūsų asmenybę saugo Veneros planeta, kuri sukuria harmoniją, susietą su skaičiumi „šeši” (33=3+3=6) – ramybės ir saugumo simboliu. Kinų filosofai tvirtina, kad skaičius „trisdešimt trys” suteikia žmogui sėkmę, tačiau tik po labai sunkių pastangų ir atkaklaus darbo.

Kraštutinumai, būdingi jūsų asmenybei, rodo, kad turėjote rimtų finansinių sunkumų, tačiau džiaugiatės ir gausumo periodais. Jums bręstant, gyvenimas tampa pastovesnis ir lygesnis. Jus sudominęs skaičius „trisdešimt trys” reiškia, kad turite didžiulį talentą teikti žmonėms džiaugsmą, ir tikriausiai būnate laimingas, kai pagalbos paprašo kaip tik jus.

Laimingi skaičiai: 33, 6, 42.

34.

Jūs nuolat judate, nerimstate, susipažįstate su netikėtai pasirodžiusiais žmonėmis, sugebate sutvarkyti reikalus, kurių visi seniai atsisakė. Trisdešimt ketvertukas suteikia jums paslėptų jame numatymo jėgų. Kaip tik jūsų galvoje gimsta neišsakytos balsu sėkmės paslaptys, o tai užtikrina slapčiausių norų išsipildymą, tampate įvairiapusis, praktiškas ir neblogai tvarkote piniginius reikalus. Šį skaičių dažniausiai išsirenka tie, kurie sugeba išgauti slapčiausius kilų žmonių norus. Jūs dar vaikystėje perpratote taisyklę, kad reikia pasinaudoti bet kokia galimybe, kol ji egzistuoja, ir tikrai retai prašaunate pro šalį.

Šis skaičius dar reiškia gudrumą investuojant pinigus į ilgalaikius projektus.^ Jūs iš lėto, tačiau užtikrintai žengiate per gyvenimą. Šis skaičius ypač naudingas tiems, kurie kyla sėkmės laiptais savo jėgomis.

Laimingi skaičiai: 34, 7, 43.

35.

Jeigu jus patraukė šis skaičius, savo gyvenimą kuriate ant tvirtų pamatų. Skaičius susietas su jėga ir dideliu tikėjimu savo sugebėjimais. Be abejonės, „trisdešimt penki” lemia jums sėkmę ir tvarkant piniginius reikalus, jis rodo jūsų proto galybę. Nesate iš tų, kurie dejuoja dėl kiekvienos sunkios situacijos. Turite tikrą talentą sumūryti tvirtus pamatus praktiškai iš nieko. Senovėje šis skaičius buvo laikomas harmonijos įsikūnijimu, todėl ir jūsų sėkmę dažniausiai lemia sugebėjimas suburti žmones dėl bendro reikalo. Nekenčiate ginčų ir iš visų jėgų stengiatės jų išvengti, nes juos laikote tuščiu laiko švaistymu. Tik vienoje srityje jūs labiau pasitikite intuicija, o ne protu – meilėje. Pasirinktasis skaičius tai ir lemia.

Laimingi skaičiai: 35, 8, 44.

36.

Jūs – novatorius, nes skaičius „trisdešimt šeši gali tapti devynetuku (36=3+6=9). Jeigu atkreipėte dėmesį į ŠĮ skaičių, vadinasi, turite neįvertintų savybių pasinaudoti svetimomis idėjomis ir jas perkelti į nuostabiausius projektus. Kol kas jūs – naujokas ir dar neišlavinote šio savo talento. Šis skaičius – tų, kurie visada sėkmingai išsisuka iš užgriuvusių bėdų. „Trisdešimt šeši” laikomas magišku skaičiumi, saugančiu žmonių gyvybes jūroje. Jis šešis kartus (6+6+61-6+6+6=36) padidina visa matančias šešetuko akis.

Jūs labai rimtai vertinate savo įsipareigojimus ir turite dovaną suprasti žmones. Dažnai jūsų patirtis padeda pralenkti kitų ketinimus, tačiau esate išskirtinai sąžiningas.

Laimingi skaičiai: 36, 9, 45.

37.

Šis skaičius valdo draugystę ir neoficialius sandorius, kurie sudaromi tiesiog paspaudus vienas kitam ranką. Trisdešimt septyni – slaptųjų bendrijų skaičius. Jeigu jis jus traukia, tai esate žmogus, kuris tiki žodžio valdžia ir panaudoja šią gamtos dovaną kitų žmonių pasaulėžiūrai formuoti. Vienetukas (37=3H7=10; 10=1+0=1) dar labiau sustiprina potencialų jūsų lyderiavimą. Jūsų asmenybė atspindi paslėptą vadovo charakterį daugybės nusisekusių darbų virtinėje.

Nesunkiai prisitaikote prie bet kokių aplinkybių ir sėkmingai padedate jus supantiems žmonėms spręsti jų problemas.

Laimingi skaičiai: 37, 1, 46.

38.

Jeigu jus traukia šis skaičius, tai rodo jūsų sugebėjimą vertinti gyvenimą. Ypač sekasi meilės reikalai, ir šis pranašumas leidžia atlaikyti bet kokias jausmų audras, susijusias su darbu. Šis skaičius turi milžinišką dvasinę jėgą, būdingą skaičiui „du”‘ (38=3+8=11; 11=1+1=2). Jis tradiciškai asocijuojasi^ su vedybomis, romantiška meile ir šilta draugyste. Sis skaičius pritraukia patikimus, užjaučiančius žmones dažniausiai su intuityviomis dvasinėmis savybėmis

Visa, ką jūs sukuriate savo rankomis, gali pasilikti 29 būsimoms kartoms. Ypač ryškus kūrybinis jūsų talentas, pasireiškiantis prisilietus prie natūralių medžiagų, pavyzdžiui, gaminant medžio dirbinius.

Laimingi skaičiai: 38, 2, 47.

39.

Šį skaičių supaprastinus, gauname trejetuką (39=3-1-9=12; 121+2=3), kuris savo gyvumu primena akrobatų pasirodymus scenoje. Jūs turite lankstų ir įsimenantį protą – išradingą, daugiaplanį ir retai nukrypstantį į šalutines emocijas. Beje, tai nė kiek jums netrukdo mėgautis gyvenimu, nes „trisdešimt trys” susietas ir su pobūviais, suėjimais bei didžiulėmis šventėmis.

Asmeninis jūsų gyvenimas sukoncentruotas į šeimą. Šis skaičius – paskutinis žingsnis keturiasdešimtmečio link, kiekvieno žmogaus gyvenimo lūžio. Jis atspindi jūsų pasiryžimą išsaugoti jaunatvišką požiūrį į gyvenimą dar nesulaukus senatvės. Apsukriai leidžiate pinigus, tačiau didesnę uždirbtų pinigų dalį išdalijate kitiems. Jums patinka stebinti žmones.

Laimingi skaičiai: 39, 3, 48.

40.

Didysis ketvertukas su nuliu ne vien svarbi gairė žmogaus gyvenime, čia yra ir daug mistikos. Sis skaičius minimas visoje mūsų civilizacijos istorijoje. Keturiasdešimt dienų ir naktų tęsėsi biblinis lietus; keturiasdešimt savaičių vaikelis praleidžia motinos įsčiose. Todėl nenuostabu, kad šis skaičius palieka atgarsį mūsų širdyje.

Jeigu tai jūsų pasirinktas sėkmės skaičius, tai esate labai pasaulietiškas žmogus, jūsų ryšiai su aplinkiniais visiškai natūralūs. Jūs visada pasirengęs apkabinti, padrąsinti, patapšnoti per petį bet kurį žmogų. Esate pasitikintis, pasiaukojantis ir visiškai negudrus, nesugebate ilgai užsibūti vienoje vietoje ir visada su džiaugsmu pasiūlote tiesioginę savo pagalbą. Šio skaičiaus piniginė sėkmė tiesiogiai susijusi su šeimyniniu gyvenimu, atviru charakteriu, taip pat su sportu.

Laimingi skaičiai: 40, 13, 22.

41.

Šis skaičius skatina meilės ryšius. Jis susijęs su pasiūlymais imtis įvairių darbų. Nereikėtų užmiršti, kad šis skaičius gali būti supaprastintas iki penketuko (41=4+1=5), kuris jo turėtoją padaro magnetiškai seksualų. Ne veltui „keturiasdešimt vienas” dažnai tampa skaičiumi tų, kurie, pasinaudoję savo asmeninėmis savybėmis, kyla tarnybos laiptais. Tačiau šio skaičiaus jausmų vibracijos išreikštos silpniau negu penketuko.

Jeigu jūs pasirinkote šį skaičių, vadinasi, ne visiškai suprantate, kokia fizinio patrauklumo valdžia esate apdovanotas, o jėgą panaudojate tik gindamasis. Visada stengiatės išvengti konflikto, tačiau, reikalui esant, parodote retą dvasios jėgą. Taip pat puikiausiai susitvarkote su savo vidiniais konfliktais. Materialinė sėkmė dažniausiai jus aplanko pasistengus draugams.

Laimingi skaičiai: 41, 14, 23.

42.

Skaičius rodo, kad jūs sąžiningas, tvirtai siekiate savo tikslo ir sugebate greitai spręsti, pasirinkdamas teisingiausią būdą. Keturiasdešimt antrukas pasižymi ypatinga sėkme: juk čia yra šešetukas (42=4+2=6), rodantis geraširdiškumą; yra ir mistiniai septynetukai (7+7+7+7+7+7=42) – tai sėkmingumas. Toks žmogus sugeba išgirsti lai, kas nebuvo pasakyta balsu.

Jūs pasirinkote šį skaičių, nes jums būdinga ginti kitus ir sėkmingai įgyvendinti savo planus. Jus labai traukia namų židinys, mokate puikiai susitvarkyti su neklaužadomis vaikais. Dažnai priglaudžiate pasiklydusius ar sužeistus gyvūnus. Audringuose ginčuose ramiai išklausote atskirų šalių argumentus ir sutaikote priešininkus.

Jūsų privalumas darbe – nepaleisti iš akių tikslo, net jei ir atsitiktų kokia bėda; kilus karštam ginčui – matote skirtumą tarp medžių ir viso miško. Patartina pasikliauti draugų palaikymu.

Laimingi skaičiai: 42, 6, 24.

43.

Tai galingas fizinės energijos ir sveikatos skaičius. Jis suteikia galimybę gyventi prabangoje ir mėgautis gyvenimu. Galbūt išsirinkote šį skaičių abejodamas, nes jūsų nugyvento gyvenimo atkarpa buvo gana sunki ir kupina įvairiopo pasiaukojimo. Jūs karys, ir tikriausiai jaunystėje jums neteko pajusti šeimos šilumos.

Keturiasdešimt trečiukas lemia sėkmę, nes apie ją kalba sudėtinė šio skaičiaus išraiška. Tai magiškasis septynetukas (43=4+3=7), kuris laikomas sėkmės garantu bet kokiose gyvenimo srityse. Jūs pasirinkote gerą skaičių, kuris ateityje bus dosnesnis. Beje, šis skaičius veikia ne tik materialią sritį, bet ir suteikia dvasinį pastovumą. Nebūkite toks įsitempęs. Patikėkite sėkme, ir ji netikėtai pasirodys.

Laimingi skaičiai: 43, 7, 25.

44.

Šis skaičius susijęs su pasaulio istorijos pasikartojimais ir permainų ratu, užbaigiančiu eilinį apsisukimą. Dar reiškia atsargumą ir sugebėjimą pranašauti ateitį, pasiremiant praeitimi. Jeigu pasirinkote „keturiasdešimt keturis”, jūs tvarkingas ir galvotas žmogus. Paprastai planuojate kiekvieną savo poelgį toli į priekį – nekviečiate draugų į iškylą nesužinojęs orų prognozės visai savaitei. Toks jūsų elgesys gali pasirodyti smulkmeniškas, tačiau jis visada pasiteisina. Tie, kurie gyvena su jumis, gali ramiai atsipalaiduoti ir leisti valdyti savuosius gyvenimus.

Jums gerai sekasi susidoroti su krizinėmis situacijomis, netgi jei jos liečia finansus. Keturiasdešimt keturi – derlingumo skaičius, ir gali reikšti siekį didinti šeimyną.

Laimingi skaičiai: 44, 8, 17.

45.

Šis skaičius susijęs su paieškomis teisybės, į kurią kartais veda labai sunkus kelias. Tai lemia ir skaičius „devyni” (45-4+5 _9), savyje slepiantis geraširdiškumą ir dažnai nurodantis į maištingas ir neramias asmenybes.

Jeigu išsirinkote šį skaičių, trokštate įgyvendinti pasaulyje teisingumą. Nei amžius, nei patirtis tam siekiui neturi jokios reikšmės. Jeigu horizonte nematyti tikrai sunkių išbandymų, jūs juos susikuriate. Dažnai išsiskiriate iš aplinkinių savo nenumaldomu žinių troškimu.

Šis skaičius dar susijęs su kuklia, tačiau stabilia pinigine sėkme, kuri jums atveria daugybę durų.

Laimingi skaičiai: 45, 9, 27.

46.

Šis skaičius suteikia galimybę sveikai protauti, nesuklupti tiesiame kelyje, užsidirbti pinigų. Jis susijęs su pajamomis, gautomis vykdant senus ir užmirštus planus. Jeigu jūs pasirinkote „keturiasdešimt šešis”, vadinasi, jūs – stipri ir valinga asmenybė, kuri siekia žinių ir sudėlioja visus dalykus į jiems skirtas vietas. Paslėptasis skaičius vienetukas (46=4+6=10; 10=1+0=1) suteikia jums lyderio savybių. Vis dėlto jus gali užvaldyti atsiminimai apie tuos laikus, kada nieko neturėjote. Labai trokštate parodyti pasauliui, kiek daug dabar pasiekėte.

Skaičius dar turi galingą ryšį su pinigais, jis ateityje suteiks jums galimybę disponuoti didelėmis sumomis bei įsigyti nekilnojamojo turto, pavyzdžiui, namą užmiestyje.

Laimingi skaičiai: 46, 10, 28.

47.

Tai jūsų galimybių pasirinkimo skaičius. Keturiasdešimt septyni valdo bet kokius sprendimus. Tai likimo skaičius tų retų asmenybių, kurios savo darbu pasirinko kitų žmonių gerovės kūrimą. Jis susijęs netgi su labai tolimais planais.

Pasirinkote tokį skaičių, kuris rodo, kad jūs esate labai rūpestingas, drąsus ir visada iškeliate kitų interesus aukščiau už savuosius. Tai nekelia nuostabos, nes keturiasdešimt septyni gali būti supaprastintas iki vienuoliktuko (47=4+7=11) – pagalbos ir dvasingumo skaičiaus, o po to – iki dvejetuko (11 = 1+1=2) – bendradarbiavimo ir giminingumo skaičiaus.

Jūs geras ir sąžiningas žmogus, kuris jau iš tolo įžvelgia neteisybę. Kadangi noriai dalijate savo dvasines vertybes kitiems, tai sulaukiate pagyrimų ir ištikimos draugystės.

Laimingi skaičiai: 47, 2, 11.

48.

Tai skaičius žmogaus, po kurio žaismingomis manieromis slepiasi baugštumas ir jausmingumas, o rimti ketinimai retai priimami už rimtą pinigą.

Keturiasdešimt aštuonetukas reiškia tendenciją netinkamai panaudoti savo talentus. Kartais jūs nesugebate apskaičiuoti, kiek laiko reikėtų netgi nežymiai užduočiai atlikti, ir dėl to dažniausiai nesuspėjate. Tačiau skaičius slepia ir gana didelę dalį sėkmės. Gali 34 nutikti, kad dideli pinigai atkeliaus jums susituokus arba atsitiktinai pasirodžius naujiems giminaičiams. Tikras savęs pažinimas, pasiekiamas po ilgos vienatvės, dažnai paaiškinamas kaip tik dėl keturiasdešimt aštuonetuko įsikišimo.

Jums būtinai reikalingas savas atskiras kambarys. Materialinė sėkmė, kurią gali atnešti šis skaičius, susijusi su šeimomis, kartu dalyvaujančiomis versle.

Laimingi skaičiai: 48, 3, 21.

49.

Šį skaičių tikriausiai išsirinkote nesąmoningai. jausdami jo septyniakartę septynetuko (7+7+7+71-7+7+7 49) veikimo sėkmės magiją. Be to, šio skaičiaus matematinė šaknis – ketvertukas -patikimas ir taupus skaičius. Jis taip pat geras piniginių reikalų ženklas, susietas ne su atsitiktinėmis, o su sunkiai uždirbamomis pajamomis. Jūsų charakteris neleidžia patikėti gėrybėmis, kurios nėra tiesioginis jūsų pastangų rezultatas. O kai reikia pailsėti, ima reikštis vos ne puritoniški principai. Netgi išlošęs didelį pinigų sumą loterijoje, jūs vis tiek atkakliai dirbsite – tiktai jau kaip nuo nieko nepriklausantis žmogus.

Asmeninį jūsų gyvenimą lydi sėkmė, nors būdo pasirinkimas, pakuždėtas nuojautos, kartais stebina aplinkinius savo keistumu. Paprastai jūs labai taupus, tačiau, jeigu kam nors pavyksta užkariauti jūsų širdį, galite tapti ypač dosnus.

Laimingi skaičiai: 49, 4, 22.

numerologija (burtų ratas)